facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.08.2017

Leśnik Gorenice
1:4
Piliczanka Pilica
12.08.2017
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Pilica Wierbka
13.08.2017
11:00
Legion Bydlin
7:4
Hetman Dłużec
15.08.2017
16:00
Promień Przeginia
3:3
Olimpia Łobzów
15.08.2017
16:00
Northstar Miechów
4:6
Pogoń Miechów
15.08.2017
17:00
Unia Jaroszowiec
Prądnik Sułoszowa
15.08.2017
17:00
Centuria Chechło
1:3
Wielmożanka Wielmoża
15.08.2017
17:00

2. kolejka 19.08.2017

Wielmożanka Wielmoża
5:3
Unia Jaroszowiec
19.08.2017
11:00
Pogoń Miechów
1:3
Centuria Chechło
19.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
2:2
Legion Bydlin
19.08.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Northstar Miechów
20.08.2017
17:00
Prądnik Sułoszowa
Promień Przeginia
20.08.2017
17:00
Olimpia Łobzów
4:1
Piliczanka Pilica
20.08.2017
17:00
Leśnik Gorenice
3:0
Spartak Charsznica
20.08.2017
17:00

3. kolejka 26.08.2017

Unia Jaroszowiec
1:2
Pogoń Miechów
26.08.2017
16:00
Centuria Chechło
0:6
Trzy Korony Żarnowiec
26.08.2017
17:00
Spartak Charsznica
2:1
Olimpia Łobzów
26.08.2017
17:30
Legion Bydlin
5:0
Leśnik Gorenice
26.08.2017
11:00
Hetman Dłużec
0:1
Pilica Wierbka
27.08.2017
16:00
Promień Przeginia
3:2
Wielmożanka Wielmoża
27.08.2017
16:00
Piliczanka Pilica
1:2
Prądnik Sułoszowa
27.08.2017
17:00

4. kolejka 02.09.2017

Pogoń Miechów
2:1
Promień Przeginia
02.09.2017
13:00
Northstar Miechów
2:1
Centuria Chechło
02.09.2017
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
8:2
Unia Jaroszowiec
02.09.2017
17:00
Olimpia Łobzów
0:1
Legion Bydlin
03.09.2017
17:00
Leśnik Gorenice
4:1
Hetman Dłużec
03.09.2017
16:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Spartak Charsznica
03.09.2017
17:00
Wielmożanka Wielmoża
7:1
Piliczanka Pilica
03.09.2017
17:00

5. kolejka 09.09.2017

Pilica Wierbka
0:2
Leśnik Gorenice
09.09.2017
16:00
Unia Jaroszowiec
9:1
Northstar Miechów
09.09.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Spartak Charsznica
09.09.2017
16:00
Legion Bydlin
1:3
Prądnik Sułoszowa
09.09.2017
11:00
Promień Przeginia
1:4
Trzy Korony Żarnowiec
09.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
1:2
Pogoń Miechów
10.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
0:7
Olimpia Łobzów
10.09.2017
16:00

6. kolejka 16.09.2017

Northstar Miechów
4:8
Promień Przeginia
16.09.2017
14:00
Olimpia Łobzów
3:2
Pilica Wierbka
16.09.2017
17:00
Centuria Chechło
0:4
Unia Jaroszowiec
16.09.2017
16:00
Pogoń Miechów
3:1
Spartak Charsznica
16.09.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
1:3
Legion Bydlin
17.09.2017
14:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Piliczanka Pilica
17.09.2017
16:30
Prądnik Sułoszowa
3:3
Hetman Dłużec
17.09.2017
16:00

7. kolejka 23.09.2017

Pilica Wierbka
0:1
Prądnik Sułoszowa
23.09.2017
16:00
Promień Przeginia
6:0
Centuria Chechło
23.09.2017
15:00
Leśnik Gorenice
1:2
Olimpia Łobzów
24.09.2017
16:00
Piliczanka Pilica
8:4
Northstar Miechów
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
24.09.2017
16:00
Spartak Charsznica
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.04.2018
17:30
Legion Bydlin
0:3
Pogoń Miechów
18.04.2018
17:30

8. kolejka 30.09.2017

Centuria Chechło
2:1
Piliczanka Pilica
30.09.2017
16:00
Northstar Miechów
1:3
Spartak Charsznica
30.09.2017
16:00
Pogoń Miechów
2:1
Hetman Dłużec
30.09.2017
16:00
Unia Jaroszowiec
9:0
Promień Przeginia
30.09.2017
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:2
Pilica Wierbka
01.10.2017
14:00
Prądnik Sułoszowa
3:2
Leśnik Gorenice
01.10.2017
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
01.10.2017
16:00

9. kolejka 07.10.2017

Pilica Wierbka
3:1
Pogoń Miechów
07.10.2017
15:00
Olimpia Łobzów
0:1
Prądnik Sułoszowa
07.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
2:2
Centuria Chechło
08.10.2017
11:00
Leśnik Gorenice
5:2
Wielmożanka Wielmoża
08.10.2017
14:00
Piliczanka Pilica
0:3
Unia Jaroszowiec
08.10.2017
15:00
Legion Bydlin
12:1
Northstar Miechów
08.10.2017
15:00
Hetman Dłużec
1:3
Trzy Korony Żarnowiec
08.10.2017
15:00

10. kolejka 14.10.2017

Centuria Chechło
2:7
Legion Bydlin
14.10.2017
14:00
Unia Jaroszowiec
6:2
Spartak Charsznica
14.10.2017
14:00
Pogoń Miechów
6:1
Leśnik Gorenice
14.10.2017
15:00
Northstar Miechów
3:1
Hetman Dłużec
14.10.2017
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:4
Pilica Wierbka
14.10.2017
15:00
Wielmożanka Wielmoża
1:4
Olimpia Łobzów
15.10.2017
14:00
Promień Przeginia
2:1
Piliczanka Pilica
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Pilica Wierbka
3:0
Northstar Miechów
21.10.2017
11:00
Olimpia Łobzów
2:3
Pogoń Miechów
21.10.2017
15:00
Spartak Charsznica
5:1
Promień Przeginia
22.10.2017
15:30
Hetman Dłużec
2:3
Centuria Chechło
22.10.2017
14:00
Leśnik Gorenice
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.10.2017
14:30
Prądnik Sułoszowa
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.10.2017
15:00
Legion Bydlin
7:0
Unia Jaroszowiec
22.10.2017
11:00

12. kolejka 28.10.2017

Centuria Chechło
2:1
Pilica Wierbka
28.10.2017
15:00
Pogoń Miechów
2:4
Prądnik Sułoszowa
28.10.2017
15:00
Unia Jaroszowiec
2:6
Hetman Dłużec
28.10.2017
15:00
Northstar Miechów
3:2
Leśnik Gorenice
28.10.2017
15:00
Piliczanka Pilica
1:1
Spartak Charsznica
29.10.2017
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:3
Olimpia Łobzów
29.10.2017
14:00
Promień Przeginia
4:3
Legion Bydlin
29.10.2017
14:00

13. kolejka 04.11.2017

Olimpia Łobzów
5:2
Northstar Miechów
04.11.2017
11:00
Pilica Wierbka
6:1
Unia Jaroszowiec
04.11.2017
11:00
Leśnik Gorenice
3:2
Centuria Chechło
05.11.2017
13:30
Prądnik Sułoszowa
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
05.11.2017
13:30
Hetman Dłużec
4:2
Promień Przeginia
05.11.2017
13:30
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Pogoń Miechów
05.11.2017
13:30
Legion Bydlin
2:2
Piliczanka Pilica
05.11.2017
13:30

14. kolejka 11.11.2017

Northstar Miechów
2:3
Prądnik Sułoszowa
11.11.2017
13:00
Centuria Chechło
0:5
Olimpia Łobzów
11.11.2017
13:00
Unia Jaroszowiec
4:1
Leśnik Gorenice
11.11.2017
13:00
Promień Przeginia
2:5
Pilica Wierbka
11.11.2017
13:30
Trzy Korony Żarnowiec
5:0
Wielmożanka Wielmoża
11.11.2017
13:30
Piliczanka Pilica
2:3
Hetman Dłużec
12.11.2017
11:00
Spartak Charsznica
2:4
Legion Bydlin
12.11.2017
11:00

15. kolejka 18.11.2017

Pogoń Miechów
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2017
13:00
Olimpia Łobzów
8:0
Unia Jaroszowiec
18.11.2017
13:00
Hetman Dłużec
1:3
Spartak Charsznica
18.11.2017
13:00
Pilica Wierbka
2:1
Piliczanka Pilica
18.11.2017
13:00
Wielmożanka Wielmoża
9:3
Northstar Miechów
18.11.2017
13:00
Leśnik Gorenice
1:0
Promień Przeginia
19.11.2017
13:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Centuria Chechło
19.11.2017
13:00

16. kolejka 24.03.2018

Pogoń Miechów
Northstar Miechów
24.03.2018
15:00
Piliczanka Pilica
7:1
Leśnik Gorenice
25.03.2018
15:00
Hetman Dłużec
2:4
Legion Bydlin
25.03.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
Unia Jaroszowiec
25.03.2018
16:00
Wielmożanka Wielmoża
1:2
Centuria Chechło
25.03.2018
15:30
Pilica Wierbka
2:0
Spartak Charsznica
09.05.2018
18:00
Olimpia Łobzów
2:3
Promień Przeginia
09.05.2018
18:00

17. kolejka 31.03.2018

Unia Jaroszowiec
Wielmożanka Wielmoża
31.03.2018
15:00
Centuria Chechło
Pogoń Miechów
31.03.2018
15:00
Legion Bydlin
0:1
Pilica Wierbka
31.03.2018
11:00
Northstar Miechów
3:2
Trzy Korony Żarnowiec
31.03.2018
16:00
Promień Przeginia
Prądnik Sułoszowa
31.03.2018
14:00
Piliczanka Pilica
Olimpia Łobzów
31.03.2018
11:00
Spartak Charsznica
Leśnik Gorenice
31.03.2018
11:00

18. kolejka 07.04.2018

Pogoń Miechów
8:0
Unia Jaroszowiec
07.04.2018
16:00
Olimpia Łobzów
5:1
Spartak Charsznica
07.04.2018
16:00
Pilica Wierbka
4:4
Hetman Dłużec
07.04.2018
16:00
Prądnik Sułoszowa
6:0
Piliczanka Pilica
07.04.2018
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
6:1
Centuria Chechło
08.04.2018
16:00
Leśnik Gorenice
0:3
Legion Bydlin
08.04.2018
16:30
Wielmożanka Wielmoża
3:3
Promień Przeginia
08.04.2018
14:00

19. kolejka 14.04.2018

Centuria Chechło
4:2
Northstar Miechów
14.04.2018
16:00
Unia Jaroszowiec
0:3
Trzy Korony Żarnowiec
14.04.2018
16:00
Promień Przeginia
2:2
Pogoń Miechów
15.04.2018
11:00
Legion Bydlin
0:0
Olimpia Łobzów
15.04.2018
16:00
Hetman Dłużec
2:1
Leśnik Gorenice
15.04.2018
16:30
Spartak Charsznica
0:2
Prądnik Sułoszowa
15.04.2018
10:30
Piliczanka Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
15.04.2018
11:00

20. kolejka 21.04.2018

Northstar Miechów
Unia Jaroszowiec
21.04.2018
16:00
Pogoń Miechów
3:0
Piliczanka Pilica
21.04.2018
17:00
Olimpia Łobzów
Hetman Dłużec
21.04.2018
17:00
Leśnik Gorenice
1:2
Pilica Wierbka
22.04.2018
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Wielmożanka Wielmoża
22.04.2018
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Legion Bydlin
22.04.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Promień Przeginia
22.04.2018
14:30

21. kolejka 28.04.2018

Unia Jaroszowiec
2:5
Centuria Chechło
28.04.2018
17:00
Promień Przeginia
10:0
Northstar Miechów
29.04.2018
11:00
Pilica Wierbka
5:0
Olimpia Łobzów
29.04.2018
11:00
Spartak Charsznica
1:3
Pogoń Miechów
29.04.2018
17:00
Legion Bydlin
5:1
Wielmożanka Wielmoża
29.04.2018
16:00
Hetman Dłużec
3:5
Prądnik Sułoszowa
29.04.2018
17:00
Piliczanka Pilica
0:4
Trzy Korony Żarnowiec
06.06.2018
18:00

22. kolejka 02.05.2018

Northstar Miechów
2:0
Piliczanka Pilica
02.05.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
Pilica Wierbka
03.05.2018
16:00
Centuria Chechło
4:5
Promień Przeginia
03.05.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
4:0
Spartak Charsznica
03.05.2018
17:00
Olimpia Łobzów
Leśnik Gorenice
03.05.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Hetman Dłużec
03.05.2018
15:00
Pogoń Miechów
1:2
Legion Bydlin
03.05.2018
17:00

23. kolejka 05.05.2018

Piliczanka Pilica
1:4
Centuria Chechło
05.05.2018
17:00
Spartak Charsznica
5:0
Northstar Miechów
06.05.2018
11:00
Hetman Dłużec
3:6
Pogoń Miechów
06.05.2018
13:00
Promień Przeginia
4:1
Unia Jaroszowiec
06.05.2018
17:00
Pilica Wierbka
7:0
Wielmożanka Wielmoża
06.05.2018
17:00
Leśnik Gorenice
1:3
Prądnik Sułoszowa
06.05.2018
17:00
Legion Bydlin
2:0
Trzy Korony Żarnowiec
06.05.2018
17:00

24. kolejka 12.05.2018

Pogoń Miechów
7:0
Pilica Wierbka
12.05.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
4:2
Piliczanka Pilica
12.05.2018
17:00
Northstar Miechów
1:3
Legion Bydlin
12.05.2018
18:00
Trzy Korony Żarnowiec
8:1
Hetman Dłużec
12.05.2018
18:00
Prądnik Sułoszowa
5:0
Olimpia Łobzów
13.05.2018
17:30
Centuria Chechło
1:0
Spartak Charsznica
13.05.2018
15:30
Wielmożanka Wielmoża
4:4
Leśnik Gorenice
13.05.2018
15:00

25. kolejka 19.05.2018

Spartak Charsznica
2:3
Unia Jaroszowiec
19.05.2018
18:30
Olimpia Łobzów
3:2
Wielmożanka Wielmoża
19.05.2018
17:30
Legion Bydlin
1:1
Centuria Chechło
20.05.2018
15:30
Leśnik Gorenice
1:7
Pogoń Miechów
20.05.2018
17:00
Hetman Dłużec
7:1
Northstar Miechów
20.05.2018
13:00
Pilica Wierbka
4:1
Trzy Korony Żarnowiec
20.05.2018
17:00
Piliczanka Pilica
3:6
Promień Przeginia
20.05.2018
17:00

26. kolejka 26.05.2018

Northstar Miechów
3:8
Pilica Wierbka
26.05.2018
18:00
Pogoń Miechów
Olimpia Łobzów
26.05.2018
17:00
Promień Przeginia
3:1
Spartak Charsznica
26.05.2018
11:00
Centuria Chechło
3:5
Hetman Dłużec
26.05.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
Prądnik Sułoszowa
26.05.2018
17:30
Unia Jaroszowiec
1:0
Legion Bydlin
26.05.2018
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:3
Leśnik Gorenice
27.05.2018
18:00

27. kolejka 31.05.2018

Pilica Wierbka
3:3
Centuria Chechło
31.05.2018
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:0
Pogoń Miechów
31.05.2018
16:00
Hetman Dłużec
5:2
Unia Jaroszowiec
31.05.2018
17:00
Leśnik Gorenice
5:1
Northstar Miechów
31.05.2018
16:00
Spartak Charsznica
6:0
Piliczanka Pilica
31.05.2018
10:30
Olimpia Łobzów
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
31.05.2018
16:00
Legion Bydlin
3:2
Promień Przeginia
31.05.2018
17:00

28. kolejka 02.06.2018

Northstar Miechów
1:3
Olimpia Łobzów
02.06.2018
18:00
Unia Jaroszowiec
2:4
Pilica Wierbka
02.06.2018
18:45
Centuria Chechło
5:1
Leśnik Gorenice
02.06.2018
18:45
Pogoń Miechów
2:1
Wielmożanka Wielmoża
02.06.2018
18:00
Piliczanka Pilica
2:4
Legion Bydlin
02.06.2018
18:45
Promień Przeginia
3:0
Hetman Dłużec
03.06.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:3
Prądnik Sułoszowa
13.06.2018
18:00

29. kolejka 09.06.2018

Prądnik Sułoszowa
Northstar Miechów
10.06.2018
16:00
Olimpia Łobzów
2:3
Centuria Chechło
10.06.2018
13:00
Leśnik Gorenice
2:1
Unia Jaroszowiec
10.06.2018
17:00
Pilica Wierbka
4:3
Promień Przeginia
10.06.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
0:3 v.o.
Trzy Korony Żarnowiec
10.06.2018
15:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wielmożanka, na boisku 4:1
Hetman Dłużec
3:0 v.o.
Piliczanka Pilica
10.06.2018
17:00
Legion Bydlin
3:1
Spartak Charsznica
10.06.2018
17:00

30. kolejka 16.06.2018

Unia Jaroszowiec
2:3
Olimpia Łobzów
05.06.2018
18:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:3
Pogoń Miechów
16.06.2018
17:00
Spartak Charsznica
1:5
Hetman Dłużec
16.06.2018
17:00
Piliczanka Pilica
3:3
Pilica Wierbka
16.06.2018
15:00
Northstar Miechów
2:5
Wielmożanka Wielmoża
16.06.2018
17:00
Promień Przeginia
4:1
Leśnik Gorenice
16.06.2018
17:00
Centuria Chechło
3:0
Prądnik Sułoszowa
16.06.2018
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 16.06.2018

05.06.2018
18:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Olimpia Łobzów
16.06.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:3
Pogoń Miechów
16.06.2018
17:00
Spartak Charsznica
1:5
Hetman Dłużec
16.06.2018
15:00
Piliczanka Pilica
3:3
Pilica Wierbka
16.06.2018
17:00
Northstar Miechów
2:5
Wielmożanka Wielmoża
16.06.2018
17:00
Promień Przeginia
4:1
Leśnik Gorenice
16.06.2018
17:00
Centuria Chechło
3:0
Prądnik Sułoszowa

30. kolejka 16.06.2018

05.06.2018
18:00
Unia Jaroszowiec
2:3
Olimpia Łobzów
16.06.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:3
Pogoń Miechów
16.06.2018
17:00
Spartak Charsznica
1:5
Hetman Dłużec
16.06.2018
15:00
Piliczanka Pilica
3:3
Pilica Wierbka
16.06.2018
17:00
Northstar Miechów
2:5
Wielmożanka Wielmoża
16.06.2018
17:00
Promień Przeginia
4:1
Leśnik Gorenice
16.06.2018
17:00
Centuria Chechło
3:0
Prądnik Sułoszowa

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
16:30
Gwiazda Prószków
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30