facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2017

Garbarnia II Kraków
2:0
Bronowianka Kraków
12.08.2017
10:00
Wisła Jeziorzany
2:2
Kmita Zabierzów
15.08.2017
17:00
Wieczysta Kraków
2:2
Błękitni Modlnica
15.08.2017
11:00
Świt Krzeszowice
2:1
Borek Kraków
15.08.2017
17:00
Prokocim Kraków
0:0
Skawinka Skawina
15.08.2017
17:30
Piast Wołowice
3:2
Iskra Radwanowice
15.08.2017
16:00
Kaszowianka Kaszów
Nadwiślan Kraków
15.08.2017
 

2. kolejka 19.08.2017

Iskra Radwanowice
2:3
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
14:00
Błękitni Modlnica
4:2
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
4:0
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
0:2
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:0
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków
19.08.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Wieczysta Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.08.2017
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Iskra Radwanowice
26.08.2017
00:00
Prokocim Kraków
:
Borek Kraków
26.08.2017
00:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Jeziorzany
26.08.2017
00:00
Nadwiślan Kraków
:
Skawinka Skawina
26.08.2017
00:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
27.08.2017
16:00
Garbarnia II Kraków
:
Błękitni Modlnica
27.08.2017
17:00

4. kolejka 02.09.2017

Wieczysta Kraków
:
Świt Krzeszowice
02.09.2017
17:00
Błękitni Modlnica
:
Prokocim Kraków
02.09.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
02.09.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
02.09.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Garbarnia II Kraków
02.09.2017
17:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
02.09.2017
00:00
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
02.09.2017
00:00

5. kolejka 09.09.2017

Iskra Radwanowice
:
Skawinka Skawina
09.09.2017
11:00
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
09.09.2017
00:00
Prokocim Kraków
:
Wisła Jeziorzany
09.09.2017
00:00
Świt Krzeszowice
:
Kmita Zabierzów
09.09.2017
00:00
Nadwiślan Kraków
:
Borek Kraków
09.09.2017
00:00
Garbarnia II Kraków
:
Wieczysta Kraków
10.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Błękitni Modlnica
10.09.2017
16:00

6. kolejka 16.09.2017

Wisła Jeziorzany
:
Piast Wołowice
16.09.2017
16:00
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
16.09.2017
16:00
Błękitni Modlnica
:
Nadwiślan Kraków
16.09.2017
16:00
Bronowianka Kraków
:
Iskra Radwanowice
16.09.2017
16:00
Kmita Zabierzów
:
Skawinka Skawina
16.09.2017
16:00
Świt Krzeszowice
:
Garbarnia II Kraków
16.09.2017
00:00
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
16.09.2017
00:00

7. kolejka 23.09.2017

Iskra Radwanowice
:
Borek Kraków
23.09.2017
11:00
Nadwiślan Kraków
:
Wisła Jeziorzany
23.09.2017
00:00
Prokocim Kraków
:
Świt Krzeszowice
23.09.2017
00:00
Skawinka Skawina
:
Bronowianka Kraków
23.09.2017
00:00
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
23.09.2017
00:00
Garbarnia II Kraków
:
Kmita Zabierzów
24.09.2017
14:00
Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
24.09.2017
16:00

8. kolejka 30.09.2017

Błękitni Modlnica
:
Iskra Radwanowice
30.09.2017
11:00
Wieczysta Kraków
:
Nadwiślan Kraków
30.09.2017
15:30
Wisła Jeziorzany
:
Kaszowianka Kaszów
30.09.2017
15:30
Kmita Zabierzów
:
Bronowianka Kraków
30.09.2017
15:30
Świt Krzeszowice
:
Piast Wołowice
30.09.2017
00:00
Borek Kraków
:
Skawinka Skawina
30.09.2017
00:00
Garbarnia II Kraków
:
Prokocim Kraków
01.10.2017
11:00

9. kolejka 07.10.2017

Iskra Radwanowice
:
Wisła Jeziorzany
07.10.2017
11:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.10.2017
15:30
Piast Wołowice
:
Garbarnia II Kraków
07.10.2017
15:30
Skawinka Skawina
:
Błękitni Modlnica
07.10.2017
00:00
Kaszowianka Kaszów
:
Wieczysta Kraków
07.10.2017
00:00
Nadwiślan Kraków
:
Świt Krzeszowice
07.10.2017
00:00
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
07.10.2017
00:00

10. kolejka 14.10.2017

Wieczysta Kraków
:
Iskra Radwanowice
14.10.2017
15:00
Błękitni Modlnica
:
Bronowianka Kraków
14.10.2017
15:00
Wisła Jeziorzany
:
Skawinka Skawina
14.10.2017
15:00
Kmita Zabierzów
:
Borek Kraków
14.10.2017
15:00
Świt Krzeszowice
:
Kaszowianka Kaszów
14.10.2017
00:00
Prokocim Kraków
:
Piast Wołowice
14.10.2017
00:00
Garbarnia II Kraków
:
Nadwiślan Kraków
15.10.2017
11:00

11. kolejka 21.10.2017

Iskra Radwanowice
:
Świt Krzeszowice
21.10.2017
13:00
Bronowianka Kraków
:
Wisła Jeziorzany
21.10.2017
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Garbarnia II Kraków
21.10.2017
00:00
Skawinka Skawina
:
Wieczysta Kraków
21.10.2017
00:00
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
21.10.2017
00:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
21.10.2017
00:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
22.10.2017
15:00

12. kolejka 28.10.2017

Wieczysta Kraków
:
Bronowianka Kraków
28.10.2017
15:00
Wisła Jeziorzany
:
Borek Kraków
28.10.2017
15:00
Kmita Zabierzów
:
Błękitni Modlnica
28.10.2017
15:00
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
28.10.2017
00:00
Świt Krzeszowice
:
Skawinka Skawina
28.10.2017
00:00
Garbarnia II Kraków
:
Iskra Radwanowice
29.10.2017
11:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
29.10.2017
14:00

13. kolejka 04.11.2017

Iskra Radwanowice
:
Prokocim Kraków
04.11.2017
11:00
Błękitni Modlnica
:
Wisła Jeziorzany
04.11.2017
13:30
Bronowianka Kraków
:
Świt Krzeszowice
04.11.2017
13:30
Skawinka Skawina
:
Garbarnia II Kraków
04.11.2017
00:00
Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
04.11.2017
00:00
Nadwiślan Kraków
:
Kmita Zabierzów
04.11.2017
00:00
Kaszowianka Kaszów
:
Piast Wołowice
04.11.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

3. kolejka 26.08.2017

26.08.2017
17:00
Wieczysta Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.08.2017
00:00
Kaszowianka Kaszów
:
Iskra Radwanowice
26.08.2017
00:00
Prokocim Kraków
:
Borek Kraków
26.08.2017
00:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Jeziorzany
26.08.2017
00:00
Nadwiślan Kraków
:
Skawinka Skawina
27.08.2017
16:00
Piast Wołowice
:
Bronowianka Kraków
27.08.2017
17:00
Garbarnia II Kraków
:
Błękitni Modlnica

2. kolejka 19.08.2017

19.08.2017
14:00
Iskra Radwanowice
2:3
Nadwiślan Kraków
19.08.2017
17:00
Błękitni Modlnica
4:2
Świt Krzeszowice
19.08.2017
17:00
Bronowianka Kraków
4:0
Prokocim Kraków
19.08.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
0:2
Wieczysta Kraków
19.08.2017
17:00
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
19.08.2017
17:00
Skawinka Skawina
1:0
Piast Wołowice
19.08.2017
17:00
Borek Kraków
1:1
Garbarnia II Kraków

4. kolejka 02.09.2017

02.09.2017
17:00
Wieczysta Kraków
:
Świt Krzeszowice
02.09.2017
17:00
Błękitni Modlnica
:
Prokocim Kraków
02.09.2017
17:00
Bronowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
02.09.2017
17:00
Kmita Zabierzów
:
Iskra Radwanowice
02.09.2017
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Garbarnia II Kraków
02.09.2017
00:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
02.09.2017
00:00
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów

Wiadomości ligowe


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30