facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Armatura Kraków
1:0
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
3:1
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
0:0
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Iskra Krzęcin
05.09.2017
17:00
Tramwaj Kraków
:
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00

2. kolejka 26.08.2017

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Nadwiślan Rusocice
23.08.2017
17:45
LKS Libertów
1:5
Wiślanie II Jaśkowice
26.08.2017
17:00
Iskra Krzęcin
0:3
Tramwaj Kraków
26.08.2017
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Iskrze, na boisku 7:1
Gajowianka Gaj
1:1
Sokół Rybna
26.08.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
4:0
Armatura Kraków
26.08.2017
17:30
Wisła Czernichów
2:5
Tęcza Piekary
27.08.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:1
Strażak Rączna
30.08.2017
17:30

3. kolejka 02.09.2017

Sokół Rybna
1:1
Wisła Czernichów
02.09.2017
17:00
Tramwaj Kraków
3:0
LKS Libertów
02.09.2017
17:00
Strażak Rączna
3:3
Bieżanowianka Kraków
03.09.2017
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:3
Gajowianka Gaj
03.09.2017
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:0
Lotnik Kryspinów
03.09.2017
11:00
Tęcza Piekary
Iskra Krzęcin
03.09.2017
16:00
Armatura Kraków
5:1
Cedronka Wola Radziszowska
03.09.2017
17:00

4. kolejka 09.09.2017

LKS Libertów
2:0
Tęcza Piekary
09.09.2017
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Sokół Rybna
09.09.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Strażak Rączna
09.09.2017
16:30
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Tramwaj Kraków
10.09.2017
11:00
Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
10.09.2017
15:00
Gajowianka Gaj
0:0
Armatura Kraków
10.09.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Bieżanowianka Kraków
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Bieżanowianka Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.09.2017
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:0
Iskra Krzęcin
16.09.2017
17:00
Sokół Rybna
1:2
LKS Libertów
16.09.2017
16:00
Tęcza Piekary
2:2
Wiślanie II Jaśkowice
16.09.2017
16:00
Tramwaj Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
16.09.2017
16:30
Strażak Rączna
1:2
Gajowianka Gaj
17.09.2017
16:00
Armatura Kraków
:
Wisła Czernichów
17.09.2017
16:30

6. kolejka 23.09.2017

Nadwiślan Rusocice
5:0
LKS Libertów
23.09.2017
16:30
Gajowianka Gaj
2:2
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
3:0
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Sokół Rybna
24.09.2017
11:00
Tramwaj Kraków
1:3
Tęcza Piekary
24.09.2017
16:00
Lotnik Kryspinów
:
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
:
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Bieżanowianka Kraków
2:1
Wisła Czernichów
30.09.2017
16:00
Sokół Rybna
6:1
Tramwaj Kraków
30.09.2017
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Gajowianka Gaj
30.09.2017
15:30
Nadwiślan Rusocice
0:4
Wiślanie II Jaśkowice
30.09.2017
16:00
Strażak Rączna
1:0
Iskra Krzęcin
01.10.2017
15:00
Armatura Kraków
1:0
LKS Libertów
01.10.2017
16:00
Tęcza Piekary
1:1
Lotnik Kryspinów
01.10.2017
15:00

8. kolejka 07.10.2017

Strażak Rączna
4:3
LKS Libertów
07.10.2017
16:00
Tęcza Piekary
Sokół Rybna
07.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
2:1
Nadwiślan Rusocice
07.10.2017
16:00
Iskra Krzęcin
2:2
Bieżanowianka Kraków
07.10.2017
15:00
Wisła Czernichów
0:5
Cedronka Wola Radziszowska
08.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Armatura Kraków
08.10.2017
11:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Gajowianka Gaj
08.10.2017
11:00

9. kolejka 14.10.2017

Bieżanowianka Kraków
1:3
LKS Libertów
14.10.2017
15:30
Sokół Rybna
1:0
Lotnik Kryspinów
14.10.2017
15:00
Nadwiślan Rusocice
2:2
Tęcza Piekary
14.10.2017
15:30
Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Sokół Rybna
:
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
21.10.2017
15:30
Tęcza Piekary
:
Armatura Kraków
21.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
:
Strażak Rączna
21.10.2017
15:30
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
21.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Bieżanowianka Kraków
22.10.2017
11:00

11. kolejka 28.10.2017

Strażak Rączna
:
Tęcza Piekary
28.10.2017
00:00
Gajowianka Gaj
:
LKS Libertów
28.10.2017
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Tramwaj Kraków
28.10.2017
00:00
Armatura Kraków
:
Sokół Rybna
28.10.2017
00:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Krzęcin
28.10.2017
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Wiślanie II Jaśkowice
28.10.2017
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Lotnik Kryspinów
28.10.2017
00:00

12. kolejka 04.11.2017

Sokół Rybna
:
Strażak Rączna
04.11.2017
00:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Gajowianka Gaj
04.11.2017
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Iskra Krzęcin
04.11.2017
00:00
LKS Libertów
:
Wisła Czernichów
04.11.2017
00:00
Tęcza Piekary
:
Bieżanowianka Kraków
04.11.2017
00:00
Tramwaj Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
04.11.2017
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Armatura Kraków
04.11.2017
00:00

13. kolejka 11.11.2017

Armatura Kraków
:
Lotnik Kryspinów
11.11.2017
13:30
Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
11.11.2017
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Sokół Rybna
11.11.2017
00:00
Strażak Rączna
:
Nadwiślan Rusocice
11.11.2017
00:00
Wisła Czernichów
:
Wiślanie II Jaśkowice
11.11.2017
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Tęcza Piekary
11.11.2017
00:00
Iskra Krzęcin
:
LKS Libertów
11.11.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
15:00
Sokół Rybna
:
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:30
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
21.10.2017
15:00
Tęcza Piekary
:
Armatura Kraków
21.10.2017
15:30
Tramwaj Kraków
:
Strażak Rączna
21.10.2017
15:00
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
22.10.2017
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Bieżanowianka Kraków

9. kolejka 14.10.2017

14.10.2017
15:30
Bieżanowianka Kraków
1:3
LKS Libertów
14.10.2017
15:00
Sokół Rybna
1:0
Lotnik Kryspinów
14.10.2017
15:30
Nadwiślan Rusocice
2:2
Tęcza Piekary
15.10.2017
15:00
Strażak Rączna
1:11
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin

11. kolejka 28.10.2017

28.10.2017
00:00
Strażak Rączna
:
Tęcza Piekary
28.10.2017
00:00
Gajowianka Gaj
:
LKS Libertów
28.10.2017
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Tramwaj Kraków
28.10.2017
00:00
Armatura Kraków
:
Sokół Rybna
28.10.2017
00:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Krzęcin
28.10.2017
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Wiślanie II Jaśkowice
28.10.2017
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Lotnik Kryspinów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
20.10.2017
20:30
Zagłębie Lubin
:
Piast Gliwice
20.10.2017
18:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
21.10.2017
20:30
Pogoń Szczecin
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
21.10.2017
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
21.10.2017
15:30
Arka Gdynia
:
Jagiellonia Białystok
22.10.2017
15:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
22.10.2017
18:00

I liga polska

Puszcza Niepołomice
2:1
Ruch Chorzów
18.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.10.2017
15:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
18.10.2017
19:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Chrobry Głogów
18.10.2017
19:00
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
18.10.2017
20:00
Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2017
15:00
Raków Częstochowa
:
GKS Tychy
21.10.2017
12:30
Chojniczanka Chojnice
:
Pogoń Siedlce
21.10.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Bytovia Bytów
21.10.2017
17:00
Miedź Legnica
:
Górnik Łęczna
21.10.2017
18:00
GKS Katowice
:
Ruch Chorzów
21.10.2017
18:00
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
21.10.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
22.10.2017
17:00
Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Grudziądz
22.10.2017
15:00

II liga polska

Gryf Wejherowo
1:1
Legionovia Legionowo
18.10.2017
15:00
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
18.10.2017
18:00
Błękitni Stargard
:
ROW Rybnik
21.10.2017
13:00
GKS Jastrzębie
:
Rozwój Katowice
21.10.2017
14:00
Warta Poznań
:
Wisła Puławy
21.10.2017
15:00
Gryf Wejherowo
:
Gwardia Koszalin
21.10.2017
15:00
ŁKS Łódź
:
Garbarnia Kraków
21.10.2017
15:00
Stal Stalowa Wola
:
Legionovia Legionowo
21.10.2017
14:00
GKS Bełchatów
:
MKS Kluczbork
22.10.2017
17:00
Znicz Pruszków
:
Siarka Tarnobrzeg
22.10.2017
12:00
Olimpia Elbląg
:
Radomiak Radom
22.10.2017
15:00

III liga (gr. IV)

Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
21.10.2017
14:00
Karpaty K.
:
Wisła Sandomierz
21.10.2017
14:00
Unia Tarnów
:
Wiślanie Jaśkowice
21.10.2017
14:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
21.10.2017
14:00
JKS Jarosław
:
Soła Oświęcim
21.10.2017
15:00
Resovia Rzeszów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.10.2017
15:00
Motor Lublin
:
Chełmianka Chełm
21.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Rzeszów
21.10.2017
18:00
Spartakus Daleszyce
:
MKS Trzebinia-Siersza
22.10.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:2
Wiślanka Grabie
18.10.2017
15:30
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Kraków
18.10.2017
15:00
TS Węgrzce
:
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Clepardia Kraków
:
Dalin Myślenice
21.10.2017
11:00
Beskid Andrychów
:
Górnik Wieliczka
21.10.2017
15:00
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.10.2017
15:00
Unia Oświęcim
:
Michałowianka Michałowice
21.10.2017
15:00
Pcimianka Pcim
:
Iskra Klecza Dolna
22.10.2017
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
KS Olkusz
22.10.2017
15:00
Orzeł Ryczów
:
Jutrzenka Giebułtów
22.10.2017
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

MLKS Żabno
:
Poprad Muszyna
21.10.2017
15:00
KS Tymbark
:
GKS Drwinia
21.10.2017
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Barciczanka Barcice
21.10.2017
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2017
15:00
Poprad Rytro
:
Olimpia Pisarzowa
22.10.2017
15:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Glinik Gorlice
22.10.2017
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
14:00
Lubań Maniowy
:
BKS Bochnia
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Słomniczanka Lex Słomniki
3:0
Przebój Wolbrom
18.10.2017
15:30
Słomniczanka Lex Słomniki
:
Bibiczanka Bibice
21.10.2017
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
21.10.2017
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Bolesław Bukowno
21.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
:
Strażak Przybysławice
21.10.2017
14:00
Przemsza Klucze
:
Sokół Kocmyrzów
21.10.2017
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Przebój Wolbrom
22.10.2017
15:00
Proszowianka Proszowice
:
Zieleńczanka Zielonki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Iskra Radwanowice
:
Świt Krzeszowice
21.10.2017
13:00
Bronowianka Kraków
:
Wisła Jeziorzany
21.10.2017
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Garbarnia II Kraków
21.10.2017
15:00
Skawinka Skawina
:
Wieczysta Kraków
21.10.2017
15:00
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
21.10.2017
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Prokocim Kraków
21.10.2017
15:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
22.10.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
21.10.2017
15:00
Czarni Staniątki
:
Gościbia Sułkowice
21.10.2017
15:00
Gdovia Gdów
:
Karpaty Siepraw
21.10.2017
15:00
Wolni Kłaj
:
Orzeł Myślenice
22.10.2017
15:00
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
22.10.2017
15:00
Zielonka Gamar Wrząsowice
:
LKS Mogilany
22.10.2017
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pasternik Ochojno
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
21.10.2017
15:00
Brzezina Osiek
:
Garbarz Zembrzyce
21.10.2017
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Tempo Białka
21.10.2017
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
Nadwiślanin Gromiec
21.10.2017
15:00
KS Chełmek
:
LKS Jawiszowice
21.10.2017
15:00
Naroże
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.10.2017
15:00
LKS Żarki
:
Dąb Paszkówka
21.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
21.10.2017
15:00
Olimpia B.
:
Sokół Maszkienice
21.10.2017
15:30
Okocimski Brzesko
:
Strażak Mokrzyska
21.10.2017
15:00
Olimpia Kąty
:
Rylovia Rylowa
22.10.2017
15:00
Orzeł Dębno
:
Sokół Borzęcin Górny
22.10.2017
15:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
22.10.2017
15:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
22.10.2017
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LUKS Skrzyszów
:
Metal Tarnów
21.10.2017
15:00
Wisła Szczucin
:
KS US Śmigno
21.10.2017
15:00
LKS Wietrzychowice
:
Łukovia Łukowa
21.10.2017
15:00
Victoria Koszyce Małe
:
LKS Nowa Jastrząbka
21.10.2017
15:00
Zorza Zaczarnie
:
GLKS Gromnik
21.10.2017
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2017
15:00
MLKS II Żabno
:
Olimpia Wojnicz
22.10.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Orkan Raba Wyżna
:
Orzeł Wojnarowa
21.10.2017
14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
:
Jarmuta
21.10.2017
14:00
Zalesianka
:
LKS Szaflary
21.10.2017
14:30
Sokół Słopnice
:
AKS Ujanowice
21.10.2017
15:00
Bobowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
22.10.2017
14:00
Huragan Waksmund
:
Kolejarz Stróże
22.10.2017
14:30
LKS Rupniów
:
Płomień Limanowa
22.10.2017
14:30
Orkan Szczyrzyc
:
Gród Podegrodzie
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków I)

Wierzbowianka Wierzbno
:
MKS Skała 2004
21.10.2017
15:00
Orzeł Bębło
:
Galicja Raciborowice
21.10.2017
15:00
Partyzant Dojazdów
:
Czarni 03 Grzegorzowice
21.10.2017
15:00
Juvenia Prandocin
:
Pogoń Wronin
21.10.2017
15:00
Ekler Baranówka
:
Szreniawa Koszyce
21.10.2017
15:30
Hutnik II Kraków
:
LKS Niedźwiedź
22.10.2017
14:00
Maszycanka Maszyce
:
Strażak Goszcza
22.10.2017
14:00

Klasa A (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.10.2017
15:30
Wawel Kraków
:
Górzanka Nawojowa Góra
21.10.2017
14:00
Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
21.10.2017
15:30
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
21.10.2017
15:30
LOT Balice
:
Dragon Szczyglice
21.10.2017
11:00
Prądniczanka II Kraków
:
JKS Zelków
22.10.2017
13:00
Sportowiec Modlniczka
:
Liszczanka Liszki
22.10.2017
15:00

Klasa A (Kraków III)

Sokół Rybna
:
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:00
LKS Libertów
:
Cedronka Wola Radziszowska
21.10.2017
15:30
Tęcza Piekary
:
Armatura Kraków
21.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
:
Strażak Rączna
21.10.2017
15:30
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
21.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
:
Bieżanowianka Kraków
22.10.2017
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
UKS Sygneczów
21.10.2017
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Wiarusy Igołomia
21.10.2017
13:00
Zryw Szarów
:
Strażak Kokotów
21.10.2017
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Piast Łapanów
21.10.2017
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Piłkarz Podłęże
22.10.2017
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
22.10.2017
15:00
Zieloni Niegowić
:
LKS Śledziejowice
22.10.2017
15:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
:
Wrzosy Osieczany
21.10.2017
16:00
Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
21.10.2017
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
21.10.2017
15:00
Górki Myślenice
:
Orzeł Nowa Wieś
21.10.2017
15:00
LKS Rudnik
:
Rokita Kornatka
21.10.2017
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
21.10.2017
15:00
Lubomir Wiśniowa
:
Beskid Tokarnia
22.10.2017
16:00
LKS Trzebunia
:
Gościbia II Sułkowice
22.10.2017
13:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Northstar Miechów
21.10.2017
11:00
Olimpia Łobzów
:
Pogoń Miechów
21.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
:
Promień Przeginia
22.10.2017
15:30
Hetman Dłużec
:
Centuria Chechło
22.10.2017
14:00
Leśnik Gorenice
:
Trzy Korony Żarnowiec
22.10.2017
14:30
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
22.10.2017
15:00
Legion Bydlin
:
Unia Jaroszowiec
22.10.2017
11:00

Klasa A (Chrzanów)

Arka Babice
:
Wisła Jankowice
21.10.2017
14:00
Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Ciężkowice
21.10.2017
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
:
Fablok Chrzanów
21.10.2017
15:00
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
21.10.2017
15:00
Start Kamień
:
Orzeł Balin
21.10.2017
15:00
MKS Alwernia
:
Korona Lgota
21.10.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
:
Wolanka Wola Filipowska
21.10.2017
15:00

Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
:
Orzeł II Iwanowice
21.10.2017
15:30
Polonia Wilczkowice
:
Kapitol Racławice
22.10.2017
13:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
22.10.2017
15:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Płomień Kościelec
22.10.2017
15:00
Novi Narama
:
Słomniczanka II Słomniki
22.10.2017
12:00

Klasa B (Kraków II)

Wisła Rząska
:
Niegoszowianka
21.10.2017
15:30
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
15:30
Strzelcy Kraków
:
Tyniec Kraków
22.10.2017
13:00
Orzeł II Bębło
:
Orlęta Rudawa
22.10.2017
15:30
Błękitni II Modlnica
:
Potok Więckowice
22.10.2017
14:30
Bronowicki Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
22.10.2017
13:00

Klasa B (Kraków III)

Radziszowianka II
:
Borkowianka Borek Sz.
21.10.2017
15:00
Płomień Kostrze
:
Iskra Czułów
21.10.2017
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
:
Rzozovia Rzozów
21.10.2017
15:00
Pychowianka Kraków
:
Piast S.
22.10.2017
14:45
Pozowianka Pozowice
:
Wisła II Jeziorzany
22.10.2017
15:30
Gwiazda Ściejowice
:
Błękitni Czułówek
22.10.2017
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Iskra Zakrzów
21.10.2017
15:00
Promień Zakrzowiec
:
Gwiazda Brzegi
21.10.2017
15:00
Start Brzezie
:
Dąb Zabierzów Bocheński
21.10.2017
15:00
Rożnowa
:
Gryf Wiatowice
21.10.2017
15:00
Błyskawica Wyciąże
:
Czarnochowice
22.10.2017
15:00
Batory Wola Batorska
:
Contra Sułków
22.10.2017
13:30
Sokół Chorągwica
:
Gdovia II Gdów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
21.10.2017
16:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Raba II Dobczyce
21.10.2017
15:00
Jawor Jawornik
:
Sokół Borzęta
21.10.2017
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2017
15:00
Karpaty II Siepraw
:
Sęp Droginia
22.10.2017
15:00
Iskra Brzączowice
:
Staw Polanka
22.10.2017
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Tempo II Rzeszotary
22.10.2017
11:00
Dukla Bysina
:
Cyrhla Krzczonów
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Hetman Dłużec
:
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
:
Błysk Zederman
21.10.2017
15:00
Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
22.10.2017
11:30
Przemsza II Klucze
:
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00
Przemsza II Klucze
:
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Strumyk Zarzecze
:
Błyskawica Kolbark
22.10.2017
15:00
Orzeł K.
:
Victoria Smroków
22.10.2017
13:00
Sokół Gołaczewy
:
Czapla Czaple Male
22.10.2017
15:00
Zryw Przesławice
:
Trzy Buki Wierzchowisko
22.10.2017
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Dłubnia Trzyciąż
22.10.2017
13:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Milenium Radziemice
22.10.2017
14:30
LKS Polanowice
:
Iskra Pałecznica
22.10.2017
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
:
Albertus Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków II)

Gajowianka II Gaj
:
Rybitwy Kraków
21.10.2017
15:30
Clepardia II Kraków
:
Pogoń Skotniki
21.10.2017
14:30
Universum Kraków
:
Grom Kraków
22.10.2017
15:00

Klasa C (Kraków III)

Topór Aleksandrowice
:
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
13:30
Tęcza II Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2017
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Start II Brzezie
21.10.2017
15:00
Wieliczanka II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2017
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
21.10.2017
15:00
Wiarusy II
:
Ledniczanka
22.10.2017
12:00
Złomex II Branice
:
Górnik II Wieliczka
22.10.2017
15:00
Contra II
:
Czarnochowice II
22.10.2017
15:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00
Stal Rzeszów
:
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
:
Jagiellonia
21.10.2017
12:00
SMS Łódź
:
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
:
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
:
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
:
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil
:
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
:
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
10:00
SMS Kraków
:
Soła Oświęcim
21.10.2017
10:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.10.2017
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sokół Słopnice
21.10.2017
10:00
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
22.10.2017
11:00
BKS Bochnia
:
Dunajec Zakliczyn
22.10.2017
10:30
Hutnik Kraków
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
10:00
AS Progres II
:
Puszcza Niepołomice
22.10.2017
14:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych

Cracovia Kraków
:
Juventa
21.10.2017
12:00
BKS Lublin
:
AP 21 Kraków
21.10.2017
12:00
Karpaty Krosno
:
Motor Lublin
22.10.2017
14:00
Stal Mielec
:
Korona Kielce
22.10.2017
12:00

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

AS Progres II
:
Wisła Kraków
20.10.2017
15:00
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.10.2017
12:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Karol Wadowice
21.10.2017
11:00
Dunajec Ostrowsko
:
Hutnik Kraków
21.10.2017
11:00
Profi Zielonki
:
AS Progres Kraków
21.10.2017
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
22.10.2017
11:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Limanovia Limanowa
22.10.2017
11:00

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D)

Wisła Kraków
:
KKP Korona
21.10.2017
12:00
KSZO
:
SMS Jarosław
22.10.2017
14:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
1:2
Puszcza
18.10.2017
15:30
Orzeł Myślenice
:
MOSiR Bochnia
21.10.2017
11:00
Unia Tarnów
:
Limanovia
21.10.2017
10:00
Puszcza
:
Wolania
21.10.2017
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2017
10:00
Karol Wadowice
:
AS Progres Kraków
21.10.2017
10:00
Krakus Nowa Huta
:
AP 21 Kraków
22.10.2017
10:00
Beskid A.
:
Cracovia Kraków
22.10.2017
11:00

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

Contra Sułków
0:13
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00
Orzeł Myślenice
:
Pcimianka Pcim
22.10.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
:
Contra Sułków
22.10.2017
11:00
Gdovia Gdów
:
Beskid Tokarnia
22.10.2017
10:30

Futsal Ekstraklasa

Rekord Bielsko Biała
:
Red Dragons Pniewy
21.10.2017
18:00
Pogoń 04 Szczecin
:
AZS UG Gdańsk
21.10.2017
16:00
Clearex Chorzów
:
Słoneczny Stok Białystok
21.10.2017
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
:
AZS UŚ Katowice
21.10.2017
17:00
FC Toruń
:
Piast Gliwice
21.10.2017
18:00

I liga polska kobiet (Południe)

Tarnovia Tarnów
:
GKS Katowice
21.10.2017
12:00