facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Watra Białka Tatrzańska
3:1
KS Tymbark
12.08.2017
17:00
MLKS Żabno
2:2
Barciczanka Barcice
12.08.2017
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
12.08.2017
16:00
Limanovia Limanowa
5:0
Olimpia Pisarzowa
12.08.2017
17:00
BKS Bochnia
Poprad Muszyna
12.08.2017
15:30
Tarnovia Tarnów
6:1
Tuchovia Tuchów
12.08.2017
17:30
Lubań Maniowy
1:0
Glinik Gorlice
13.08.2017
17:00
GKS Drwinia
3:1
Poprad Rytro
06.09.2017
17:00

2. kolejka 15.08.2017

Olimpia Pisarzowa
BKS Bochnia
15.08.2017
17:00
Watra Białka Tatrzańska
3:1
Tuchovia Tuchów
15.08.2017
17:00
Barciczanka Barcice
3:0
Lubań Maniowy
15.08.2017
17:00
KS Tymbark
0:3
Poprad Muszyna
15.08.2017
17:00
GKS Drwinia
2:0
MLKS Żabno
15.08.2017
17:00
Limanovia Limanowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
16.08.2017
18:00
Poprad Rytro
2:4
Tarnovia Tarnów
18.11.2017
12:00

3. kolejka 19.08.2017

Poprad Muszyna
0:1
Olimpia Pisarzowa
19.08.2017
11:00
BKS Bochnia
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2017
15:30
Tuchovia Tuchów
1:2
KS Tymbark
19.08.2017
17:00
Glinik Gorlice
3:3
Limanovia Limanowa
19.08.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
Barciczanka Barcice
19.08.2017
17:00
MLKS Żabno
1:1
Tarnovia Tarnów
19.08.2017
17:00
Lubań Maniowy
1:0
GKS Drwinia
20.08.2017
16:00
Poprad Rytro
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.08.2017
17:00

4. kolejka 26.08.2017

Barciczanka Barcice
0:2
Limanovia Limanowa
26.08.2017
11:00
Tarnovia Tarnów
0:4
Lubań Maniowy
26.08.2017
17:30
Glinik Gorlice
BKS Bochnia
26.08.2017
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Poprad Muszyna
26.08.2017
11:00
Tuchovia Tuchów
3:2
Poprad Rytro
27.08.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
0:0
MLKS Żabno
27.08.2017
16:00
GKS Drwinia
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
27.08.2017
17:00
KS Tymbark
1:4
Olimpia Pisarzowa
27.08.2017
17:00

5. kolejka 02.09.2017

Poprad Muszyna
2:3
Glinik Gorlice
01.09.2017
17:00
BKS Bochnia
3:0
Barciczanka Barcice
02.09.2017
15:30
Lubań Maniowy
1:1
Watra Białka Tatrzańska
02.09.2017
14:30
MLKS Żabno
Tuchovia Tuchów
02.09.2017
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tarnovia Tarnów
03.09.2017
13:00
Poprad Rytro
1:2
KS Tymbark
03.09.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
2:1
Sandecja II Nowy Sącz
03.09.2017
17:00
GKS Drwinia
3:0
Limanovia Limanowa
03.09.2017
17:00

6. kolejka 09.09.2017

Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
09.09.2017
16:30
Barciczanka Barcice
1:0
Poprad Muszyna
09.09.2017
12:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Lubań Maniowy
09.09.2017
16:30
Watra Białka Tatrzańska
0:0
Wolania Wola Rzędzińska
10.09.2017
16:00
Glinik Gorlice
2:1
Olimpia Pisarzowa
10.09.2017
11:00
KS Tymbark
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
10.09.2017
16:00
Poprad Rytro
1:2
MLKS Żabno
10.09.2017
16:00
GKS Drwinia
0:1
BKS Bochnia
10.09.2017
17:00

7. kolejka 16.09.2017

Poprad Muszyna
2:1
GKS Drwinia
16.09.2017
15:00
MLKS Żabno
3:0
KS Tymbark
16.09.2017
16:00
BKS Bochnia
4:0
Tarnovia Tarnów
16.09.2017
16:00
Watra Białka Tatrzańska
1:7
Limanovia Limanowa
16.09.2017
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Glinik Gorlice
16.09.2017
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Tuchovia Tuchów
17.09.2017
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
17.09.2017
16:00
Lubań Maniowy
Poprad Rytro
17.09.2017
16:00

8. kolejka 23.09.2017

Barciczanka Barcice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
23.09.2017
13:00
Poprad Rytro
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
24.09.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
0:2
Limanovia Limanowa
11.10.2017
16:00
MLKS Żabno
2:2
Lubań Maniowy
11.10.2017
15:30
KS Tymbark
0:2
Glinik Gorlice
11.10.2017
15:30
GKS Drwinia
2:1
Olimpia Pisarzowa
11.10.2017
15:30
Tarnovia Tarnów
0:2
Poprad Muszyna
08.11.2017
14:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
BKS Bochnia
15.11.2017
14:00

9. kolejka 30.09.2017

Poprad Muszyna
4:1
Watra Białka Tatrzańska
30.09.2017
15:00
Glinik Gorlice
2:1
Barciczanka Barcice
30.09.2017
12:00
BKS Bochnia
2:1
Tuchovia Tuchów
30.09.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
GKS Drwinia
30.09.2017
15:00
Lubań Maniowy
0:2
KS Tymbark
01.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Tarnovia Tarnów
01.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
MLKS Żabno
01.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:2
Limanovia Limanowa
01.10.2017
15:00

10. kolejka 07.10.2017

Tuchovia Tuchów
2:2
Poprad Muszyna
07.10.2017
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Olimpia Pisarzowa
07.10.2017
15:00
MLKS Żabno
1:1
Limanovia Limanowa
07.10.2017
15:00
KS Tymbark
0:6
Barciczanka Barcice
07.10.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
08.10.2017
15:30
Lubań Maniowy
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
08.10.2017
14:00
Poprad Rytro
1:0
BKS Bochnia
08.10.2017
15:00
GKS Drwinia
2:1
Glinik Gorlice
08.10.2017
15:30

11. kolejka 14.10.2017

Barciczanka Barcice
4:2
GKS Drwinia
14.10.2017
14:00
Glinik Gorlice
1:2
Tarnovia Tarnów
14.10.2017
15:00
BKS Bochnia
0:0
MLKS Żabno
14.10.2017
15:00
Poprad Muszyna
2:0
Poprad Rytro
15.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:0
KS Tymbark
15.10.2017
14:00
Limanovia Limanowa
1:1
Lubań Maniowy
15.10.2017
15:30
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Watra Białka Tatrzańska
15.10.2017
14:00
Olimpia Pisarzowa
3:3
Tuchovia Tuchów
15.10.2017
14:00

12. kolejka 21.10.2017

MLKS Żabno
3:1
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
1:3
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
0:3
Olimpia Pisarzowa
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
2:4
Glinik Gorlice
22.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
22.10.2017
14:00

13. kolejka 28.10.2017

Barciczanka Barcice
2:1
Watra Białka Tatrzańska
28.10.2017
13:00
Poprad Muszyna
3:3
Lubań Maniowy
28.10.2017
14:00
Glinik Gorlice
4:3
Tuchovia Tuchów
28.10.2017
14:00
BKS Bochnia
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
28.10.2017
14:30
Olimpia Pisarzowa
5:2
MLKS Żabno
29.10.2017
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Poprad Rytro
29.10.2017
13:00
GKS Drwinia
0:0
Tarnovia Tarnów
29.10.2017
13:30
KS Tymbark
0:7
Limanovia Limanowa
25.11.2017
12:00

14. kolejka 04.11.2017

Wolania Wola Rzędzińska
1:0
Poprad Muszyna
04.11.2017
13:00
MLKS Żabno
3:0
Sandecja II Nowy Sącz
04.11.2017
14:00
BKS Bochnia
Limanovia Limanowa
04.11.2017
13:30
Tuchovia Tuchów
0:2
Barciczanka Barcice
04.11.2017
13:30
KS Tymbark
2:1
Tarnovia Tarnów
04.11.2017
13:30
Poprad Rytro
3:1
Glinik Gorlice
05.11.2017
13:00
Lubań Maniowy
3:1
Olimpia Pisarzowa
05.11.2017
13:00
Watra Białka Tatrzańska
1:0
GKS Drwinia
05.11.2017
13:30

15. kolejka 11.11.2017

Barciczanka Barcice
0:0
Poprad Rytro
11.11.2017
11:00
Poprad Muszyna
1:0
Limanovia Limanowa
11.11.2017
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:1
Lubań Maniowy
11.11.2017
11:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
11.11.2017
13:00
Glinik Gorlice
1:4
MLKS Żabno
11.11.2017
13:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Watra Białka Tatrzańska
11.11.2017
13:00
GKS Drwinia
1:1
Tuchovia Tuchów
12.11.2017
13:00
BKS Bochnia
2:0
KS Tymbark
18.11.2017
13:00

16. kolejka 24.03.2018

Barciczanka Barcice
1:1
MLKS Żabno
24.03.2018
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Wolania Wola Rzędzińska
24.03.2018
11:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Tarnovia Tarnów
24.03.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
2:4
Limanovia Limanowa
25.03.2018
15:00
Poprad Rytro
3:1
GKS Drwinia
25.03.2018
15:00
Poprad Muszyna
1:0
BKS Bochnia
05.06.2018
18:00
KS Tymbark
0:3
Watra Białka Tatrzańska
30.06.2018
15:00
Glinik Gorlice
1:1
Lubań Maniowy
30.06.2018
16:00

17. kolejka 31.03.2018

BKS Bochnia
1:1
Olimpia Pisarzowa
31.03.2018
13:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Watra Białka Tatrzańska
31.03.2018
11:00
Lubań Maniowy
2:0
Barciczanka Barcice
31.03.2018
12:00
Poprad Muszyna
4:1
KS Tymbark
31.03.2018
11:00
MLKS Żabno
1:3
GKS Drwinia
31.03.2018
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Limanovia Limanowa
31.03.2018
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Glinik Gorlice
31.03.2018
13:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Poprad Rytro
31.03.2018
13:00

18. kolejka 07.04.2018

KS Tymbark
1:3
Tuchovia Tuchów
07.04.2018
16:00
Barciczanka Barcice
4:1
Wolania Wola Rzędzińska
07.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:0
MLKS Żabno
07.04.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
4:2
Poprad Muszyna
08.04.2018
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:0
BKS Bochnia
08.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Glinik Gorlice
08.04.2018
14:00
GKS Drwinia
1:1
Lubań Maniowy
08.04.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
5:1
Poprad Rytro
08.04.2018
15:00

19. kolejka 14.04.2018

BKS Bochnia
0:0
Glinik Gorlice
14.04.2018
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
14.04.2018
16:30
MLKS Żabno
0:2
Watra Białka Tatrzańska
14.04.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:2
GKS Drwinia
14.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
1:1
Barciczanka Barcice
15.04.2018
14:00
Lubań Maniowy
2:1
Tarnovia Tarnów
15.04.2018
16:00
Poprad Rytro
3:0
Tuchovia Tuchów
15.04.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
0:0
KS Tymbark
15.04.2018
17:00

20. kolejka 21.04.2018

Barciczanka Barcice
BKS Bochnia
20.04.2018
17:00
Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

21. kolejka 28.04.2018

Poprad Muszyna
2:0
Barciczanka Barcice
28.04.2018
11:30
Lubań Maniowy
3:0
Tuchovia Tuchów
28.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:0 v.o.
KS Tymbark
28.04.2018
11:00
MLKS Żabno
1:2
Poprad Rytro
28.04.2018
11:00
BKS Bochnia
GKS Drwinia
28.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów
29.04.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
Watra Białka Tatrzańska
29.04.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
Glinik Gorlice
29.04.2018
17:00

22. kolejka 17.03.2018

Barciczanka Barcice
5:0
Olimpia Pisarzowa
17.03.2018
11:00
Poprad Rytro
0:2
Lubań Maniowy
17.03.2018
13:00
GKS Drwinia
1:2
Poprad Muszyna
04.04.2018
16:30
KS Tymbark
2:3
MLKS Żabno
01.05.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
1:2
BKS Bochnia
01.05.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
01.05.2018
15:00
Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska
16.05.2018
18:00
Glinik Gorlice
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
05.06.2018
18:00

23. kolejka 03.05.2018

Sandecja II Nowy Sącz
3:0 v.o.
Barciczanka Barcice
03.05.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Poprad Rytro
03.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
Tuchovia Tuchów
03.05.2018
15:00
Lubań Maniowy
MLKS Żabno
03.05.2018
16:00
Glinik Gorlice
2:0
KS Tymbark
03.05.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
1:4
GKS Drwinia
03.05.2018
17:00
Poprad Muszyna
1:1
Tarnovia Tarnów
03.05.2018
16:00
BKS Bochnia
1:2
Watra Białka Tatrzańska
03.05.2018
17:00

24. kolejka 05.05.2018

Tuchovia Tuchów
BKS Bochnia
05.05.2018
17:00
KS Tymbark
Lubań Maniowy
05.05.2018
17:30
MLKS Żabno
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
05.05.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna
06.05.2018
16:00
GKS Drwinia
0:2
Sandecja II Nowy Sącz
06.05.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Olimpia Pisarzowa
06.05.2018
16:00
Limanovia Limanowa
Poprad Rytro
06.05.2018
15:00
Barciczanka Barcice
2:1
Glinik Gorlice
09.05.2018
18:00

25. kolejka 12.05.2018

Poprad Muszyna
4:0
Tuchovia Tuchów
12.05.2018
16:00
Barciczanka Barcice
5:0
KS Tymbark
12.05.2018
18:00
BKS Bochnia
1:4
Poprad Rytro
12.05.2018
17:00
Glinik Gorlice
0:1
GKS Drwinia
12.05.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
1:5
Watra Białka Tatrzańska
13.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:0
MLKS Żabno
13.05.2018
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
Tarnovia Tarnów
13.05.2018
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Lubań Maniowy
13.05.2018
17:00

26. kolejka 19.05.2018

Tarnovia Tarnów
3:0
Glinik Gorlice
19.05.2018
17:30
MLKS Żabno
2:1
BKS Bochnia
19.05.2018
17:30
KS Tymbark
1:5
Wolania Wola Rzędzińska
19.05.2018
18:00
Watra Białka Tatrzańska
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
19.05.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:4
Olimpia Pisarzowa
19.05.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Barciczanka Barcice
20.05.2018
17:00
Poprad Rytro
0:2
Poprad Muszyna
20.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
1:0
Limanovia Limanowa
20.05.2018
16:00

27. kolejka 26.05.2018

Barciczanka Barcice
6:2
Tarnovia Tarnów
25.05.2018
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
2:1
Tuchovia Tuchów
26.05.2018
11:00
Glinik Gorlice
0:1
Watra Białka Tatrzańska
26.05.2018
18:00
BKS Bochnia
2:3
Lubań Maniowy
26.05.2018
17:30
Poprad Muszyna
0:0
MLKS Żabno
27.05.2018
16:00
GKS Drwinia
3:0 v.o.
KS Tymbark
27.05.2018
17:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
Poprad Rytro
27.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
2:2
Wolania Wola Rzędzińska
27.05.2018
15:00

28. kolejka 30.05.2018

Wolania Wola Rzędzińska
0:2
BKS Bochnia
 
 
Tarnovia Tarnów
0:0
GKS Drwinia
 
 
Tuchovia Tuchów
1:3
Glinik Gorlice
30.05.2018
18:00
MLKS Żabno
2:1
Olimpia Pisarzowa
30.05.2018
18:00
Poprad Rytro
3:0 v.o.
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2018
17:00
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Watra Białka Tatrzańska
Barciczanka Barcice
31.05.2018
16:00
Lubań Maniowy
Poprad Muszyna
31.05.2018
17:00
Limanovia Limanowa
KS Tymbark
31.05.2018
15:00

29. kolejka 02.06.2018

Poprad Muszyna
1:3
Wolania Wola Rzędzińska
02.06.2018
12:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:3
MLKS Żabno
02.06.2018
11:00
Barciczanka Barcice
5:0
Tuchovia Tuchów
02.06.2018
18:00
Tarnovia Tarnów
7:0
KS Tymbark
02.06.2018
17:30
Glinik Gorlice
2:2
Poprad Rytro
02.06.2018
18:00
Limanovia Limanowa
2:3
BKS Bochnia
03.06.2018
15:00
Olimpia Pisarzowa
1:0
Lubań Maniowy
03.06.2018
18:00
GKS Drwinia
2:2
Watra Białka Tatrzańska
04.06.2018
17:00
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 17:00) przerwany w 20. minucie przy stanie 0-0 z powodu zalania boiska / w drugim terminie dokończony

30. kolejka 09.06.2018

Poprad Rytro
0:6
Barciczanka Barcice
09.06.2018
17:00
Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna
09.06.2018
17:00
Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
09.06.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Olimpia Pisarzowa
09.06.2018
17:00
MLKS Żabno
1:2
Glinik Gorlice
09.06.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
09.06.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
0:2
GKS Drwinia
09.06.2018
17:00
KS Tymbark
1:3
BKS Bochnia
09.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Poprad Rytro
0:6
Barciczanka Barcice
09.06.2018
17:00
Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna
09.06.2018
17:00
Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
09.06.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Olimpia Pisarzowa
09.06.2018
17:00
MLKS Żabno
1:2
Glinik Gorlice
09.06.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
09.06.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
0:2
GKS Drwinia
09.06.2018
17:00
KS Tymbark
1:3
BKS Bochnia

30. kolejka 09.06.2018

09.06.2018
17:00
Poprad Rytro
0:6
Barciczanka Barcice
09.06.2018
17:00
Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna
09.06.2018
17:00
Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz
09.06.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Olimpia Pisarzowa
09.06.2018
17:00
MLKS Żabno
1:2
Glinik Gorlice
09.06.2018
17:00
Watra Białka Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
09.06.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
0:2
GKS Drwinia
09.06.2018
17:00
KS Tymbark
1:3
BKS Bochnia

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
:
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
:
Euforia
21.06.2018
21:00
K.B. Expansion
:
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny