facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2017

Zieleńczanka Zielonki
2:3
Bibiczanka Bibice
15.08.2017
17:30
Przebój Wolbrom
1:2
Bolesław Bukowno
15.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
2:5
Grębałowianka Kraków
15.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Proszowianka Proszowice
15.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
Orzeł Iwanowice
15.08.2017
17:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Piliczanka Pilica
15.08.2017
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
15.08.2017
17:00

2. kolejka 19.08.2017

Zieleńczanka Zielonki
3:0
Przebój Wolbrom
19.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
1:5
Bolesław Bukowno
19.08.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
Spójnia Osiek
19.08.2017
17:00
Proszowianka Proszowice
2:4
Sokół Kocmyrzów
20.08.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Słomniczanka Słomniki
20.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
1:1
Przemsza Klucze
20.08.2017
12:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Prądniczanka Kraków
20.08.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Słomniczanka Słomniki
3:0
Proszowianka Proszowice
26.08.2017
11:00
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
26.08.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
0:3
Grębałowianka Kraków
26.08.2017
17:00
Spójnia Osiek
2:2
Bolesław Bukowno
26.08.2017
17:00
Strażak Przybysławice
0:4
Zieleńczanka Zielonki
26.08.2017
17:00
Przebój Wolbrom
Bibiczanka Bibice
26.08.2017
17:00
Piliczanka Pilica
2:0
Prądniczanka Kraków
27.08.2017
11:00
pauzuje.

4. kolejka 02.09.2017

Zieleńczanka Zielonki
0:1
Spójnia Osiek
02.09.2017
17:00
Przebój Wolbrom
3:1
Strażak Przybysławice
02.09.2017
17:00
Sokół Kocmyrzów
4:1
Bolesław Bukowno
02.09.2017
17:00
Grębałowianka Kraków
2:1
Słomniczanka Słomniki
02.09.2017
16:30
Proszowianka Proszowice
4:0
Przemsza Klucze
03.09.2017
17:00
Orzeł Iwanowice
Prądniczanka Kraków
03.09.2017
17:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Piliczanka Pilica
03.09.2017
17:00

5. kolejka 09.09.2017

Przemsza Klucze
2:1
Grębałowianka Kraków
09.09.2017
16:30
Słomniczanka Słomniki
4:0
Bolesław Bukowno
09.09.2017
16:30
Sokół Kocmyrzów
4:1
Zieleńczanka Zielonki
09.09.2017
11:00
Spójnia Osiek
5:4
Przebój Wolbrom
09.09.2017
10:30
Strażak Przybysławice
1:6
Bibiczanka Bibice
09.09.2017
16:30
Proszowianka Proszowice
2:1
Prądniczanka Kraków
09.09.2017
14:00
Piliczanka Pilica
3:0 v.o.
Orzeł Iwanowice
10.09.2017
11:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Orła
pauzuje.

6. kolejka 16.09.2017

Przemsza Klucze
2:0
Bolesław Bukowno
16.09.2017
16:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Słomniczanka Słomniki
16.09.2017
16:00
Strażak Przybysławice
0:2
Spójnia Osiek
16.09.2017
16:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Grębałowianka Kraków
16.09.2017
16:00
Proszowianka Proszowice
3:0
Piliczanka Pilica
16.09.2017
16:00
Przebój Wolbrom
1:2
Sokół Kocmyrzów
16.09.2017
16:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Iwanowice
17.09.2017
16:00

7. kolejka 23.09.2017

Sokół Kocmyrzów
11:0
Strażak Przybysławice
23.09.2017
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Zieleńczanka Zielonki
23.09.2017
16:00
Spójnia Osiek
2:1
Bibiczanka Bibice
23.09.2017
16:00
Bolesław Bukowno
2:1
Prądniczanka Kraków
24.09.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Proszowianka Proszowice
24.09.2017
16:00
Słomniczanka Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
18.10.2017
15:30
Piliczanka Pilica
1:0
Grębałowianka Kraków
11.11.2017
12:00
pauzuje.

8. kolejka 30.09.2017

Bolesław Bukowno
1:1
Piliczanka Pilica
30.09.2017
15:30
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Prądniczanka Kraków
30.09.2017
15:30
Strażak Przybysławice
0:4
Słomniczanka Słomniki
30.09.2017
15:30
Grębałowianka Kraków
Orzeł Iwanowice
30.09.2017
11:00
Spójnia Osiek
0:3
Sokół Kocmyrzów
30.09.2017
15:30
Przebój Wolbrom
3:1
Przemsza Klucze
30.09.2017
15:30
Bibiczanka Bibice
1:4
Proszowianka Proszowice
01.10.2017
15:00

9. kolejka 07.10.2017

Przemsza Klucze
1:1
Strażak Przybysławice
07.10.2017
15:30
Słomniczanka Słomniki
3:2
Spójnia Osiek
07.10.2017
15:30
Prądniczanka Kraków
3:5
Przebój Wolbrom
07.10.2017
12:00
Sokół Kocmyrzów
2:2
Bibiczanka Bibice
07.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
07.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Bolesław Bukowno
08.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Grębałowianka Kraków
08.10.2017
15:00
pauzuje.

10. kolejka 14.10.2017

Bolesław Bukowno
0:2
Proszowianka Proszowice
14.10.2017
15:00
Zieleńczanka Zielonki
Orzeł Iwanowice
14.10.2017
15:00
Sokół Kocmyrzów
2:2
Słomniczanka Słomniki
14.10.2017
15:00
Strażak Przybysławice
0:4
Prądniczanka Kraków
14.10.2017
15:00
Spójnia Osiek
1:2
Przemsza Klucze
14.10.2017
15:00
Przebój Wolbrom
3:1
Piliczanka Pilica
14.10.2017
15:00
Bibiczanka Bibice
0:0
Grębałowianka Kraków
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Słomniczanka Słomniki
2:1
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
4:2
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
4:0
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:0
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
2:3
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
2:2
Zieleńczanka Zielonki
22.10.2017
15:00
pauzuje.

12. kolejka 28.10.2017

Słomniczanka Słomniki
0:1
Przemsza Klucze
28.10.2017
12:00
Zieleńczanka Zielonki
1:2
Grębałowianka Kraków
28.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
6:4
Sokół Kocmyrzów
28.10.2017
15:00
sztuczne boisko ul.Koletek w Krakowie
Strażak Przybysławice
Orzeł Iwanowice
28.10.2017
15:00
Spójnia Osiek
4:1
Piliczanka Pilica
28.10.2017
15:00
Przebój Wolbrom
2:3
Proszowianka Proszowice
28.10.2017
15:00
Bibiczanka Bibice
3:1
Bolesław Bukowno
11.11.2017
13:30

13. kolejka 04.11.2017

Bolesław Bukowno
1:0
Zieleńczanka Zielonki
04.11.2017
13:30
Przemsza Klucze
4:1
Bibiczanka Bibice
04.11.2017
11:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Słomniczanka Słomniki
04.11.2017
15:00
Grębałowianka Kraków
4:2
Przebój Wolbrom
04.11.2017
13:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
05.11.2017
11:00
Piliczanka Pilica
0:6
Sokół Kocmyrzów
05.11.2017
11:00
Proszowianka Proszowice
5:0
Strażak Przybysławice
05.11.2017
13:30
pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 04.11.2017

04.11.2017
13:30
Bolesław Bukowno
1:0
Zieleńczanka Zielonki
04.11.2017
11:00
Przemsza Klucze
4:1
Bibiczanka Bibice
04.11.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Słomniczanka Słomniki
04.11.2017
13:00
Grębałowianka Kraków
4:2
Przebój Wolbrom
05.11.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
05.11.2017
11:00
Piliczanka Pilica
0:6
Sokół Kocmyrzów
05.11.2017
13:30
Proszowianka Proszowice
5:0
Strażak Przybysławice
pauzuje.

13. kolejka 04.11.2017

04.11.2017
13:30
Bolesław Bukowno
1:0
Zieleńczanka Zielonki
04.11.2017
11:00
Przemsza Klucze
4:1
Bibiczanka Bibice
04.11.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
0:1
Słomniczanka Słomniki
04.11.2017
13:00
Grębałowianka Kraków
4:2
Przebój Wolbrom
05.11.2017
11:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
05.11.2017
11:00
Piliczanka Pilica
0:6
Sokół Kocmyrzów
05.11.2017
13:30
Proszowianka Proszowice
5:0
Strażak Przybysławice
pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00