facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Orzeł Ryczów
0:3
Górnik Wieliczka
12.08.2017
17:30
TS Węgrzce
Clepardia Kraków
12.08.2017
11:00
Michałowianka Michałowice
2:0
KS Olkusz
12.08.2017
17:30
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Iskra Klecza Dolna
12.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
2:5
Hutnik Kraków
12.08.2017
17:00
Beskid Andrychów
2:4
Wiślanka Grabie
12.08.2017
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
13.08.2017
17:00
Pcimianka Pcim
0:3
Dalin Myślenice
13.08.2017
17:00
pauzują.

2. kolejka 15.08.2017

Clepardia Kraków
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2017
11:00
Wiślanka Grabie
2:1
Iskra Klecza Dolna
15.08.2017
17:00
Beskid Andrychów
TS Węgrzce
15.08.2017
17:00
Hutnik Kraków
Michałowianka Michałowice
15.08.2017
17:00
Dalin Myślenice
3:1
Orzeł Ryczów
15.08.2017
17:30
Górnik Wieliczka
1:2
Unia Oświęcim
15.08.2017
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Pcimianka Pcim
15.08.2017
17:30
KS Olkusz
0:1
Jutrzenka Giebułtów
13.09.2017
17:00

3. kolejka 19.08.2017

TS Węgrzce
Wiślanka Grabie
19.08.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Hutnik Kraków
19.08.2017
11:00
Iskra Klecza Dolna
2:2
KS Olkusz
19.08.2017
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2017
17:00
Michałowianka Michałowice
Górnik Wieliczka
19.08.2017
17:00
Unia Oświęcim
0:1
Dalin Myślenice
19.08.2017
17:30
Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków
20.08.2017
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Beskid Andrychów
20.08.2017
17:00

4. kolejka 26.08.2017

Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
26.08.2017
11:00
Dalin Myślenice
2:0
Michałowianka Michałowice
26.08.2017
11:00
Beskid Andrychów
2:5
Pcimianka Pcim
26.08.2017
17:00
Wiślanka Grabie
5:2
KS Olkusz
26.08.2017
17:00
Górnik Wieliczka
2:1
Jutrzenka Giebułtów
26.08.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Unia Oświęcim
26.08.2017
17:00
TS Węgrzce
Sosnowianka Stanisław Dln
26.08.2017
11:00
Hutnik Kraków
2:0
Iskra Klecza Dolna
27.08.2017
17:00

5. kolejka 02.09.2017

Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice
02.09.2017
11:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
02.09.2017
17:00
Orzeł Ryczów
2:3
Beskid Andrychów
02.09.2017
17:00
Iskra Klecza Dolna
Górnik Wieliczka
02.09.2017
17:00
KS Olkusz
0:7
Hutnik Kraków
02.09.2017
17:00
Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
02.09.2017
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:3
Wiślanka Grabie
03.09.2017
16:00
Pcimianka Pcim
TS Węgrzce
03.09.2017
16:00

6. kolejka 09.09.2017

TS Węgrzce
1:2
Orzeł Ryczów
09.09.2017
11:00
Clepardia Kraków
2:3
Michałowianka Michałowice
09.09.2017
11:00
Wiślanka Grabie
0:3
Hutnik Kraków
09.09.2017
16:00
Beskid Andrychów
Unia Oświęcim
09.09.2017
16:30
Dalin Myślenice
6:0
Iskra Klecza Dolna
09.09.2017
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:5
Jutrzenka Giebułtów
09.09.2017
11:00
Górnik Wieliczka
4:1
KS Olkusz
09.09.2017
16:30
Sosnowianka Stanisław Dln
0:6
Pcimianka Pcim
10.09.2017
16:00

7. kolejka 16.09.2017

Iskra Klecza Dolna
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2017
16:00
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
16.09.2017
16:00
Michałowianka Michałowice
2:1
Beskid Andrychów
16.09.2017
16:00
Unia Oświęcim
TS Węgrzce
16.09.2017
16:30
KS Olkusz
Dalin Myślenice
16.09.2017
16:30
Orzeł Ryczów
7:2
Sosnowianka Stanisław Dln
16.09.2017
16:00
Hutnik Kraków
Górnik Wieliczka
17.09.2017
16:00
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30

8. kolejka 23.09.2017

Orzeł Ryczów
1:3
Pcimianka Pcim
24.09.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Unia Oświęcim
04.10.2017
16:00
Wiślanka Grabie
2:1
Górnik Wieliczka
04.10.2017
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
KS Olkusz
11.10.2017
15:30
TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice
11.10.2017
15:30
Beskid Andrychów
1:0
Jutrzenka Giebułtów
11.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00
Clepardia Kraków
:
Iskra Klecza Dolna
18.11.2017
11:00

9. kolejka 30.09.2017

Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce
30.09.2017
15:00
Beskid Andrychów
1:3
Iskra Klecza Dolna
30.09.2017
15:30
Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim
30.09.2017
15:30
KS Olkusz
2:1
Clepardia Kraków
30.09.2017
16:00
Michałowianka Michałowice
10:1
Sosnowianka Stanisław Dln
01.10.2017
13:00
Hutnik Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
01.10.2017
15:30
Orzeł Ryczów
1:2
Wiślanka Grabie
01.10.2017
15:30
Górnik Wieliczka
:
Dalin Myślenice
08.11.2017
14:30

10. kolejka 07.10.2017

Clepardia Kraków
Hutnik Kraków
07.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
1:2
KS Olkusz
07.10.2017
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Górnik Wieliczka
07.10.2017
15:30
Sosnowianka Stanisław Dln
3:5
Jutrzenka Giebułtów
08.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:0
Michałowianka Michałowice
08.10.2017
14:00
Wiślanka Grabie
1:0
Dalin Myślenice
08.10.2017
15:30
TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna
08.10.2017
15:30
Orzeł Ryczów
1:1
Unia Oświęcim
08.10.2017
15:30

11. kolejka 14.10.2017

Jutrzenka Giebułtów
1:2
Pcimianka Pcim
14.10.2017
13:00
Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków
14.10.2017
15:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Orzeł Ryczów
14.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
3:1
Wiślanka Grabie
14.10.2017
15:00
KS Olkusz
TS Węgrzce
14.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
4:0
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
Beskid Andrychów
14.10.2017
15:00
Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.10.2017
15:00

12. kolejka 21.10.2017

TS Węgrzce
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
21.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
0:3
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
2:1
Michałowianka Michałowice
21.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:3
Iskra Klecza Dolna
22.10.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
KS Olkusz
22.10.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Jutrzenka Giebułtów
22.10.2017
15:00

13. kolejka 28.10.2017

Jutrzenka Giebułtów
:
Unia Oświęcim
28.10.2017
12:00
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
28.10.2017
13:30
Górnik Wieliczka
:
TS Węgrzce
28.10.2017
15:00
KS Olkusz
:
Pcimianka Pcim
28.10.2017
15:00
Iskra Klecza Dolna
:
Orzeł Ryczów
28.10.2017
15:00
Michałowianka Michałowice
:
Wiślanka Grabie
28.10.2017
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
28.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
:
Sosnowianka Stanisław Dln
29.10.2017
14:00

14. kolejka 04.11.2017

TS Węgrzce
:
Dalin Myślenice
04.11.2017
11:00
Unia Oświęcim
:
Iskra Klecza Dolna
04.11.2017
13:30
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.11.2017
13:30
Michałowianka Michałowice
:
Jutrzenka Giebułtów
04.11.2017
13:30
Pcimianka Pcim
:
Hutnik Kraków
05.11.2017
13:30
Wiślanka Grabie
:
Clepardia Kraków
05.11.2017
13:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Górnik Wieliczka
05.11.2017
13:30
Orzeł Ryczów
:
KS Olkusz
05.11.2017
13:30

15. kolejka 11.11.2017

Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
11.11.2017
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
11.11.2017
12:00
Dalin Myślenice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
11.11.2017
13:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
TS Węgrzce
11.11.2017
13:30
KS Olkusz
:
Unia Oświęcim
11.11.2017
13:30
Iskra Klecza Dolna
:
Michałowianka Michałowice
11.11.2017
13:30
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
12.11.2017
13:30
Hutnik Kraków
:
Orzeł Ryczów
12.11.2017
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

12. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
11:00
TS Węgrzce
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
21.10.2017
15:00
Beskid Andrychów
0:3
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
2:1
Michałowianka Michałowice
22.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:3
Iskra Klecza Dolna
22.10.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
KS Olkusz
22.10.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Jutrzenka Giebułtów

11. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
13:00
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Pcimianka Pcim
14.10.2017
15:00
Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków
14.10.2017
15:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Orzeł Ryczów
14.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
3:1
Wiślanka Grabie
14.10.2017
15:00
KS Olkusz
TS Węgrzce
14.10.2017
15:00
Dalin Myślenice
4:0
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2017
15:00
Hutnik Kraków
Beskid Andrychów
15.10.2017
15:00
Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln

13. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
12:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Unia Oświęcim
28.10.2017
13:30
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
28.10.2017
15:00
Górnik Wieliczka
:
TS Węgrzce
28.10.2017
15:00
KS Olkusz
:
Pcimianka Pcim
28.10.2017
15:00
Iskra Klecza Dolna
:
Orzeł Ryczów
28.10.2017
15:00
Michałowianka Michałowice
:
Wiślanka Grabie
28.10.2017
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
29.10.2017
14:00
Hutnik Kraków
:
Sosnowianka Stanisław Dln

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
3:3
Lech Poznań
21.10.2017
20:30
Pogoń Szczecin
2:3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Cracovia Kraków
21.10.2017
15:30
Arka Gdynia
4:1
Jagiellonia Białystok
22.10.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
22.10.2017
18:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
23.10.2017
18:00

I liga polska

Odra Opole
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
2:2
GKS Tychy
21.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
0:2
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
2:2
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
0:0
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
3:0
Chrobry Głogów
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
:
Ruch Chorzów
22.10.2017
17:45
Zagłębie Sosnowiec
5:1
Stomil Olsztyn
22.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
2:1
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

II liga polska

Błękitni Stargard
2:2
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
3:1
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
3:1
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
1:2
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
1:0
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
1:0
Legionovia Legionowo
21.10.2017
14:00
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
21.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
1:0
MKS Kluczbork
22.10.2017
17:00
Znicz Pruszków
1:3
Siarka Tarnobrzeg
22.10.2017
12:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
1:1
Avia Świdnik
21.10.2017
14:00
Karpaty K.
3:2
Wisła Sandomierz
21.10.2017
14:00
Unia Tarnów
2:0
Wiślanie Jaśkowice
21.10.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
21.10.2017
14:00
JKS Jarosław
0:1
Soła Oświęcim
21.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.10.2017
15:00
Motor Lublin
1:0
Chełmianka Chełm
21.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:1
Stal Rzeszów
21.10.2017
18:00
Spartakus Daleszyce
1:0
MKS Trzebinia-Siersza
22.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

TS Węgrzce
0:3
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
0:1
Dalin Myślenice
21.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
0:3
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
2:1
Michałowianka Michałowice
21.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
2:3
Iskra Klecza Dolna
22.10.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
KS Olkusz
22.10.2017
15:00
Orzeł Ryczów
3:0
Jutrzenka Giebułtów
22.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

MLKS Żabno
3:1
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
1:3
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:3
Olimpia Pisarzowa
22.10.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:4
Glinik Gorlice
22.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
2:1
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:0
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
2:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
3:0
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
3:1
Świt Krzeszowice
21.10.2017
13:00
Bronowianka Kraków
2:0
Wisła Jeziorzany
21.10.2017
15:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Garbarnia II Kraków
21.10.2017
15:00
Skawinka Skawina
1:1
Wieczysta Kraków
21.10.2017
15:00
Borek Kraków
0:3
Błękitni Modlnica
21.10.2017
15:00
Nadwiślan Kraków
2:4
Prokocim Kraków
21.10.2017
15:00
Piast Wołowice
4:2
Kmita Zabierzów
22.10.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:4
Raba Dobczyce
21.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
1:0
Gościbia Sułkowice
21.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
21.10.2017
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Orzeł Myślenice
22.10.2017
15:00
Targowianka Targowisko
6:1
Radziszowianka Radziszów
22.10.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
2:1
LKS Mogilany
22.10.2017
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Pasternik Ochojno
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
4:1
Halniak Maków Podhalański
21.10.2017
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Garbarz Zembrzyce
21.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
3:2
Tempo Białka
21.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:5
Nadwiślanin Gromiec
21.10.2017
15:00
KS Chełmek
0:3
LKS Jawiszowice
21.10.2017
15:00
Naroże
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.10.2017
15:00
LKS Żarki
7:0
Dąb Paszkówka
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
0:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
21.10.2017
15:00
Olimpia B.
1:2
Sokół Maszkienice
21.10.2017
15:30
Okocimski Brzesko
3:0
Strażak Mokrzyska
21.10.2017
15:00
Olimpia Kąty
3:5
Rylovia Rylowa
22.10.2017
15:00
Orzeł Dębno
2:1
Sokół Borzęcin Górny
22.10.2017
15:00
Naprzód Sobolów
3:3
Tarnavia
22.10.2017
15:00
Radłovia Radłów
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
2:2
Metal Tarnów
21.10.2017
15:00
Wisła Szczucin
6:1
KS US Śmigno
21.10.2017
15:00
LKS Wietrzychowice
0:1
Łukovia Łukowa
21.10.2017
15:00
Victoria Koszyce Małe
3:1
LKS Nowa Jastrząbka
21.10.2017
15:00
Zorza Zaczarnie
1:0
GLKS Gromnik
21.10.2017
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2017
15:00
MLKS II Żabno
1:2
Olimpia Wojnicz
22.10.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:0
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orkan Raba Wyżna
7:0
Orzeł Wojnarowa
21.10.2017
14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:4
Jarmuta
21.10.2017
15:00
Zalesianka
3:1
LKS Szaflary
21.10.2017
14:30
Sokół Słopnice
4:0
AKS Ujanowice
21.10.2017
15:00
Bobowa
0:4
Skalnik Kamionka Wielka
22.10.2017
14:00
Huragan Waksmund
2:0
Kolejarz Stróże
22.10.2017
14:30
LKS Rupniów
4:1
Płomień Limanowa
22.10.2017
14:30
Orkan Szczyrzyc
6:1
Gród Podegrodzie
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
MKS Skała 2004
21.10.2017
15:00
Orzeł Bębło
1:1
Galicja Raciborowice
21.10.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Czarni 03 Grzegorzowice
21.10.2017
15:00
Juvenia Prandocin
3:0 v.o.
Pogoń Wronin
21.10.2017
15:00
Ekler Baranówka
0:3
Szreniawa Koszyce
21.10.2017
15:30
Hutnik II Kraków
4:4
LKS Niedźwiedź
22.10.2017
14:00
Maszycanka Maszyce
6:1
Strażak Goszcza
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
15:30
Wawel Kraków
2:1
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
2:2
Podgórze Kraków
21.10.2017
15:30
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
21.10.2017
15:30
LOT Balice
4:0
Dragon Szczyglice
21.10.2017
11:00
Prądniczanka II Kraków
1:4
JKS Zelków
22.10.2017
13:00
Sportowiec Modlniczka
4:2
Liszczanka Liszki
22.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków III)

Sokół Rybna
1:3
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
LKS Libertów
21.10.2017
15:30
Tęcza Piekary
2:0
Armatura Kraków
21.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
5:0
Strażak Rączna
21.10.2017
15:30
Iskra Krzęcin
2:0
Gajowianka Gaj
21.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Bieżanowianka Kraków
22.10.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
2:0
UKS Sygneczów
21.10.2017
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:5
Wiarusy Igołomia
21.10.2017
13:00
Zryw Szarów
1:3
Strażak Kokotów
21.10.2017
15:00
Błękitni Bodzanów
1:2
Piast Łapanów
21.10.2017
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:2
Piłkarz Podłęże
22.10.2017
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3
Wieliczanka Wieliczka
22.10.2017
15:00
Zieloni Niegowić
1:3
LKS Śledziejowice
22.10.2017
15:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Wrzosy Osieczany
21.10.2017
16:00
Iskra Głogoczów
2:3
Topór Tenczyn
21.10.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:2
Skalnik Trzemeśnia
21.10.2017
15:00
Górki Myślenice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
21.10.2017
15:00
LKS Rudnik
1:2
Rokita Kornatka
21.10.2017
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Clavia Świątniki Górne
21.10.2017
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:1
Beskid Tokarnia
22.10.2017
16:00
LKS Trzebunia
7:0
Gościbia II Sułkowice
22.10.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
3:0
Northstar Miechów
21.10.2017
11:00
Olimpia Łobzów
2:3
Pogoń Miechów
21.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
5:1
Promień Przeginia
22.10.2017
15:30
Hetman Dłużec
2:3
Centuria Chechło
22.10.2017
14:00
Leśnik Gorenice
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.10.2017
14:30
Prądnik Sułoszowa
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.10.2017
15:00
Legion Bydlin
7:0
Unia Jaroszowiec
22.10.2017
11:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
5:0
Wisła Jankowice
21.10.2017
14:00
Victoria Zalas
1:6
Ciężkowianka Ciężkowice
21.10.2017
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
2:7
Fablok Chrzanów
21.10.2017
15:00
UKS Dulowa
1:1
Promyk Bolęcin
21.10.2017
15:00
Start Kamień
6:0
Orzeł Balin
21.10.2017
15:00
MKS Alwernia
0:2
Korona Lgota
21.10.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.10.2017
15:00

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
3:4
Orzeł II Iwanowice
21.10.2017
15:30
Polonia Wilczkowice
1:3
Kapitol Racławice
22.10.2017
13:00
Sparta Skrzeszowice
2:5
Agricola Klimontów
22.10.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
Płomień Kościelec
22.10.2017
15:00
Novi Narama
5:5
Słomniczanka II Słomniki
22.10.2017
12:00

Klasa B (Kraków II)

Wisła Rząska
5:1
Niegoszowianka
21.10.2017
15:30
Fitball Szklary
3:2
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
15:30
Strzelcy Kraków
1:0
Tyniec Kraków
22.10.2017
13:00
Orzeł II Bębło
1:6
Orlęta Rudawa
22.10.2017
15:30
Błękitni II Modlnica
0:2
Potok Więckowice
22.10.2017
14:30
Bronowicki Kraków
1:4
TKKF Kliny Kraków
22.10.2017
13:00

Klasa B (Kraków III)

Radziszowianka II
1:1
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
15:00
Płomień Kostrze
:
Iskra Czułów
21.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
1:0
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
15:00
Pychowianka Kraków
3:1
Piast S.
22.10.2017
14:45
Pozowianka Pozowice
1:0
Wisła II Jeziorzany
22.10.2017
15:30
Gwiazda Ściejowice
1:4
Błękitni Czułówek
22.10.2017
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
0:0
Iskra Zakrzów
21.10.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
0:1
Gwiazda Brzegi
21.10.2017
15:00
Start Brzezie
3:0
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2017
15:00
Rożnowa
5:3
Gryf Wiatowice
21.10.2017
15:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Czarnochowice
22.10.2017
15:00
Batory Wola Batorska
3:0
Contra Sułków
22.10.2017
13:30
Sokół Chorągwica
0:8
Gdovia II Gdów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł II Myślenice
1:1
Cisy Harbutowice
21.10.2017
16:00
Opatkowianka Opatkowice
0:5
Raba II Dobczyce
21.10.2017
15:00
Jawor Jawornik
3:2
Sokół Borzęta
21.10.2017
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2017
15:00
Karpaty II Siepraw
1:0
Sęp Droginia
22.10.2017
15:00
Iskra Brzączowice
5:1
Staw Polanka
22.10.2017
15:00
Hejnał Krzyszkowice
10:1
Tempo II Rzeszotary
22.10.2017
11:00
Dukla Bysina
0:3
Cyrhla Krzczonów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Hetman Dłużec
3:0
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
1:5
Błysk Zederman
21.10.2017
15:00
Pilica Wierbka
0:3
Stare Bukowno
22.10.2017
11:30
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
2:1
Błyskawica Kolbark
22.10.2017
15:00
Orzeł K.
3:0
Victoria Smroków
22.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
3:0
Czapla Czaple Male
22.10.2017
15:00
Zryw Przesławice
3:0
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
0:3
Dłubnia Trzyciąż
22.10.2017
13:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
2:4
Milenium Radziemice
22.10.2017
14:30
LKS Polanowice
3:0
Iskra Pałecznica
22.10.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
0:1
Albertus Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
1:6
Rybitwy Kraków
21.10.2017
15:30
Clepardia II Kraków
0:0
Pogoń Skotniki
21.10.2017
14:30
Universum Kraków
4:2
Grom Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
6:2
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
6:3
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
13:30
Tęcza II Piekary
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2017
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
9:0
Start II Brzezie
21.10.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.10.2017
15:00
Wiarusy II
1:1
Ledniczanka
22.10.2017
12:00
Złomex II Branice
5:1
Górnik II Wieliczka
22.10.2017
15:00
Contra II
0:5
Czarnochowice II
22.10.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Stal Rzeszów
0:3
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:4
Jagiellonia
21.10.2017
12:00
SMS Łódź
6:0
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
1:2
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
1:1
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil
0:2
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:3
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
5:2
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
10:00
SMS Kraków
1:3
Soła Oświęcim
21.10.2017
10:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:0
Sokół Słopnice
21.10.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
22.10.2017
14:30
BKS Bochnia
:
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
10:30
Hutnik Kraków
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
10:00
AS Progres II
:
Puszcza Niepołomice
22.10.2017
14:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
23.10.2017
15:30

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Cracovia Kraków
0:0
Juventa
21.10.2017
12:00
BKS Lublin
1:0
AP 21 Kraków
21.10.2017
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
22.10.2017
14:00
Stal Mielec
:
Korona Kielce
22.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
6:1
Karol Wadowice
21.10.2017
11:00
Dunajec Ostrowsko
0:1
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Profi Zielonki
2:9
AS Progres Kraków
21.10.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
22.10.2017
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
11:00
Soła Oświęcim
:
Unia Tarnów
23.10.2017
15:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
5:0
KKP Korona
21.10.2017
12:00
KSZO
:
SMS Jarosław
22.10.2017
14:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
24.10.2017
14:00
Stal M.
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2017
12:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Orzeł Myślenice
1:0
MOSiR Bochnia
21.10.2017
11:00
Unia Tarnów
1:0
Limanovia
21.10.2017
10:00
Puszcza
4:2
Wolania
21.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
1:3
Tarnovia Tarnów
21.10.2017
10:00
Karol Wadowice
1:0
AS Progres Kraków
21.10.2017
14:00
Krakus Nowa Huta
:
AP 21 Kraków
22.10.2017
10:00
Beskid A.
:
Cracovia Kraków
22.10.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Cracovia Kraków
24.10.2017
15:30

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Orzeł Myślenice
:
Pcimianka Pcim
22.10.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
:
Contra Sułków
22.10.2017
11:00
Gdovia Gdów
:
Beskid Tokarnia
22.10.2017
10:30
Górnik Wieliczka
:
UKS Sygneczów
25.10.2017
19:30

Futsal Ekstraklasa

Rekord Bielsko Biała
10:3
Red Dragons Pniewy
21.10.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
3:4
AZS UG Gdańsk
21.10.2017
16:00
Clearex Chorzów
0:4
Słoneczny Stok Białystok
21.10.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
4:1
AZS UŚ Katowice
21.10.2017
17:00
FC Toruń
4:0
Piast Gliwice
21.10.2017
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
:
Gatta Zduńska Wola
23.10.2017
20:00
AZS UŚ Katowice
:
Rekord Bielsko Biała
25.10.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
25.10.2017
 

I liga polska kobiet (Południe)

Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
21.10.2017
12:00