facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2017

Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
13.08.2017
17:30
Zieleńczanka Zielonki
2:3
Bibiczanka Bibice
15.08.2017
17:30
Przebój Wolbrom
1:2
Bolesław Bukowno
15.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
2:5
Grębałowianka Kraków
15.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Proszowianka Proszowice
15.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
15.08.2017
17:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Piliczanka Pilica
15.08.2017
17:00

2. kolejka 19.08.2017

Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
1:5
Bolesław Bukowno
19.08.2017
14:30
Grębałowianka Kraków
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Słomniczanka Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Słomniczanka Słomniki
3:0
Proszowianka Proszowice
26.08.2017
11:00
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
26.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
0:3
Grębałowianka Kraków
26.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Bolesław Bukowno
26.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
0:4
Zieleńczanka Zielonki
26.08.2017
17:00
Przebój Wolbrom
Bibiczanka Bibice
26.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
2:0
Prądniczanka Kraków
27.08.2017
11:00
pauzuje.

4. kolejka 02.09.2017

Zieleńczanka Zielonki
0:1
Spójnia Osiek
02.09.2017
17:00
Przebój Wolbrom
3:1
Strażak Przybysławice
02.09.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
4:1
Bolesław Bukowno
02.09.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Słomniczanka Słomniki
02.09.2017
16:30
Proszowianka Proszowice
4:0
Przemsza Klucze
03.09.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
03.09.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Piliczanka Pilica
03.09.2017
17:00

5. kolejka 09.09.2017

Przemsza Klucze
2:1
Grębałowianka Kraków
09.09.2017
16:30
Słomniczanka Słomniki
4:0
Bolesław Bukowno
09.09.2017
16:30
Sokół Kocmyrzów
4:1
Zieleńczanka Zielonki
09.09.2017
11:00
Spójnia Osiek
5:4
Przebój Wolbrom
09.09.2017
10:30
Strażak Przybysławice
1:6
Bibiczanka Bibice
09.09.2017
16:30
Proszowianka Proszowice
2:1
Prądniczanka Kraków
09.09.2017
14:00
Piliczanka Pilica
3:0 v.o.
Orzeł Iwanowice
10.09.2017
11:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Orła
pauzuje.

6. kolejka 16.09.2017

Przemsza Klucze
2:0
Bolesław Bukowno
16.09.2017
16:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Słomniczanka Słomniki
16.09.2017
16:00
Strażak Przybysławice
0:2
Spójnia Osiek
16.09.2017
16:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
16.09.2017
16:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Piliczanka Pilica
16.09.2017
16:00
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
16.09.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Iwanowice
17.09.2017
16:00

7. kolejka 23.09.2017

Sokół Kocmyrzów
11:0
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00
Słomniczanka Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
18.10.2017
15:30
Piliczanka Pilica
1:0
Grębałowianka Kraków
11.11.2017
12:00
pauzuje.

8. kolejka 30.09.2017

Bolesław Bukowno
1:1
Piliczanka Pilica
30.09.2017
15:30
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Prądniczanka Kraków
30.09.2017
15:30
Strażak Przybysławice
0:4
Słomniczanka Słomniki
30.09.2017
15:30
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
30.09.2017
11:00
Spójnia Osiek
0:3
Sokół Kocmyrzów
30.09.2017
15:30
Przebój Wolbrom
3:1
Przemsza Klucze
30.09.2017
15:30
Bibiczanka Bibice
1:4
Proszowianka Proszowice
01.10.2017
15:00

9. kolejka 07.10.2017

Przemsza Klucze
1:1
Strażak Przybysławice
07.10.2017
15:30
Słomniczanka Słomniki
3:2
Spójnia Osiek
07.10.2017
15:30
Prądniczanka Kraków
3:5
Przebój Wolbrom
07.10.2017
12:00
Sokół Kocmyrzów
2:2
Bibiczanka Bibice
07.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
07.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Bolesław Bukowno
08.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Grębałowianka Kraków
08.10.2017
15:00
pauzuje.

10. kolejka 14.10.2017

Bolesław Bukowno
0:2
Proszowianka Proszowice
14.10.2017
15:00
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
14.10.2017
15:00
Sokół Kocmyrzów
2:2
Słomniczanka Słomniki
14.10.2017
15:00
Strażak Przybysławice
0:4
Prądniczanka Kraków
14.10.2017
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Przemsza Klucze
14.10.2017
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
Piliczanka Pilica
14.10.2017
15:00
Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Słomniczanka Słomniki
2:1
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:0
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
2:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
22.10.2017
15:00
pauzuje.

12. kolejka 28.10.2017

Słomniczanka Słomniki
0:1
Przemsza Klucze
28.10.2017
12:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Grębałowianka Kraków
28.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
6:4
Sokół Kocmyrzów
28.10.2017
15:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie
Strażak Przybysławice
Orzeł Iwanowice
28.10.2017
15:00
Spójnia Osiek
4:1
Piliczanka Pilica
28.10.2017
15:00
Przebój Wolbrom
2:3
Proszowianka Proszowice
28.10.2017
15:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Bolesław Bukowno
11.11.2017
13:30

13. kolejka 04.11.2017

Bolesław Bukowno
1:0
Zieleńczanka Zielonki
04.11.2017
13:30
Przemsza Klucze
4:1
Bibiczanka Bibice
04.11.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Słomniczanka Słomniki
04.11.2017
15:00
Grębałowianka Kraków
4:2
Przebój Wolbrom
04.11.2017
13:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
05.11.2017
11:00
Piliczanka Pilica
0:6
Sokół Kocmyrzów
05.11.2017
11:00
Proszowianka Proszowice
5:0
Strażak Przybysławice
05.11.2017
13:30
pauzuje.

14. kolejka 24.03.2018

Bolesław Bukowno
0:3 v.o.
Przebój Wolbrom
24.03.2018
15:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Bolesławia, na boisku 0:1
Prądniczanka Kraków
Przemsza Klucze
24.03.2018
12:00
Grębałowianka Kraków
1:1
Strażak Przybysławice
25.03.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
Sokół Kocmyrzów
25.03.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Zieleńczanka Zielonki
09.05.2018
17:30
Piliczanka Pilica
Słomniczanka Słomniki
23.05.2018
18:00
Proszowianka Proszowice
1:3
Spójnia Osiek
31.05.2018
17:00

15. kolejka 31.03.2018

Przebój Wolbrom
4:1
Zieleńczanka Zielonki
31.03.2018
11:00
Bolesław Bukowno
1:0
Strażak Przybysławice
31.03.2018
16:00
Spójnia Osiek
0:2
Grębałowianka Kraków
31.03.2018
15:00
Sokół Kocmyrzów
Proszowianka Proszowice
31.03.2018
11:00
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Iwanowice
31.03.2018
13:00
Przemsza Klucze
1:1
Piliczanka Pilica
31.03.2018
15:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Bibiczanka Bibice
18.04.2018
17:00

16. kolejka 07.04.2018

Bolesław Bukowno
0:0
Spójnia Osiek
07.04.2018
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:1
Strażak Przybysławice
07.04.2018
11:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
07.04.2018
11:00
Proszowianka Proszowice
Słomniczanka Słomniki
08.04.2018
17:00
Orzeł Iwanowice
Przemsza Klucze
08.04.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów
08.04.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
Przebój Wolbrom
08.04.2018
16:00

17. kolejka 14.04.2018

Spójnia Osiek
2:1
Zieleńczanka Zielonki
14.04.2018
16:00
Strażak Przybysławice
1:3
Przebój Wolbrom
14.04.2018
16:00
Bolesław Bukowno
5:1
Sokół Kocmyrzów
14.04.2018
16:30
Przemsza Klucze
1:0
Proszowianka Proszowice
14.04.2018
16:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Orzeł Iwanowice
14.04.2018
13:00
Piliczanka Pilica
0:2
Bibiczanka Bibice
14.04.2018
17:00
Słomniczanka Słomniki
5:1
Grębałowianka Kraków
15.04.2018
16:00

18. kolejka 21.04.2018

Grębałowianka Kraków
Przemsza Klucze
21.04.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:1
Słomniczanka Słomniki
21.04.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
Sokół Kocmyrzów
21.04.2018
11:00
Przebój Wolbrom
3:0
Spójnia Osiek
21.04.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Proszowianka Proszowice
21.04.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

19. kolejka 28.04.2018

Bolesław Bukowno
Przemsza Klucze
28.04.2018
17:00
Spójnia Osiek
Strażak Przybysławice
28.04.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków
28.04.2018
11:00
Piliczanka Pilica
Proszowianka Proszowice
28.04.2018
17:00
Sokół Kocmyrzów
Przebój Wolbrom
28.04.2018
17:00
Słomniczanka Słomniki
2:1
Zieleńczanka Zielonki
29.04.2018
17:00
Orzeł Iwanowice
1:1
Bibiczanka Bibice
29.04.2018
14:00

20. kolejka 01.05.2018

Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze
01.05.2018
11:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Bolesław Bukowno
01.05.2018
11:00
Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica
01.05.2018
12:00
Przebój Wolbrom
0:3
Słomniczanka Słomniki
02.05.2018
17:00
Strażak Przybysławice
5:1
Sokół Kocmyrzów
03.05.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Spójnia Osiek
03.05.2018
17:00
Proszowianka Proszowice
Orzeł Iwanowice
03.05.2018
17:30
pauzuje.

21. kolejka 05.05.2018

Piliczanka Pilica
Bolesław Bukowno
05.05.2018
11:00
Prądniczanka Kraków
1:3
Zieleńczanka Zielonki
05.05.2018
13:00
Sokół Kocmyrzów
Spójnia Osiek
05.05.2018
17:00
Przemsza Klucze
Przebój Wolbrom
05.05.2018
17:00
Słomniczanka Słomniki
5:1
Strażak Przybysławice
06.05.2018
17:00
Orzeł Iwanowice
Grębałowianka Kraków
06.05.2018
17:30
Proszowianka Proszowice
1:1
Bibiczanka Bibice
06.05.2018
17:30

22. kolejka 12.05.2018

Strażak Przybysławice
Przemsza Klucze
12.05.2018
17:00
Spójnia Osiek
Słomniczanka Słomniki
12.05.2018
17:00
Przebój Wolbrom
2:3
Prądniczanka Kraków
12.05.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
Piliczanka Pilica
12.05.2018
11:00
Bolesław Bukowno
Orzeł Iwanowice
12.05.2018
17:30
Grębałowianka Kraków
Proszowianka Proszowice
12.05.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
Sokół Kocmyrzów
13.05.2018
17:00

23. kolejka 19.05.2018

Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
19.05.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
Strażak Przybysławice
19.05.2018
13:00
Piliczanka Pilica
2:0
Przebój Wolbrom
19.05.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
Bibiczanka Bibice
19.05.2018
11:00
Proszowianka Proszowice
2:0
Bolesław Bukowno
20.05.2018
18:00
Orzeł Iwanowice
Zieleńczanka Zielonki
20.05.2018
17:30
Przemsza Klucze
0:2
Spójnia Osiek
20.05.2018
17:00

24. kolejka 26.05.2018

Spójnia Osiek
2:1
Prądniczanka Kraków
26.05.2018
17:00
Bolesław Bukowno
0:2
Grębałowianka Kraków
26.05.2018
18:00
Sokół Kocmyrzów
2:0
Przemsza Klucze
26.05.2018
11:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
26.05.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
Proszowianka Proszowice
26.05.2018
11:00
Bibiczanka Bibice
Słomniczanka Słomniki
27.05.2018
17:00
Strażak Przybysławice
Piliczanka Pilica
27.05.2018
17:00
pauzuje.

25. kolejka 02.06.2018

Przemsza Klucze
Słomniczanka Słomniki
02.06.2018
17:30
Grębałowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
02.06.2018
18:00
Bolesław Bukowno
2:2
Bibiczanka Bibice
02.06.2018
18:00
Sokół Kocmyrzów
1:0
Prądniczanka Kraków
03.06.2018
17:00
Orzeł Iwanowice
Strażak Przybysławice
03.06.2018
18:00
Piliczanka Pilica
3:1
Spójnia Osiek
03.06.2018
17:00
Proszowianka Proszowice
0:2
Przebój Wolbrom
03.06.2018
18:00

26. kolejka 10.06.2018

Zieleńczanka Zielonki
1:0
Bolesław Bukowno
09.06.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
Przemsza Klucze
09.06.2018
13:00
Słomniczanka Słomniki
Prądniczanka Kraków
10.06.2018
17:00
Przebój Wolbrom
Grębałowianka Kraków
10.06.2018
17:00
Spójnia Osiek
Orzeł Iwanowice
10.06.2018
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:2
Piliczanka Pilica
10.06.2018
17:00
Strażak Przybysławice
1:4
Proszowianka Proszowice
10.06.2018
17:00
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 10.06.2018

09.06.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Bolesław Bukowno
09.06.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
Przemsza Klucze
10.06.2018
17:00
Słomniczanka Słomniki
Prądniczanka Kraków
10.06.2018
17:00
Przebój Wolbrom
Grębałowianka Kraków
10.06.2018
17:00
Spójnia Osiek
Orzeł Iwanowice
10.06.2018
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:2
Piliczanka Pilica
10.06.2018
17:00
Strażak Przybysławice
1:4
Proszowianka Proszowice
pauzuje.

26. kolejka 10.06.2018

09.06.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
1:0
Bolesław Bukowno
09.06.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
Przemsza Klucze
10.06.2018
17:00
Słomniczanka Słomniki
Prądniczanka Kraków
10.06.2018
17:00
Przebój Wolbrom
Grębałowianka Kraków
10.06.2018
17:00
Spójnia Osiek
Orzeł Iwanowice
10.06.2018
17:00
Sokół Kocmyrzów
1:2
Piliczanka Pilica
10.06.2018
17:00
Strażak Przybysławice
1:4
Proszowianka Proszowice
pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
:
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2018
20:30

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
Warta Poznań
:
Bytovia Bytów
18.08.2018
17:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
Raków Częstochowa
18.08.2018
19:00
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.08.2018
19:00
Garbarnia Kraków
:
ŁKS Łódź
18.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
:
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
:
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
GKS Bełchatów
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10
Skra Bełchatów
:
Olimpia Grudziądz
18.08.2018
 

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Chełmianka Chełm
15.08.2018
17:00
Wisła Sandomierz
3:3
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
17:00
Avia Świdnik
0:1
Motor Lublin
15.08.2018
17:00
Wisła Puławy
0:0
Czarni Połaniec
15.08.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Sokół Sieniawa
15.08.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:5
Stal Rzeszów
15.08.2018
17:00
Soła Oświęcim
3:0
Stal Kraśnik
15.08.2018
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Hutnik Kraków
15.08.2018
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
3:3
LKS Jawiszowice
15.08.2018
17:30
KS Olkusz
5:2
Kaszowianka Kaszów
15.08.2018
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2018
11:00
Beskid Andrychów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.08.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
4:0
Dalin Myślenice
15.08.2018
11:00
Orzeł Ryczów
1:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
17:00
Wiślanka Grabie
1:1
Pcimianka Pcim
15.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
5:0
Górnik Wieliczka
15.08.2018
17:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
18.08.2018
 
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
18.08.2018
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
18.08.2018
 
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Dunajec Zakliczyn
14.08.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
15.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad Muszyna
15.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
15.08.2018
18:00
Glinik Gorlice
1:3
Okocimski Brzesko
15.08.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
15.08.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:1
BKS Bochnia
15.08.2018
18:00
BKS Bochnia
:
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
 
Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
18.08.2018
 
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2018
 
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
18.08.2018
 
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
18.08.2018
 
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:3
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
1:0
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Przebój Wolbrom
:
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
:
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
:
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2018
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:2
Borek Kraków
15.08.2018
11:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
15.08.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Radwanowice
15.08.2018
17:00
Hutnik II Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
15.08.2018
17:00
Błękitni Modlnica
1:1
Piast Wołowice
15.08.2018
17:30
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
:
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
:
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
:
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:1
LKS Śledziejowice
15.08.2018
17:00
Pasternik Ochojno
3:2
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2018
15:00
Raba Dobczyce
2:0
Karpaty Siepraw
15.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Gościbia Sułkowice
15.08.2018
11:00
Targowianka Targowisko
0:1
Gdovia Gdów
15.08.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
3:5
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
4:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2018
17:30
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
18.08.2018
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
18.08.2018
 
Gdovia Gdów
:
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
 
Gościbia Sułkowice
:
Raba Dobczyce
18.08.2018
 
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
18.08.2018
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
Czarni Staniątki
:
LKS Śledziejowice
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Iskra Klecza Dolna
15.08.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
6:0
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
2:0
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
LKS Rajsko
:
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
18.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
:
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
:
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
Metal Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
:
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
:
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.08.2018
16:00
Sokół Słopnice
1:0
LKS Rupniów
15.08.2018
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Jarmuta
15.08.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Zalesianka
15.08.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Sokół Stary Sącz
15.08.2018
18:00
KS Tymbark
1:4
LKS Łużna
15.08.2018
18:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Laskovia
15.08.2018
18:00
Zalesianka
:
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
:
KS Tymbark
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
:
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
:
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
:
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
18.08.2018
 
Złomex Branice
:
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
18.08.2018
 

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
3:0
LKS Rudnik
14.08.2018
18:30
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
15.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2018
17:30
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Górki Myślenice
15.08.2018
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
15.08.2018
18:00
LKS Rudnik
:
Topór Tenczyn
18.08.2018
 
Clavia Świątniki Górne
:
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
 
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
18.08.2018
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
 
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
18.08.2018
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
18.08.2018
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.08.2018
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
Victoria Zalas
18.08.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
:
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
:
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
 
Naprzód Ochmanów
:
Iskra Zakrzów
18.08.2018
 
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.08.2018
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
18.08.2018
 
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
18.08.2018
 
Rożnowa
:
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
 

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
18.08.2018
 
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
18.08.2018
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Cobra Wężerów
18.08.2018
 
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
18.08.2018
 
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
18.08.2018
 
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
18.08.2018
 

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
18.08.2018
17:00
Korona Kielce
:
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Unia Tarnów
14.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
7:0
Zatorzanka Zator
14.08.2018
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
10:00
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2018
10:00
Sokół Słopnice
:
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
15:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
 
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Garbarnia Kraków
14.08.2018
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dąb P.
15.08.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Limanovia Limanowa
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Podgórze Kraków
18.08.2018
10:00
Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.08.2018
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
2:1
Unia Tarnów
15.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Victoria Jaworzno
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
11:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
5:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
19:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
15.08.2018
11:00
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Glinik
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
18.08.2018
 
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia
15.08.2018
17:00
Unia II Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Hutnik Kraków
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
18.08.2018
 

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
:
Medyk Konin
18.08.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
18.08.2018
12:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
18.08.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
 

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Rekord Bielsko Biała
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00