facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Potok Więckowice
:
Bronowicki Kraków
26.08.2017
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Strzelcy Kraków
26.08.2017
17:00
Tyniec Kraków
:
Fitball Szklary
26.08.2017
17:30
Niegoszowianka
:
Płomień Jerzmanowice
26.08.2017
17:00
Orzeł II Bębło
:
Wisła Rząska
27.08.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
:
Orlęta Rudawa
27.08.2017
11:00

2. kolejka 02.09.2017

Bronowicki Kraków
:
Orzeł II Bębło
02.09.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Niegoszowianka
02.09.2017
00:00
Płomień Jerzmanowice
:
Tyniec Kraków
02.09.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Potok Więckowice
02.09.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Błękitni II Modlnica
02.09.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Strzelcy Kraków
02.09.2017
00:00

3. kolejka 09.09.2017

Błękitni II Modlnica
:
Bronowicki Kraków
09.09.2017
00:00
Strzelcy Kraków
:
Wisła Rząska
09.09.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Fitball Szklary
09.09.2017
00:00
Potok Więckowice
:
Płomień Jerzmanowice
09.09.2017
00:00
Tyniec Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
09.09.2017
00:00
Niegoszowianka
:
Orlęta Rudawa
09.09.2017
00:00

4. kolejka 16.09.2017

Bronowicki Kraków
:
Strzelcy Kraków
16.09.2017
00:00
Niegoszowianka
:
Tyniec Kraków
16.09.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Potok Więckowice
16.09.2017
00:00
Płomień Jerzmanowice
:
Orzeł II Bębło
16.09.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Błękitni II Modlnica
16.09.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Rząska
16.09.2017
00:00

5. kolejka 23.09.2017

Wisła Rząska
:
Bronowicki Kraków
23.09.2017
00:00
Strzelcy Kraków
:
Fitball Szklary
23.09.2017
00:00
Błękitni II Modlnica
:
Płomień Jerzmanowice
23.09.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
TKKF Kliny Kraków
23.09.2017
00:00
Potok Więckowice
:
Niegoszowianka
23.09.2017
00:00
Tyniec Kraków
:
Orlęta Rudawa
23.09.2017
00:00

6. kolejka 30.09.2017

Tyniec Kraków
:
Potok Więckowice
30.09.2017
00:00
Niegoszowianka
:
Orzeł II Bębło
30.09.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Bronowicki Kraków
30.09.2017
00:00
Płomień Jerzmanowice
:
Strzelcy Kraków
30.09.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Błękitni II Modlnica
30.09.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Wisła Rząska
30.09.2017
00:00

7. kolejka 07.10.2017

Strzelcy Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
07.10.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Tyniec Kraków
07.10.2017
00:00
Błękitni II Modlnica
:
Niegoszowianka
07.10.2017
00:00
Potok Więckowice
:
Orlęta Rudawa
07.10.2017
00:00
Bronowicki Kraków
:
Fitball Szklary
07.10.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Płomień Jerzmanowice
07.10.2017
00:00

8. kolejka 14.10.2017

Tyniec Kraków
:
Błękitni II Modlnica
14.10.2017
00:00
Niegoszowianka
:
Strzelcy Kraków
14.10.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Fitball Szklary
14.10.2017
00:00
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
14.10.2017
00:00
Płomień Jerzmanowice
:
Bronowicki Kraków
14.10.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Wisła Rząska
14.10.2017
00:00

9. kolejka 21.10.2017

Strzelcy Kraków
:
Tyniec Kraków
21.10.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Orlęta Rudawa
21.10.2017
00:00
Błękitni II Modlnica
:
Potok Więckowice
21.10.2017
00:00
Bronowicki Kraków
:
TKKF Kliny Kraków
21.10.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Niegoszowianka
21.10.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
21.10.2017
00:00

10. kolejka 28.10.2017

Tyniec Kraków
:
Wisła Rząska
28.10.2017
00:00
Niegoszowianka
:
Bronowicki Kraków
28.10.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Płomień Jerzmanowice
28.10.2017
00:00
Orzeł II Bębło
:
Błękitni II Modlnica
28.10.2017
00:00
Potok Więckowice
:
Strzelcy Kraków
28.10.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Fitball Szklary
28.10.2017
00:00

11. kolejka 04.11.2017

Strzelcy Kraków
:
Orzeł II Bębło
04.11.2017
00:00
Błękitni II Modlnica
:
Orlęta Rudawa
04.11.2017
00:00
Bronowicki Kraków
:
Tyniec Kraków
04.11.2017
00:00
Płomień Jerzmanowice
:
TKKF Kliny Kraków
04.11.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Potok Więckowice
04.11.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Niegoszowianka
04.11.2017
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 26.08.2017

26.08.2017
17:30
Potok Więckowice
:
Bronowicki Kraków
26.08.2017
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Strzelcy Kraków
26.08.2017
17:30
Tyniec Kraków
:
Fitball Szklary
26.08.2017
17:00
Niegoszowianka
:
Płomień Jerzmanowice
27.08.2017
17:30
Orzeł II Bębło
:
Wisła Rząska
27.08.2017
11:00
TKKF Kliny Kraków
:
Orlęta Rudawa
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 02.09.2017

02.09.2017
00:00
Bronowicki Kraków
:
Orzeł II Bębło
02.09.2017
00:00
TKKF Kliny Kraków
:
Niegoszowianka
02.09.2017
00:00
Płomień Jerzmanowice
:
Tyniec Kraków
02.09.2017
00:00
Fitball Szklary
:
Potok Więckowice
02.09.2017
00:00
Wisła Rząska
:
Błękitni II Modlnica
02.09.2017
00:00
Orlęta Rudawa
:
Strzelcy Kraków

Wiadomości ligowe


II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
7:2
Zwierzyniecki Kraków
21.08.2017
18:00

Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
3:0
Wisła Kraków
21.08.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
25.08.2017
18:00
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
25.08.2017
20:30

I liga polska

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Ruch Chorzów
22.08.2017
20:45
Stomil Olsztyn
2:0
GKS Tychy
22.08.2017
19:00
Odra Opole
:
Raków Częstochowa
23.08.2017
17:00
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
23.08.2017
18:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
23.08.2017
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
23.08.2017
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
23.08.2017
19:00
Stal Mielec
:
Pogoń Siedlce
23.08.2017
19:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Grudziądz
23.08.2017
19:00

II liga polska

Warta Poznań
:
MKS Kluczbork
23.08.2017
17:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
23.08.2017
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
23.08.2017
17:00
ŁKS Łódź
:
Błękitni Stargard Szczeciński
23.08.2017
17:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
23.08.2017
17:30
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
23.08.2017
17:30
Wisła Puławy
:
Gwardia Koszalin
23.08.2017
18:00
Radomiak Radom
:
ROW Rybnik
23.08.2017
18:30
Znicz Pruszków
:
Stal Stalowa Wola
23.08.2017
 

Klasa A (Myślenice)

Gościbia II Sułkowice
:
Topór Tenczyn
23.08.2017
18:00
Wrzosy Osieczany
:
Skalnik Trzemeśnia
23.08.2017
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Rokita Kornatka
23.08.2017
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Nowa Wieś
23.08.2017
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Lubomir Wiśniowa
23.08.2017
18:00
LKS Trzebunia
:
Górki Myślenice
23.08.2017
18:00
Iskra Głogoczów
:
LKS Rudnik
23.08.2017
17:30
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.08.2017
18:00

Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
1:5
Cisy Harbutowice
22.08.2017
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty II Siepraw
23.08.2017
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Opatkowianka Opatkowice
23.08.2017
18:00
Grodzisko Raciechowice
:
Orzeł II Myślenice
23.08.2017
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
23.08.2017
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Sęp Droginia
23.08.2017
18:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
23.08.2017
18:00
Tempo II Rzeszotary
:
Staw Polanka
23.08.2017
18:00

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

Legia Warszawa
:
Motor Lublin
23.08.2017
15:00

Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
:
Krakus Nowa Huta
23.08.2017
10:00
Orzeł Myślenice
:
Karol Wadowice
23.08.2017
17:30
Limanovia
:
Sokół Stary Sącz
23.08.2017
17:00
AP 21 Kraków
:
Beskid A.
23.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
:
Puszcza
23.08.2017
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Wolania
23.08.2017
10:00
Cracovia Kraków
:
MOSiR Bochnia
23.08.2017
10:30