facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Czarni Staniątki
4:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
7:0
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
0:4
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
2:2
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

2. kolejka 26.08.2017

Zielonka Gamar Wrząsowice
2:0
Wolni Kłaj
26.08.2017
17:00
Gdovia Gdów
0:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.08.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Tempo Rzeszotary
26.08.2017
11:00
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
26.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice
26.08.2017
14:00
LKS Mogilany
0:1
Radziszowianka Radziszów
27.08.2017
17:00
Czarni Staniątki
0:1
Pasternik Ochojno
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Raba Dobczyce
5:4
LKS Mogilany
02.09.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Karpaty Siepraw
02.09.2017
17:00
Targowianka Targowisko
1:3
Gościbia Sułkowice
02.09.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
3:3
Gdovia Gdów
02.09.2017
17:00
Pasternik Ochojno
1:1
Orzeł Myślenice
03.09.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
03.09.2017
17:00
Wolni Kłaj
1:4
Czarni Staniątki
03.09.2017
16:30

4. kolejka 09.09.2017

Gdovia Gdów
1:1
Targowianka Targowisko
09.09.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Radziszowianka Radziszów
09.09.2017
11:00
Karpaty Siepraw
0:2
Raba Dobczyce
09.09.2017
16:30
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:1
Tempo Rzeszotary
10.09.2017
16:30
LKS Mogilany
3:0
Pasternik Ochojno
10.09.2017
16:30
Czarni Staniątki
0:0
Orzeł Myślenice
10.09.2017
16:30
Wolni Kłaj
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
13.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Orzeł Myślenice
1:2
LKS Mogilany
16.09.2017
16:30
Raba Dobczyce
2:1
Gościbia Sułkowice
16.09.2017
11:00
Tempo Rzeszotary
5:0
Wolni Kłaj
16.09.2017
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Czarni Staniątki
16.09.2017
16:30
Pasternik Ochojno
3:6
Karpaty Siepraw
17.09.2017
16:00
Radziszowianka Radziszów
1:0
Gdovia Gdów
17.09.2017
16:00
Targowianka Targowisko
5:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
17.09.2017
16:00

6. kolejka 23.09.2017

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00
Karpaty Siepraw
3:2
Orzeł Myślenice
18.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Pasternik Ochojno
18.11.2017
13:00
Gdovia Gdów
2:1
Raba Dobczyce
18.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
1:0
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
1:4
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Orzeł Myślenice
0:0
Gościbia Sułkowice
30.09.2017
13:00
Raba Dobczyce
2:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
30.09.2017
16:00
Radziszowianka Radziszów
1:1
Wolni Kłaj
30.09.2017
16:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Czarni Staniątki
30.09.2017
16:00
Pasternik Ochojno
2:1
Gdovia Gdów
01.10.2017
16:00
LKS Mogilany
2:3
Karpaty Siepraw
01.10.2017
16:00
Targowianka Targowisko
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.10.2017
16:00

8. kolejka 07.10.2017

Gościbia Sułkowice
4:1
LKS Mogilany
07.10.2017
15:00
Tempo Rzeszotary
0:4
Targowianka Targowisko
07.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Karpaty Siepraw
07.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
0:4
Orzeł Myślenice
07.10.2017
16:00
Wolni Kłaj
3:2
Raba Dobczyce
08.10.2017
15:30
Zielonka Gamar Wrząsowice
4:1
Pasternik Ochojno
08.10.2017
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Radziszowianka Radziszów
08.10.2017
15:00

9. kolejka 14.10.2017

Orzeł Myślenice
3:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
14.10.2017
15:30
Karpaty Siepraw
2:0
Gościbia Sułkowice
14.10.2017
15:30
Raba Dobczyce
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
14.10.2017
15:30
Radziszowianka Radziszów
1:1
Tempo Rzeszotary
14.10.2017
11:00
Targowianka Targowisko
1:0
Czarni Staniątki
14.10.2017
15:30
Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

10. kolejka 21.10.2017

Tempo Rzeszotary
4:4
Raba Dobczyce
21.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
1:0
Gościbia Sułkowice
21.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
21.10.2017
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Orzeł Myślenice
22.10.2017
15:00
Targowianka Targowisko
6:1
Radziszowianka Radziszów
22.10.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
2:1
LKS Mogilany
22.10.2017
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Pasternik Ochojno
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Orzeł Myślenice
2:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.10.2017
15:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Gdovia Gdów
28.10.2017
11:00
Raba Dobczyce
3:5
Targowianka Targowisko
28.10.2017
15:00
Radziszowianka Radziszów
1:5
Czarni Staniątki
28.10.2017
15:00
Karpaty Siepraw
0:3
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00
Pasternik Ochojno
3:3
Tempo Rzeszotary
25.11.2017
13:30
LKS Mogilany
5:3
Wolni Kłaj
23.05.2018
18:00

12. kolejka 04.11.2017

Radziszowianka Radziszów
2:3
Raba Dobczyce
04.11.2017
11:00
Tempo Rzeszotary
3:0
Orzeł Myślenice
04.11.2017
14:00
Czarni Staniątki
0:0
Gdovia Gdów
04.11.2017
14:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
2:4
Gościbia Sułkowice
04.11.2017
14:00
Wolni Kłaj
2:0
Karpaty Siepraw
05.11.2017
14:00
Targowianka Targowisko
1:1
Pasternik Ochojno
05.11.2017
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:1
LKS Mogilany
05.11.2017
14:00

13. kolejka 11.11.2017

Orzeł Myślenice
1:1
Targowianka Targowisko
11.11.2017
13:30
Karpaty Siepraw
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.11.2017
13:30
Gościbia Sułkowice
1:0
Wolni Kłaj
11.11.2017
13:30
Raba Dobczyce
4:0
Czarni Staniątki
11.11.2017
13:30
Pasternik Ochojno
3:1
Radziszowianka Radziszów
11.11.2017
13:30
Gdovia Gdów
1:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
11.11.2017
14:00
LKS Mogilany
1:1
Tempo Rzeszotary
12.11.2017
13:30

14. kolejka 24.03.2018

LKS Mogilany
Targowianka Targowisko
25.03.2018
12:30
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:3
Czarni Staniątki
09.05.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.05.2018
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
Tempo Rzeszotary
09.05.2018
16:00
Orzeł Myślenice
0:0
Radziszowianka Radziszów
09.05.2018
14:00
Pasternik Ochojno
2:2
Raba Dobczyce
09.05.2018
16:00
Gdovia Gdów
4:0
Wolni Kłaj
09.05.2018
15:00

15. kolejka 31.03.2018

Wolni Kłaj
Zielonka Gamar Wrząsowice
31.03.2018
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Gdovia Gdów
31.03.2018
13:00
Tempo Rzeszotary
Gościbia Sułkowice
31.03.2018
13:00
Targowianka Targowisko
Karpaty Siepraw
31.03.2018
16:00
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
31.03.2018
11:00
Radziszowianka Radziszów
LKS Mogilany
31.03.2018
14:00
Pasternik Ochojno
1:1
Czarni Staniątki
31.03.2018
15:00

16. kolejka 07.04.2018

Karpaty Siepraw
2:2
Radziszowianka Radziszów
07.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Targowianka Targowisko
07.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
07.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
1:2
Pasternik Ochojno
07.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
0:0
Wolni Kłaj
07.04.2018
16:00
LKS Mogilany
5:0
Raba Dobczyce
08.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.04.2018
17:00

17. kolejka 14.04.2018

Radziszowianka Radziszów
0:1
Gościbia Sułkowice
14.04.2018
16:00
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
14.04.2018
16:00
Tempo Rzeszotary
Zielonka Gamar Wrząsowice
14.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
1:1
Czarni Staniątki
14.04.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Wolni Kłaj
14.04.2018
16:00
Targowianka Targowisko
1:1
Gdovia Gdów
15.04.2018
17:00
Pasternik Ochojno
0:5
LKS Mogilany
15.04.2018
15:00

18. kolejka 21.04.2018

Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

19. kolejka 28.04.2018

Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
28.04.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw
28.04.2018
14:00
Pasternik Ochojno
0:0
Gościbia Sułkowice
28.04.2018
18:00
Targowianka Targowisko
Wolni Kłaj
28.04.2018
11:00
LKS Mogilany
Czarni Staniątki
28.04.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Zielonka Gamar Wrząsowice
28.04.2018
16:00

20. kolejka 05.05.2018

Gościbia Sułkowice
0:3
Orzeł Myślenice
05.05.2018
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
Raba Dobczyce
05.05.2018
17:30
Czarni Staniątki
Tempo Rzeszotary
05.05.2018
17:00
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
05.05.2018
17:00
Karpaty Siepraw
LKS Mogilany
05.05.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Radziszowianka Radziszów
06.05.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Targowianka Targowisko
06.05.2018
17:00

21. kolejka 12.05.2018

Karpaty Siepraw
0:0
Czarni Staniątki
12.05.2018
17:00
Orzeł Myślenice
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
12.05.2018
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Gdovii, na boisku 0:1
Raba Dobczyce
Wolni Kłaj
12.05.2018
17:00
Pasternik Ochojno
5:3
Zielonka Gamar Wrząsowice
12.05.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
0:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2018
18:00
LKS Mogilany
9:1
Gościbia Sułkowice
13.05.2018
17:00
Targowianka Targowisko
0:4
Tempo Rzeszotary
13.05.2018
17:00

22. kolejka 19.05.2018

Zielonka Gamar Wrząsowice
Orzeł Myślenice
19.05.2018
17:30
Gościbia Sułkowice
Karpaty Siepraw
19.05.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Raba Dobczyce
19.05.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
Radziszowianka Radziszów
19.05.2018
17:00
Czarni Staniątki
0:3
Targowianka Targowisko
19.05.2018
17:00
Gdovia Gdów
LKS Mogilany
19.05.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

23. kolejka 26.05.2018

Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
26.05.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Czarni Staniątki
26.05.2018
17:00
Karpaty Siepraw
0:4
Gdovia Gdów
26.05.2018
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Wolni Kłaj
26.05.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Targowianka Targowisko
26.05.2018
17:00
LKS Mogilany
4:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
26.05.2018
17:30
Pasternik Ochojno
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2018
17:00

24. kolejka 02.06.2018

Gdovia Gdów
3:0
Gościbia Sułkowice
02.06.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:0
Radziszowianka Radziszów
02.06.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
5:1
Pasternik Ochojno
02.06.2018
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Orzeł Myślenice
03.06.2018
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Raba Dobczyce
03.06.2018
18:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Karpaty Siepraw
03.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
LKS Mogilany
03.06.2018
17:00

25. kolejka 09.06.2018

Raba Dobczyce
Radziszowianka Radziszów
09.06.2018
18:00
Orzeł Myślenice
4:0
Tempo Rzeszotary
09.06.2018
17:00
Gdovia Gdów
3:2
Czarni Staniątki
09.06.2018
18:00
Gościbia Sułkowice
Zielonka Gamar Wrząsowice
09.06.2018
17:00
Karpaty Siepraw
1:0
Wolni Kłaj
09.06.2018
17:00
Pasternik Ochojno
2:1
Targowianka Targowisko
10.06.2018
17:00
LKS Mogilany
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.06.2018
17:30

26. kolejka 16.06.2018

Targowianka Targowisko
0:1
Orzeł Myślenice
16.06.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Karpaty Siepraw
16.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
16.06.2018
17:00
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
16.06.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
16.06.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:4
Gdovia Gdów
16.06.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
Orzeł Myślenice
16.06.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Karpaty Siepraw
16.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
16.06.2018
17:00
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
16.06.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
16.06.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:4
Gdovia Gdów
16.06.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
Orzeł Myślenice
16.06.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Karpaty Siepraw
16.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
16.06.2018
17:00
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
16.06.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
16.06.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:4
Gdovia Gdów
16.06.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
:
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
:
Euforia
21.06.2018
21:00
K.B. Expansion
:
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny