facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Naroże Juszczyn
3:0
Dąb Paszkówka
12.08.2017
11:00
KS Chełmek
0:0
Garbarz Zembrzyce
12.08.2017
17:00
Tempo Białka
3:4
LKS Jawiszowice
12.08.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.08.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:4
Halniak Maków Podhalański
12.08.2017
17:00
Zatorzanka Zator
0:3
Brzezina Osiek
13.08.2017
16:30
Victoria Jaworzno
2:1
LKS Żarki
13.08.2017
17:00
Niwa Nowa Wieś pauzuje.

2. kolejka 19.08.2017

Nadwiślanin Gromiec
3:0
Halniak Maków Podhalański
19.08.2017
16:00
Brzezina Osiek
Naroże Juszczyn
19.08.2017
17:00
Dąb Paszkówka
1:5
KS Chełmek
19.08.2017
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Niwa Nowa Wieś
19.08.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Tempo Białka
19.08.2017
17:00
LKS Żarki
0:4
LKS Jawiszowice
20.08.2017
17:00
Victoria Jaworzno
6:1
Zatorzanka Zator
20.08.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze pauzuje.

3. kolejka 26.08.2017

Niwa Nowa Wieś
6:1
Dąb Paszkówka
26.08.2017
13:30
LKS Jawiszowice
5:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
26.08.2017
17:00
Naroże Juszczyn
1:2
Victoria Jaworzno
26.08.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:5
Garbarz Zembrzyce
26.08.2017
17:00
Zatorzanka Zator
0:2
LKS Żarki
26.08.2017
17:00
KS Chełmek
Brzezina Osiek
27.08.2017
17:00
Tempo Białka
3:0
Halniak Maków Podhalański
27.08.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec pauzuje.

4. kolejka 30.08.2017

Victoria Jaworzno
4:1
KS Chełmek
30.08.2017
17:00
Zatorzanka Zator
1:3
Naroże Juszczyn
30.08.2017
17:30
Brzezina Osiek
1:1
Niwa Nowa Wieś
30.08.2017
17:30
Garbarz Zembrzyce
4:2
Nadwiślanin Gromiec
30.08.2017
17:30
Dąb Paszkówka
2:0
Zagórzanka Zagórze
30.08.2017
17:30
Halniak Maków Podhalański
1:3
LKS Jawiszowice
30.08.2017
17:30
LKS Żarki
3:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.08.2017
17:30
Tempo Białka pauzuje.

5. kolejka 02.09.2017

Niwa Nowa Wieś
3:1
Victoria Jaworzno
02.09.2017
13:00
Naroże Juszczyn
2:2
LKS Żarki
02.09.2017
17:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Dąb Paszkówka
02.09.2017
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
4:1
Halniak Maków Podhalański
02.09.2017
17:00
KS Chełmek
2:1
Zatorzanka Zator
02.09.2017
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:4
Brzezina Osiek
03.09.2017
17:00
Tempo Białka
3:0
Garbarz Zembrzyce
03.09.2017
17:00
LKS Jawiszowice pauzuje.

6. kolejka 09.09.2017

Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Jawiszowice
09.09.2017
17:00
Brzezina Osiek
2:2
Nadwiślanin Gromiec
09.09.2017
11:00
Naroże Juszczyn
2:3
KS Chełmek
09.09.2017
17:00
LKS Żarki
4:2
Halniak Maków Podhalański
09.09.2017
17:00
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
09.09.2017
16:30
Zatorzanka Zator
3:3
Niwa Nowa Wieś
10.09.2017
16:00
Victoria Jaworzno
7:0
Zagórzanka Zagórze
10.09.2017
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

7. kolejka 16.09.2017

Niwa Nowa Wieś
8:0
Naroże Juszczyn
16.09.2017
16:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Zatorzanka Zator
16.09.2017
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:5
Garbarz Zembrzyce
16.09.2017
16:00
KS Chełmek
3:0
LKS Żarki
16.09.2017
16:00
LKS Jawiszowice
3:1
Dąb Paszkówka
17.09.2017
16:00
Tempo Białka
0:1
Brzezina Osiek
27.09.2017
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Victoria Jaworzno
04.10.2017
15:30
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

8. kolejka 23.09.2017

KS Chełmek
4:1
Niwa Nowa Wieś
23.09.2017
16:00
Naroże Juszczyn
1:0
Zagórzanka Zagórze
27.09.2017
16:30
Dąb Paszkówka
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.09.2017
16:00
Zatorzanka Zator
2:1
Nadwiślanin Gromiec
28.09.2017
16:00
Brzezina Osiek
0:1
LKS Jawiszowice
04.10.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce
3:1
Halniak Maków Podhalański
11.10.2017
15:00
Victoria Jaworzno
1:0
Tempo Białka
11.10.2017
16:00
LKS Żarki pauzuje.

9. kolejka 30.09.2017

Halniak Maków Podhalański
1:1
Dąb Paszkówka
30.09.2017
16:00
Niwa Nowa Wieś
2:2
LKS Żarki
30.09.2017
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Brzezina Osiek
30.09.2017
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:0
Naroże Juszczyn
01.10.2017
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:5
KS Chełmek
01.10.2017
16:00
LKS Jawiszowice
6:2
Victoria Jaworzno
01.10.2017
16:00
Tempo Białka
2:1
Zatorzanka Zator
01.10.2017
16:00
Garbarz Zembrzyce pauzuje.

10. kolejka 07.10.2017

LKS Żarki
3:2
Garbarz Zembrzyce
07.10.2017
11:00
Brzezina Osiek
2:1
Halniak Maków Podhalański
07.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
6:0
Zagórzanka Zagórze
07.10.2017
15:00
KS Chełmek
1:2
Nadwiślanin Gromiec
07.10.2017
15:00
Naroże Juszczyn
1:1
Tempo Białka
07.10.2017
15:00
Zatorzanka Zator
2:4
LKS Jawiszowice
07.10.2017
15:00
Victoria Jaworzno
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.10.2017
14:30
Dąb Paszkówka pauzuje.

11. kolejka 14.10.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zatorzanka Zator
14.10.2017
15:00
Halniak Maków Podhalański
0:4
Victoria Jaworzno
14.10.2017
15:00
Garbarz Zembrzyce
1:0
Dąb Paszkówka
14.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
1:2
LKS Żarki
14.10.2017
15:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Niwa Nowa Wieś
14.10.2017
15:00
LKS Jawiszowice
3:0
Naroże Juszczyn
14.10.2017
15:00
Tempo Białka
0:0
KS Chełmek
15.10.2017
15:00
Brzezina Osiek pauzuje.

12. kolejka 21.10.2017

Zatorzanka Zator
4:1
Halniak Maków Podhalański
21.10.2017
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Garbarz Zembrzyce
21.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
3:2
Tempo Białka
21.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
2:5
Nadwiślanin Gromiec
21.10.2017
15:00
KS Chełmek
0:3
LKS Jawiszowice
21.10.2017
15:00
Naroże Juszczyn
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.10.2017
15:00
LKS Żarki
7:0
Dąb Paszkówka
21.10.2017
15:00
Victoria Jaworzno pauzuje.

13. kolejka 28.10.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
KS Chełmek
28.10.2017
14:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
Naroże Juszczyn
28.10.2017
14:00
Garbarz Zembrzyce
4:0
Victoria Jaworzno
28.10.2017
14:00
Dąb Paszkówka
0:6
Brzezina Osiek
28.10.2017
14:00
Brzezina Osiek
6:0
Dąb Paszkówka
28.10.2017
14:00
LKS Jawiszowice
4:0
Niwa Nowa Wieś
29.10.2017
14:00
Tempo Białka
6:1
Zagórzanka Zagórze
29.10.2017
14:00
Nadwiślanin Gromiec
4:3
LKS Żarki
18.11.2017
11:00
Zatorzanka Zator pauzuje.

14. kolejka 04.11.2017

Zatorzanka Zator
2:5
Garbarz Zembrzyce
04.11.2017
14:00
Niwa Nowa Wieś
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.11.2017
14:00
LKS Żarki
1:1
Brzezina Osiek
04.11.2017
14:00
KS Chełmek
4:1
Halniak Maków Podhalański
04.11.2017
14:00
Nadwiślanin Gromiec
4:1
Tempo Białka
05.11.2017
14:00
Zagórzanka Zagórze
0:8
LKS Jawiszowice
05.11.2017
14:00
Victoria Jaworzno
5:0
Dąb Paszkówka
05.11.2017
14:00
Naroże Juszczyn pauzuje.

15. kolejka 11.11.2017

Kalwarianka Kalwaria Z.
5:1
Zagórzanka Zagórze
11.11.2017
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:5
Niwa Nowa Wieś
11.11.2017
13:00
LKS Jawiszowice
6:3
Nadwiślanin Gromiec
11.11.2017
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
11.11.2017
13:00
Tempo Białka
4:0
LKS Żarki
11.11.2017
13:00
Dąb Paszkówka
0:1
Zatorzanka Zator
11.11.2017
13:00
Garbarz Zembrzyce
4:3
Naroże Juszczyn
12.11.2017
13:00
Naroże Juszczyn
3:4
Garbarz Zembrzyce
12.11.2017
13:00
KS Chełmek pauzuje.

16. kolejka 17.03.2018

Garbarz Zembrzyce
KS Chełmek
17.03.2018
15:00
Dąb Paszkówka
0:0
Naroże Juszczyn
11.04.2018
17:00
LKS Jawiszowice
3:1
Tempo Białka
11.04.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Nadwiślanin Gromiec
11.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
3:2
Zagórzanka Zagórze
11.04.2018
17:00
Brzezina Osiek
2:0
Zatorzanka Zator
11.04.2018
17:00
LKS Żarki
0:1
Victoria Jaworzno
11.04.2018
16:30
Niwa Nowa Wieś pauzuje.

17. kolejka 24.03.2018

KS Chełmek
12:0
Dąb Paszkówka
24.03.2018
15:00
Niwa Nowa Wieś
2:2
Garbarz Zembrzyce
24.03.2018
16:00
Tempo Białka
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.03.2018
11:00
Zatorzanka Zator
1:1
Victoria Jaworzno
24.03.2018
15:00
Naroże Juszczyn
1:5
Brzezina Osiek
25.03.2018
11:00
LKS Jawiszowice
4:0
LKS Żarki
25.03.2018
15:30
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze pauzuje.

18. kolejka 31.03.2018

Dąb Paszkówka
1:5
Niwa Nowa Wieś
31.03.2018
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:4
LKS Jawiszowice
31.03.2018
11:00
Victoria Jaworzno
4:0
Naroże Juszczyn
31.03.2018
12:00
Garbarz Zembrzyce
5:0
Zagórzanka Zagórze
31.03.2018
11:00
LKS Żarki
1:2
Zatorzanka Zator
31.03.2018
15:00
Brzezina Osiek
1:2
KS Chełmek
31.03.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
0:1
Tempo Białka
31.03.2018
15:00
Nadwiślanin Gromiec pauzuje.

19. kolejka 07.04.2018

KS Chełmek
1:0
Victoria Jaworzno
07.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:2
Brzezina Osiek
07.04.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
0:3
Garbarz Zembrzyce
07.04.2018
16:00
LKS Jawiszowice
2:0
Halniak Maków Podhalański
07.04.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
LKS Żarki
07.04.2018
16:00
Naroże Juszczyn
1:1
Zatorzanka Zator
08.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
1:1
Dąb Paszkówka
08.04.2018
16:00
Tempo Białka pauzuje.

20. kolejka 14.04.2018

LKS Żarki
4:1
Naroże Juszczyn
14.04.2018
16:30
Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
14.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
14.04.2018
16:00
Zatorzanka Zator
0:2
KS Chełmek
14.04.2018
16:00
Brzezina Osiek
9:1
Zagórzanka Zagórze
14.04.2018
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Tempo Białka
14.04.2018
16:00
Victoria Jaworzno
4:1
Niwa Nowa Wieś
15.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice pauzuje.

21. kolejka 21.04.2018

Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek
21.04.2018
16:00
KS Chełmek
4:0
Naroże Juszczyn
21.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
LKS Żarki
21.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
Zatorzanka Zator
21.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
Victoria Jaworzno
21.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

22. kolejka 28.04.2018

Naroże Juszczyn
:
Niwa Nowa Wieś
28.04.2018
16:00
Zatorzanka Zator
:
Zagórzanka Zagórze
28.04.2018
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
28.04.2018
16:00
LKS Żarki
:
KS Chełmek
28.04.2018
17:00
Dąb Paszkówka
:
LKS Jawiszowice
28.04.2018
16:00
Brzezina Osiek
:
Tempo Białka
28.04.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
29.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

23. kolejka 02.05.2018

Niwa Nowa Wieś
:
KS Chełmek
02.05.2018
16:00
Zagórzanka Zagórze
:
Naroże Juszczyn
02.05.2018
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Dąb Paszkówka
02.05.2018
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zatorzanka Zator
02.05.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
Brzezina Osiek
02.05.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Garbarz Zembrzyce
02.05.2018
17:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
02.05.2018
17:00
LKS Żarki pauzuje.

24. kolejka 05.05.2018

Dąb Paszkówka
:
Halniak Maków Podhalański
05.05.2018
17:00
LKS Żarki
:
Niwa Nowa Wieś
05.05.2018
17:00
Brzezina Osiek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
05.05.2018
17:00
Naroże Juszczyn
:
Nadwiślanin Gromiec
05.05.2018
17:00
KS Chełmek
:
Zagórzanka Zagórze
05.05.2018
17:00
Zatorzanka Zator
:
Tempo Białka
05.05.2018
17:00
Victoria Jaworzno
:
LKS Jawiszowice
06.05.2018
16:00
Garbarz Zembrzyce pauzuje.

25. kolejka 12.05.2018

Garbarz Zembrzyce
:
LKS Żarki
12.05.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
12.05.2018
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
KS Chełmek
12.05.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Victoria Jaworzno
12.05.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Niwa Nowa Wieś
13.05.2018
17:00
Tempo Białka
:
Naroże Juszczyn
13.05.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
Zatorzanka Zator
13.05.2018
17:00
Dąb Paszkówka pauzuje.

26. kolejka 19.05.2018

Zatorzanka Zator
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.05.2018
17:00
Dąb Paszkówka
:
Garbarz Zembrzyce
19.05.2018
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
19.05.2018
16:00
Naroże Juszczyn
:
LKS Jawiszowice
19.05.2018
17:00
KS Chełmek
:
Tempo Białka
19.05.2018
17:00
Victoria Jaworzno
:
Halniak Maków Podhalański
20.05.2018
16:00
LKS Żarki
:
Zagórzanka Zagórze
20.05.2018
17:00
Brzezina Osiek pauzuje.

27. kolejka 26.05.2018

Halniak Maków Podhalański
:
Zatorzanka Zator
26.05.2018
11:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
26.05.2018
17:00
Tempo Białka
:
Niwa Nowa Wieś
26.05.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zagórzanka Zagórze
26.05.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Naroże Juszczyn
26.05.2018
17:00
Dąb Paszkówka
:
LKS Żarki
26.05.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
KS Chełmek
27.05.2018
17:00
Victoria Jaworzno pauzuje.

28. kolejka 02.06.2018

Brzezina Osiek
:
Dąb Paszkówka
 
 
KS Chełmek
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
02.06.2018
17:00
Naroże Juszczyn
:
Halniak Maków Podhalański
02.06.2018
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Jawiszowice
02.06.2018
16:00
Dąb Paszkówka
:
Brzezina Osiek
02.06.2018
17:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
03.06.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Tempo Białka
03.06.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
03.06.2018
17:00
Zatorzanka Zator pauzuje.

29. kolejka 09.06.2018

Garbarz Zembrzyce
:
Zatorzanka Zator
09.06.2018
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Niwa Nowa Wieś
09.06.2018
17:00
Brzezina Osiek
:
LKS Żarki
09.06.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
KS Chełmek
09.06.2018
17:00
Tempo Białka
:
Nadwiślanin Gromiec
09.06.2018
14:00
Dąb Paszkówka
:
Victoria Jaworzno
09.06.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
Zagórzanka Zagórze
10.06.2018
17:00
Naroże Juszczyn pauzuje.

30. kolejka 16.06.2018

Naroże Juszczyn
:
Garbarz Zembrzyce
 
 
Zagórzanka Zagórze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
16.06.2018
17:30
Niwa Nowa Wieś
:
Halniak Maków Podhalański
16.06.2018
17:30
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Jawiszowice
16.06.2018
17:30
Victoria Jaworzno
:
Brzezina Osiek
16.06.2018
17:30
LKS Żarki
:
Tempo Białka
16.06.2018
17:30
Zatorzanka Zator
:
Dąb Paszkówka
16.06.2018
17:30
Garbarz Zembrzyce
:
Naroże Juszczyn
16.06.2018
17:30
KS Chełmek pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

21. kolejka 21.04.2018

21.04.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek
21.04.2018
17:00
KS Chełmek
4:0
Naroże Juszczyn
21.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
LKS Żarki
21.04.2018
13:00
Niwa Nowa Wieś
Zatorzanka Zator
21.04.2018
15:00
Zagórzanka Zagórze
Victoria Jaworzno
22.04.2018
16:00
LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

20. kolejka 14.04.2018

14.04.2018
16:30
LKS Żarki
4:1
Naroże Juszczyn
14.04.2018
16:00
Dąb Paszkówka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
14.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
0:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
14.04.2018
16:00
Zatorzanka Zator
0:2
KS Chełmek
14.04.2018
16:00
Brzezina Osiek
9:1
Zagórzanka Zagórze
14.04.2018
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:1
Tempo Białka
15.04.2018
15:00
Victoria Jaworzno
4:1
Niwa Nowa Wieś
LKS Jawiszowice pauzuje.

22. kolejka 28.04.2018

28.04.2018
16:00
Naroże Juszczyn
:
Niwa Nowa Wieś
28.04.2018
16:00
Zatorzanka Zator
:
Zagórzanka Zagórze
28.04.2018
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
28.04.2018
17:00
LKS Żarki
:
KS Chełmek
28.04.2018
16:00
Dąb Paszkówka
:
LKS Jawiszowice
28.04.2018
16:00
Brzezina Osiek
:
Tempo Białka
29.04.2018
16:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Górnik Zabrze
0:1
Wisła Płock
21.04.2018
18:00
Korona Kielce
0:3
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
20:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
21.04.2018
15:30
Wisła Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.04.2018
18:00
Sandecja Nowy Sącz
3:1
Arka Gdynia
22.04.2018
15:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00

I liga polska

Chrobry Głogów
0:2
GKS Katowice
21.04.2018
17:45
Stomil Olsztyn
2:0
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
12:30
Bytovia Bytów
1:0
Raków Częstochowa
21.04.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
13:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:0
Miedź Legnica
21.04.2018
18:00
Wigry Suwałki
1:0
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2018
15:30

II liga polska

Warta Poznań
1:1
Znicz Pruszków
21.04.2018
16:00
Wisła Puławy
0:1
GKS Jastrzębie
21.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Gryf Wejherowo
21.04.2018
15:00
Olimpia Elbląg
0:5
ŁKS Łódź
21.04.2018
16:00
ROW Rybnik
1:0
GKS Bełchatów
21.04.2018
16:00
Radomiak Radom
2:2
Stal Stalowa Wola
21.04.2018
17:00
Legionovia Legionowo
4:1
Gwardia Koszalin
21.04.2018
17:00
Garbarnia Kraków
2:1
Błękitni Stargard
22.04.2018
15:00
Rozwój Katowice
2:1
MKS Kluczbork
22.04.2018
16:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
25.04.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Legionovia Legionowo
25.04.2018
17:00

III liga (gr. IV)

Stal Rzeszów
1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.04.2018
16:00
Soła Oświęcim
0:2
Podhale Nowy Targ
21.04.2018
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
21.04.2018
16:00
Wiślanie Jaśkowice
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
21.04.2018
13:00
MKS Trzebinia-Siersza
1:1
Podlasie Biała Podlaska
21.04.2018
12:00
Spartakus Daleszyce
0:1
Resovia Rzeszów
21.04.2018
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
21.04.2018
16:00
Unia Tarnów
3:0
Karpaty K.
21.04.2018
17:00
JKS Jarosław
0:1
Motor Lublin
21.04.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
0:0
TS Węgrzce
21.04.2018
17:00
Unia Oświęcim
1:0
Beskid Andrychów
21.04.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:4
Dalin Myślenice
21.04.2018
17:00
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
21.04.2018
11:00
KS Olkusz
0:1
Górnik Wieliczka
21.04.2018
17:00
Hutnik Kraków
4:0
Wiślanka Grabie
22.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dln
22.04.2018
16:30
Wiślanka Grabie
:
Beskid Andrychów
25.04.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Clepardia Kraków
25.04.2018
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
5:2
Poprad Muszyna
21.04.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
MLKS Żabno
21.04.2018
17:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:2
Olimpia Pisarzowa
21.04.2018
11:00
Watra Białka Tatrzańska
2:2
Lubań Maniowy
22.04.2018
15:00
KS Tymbark
0:1
Poprad Rytro
22.04.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:2
GKS Drwinia
22.04.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
1:2
Przemsza Klucze
21.04.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:1
Słomniczanka Słomniki
21.04.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
6:0
Sokół Kocmyrzów
21.04.2018
11:00
Przebój Wolbrom
3:0
Spójnia Osiek
21.04.2018
17:00
Prądniczanka Kraków
3:1
Proszowianka Proszowice
21.04.2018
13:00
Bibiczanka Bibice
3:0
Strażak Przybysławice
22.04.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:0
Piliczanka Pilica
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wisła Jeziorzany
1:0
Prokocim Kraków
21.04.2018
17:00
Kmita Zabierzów
0:4
Świt Krzeszowice
21.04.2018
17:00
Bronowianka Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
21.04.2018
17:00
Błękitni Modlnica
3:2
Piast Wołowice
21.04.2018
17:00
Borek Kraków
1:3
Nadwiślan Kraków
21.04.2018
17:00
Skawinka Skawina
2:1
Iskra Radwanowice
22.04.2018
14:00
Wieczysta Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
22.04.2018
11:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
25.04.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gościbia Sułkowice
1:1
Raba Dobczyce
21.04.2018
17:00
Czarni Staniątki
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.04.2018
17:00
Gdovia Gdów
3:0
Radziszowianka Radziszów
21.04.2018
17:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
1:1
Targowianka Targowisko
21.04.2018
17:30
LKS Mogilany
4:1
Orzeł Myślenice
22.04.2018
17:00
Wolni Kłaj
1:3
Tempo Rzeszotary
22.04.2018
17:00
Karpaty Siepraw
3:1
Pasternik Ochojno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:1
Brzezina Osiek
21.04.2018
16:00
KS Chełmek
4:0
Naroże
21.04.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
5:2
LKS Żarki
21.04.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Zatorzanka Zator
21.04.2018
13:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Victoria Jaworzno
21.04.2018
15:00
LKS Jawiszowice
2:1
Garbarz Zembrzyce
22.04.2018
16:00
Tempo Białka
5:0
Dąb Paszkówka
22.04.2018
16:00
Halniak Maków Podhalański
:
Nadwiślanin Gromiec
25.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Borzęcin Górny
21.04.2018
17:30
Tarnavia
2:7
Rylovia Rylowa
21.04.2018
17:00
Radłovia Radłów
1:6
Olimpia Kąty
21.04.2018
17:00
Okocimski Brzesko
5:0
Olimpia B.
21.04.2018
17:00
LKS Gnojnik
2:5
Jadowniczanka Jadowniki
21.04.2018
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Sokół Maszkienice
21.04.2018
17:00
Naprzód Sobolów
4:0
Orzeł Dębno
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Victoria Koszyce Małe
4:1
LKS Wietrzychowice
21.04.2018
17:00
LKS Nowa Jastrząbka
0:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.04.2018
16:00
LUKS Skrzyszów
2:4
Wisła Szczucin
21.04.2018
17:00
Łukovia Łukowa
0:4
GLKS Gromnik
22.04.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.04.2018
17:00
KS US Śmigno
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
22.04.2018
11:30
MLKS II Żabno
1:1
Zorza Zaczarnie
22.04.2018
11:00
Metal Tarnów
3:1
Dunajec Zakliczyn
22.04.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

LKS Szaflary
4:0
Orzeł Wojnarowa
21.04.2018
17:00
Zalesianka
2:2
AKS Ujanowice
21.04.2018
16:00
Kolejarz Stróże
4:1
Płomień Limanowa
21.04.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Orkan Raba Wyżna
22.04.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Sokół Słopnice
22.04.2018
17:00
Huragan Waksmund
1:3
Orkan Szczyrzyc
22.04.2018
14:00
Bobowa
0:2
LKS Rupniów
22.04.2018
16:30
Jarmuta
2:0
Gród Podegrodzie
22.04.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
3:1
Partyzant Dojazdów
21.04.2018
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Maszycanka Maszyce
21.04.2018
17:00
LKS Niedźwiedź
3:0
Pogoń Wronin
21.04.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:3
Orzeł Bębło
21.04.2018
11:00
Hutnik II Kraków
12:1
Ekler Baranówka
22.04.2018
14:00
MKS Skała 2004
4:1
Galicja Raciborowice
22.04.2018
16:30
Szreniawa Koszyce
1:1
Strażak Goszcza
22.04.2018
16:00
LKS Niedźwiedź
:
Orzeł Bębło
25.04.2018
18:00
Hutnik II Kraków
:
Galicja Raciborowice
25.04.2018
18:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Strażak Goszcza
25.04.2018
18:00
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
25.04.2018
18:00
Ekler Baranówka
:
Juvenia Prandocin
25.04.2018
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Pogoń Wronin
25.04.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Zwierzyniecki Kraków
3:2
Dragon Szczyglice
21.04.2018
17:00
Prądniczanka II Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
21.04.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
Górzanka Nawojowa Góra
21.04.2018
17:30
Dąbski Kraków
0:2
Wawel Kraków
21.04.2018
17:00
JKS Zelków
1:1
Podgórze Kraków
22.04.2018
17:00
LOT Balice
6:5
Wanda Nowa Huta
22.04.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Bratniak Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Bieżanowianka Kraków
21.04.2018
17:00
Iskra Krzęcin
2:2
Nadwiślan Rusocice
21.04.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
1:0
Tramwaj Kraków
21.04.2018
16:30
LKS Libertów
2:5
Sokół Rybna
22.04.2018
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Tęcza Piekary
22.04.2018
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
22.04.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:3
Armatura Kraków
22.04.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
5:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
0:5
LKS Śledziejowice
21.04.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Złomex Branice
1:5
Wilga Koźmice Wielkie
21.04.2018
17:00
Błękitni Bodzanów
2:0
Zieloni Niegowić
21.04.2018
16:00
Piast Łapanów
1:2
Wiarusy Igołomia
22.04.2018
17:00
Zryw Szarów
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
22.04.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
2:2
Orzeł Nowa Wieś
21.04.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
0:2
Rokita Kornatka
21.04.2018
17:30
LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
22.04.2018
11:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Lubomir Wiśniowa
22.04.2018
18:00
Gościbia II Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
22.04.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
22.04.2018
17:00
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
22.04.2018
16:30
Wróblowianka Wróblowice
2:0
Górki Myślenice
22.04.2018
11:00

Klasa A (Olkusz)

Northstar Miechów
0:4
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
7:3
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
2:1
MKS Alwernia
21.04.2018
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
21.04.2018
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Błyskawica Maślachowice
21.04.2018
16:00
Start Kamień
2:1
Wisła Jankowice
21.04.2018
16:00
UKS Dulowa
0:3
Arka Babice
21.04.2018
16:00
Promyk Bolęcin
1:1
Fablok Chrzanów
22.04.2018
16:00

Klasa B (Kraków I)

Orzeł II Iwanowice
2:4
Kapitol Racławice
21.04.2018
17:00
Zawisza Sulechów
4:3
Trątnowianka Trątnowice
21.04.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
3:0 v.o.
Słomniczanka II Słomniki
22.04.2018
16:30
Płomień Kościelec
2:3
Agricola Klimontów
22.04.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Novi Narama
22.04.2018
15:30

Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
2:6
Błękitni II Modlnica
21.04.2018
17:00
Płomień Jerzmanowice
3:1
Potok Więckowice
21.04.2018
17:00
Orlęta Rudawa
7:0
Niegoszowianka
21.04.2018
17:30
Wisła Rząska
2:3
Strzelcy Kraków
21.04.2018
17:00
Fitball Szklary
1:4
Orzeł II Bębło
21.04.2018
17:00
TKKF Kliny Kraków
2:1
Tyniec Kraków
22.04.2018
11:00

Klasa B (Kraków III)

Płomień Kostrze
6:1
Gwiazda Ściejowice
21.04.2018
16:00
Iskra Czułów
5:3
Wisła II Jeziorzany
21.04.2018
17:00
Rzozovia Rzozów
6:2
Piast S.
21.04.2018
14:00
Pychowianka Kraków
2:1
Pozowianka Pozowice
22.04.2018
17:00
Radziszowianka II
1:0
Trzebol Wielkie Drogi
22.04.2018
17:00
Borkowianka Borek Sz.
2:4
Błękitni Czułówek
22.04.2018
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Contra Sułków
3:0
Gwiazda Brzegi
21.04.2018
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:3
Iskra Zakrzów
21.04.2018
17:00
Start Brzezie
1:3
Naprzód Ochmanów
21.04.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:0 v.o.
Gdovia II Gdów
21.04.2018
17:00
Sokół Chorągwica
2:1
Promień Zakrzowiec
22.04.2018
17:00
Batory Wola Batorska
3:3
Rożnowa
22.04.2018
10:30
Czarnochowice
8:1
Gryf Wiatowice
22.04.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Tempo II Rzeszotary
0:3
Sokół Borzęta
21.04.2018
16:00
Wicher Stróża
0:3
Sęp Droginia
21.04.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
2:3
Raba II Dobczyce
22.04.2018
14:30
Dukla Bysina
0:9
Orzeł II Myślenice
22.04.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
22.04.2018
11:00
Iskra Brzączowice
:
Jawor Jawornik
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
0:2
Błysk Zederman
21.04.2018
16:00
Przemsza II Klucze
3:0
Hetman Dłużec
22.04.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Błyskawica Kolbark
0:5
Trzy Buki Wierzchowisko
22.04.2018
17:00
Victoria Smroków
8:0
Zryw Przesławice
22.04.2018
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Błękitni Falniów
22.04.2018
11:00
Sokół Gołaczewy
1:1
Strumyk Zarzecze
22.04.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
:
Orzeł K.
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków I)

Albertus Kraków
1:3
Iskra Pałecznica
21.04.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:3
LKS Niedźwiedź II
22.04.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:0
LKS Polanowice
22.04.2018
16:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
0:1
Clepardia II Kraków
21.04.2018
14:00
Pogoń Skotniki
1:1
Universum Kraków
22.04.2018
14:30
Rybitwy Kraków
1:1
Grom Kraków
22.04.2018
17:00

Klasa C (Kraków III)

Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
22.04.2018
13:30

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
3:0
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.04.2018
17:00
Wiarusy II
3:0 v.o.
Wieliczanka II Wieliczka
21.04.2018
 
Złomex II Branice
1:3
Tęcza Słomiróg
22.04.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
6:3
Ledniczanka
22.04.2018
13:30
Czarni II Staniątki
3:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
22.04.2018
17:00
Contra II
2:0
Start II Brzezie
22.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
1:1
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
SMS Łódź
22.04.2018
15:30
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
25.04.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
21.04.2018
10:00
Sokół Słopnice
0:1
BKS Bochnia
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
7:0
SMS Kraków
22.04.2018
16:30
Unia Tarnów
6:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.04.2018
10:00
Dalin Myślenice
2:2
Puszcza Niepołomice
22.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
3:0
AS Progres II
22.04.2018
12:00
Soła Oświęcim
0:2
Dunajec Nowy Sącz
22.04.2018
11:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Zakliczyn
25.04.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D - wiosna)

Korona Kielce
1:2
Cracovia Kraków
21.04.2018
12:00
KKP Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszów
21.04.2018
14:00
Karpaty Krosno
4:1
Motor Lublin
22.04.2018
14:00
Juventa
2:2
Stal Mielec
22.04.2018
15:00
Karpaty Krosno
:
KKP Korona Kielce
25.04.2018
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Ostrowsko
0:2
Garbarnia Kraków
21.04.2018
11:00
AP 21 Kraków
2:3
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
14:30
Wisła Kraków
1:0
Sandecja Nowy Sącz
22.04.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.04.2018
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
2:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
10:00
Dąb P.
3:2
Pcimianka
21.04.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
1:1
AS Progres Kraków
21.04.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
0:1
Krakus Nowa Huta
21.04.2018
10:00
Sokół Stary Sącz
3:2
Beskid A.
21.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
4:1
Limanovia
21.04.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
1:0
Wolania
21.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
3:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
13:00
Puszcza
0:3
Glinik
21.04.2018
16:30
Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00
Wolania
:
Glinik
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Górnik Wieliczka
7:0
UKS Sygneczów
21.04.2018
13:00
Gdovia Gdów
3:0 v.o.
Beskid Tokarnia
21.04.2018
 
Orzeł Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
21.04.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
22.04.2018
11:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
25.04.2018
17:00

Ekstraliga Kobiet

Mitech Żywiec
2:2
Olimpia Szczecin
21.04.2018
11:00
AZS Wrocław
0:1
SMS Łódź
21.04.2018
11:00
AZS UJ Kraków
0:2
Czarni Sosnowiec
21.04.2018
11:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:3
Górnik Łęczna
21.04.2018
17:00
Medyk Konin
5:0
Czwórka Radom
21.04.2018
14:00
AZS PSW Biała Podlaska
5:0
Unifreeze Górzno
22.04.2018
11:00
Czwórka Radom
:
AZS PSW Biała Podlaska
22.04.2018
 
Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
25.04.2018
11:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
25.04.2018
17:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
25.04.2018
17:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
25.04.2018
17:00

I liga polska kobiet (Południe)

Wanda Nowa Huta
3:2
Praga Warszawa
21.04.2018
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
ISD-AJD Częstochowa
21.04.2018
13:00
GKS Katowice
2:1
Tarnovia Tarnów
21.04.2018
13:00
Resovia Rzeszów
4:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.04.2018
13:00

Futsal Ekstraklasa

Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
21.04.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
7:1
AZS UG Gdańsk
21.04.2018
18:00
Piast Gliwice
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
22.04.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
MKF Sole Miasto Wieliczka
22.04.2018
18:00
FC Toruń
3:2
Słoneczny Stok Białystok
22.04.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
5:0
Pogoń 04 Szczecin
22.04.2018
18:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Clepardia Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski
:
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30

II liga oldbojów (Kraków)

Armatura Kraków
:
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy
:
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
:
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
:
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny