facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Armatura Kraków
1:0
Strażak Rączna
19.08.2017
17:30
Nadwiślan Rusocice
1:1
Bieżanowianka Kraków
19.08.2017
17:00
Sokół Rybna
2:2
Cedronka Wola Radziszowska
19.08.2017
17:00
Tęcza Piekary
3:1
Gajowianka Gaj
19.08.2017
17:00
LKS Libertów
0:0
Lotnik Kryspinów
19.08.2017
17:45
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Iskra Krzęcin
05.09.2017
17:00
Tramwaj Kraków
2:1
Wisła Czernichów
18.11.2017
14:00

2. kolejka 26.08.2017

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Nadwiślan Rusocice
23.08.2017
17:45
LKS Libertów
1:5
Wiślanie II Jaśkowice
26.08.2017
17:00
Iskra Krzęcin
0:3
Tramwaj Kraków
26.08.2017
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w Iskrze, na boisku 7:1
Gajowianka Gaj
1:1
Sokół Rybna
26.08.2017
17:00
Bieżanowianka Kraków
4:0
Armatura Kraków
26.08.2017
17:30
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Armatury, na boisku 4:2
Wisła Czernichów
2:5
Tęcza Piekary
27.08.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
2:1
Strażak Rączna
30.08.2017
17:30

3. kolejka 02.09.2017

Sokół Rybna
1:1
Wisła Czernichów
02.09.2017
17:00
Tramwaj Kraków
3:0
LKS Libertów
02.09.2017
17:00
Strażak Rączna
3:3
Bieżanowianka Kraków
03.09.2017
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:3
Gajowianka Gaj
03.09.2017
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:0
Lotnik Kryspinów
03.09.2017
11:00
Tęcza Piekary
Iskra Krzęcin
03.09.2017
16:00
Armatura Kraków
5:1
Cedronka Wola Radziszowska
03.09.2017
17:00

4. kolejka 09.09.2017

LKS Libertów
2:0
Tęcza Piekary
09.09.2017
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Sokół Rybna
09.09.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Strażak Rączna
09.09.2017
16:30
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Tramwaj Kraków
10.09.2017
11:00
Wisła Czernichów
0:3
Nadwiślan Rusocice
10.09.2017
15:00
Gajowianka Gaj
0:0
Armatura Kraków
10.09.2017
17:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Bieżanowianka Kraków
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

Bieżanowianka Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.09.2017
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:0
Iskra Krzęcin
16.09.2017
17:00
Sokół Rybna
1:2
LKS Libertów
16.09.2017
16:00
Tęcza Piekary
2:2
Wiślanie II Jaśkowice
16.09.2017
16:00
Tramwaj Kraków
1:0
Lotnik Kryspinów
16.09.2017
16:30
Strażak Rączna
1:2
Gajowianka Gaj
17.09.2017
16:00
Armatura Kraków
1:4
Wisła Czernichów
25.11.2017
11:00

6. kolejka 23.09.2017

Nadwiślan Rusocice
5:0
LKS Libertów
23.09.2017
16:30
Gajowianka Gaj
2:2
Bieżanowianka Kraków
24.09.2017
16:00
Wisła Czernichów
3:0
Strażak Rączna
24.09.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
5:0
Sokół Rybna
24.09.2017
12:00
Tramwaj Kraków
1:3
Tęcza Piekary
24.09.2017
14:00
Lotnik Kryspinów
0:3
Cedronka Wola Radziszowska
18.11.2017
11:00
Iskra Krzęcin
5:3
Armatura Kraków
18.11.2017
13:00

7. kolejka 30.09.2017

Bieżanowianka Kraków
2:1
Wisła Czernichów
30.09.2017
16:00
Sokół Rybna
6:1
Tramwaj Kraków
30.09.2017
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Gajowianka Gaj
30.09.2017
15:30
Nadwiślan Rusocice
0:4
Wiślanie II Jaśkowice
30.09.2017
16:00
Strażak Rączna
1:0
Iskra Krzęcin
01.10.2017
15:00
Armatura Kraków
1:0
LKS Libertów
01.10.2017
16:00
Tęcza Piekary
1:1
Lotnik Kryspinów
01.10.2017
15:00

8. kolejka 07.10.2017

Strażak Rączna
4:3
LKS Libertów
07.10.2017
16:00
Tęcza Piekary
Sokół Rybna
07.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
2:1
Nadwiślan Rusocice
07.10.2017
16:00
Iskra Krzęcin
2:2
Bieżanowianka Kraków
07.10.2017
15:00
Wisła Czernichów
0:5
Cedronka Wola Radziszowska
08.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:0
Armatura Kraków
08.10.2017
11:00
Lotnik Kryspinów
2:0
Gajowianka Gaj
08.10.2017
11:00

9. kolejka 14.10.2017

Bieżanowianka Kraków
1:3
LKS Libertów
14.10.2017
15:30
Sokół Rybna
1:0
Lotnik Kryspinów
14.10.2017
15:00
Nadwiślan Rusocice
2:2
Tęcza Piekary
14.10.2017
15:30
Strażak Rączna
3:0 v.o.
Wiślanie II Jaśkowice
15.10.2017
15:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Wiślanie II, na boisku 1:11
Gajowianka Gaj
1:0
Wisła Czernichów
15.10.2017
15:00
Armatura Kraków
3:4
Tramwaj Kraków
15.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:0
Iskra Krzęcin
15.10.2017
15:00

10. kolejka 21.10.2017

Sokół Rybna
1:3
Nadwiślan Rusocice
21.10.2017
15:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Wisła Czernichów
21.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
LKS Libertów
21.10.2017
15:30
Tęcza Piekary
2:0
Armatura Kraków
21.10.2017
15:00
Tramwaj Kraków
5:0
Strażak Rączna
21.10.2017
15:30
Iskra Krzęcin
2:0
Gajowianka Gaj
21.10.2017
15:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:3 v.o.
Bieżanowianka Kraków
22.10.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Wiślanie II, na boisku 4:1

11. kolejka 28.10.2017

Gajowianka Gaj
2:1
LKS Libertów
28.10.2017
14:00
Bieżanowianka Kraków
5:1
Tramwaj Kraków
28.10.2017
15:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
28.10.2017
15:00
Nadwiślan Rusocice
0:2
Lotnik Kryspinów
28.10.2017
14:00
Strażak Rączna
0:2
Tęcza Piekary
29.10.2017
14:00
Armatura Kraków
2:3
Sokół Rybna
29.10.2017
14:00
Wisła Czernichów
1:1
Iskra Krzęcin
29.10.2017
13:00

12. kolejka 04.11.2017

Sokół Rybna
3:1
Strażak Rączna
04.11.2017
14:00
Iskra Krzęcin
0:0
Lotnik Kryspinów
04.11.2017
14:00
Tęcza Piekary
1:4
Bieżanowianka Kraków
04.11.2017
14:00
Tramwaj Kraków
1:3
Cedronka Wola Radziszowska
04.11.2017
14:00
Nadwiślan Rusocice
3:3
Armatura Kraków
04.11.2017
13:30
Wiślanie II Jaśkowice
4:2
Gajowianka Gaj
05.11.2017
11:00
Wisła Czernichów
0:0
LKS Libertów
05.11.2017
13:00

13. kolejka 11.11.2017

Armatura Kraków
0:1
Lotnik Kryspinów
11.11.2017
13:30
Bieżanowianka Kraków
4:0
Sokół Rybna
11.11.2017
13:30
Strażak Rączna
2:2
Nadwiślan Rusocice
11.11.2017
13:45
Wisła Czernichów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
11.11.2017
13:00
Cedronka Wola Radziszowska
Tęcza Piekary
11.11.2017
13:00
Gajowianka Gaj
4:1
Tramwaj Kraków
12.11.2017
13:00
Iskra Krzęcin
4:3
LKS Libertów
12.11.2017
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:30
Armatura Kraków
0:1
Lotnik Kryspinów
11.11.2017
13:30
Bieżanowianka Kraków
4:0
Sokół Rybna
11.11.2017
13:45
Strażak Rączna
2:2
Nadwiślan Rusocice
11.11.2017
13:00
Wisła Czernichów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
11.11.2017
13:00
Cedronka Wola Radziszowska
Tęcza Piekary
12.11.2017
13:00
Gajowianka Gaj
4:1
Tramwaj Kraków
12.11.2017
13:00
Iskra Krzęcin
4:3
LKS Libertów

13. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:30
Armatura Kraków
0:1
Lotnik Kryspinów
11.11.2017
13:30
Bieżanowianka Kraków
4:0
Sokół Rybna
11.11.2017
13:45
Strażak Rączna
2:2
Nadwiślan Rusocice
11.11.2017
13:00
Wisła Czernichów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
11.11.2017
13:00
Cedronka Wola Radziszowska
Tęcza Piekary
12.11.2017
13:00
Gajowianka Gaj
4:1
Tramwaj Kraków
12.11.2017
13:00
Iskra Krzęcin
4:3
LKS Libertów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00