facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Czarni Staniątki
4:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
19.08.2017
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Gościbia Sułkowice
19.08.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
7:0
Karpaty Siepraw
19.08.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Myślenice
19.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
0:4
Pasternik Ochojno
19.08.2017
15:00
Wolni Kłaj
2:2
Gdovia Gdów
20.08.2017
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
LKS Mogilany
20.08.2017
17:30

2. kolejka 26.08.2017

Zielonka Gamar Wrząsowice
2:0
Wolni Kłaj
26.08.2017
17:00
Gdovia Gdów
0:5
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.08.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Tempo Rzeszotary
26.08.2017
11:00
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
26.08.2017
17:00
Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice
26.08.2017
14:00
LKS Mogilany
0:1
Radziszowianka Radziszów
27.08.2017
17:00
Czarni Staniątki
0:1
Pasternik Ochojno
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Raba Dobczyce
5:4
LKS Mogilany
02.09.2017
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Karpaty Siepraw
02.09.2017
17:00
Targowianka Targowisko
1:3
Gościbia Sułkowice
02.09.2017
17:00
Tempo Rzeszotary
3:3
Gdovia Gdów
02.09.2017
17:00
Pasternik Ochojno
1:1
Orzeł Myślenice
03.09.2017
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
03.09.2017
17:00
Wolni Kłaj
1:4
Czarni Staniątki
03.09.2017
16:30

4. kolejka 09.09.2017

Gdovia Gdów
1:1
Targowianka Targowisko
09.09.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Radziszowianka Radziszów
09.09.2017
11:00
Karpaty Siepraw
0:2
Raba Dobczyce
09.09.2017
16:30
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:1
Tempo Rzeszotary
10.09.2017
16:30
LKS Mogilany
3:0
Pasternik Ochojno
10.09.2017
16:30
Czarni Staniątki
0:0
Orzeł Myślenice
10.09.2017
16:30
Wolni Kłaj
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
13.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Orzeł Myślenice
1:2
LKS Mogilany
16.09.2017
16:30
Raba Dobczyce
2:1
Gościbia Sułkowice
16.09.2017
11:00
Tempo Rzeszotary
5:0
Wolni Kłaj
16.09.2017
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:0
Czarni Staniątki
16.09.2017
16:30
Pasternik Ochojno
3:6
Karpaty Siepraw
17.09.2017
16:00
Radziszowianka Radziszów
1:0
Gdovia Gdów
17.09.2017
16:00
Targowianka Targowisko
5:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
17.09.2017
16:00

6. kolejka 23.09.2017

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:0
Tempo Rzeszotary
24.09.2017
16:00
Karpaty Siepraw
3:2
Orzeł Myślenice
18.11.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
3:0
Pasternik Ochojno
18.11.2017
13:00
Gdovia Gdów
2:1
Raba Dobczyce
18.11.2017
13:00
Wolni Kłaj
1:0
Targowianka Targowisko
19.11.2017
13:00
Czarni Staniątki
1:4
LKS Mogilany
19.11.2017
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
3:2
Radziszowianka Radziszów
19.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Orzeł Myślenice
0:0
Gościbia Sułkowice
30.09.2017
13:00
Raba Dobczyce
2:2
Zielonka Gamar Wrząsowice
30.09.2017
16:00
Radziszowianka Radziszów
1:1
Wolni Kłaj
30.09.2017
16:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Czarni Staniątki
30.09.2017
16:00
Pasternik Ochojno
2:1
Gdovia Gdów
01.10.2017
16:00
LKS Mogilany
2:3
Karpaty Siepraw
01.10.2017
16:00
Targowianka Targowisko
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.10.2017
16:00

8. kolejka 07.10.2017

Gościbia Sułkowice
4:1
LKS Mogilany
07.10.2017
15:00
Tempo Rzeszotary
0:4
Targowianka Targowisko
07.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Karpaty Siepraw
07.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
0:4
Orzeł Myślenice
07.10.2017
16:00
Wolni Kłaj
3:2
Raba Dobczyce
08.10.2017
15:30
Zielonka Gamar Wrząsowice
4:1
Pasternik Ochojno
08.10.2017
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Radziszowianka Radziszów
08.10.2017
15:00

9. kolejka 14.10.2017

Orzeł Myślenice
3:0
Zielonka Gamar Wrząsowice
14.10.2017
15:30
Karpaty Siepraw
2:0
Gościbia Sułkowice
14.10.2017
15:30
Raba Dobczyce
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
14.10.2017
15:30
Radziszowianka Radziszów
1:1
Tempo Rzeszotary
14.10.2017
11:00
Targowianka Targowisko
1:0
Czarni Staniątki
14.10.2017
15:30
Pasternik Ochojno
2:4
Wolni Kłaj
15.10.2017
15:00
LKS Mogilany
0:0
Gdovia Gdów
15.10.2017
15:30

10. kolejka 21.10.2017

Tempo Rzeszotary
4:4
Raba Dobczyce
21.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
1:0
Gościbia Sułkowice
21.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
3:3
Karpaty Siepraw
21.10.2017
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Orzeł Myślenice
22.10.2017
15:00
Targowianka Targowisko
6:1
Radziszowianka Radziszów
22.10.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
2:1
LKS Mogilany
22.10.2017
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Pasternik Ochojno
22.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Orzeł Myślenice
2:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.10.2017
15:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Gdovia Gdów
28.10.2017
11:00
Raba Dobczyce
3:5
Targowianka Targowisko
28.10.2017
15:00
Radziszowianka Radziszów
1:5
Czarni Staniątki
28.10.2017
15:00
Karpaty Siepraw
0:3
Zielonka Gamar Wrząsowice
25.11.2017
13:00
Pasternik Ochojno
3:3
Tempo Rzeszotary
25.11.2017
13:30
LKS Mogilany
5:3
Wolni Kłaj
23.05.2018
18:00

12. kolejka 04.11.2017

Radziszowianka Radziszów
2:3
Raba Dobczyce
04.11.2017
11:00
Tempo Rzeszotary
3:0
Orzeł Myślenice
04.11.2017
14:00
Czarni Staniątki
0:0
Gdovia Gdów
04.11.2017
14:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
2:4
Gościbia Sułkowice
04.11.2017
14:00
Wolni Kłaj
2:0
Karpaty Siepraw
05.11.2017
14:00
Targowianka Targowisko
1:1
Pasternik Ochojno
05.11.2017
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:1
LKS Mogilany
05.11.2017
14:00

13. kolejka 11.11.2017

Orzeł Myślenice
1:1
Targowianka Targowisko
11.11.2017
13:30
Karpaty Siepraw
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.11.2017
13:30
Gościbia Sułkowice
1:0
Wolni Kłaj
11.11.2017
13:30
Raba Dobczyce
4:0
Czarni Staniątki
11.11.2017
13:30
Pasternik Ochojno
3:1
Radziszowianka Radziszów
11.11.2017
13:30
Gdovia Gdów
1:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
11.11.2017
14:00
LKS Mogilany
1:1
Tempo Rzeszotary
12.11.2017
13:30

14. kolejka 24.03.2018

LKS Mogilany
Targowianka Targowisko
25.03.2018
12:30
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:3
Czarni Staniątki
09.05.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.05.2018
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
Tempo Rzeszotary
09.05.2018
16:00
Orzeł Myślenice
0:0
Radziszowianka Radziszów
09.05.2018
14:00
Pasternik Ochojno
2:2
Raba Dobczyce
09.05.2018
16:00
Gdovia Gdów
4:0
Wolni Kłaj
09.05.2018
15:00

15. kolejka 31.03.2018

Wolni Kłaj
Zielonka Gamar Wrząsowice
31.03.2018
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Gdovia Gdów
31.03.2018
13:00
Tempo Rzeszotary
Gościbia Sułkowice
31.03.2018
13:00
Targowianka Targowisko
Karpaty Siepraw
31.03.2018
16:00
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
31.03.2018
11:00
Radziszowianka Radziszów
LKS Mogilany
31.03.2018
14:00
Pasternik Ochojno
1:1
Czarni Staniątki
31.03.2018
15:00

16. kolejka 07.04.2018

Karpaty Siepraw
2:2
Radziszowianka Radziszów
07.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
2:1
Targowianka Targowisko
07.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
07.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
1:2
Pasternik Ochojno
07.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
0:0
Wolni Kłaj
07.04.2018
16:00
LKS Mogilany
5:0
Raba Dobczyce
08.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
0:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.04.2018
17:00

17. kolejka 14.04.2018

Radziszowianka Radziszów
0:1
Gościbia Sułkowice
14.04.2018
16:00
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
14.04.2018
16:00
Tempo Rzeszotary
Zielonka Gamar Wrząsowice
14.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
1:1
Czarni Staniątki
14.04.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Wolni Kłaj
14.04.2018
16:00
Targowianka Targowisko
1:1
Gdovia Gdów
15.04.2018
17:00
Pasternik Ochojno
0:5
LKS Mogilany
15.04.2018
15:00

18. kolejka 21.04.2018

Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

19. kolejka 28.04.2018

Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
28.04.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw
28.04.2018
14:00
Pasternik Ochojno
0:0
Gościbia Sułkowice
28.04.2018
18:00
Targowianka Targowisko
Wolni Kłaj
28.04.2018
11:00
LKS Mogilany
Czarni Staniątki
28.04.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Zielonka Gamar Wrząsowice
28.04.2018
16:00

20. kolejka 05.05.2018

Gościbia Sułkowice
0:3
Orzeł Myślenice
05.05.2018
13:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
Raba Dobczyce
05.05.2018
17:30
Czarni Staniątki
Tempo Rzeszotary
05.05.2018
17:00
Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno
05.05.2018
17:00
Karpaty Siepraw
LKS Mogilany
05.05.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Radziszowianka Radziszów
06.05.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Targowianka Targowisko
06.05.2018
17:00

21. kolejka 12.05.2018

Karpaty Siepraw
0:0
Czarni Staniątki
12.05.2018
17:00
Orzeł Myślenice
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
12.05.2018
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Gdovii, na boisku 0:1
Raba Dobczyce
Wolni Kłaj
12.05.2018
17:00
Pasternik Ochojno
5:3
Zielonka Gamar Wrząsowice
12.05.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
0:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
12.05.2018
18:00
LKS Mogilany
9:1
Gościbia Sułkowice
13.05.2018
17:00
Targowianka Targowisko
0:4
Tempo Rzeszotary
13.05.2018
17:00

22. kolejka 19.05.2018

Zielonka Gamar Wrząsowice
Orzeł Myślenice
19.05.2018
17:30
Gościbia Sułkowice
Karpaty Siepraw
19.05.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Raba Dobczyce
19.05.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
Radziszowianka Radziszów
19.05.2018
17:00
Czarni Staniątki
0:3
Targowianka Targowisko
19.05.2018
17:00
Gdovia Gdów
LKS Mogilany
19.05.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Pasternik Ochojno
20.05.2018
17:00

23. kolejka 26.05.2018

Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
26.05.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Czarni Staniątki
26.05.2018
17:00
Karpaty Siepraw
0:4
Gdovia Gdów
26.05.2018
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Wolni Kłaj
26.05.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Targowianka Targowisko
26.05.2018
17:00
LKS Mogilany
4:1
Zielonka Gamar Wrząsowice
26.05.2018
17:30
Pasternik Ochojno
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
26.05.2018
17:00

24. kolejka 02.06.2018

Gdovia Gdów
3:0
Gościbia Sułkowice
02.06.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:0
Radziszowianka Radziszów
02.06.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
5:1
Pasternik Ochojno
02.06.2018
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Orzeł Myślenice
03.06.2018
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Raba Dobczyce
03.06.2018
18:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:0
Karpaty Siepraw
03.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
LKS Mogilany
03.06.2018
17:00

25. kolejka 09.06.2018

Raba Dobczyce
Radziszowianka Radziszów
09.06.2018
18:00
Orzeł Myślenice
4:0
Tempo Rzeszotary
09.06.2018
17:00
Gdovia Gdów
3:2
Czarni Staniątki
09.06.2018
18:00
Gościbia Sułkowice
Zielonka Gamar Wrząsowice
09.06.2018
17:00
Karpaty Siepraw
1:0
Wolni Kłaj
09.06.2018
17:00
Pasternik Ochojno
2:1
Targowianka Targowisko
10.06.2018
17:00
LKS Mogilany
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.06.2018
17:30

26. kolejka 16.06.2018

Targowianka Targowisko
0:1
Orzeł Myślenice
16.06.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Karpaty Siepraw
16.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
16.06.2018
17:00
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
16.06.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
16.06.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:4
Gdovia Gdów
16.06.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
Orzeł Myślenice
16.06.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Karpaty Siepraw
16.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
16.06.2018
17:00
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
16.06.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
16.06.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:4
Gdovia Gdów
16.06.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany

26. kolejka 16.06.2018

16.06.2018
17:00
Targowianka Targowisko
0:1
Orzeł Myślenice
16.06.2018
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Karpaty Siepraw
16.06.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:3
Gościbia Sułkowice
16.06.2018
17:00
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
16.06.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
Pasternik Ochojno
16.06.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:4
Gdovia Gdów
16.06.2018
17:00
Tempo Rzeszotary
2:2
LKS Mogilany

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
:
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2018
20:30

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
Warta Poznań
:
Bytovia Bytów
18.08.2018
17:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
Raków Częstochowa
18.08.2018
19:00
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.08.2018
19:00
Garbarnia Kraków
:
ŁKS Łódź
18.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
:
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
:
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
GKS Bełchatów
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10
Skra Bełchatów
:
Olimpia Grudziądz
18.08.2018
 

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Chełmianka Chełm
15.08.2018
17:00
Wisła Sandomierz
3:3
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
17:00
Avia Świdnik
0:1
Motor Lublin
15.08.2018
17:00
Wisła Puławy
0:0
Czarni Połaniec
15.08.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Sokół Sieniawa
15.08.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:5
Stal Rzeszów
15.08.2018
17:00
Soła Oświęcim
3:0
Stal Kraśnik
15.08.2018
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Hutnik Kraków
15.08.2018
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
3:3
LKS Jawiszowice
15.08.2018
17:30
KS Olkusz
5:2
Kaszowianka Kaszów
15.08.2018
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2018
11:00
Beskid Andrychów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.08.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
4:0
Dalin Myślenice
15.08.2018
11:00
Orzeł Ryczów
1:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
17:00
Wiślanka Grabie
1:1
Pcimianka Pcim
15.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
5:0
Górnik Wieliczka
15.08.2018
17:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
18.08.2018
 
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
18.08.2018
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
18.08.2018
 
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Dunajec Zakliczyn
14.08.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
15.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad Muszyna
15.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
15.08.2018
18:00
Glinik Gorlice
1:3
Okocimski Brzesko
15.08.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
15.08.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:1
BKS Bochnia
15.08.2018
18:00
BKS Bochnia
:
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
 
Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
18.08.2018
 
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2018
 
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
18.08.2018
 
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
18.08.2018
 
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:3
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
1:0
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Przebój Wolbrom
:
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
:
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
:
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2018
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:2
Borek Kraków
15.08.2018
11:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
15.08.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Radwanowice
15.08.2018
17:00
Hutnik II Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
15.08.2018
17:00
Błękitni Modlnica
1:1
Piast Wołowice
15.08.2018
17:30
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
:
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
:
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
:
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:1
LKS Śledziejowice
15.08.2018
17:00
Pasternik Ochojno
3:2
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2018
15:00
Raba Dobczyce
2:0
Karpaty Siepraw
15.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Gościbia Sułkowice
15.08.2018
11:00
Targowianka Targowisko
0:1
Gdovia Gdów
15.08.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
3:5
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
4:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2018
17:30
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
18.08.2018
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
18.08.2018
 
Gdovia Gdów
:
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
 
Gościbia Sułkowice
:
Raba Dobczyce
18.08.2018
 
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
18.08.2018
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
Czarni Staniątki
:
LKS Śledziejowice
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Iskra Klecza Dolna
15.08.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
6:0
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
2:0
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
LKS Rajsko
:
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
18.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
:
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
:
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
Metal Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
:
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
:
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.08.2018
16:00
Sokół Słopnice
1:0
LKS Rupniów
15.08.2018
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Jarmuta
15.08.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Zalesianka
15.08.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Sokół Stary Sącz
15.08.2018
18:00
KS Tymbark
1:4
LKS Łużna
15.08.2018
18:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Laskovia
15.08.2018
18:00
Zalesianka
:
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
:
KS Tymbark
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
:
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
:
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
:
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
18.08.2018
 
Złomex Branice
:
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
18.08.2018
 

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
3:0
LKS Rudnik
14.08.2018
18:30
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
15.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2018
17:30
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Górki Myślenice
15.08.2018
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
15.08.2018
18:00
LKS Rudnik
:
Topór Tenczyn
18.08.2018
 
Clavia Świątniki Górne
:
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
 
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
18.08.2018
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
 
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
18.08.2018
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
18.08.2018
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.08.2018
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
Victoria Zalas
18.08.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
:
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
:
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
 
Naprzód Ochmanów
:
Iskra Zakrzów
18.08.2018
 
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.08.2018
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
18.08.2018
 
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
18.08.2018
 
Rożnowa
:
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
 

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
18.08.2018
 
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
18.08.2018
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Cobra Wężerów
18.08.2018
 
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
18.08.2018
 
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
18.08.2018
 
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
18.08.2018
 

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
18.08.2018
17:00
Korona Kielce
:
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Unia Tarnów
14.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
7:0
Zatorzanka Zator
14.08.2018
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
10:00
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2018
10:00
Sokół Słopnice
:
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
15:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
 
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Garbarnia Kraków
14.08.2018
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dąb P.
15.08.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Limanovia Limanowa
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Podgórze Kraków
18.08.2018
10:00
Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.08.2018
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
2:1
Unia Tarnów
15.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Victoria Jaworzno
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
11:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
5:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
19:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
15.08.2018
11:00
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Glinik
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
18.08.2018
 
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia
15.08.2018
17:00
Unia II Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Hutnik Kraków
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
18.08.2018
 

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
:
Medyk Konin
18.08.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
18.08.2018
12:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
18.08.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
 

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Rekord Bielsko Biała
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00