facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 26.08.2017

Spójnia II Osiek
0:5
Przebój II Wolbrom
25.08.2017
17:00
Pilica Wierbka
5:0
Hetman Dłużec
27.08.2017
11:30
Bolesław II Bukowno
2:1
Przemsza II Klucze
27.08.2017
17:00
Błysk Zederman
2:1
Laskowianka Laski
27.08.2017
17:30

2. kolejka 02.09.2017

Laskowianka Laski
6:1
Spójnia II Osiek
02.09.2017
11:30
Przemsza II Klucze
3:3
Pilica Wierbka
02.09.2017
17:00
Stare Bukowno
9:0
Hetman Dłużec
02.09.2017
16:30
Przebój II Wolbrom
11:0
Bolesław II Bukowno
03.09.2017
17:00
pauzuje.

3. kolejka 09.09.2017

Hetman Dłużec
7:6
Przemsza II Klucze
10.09.2017
13:00
Pilica Wierbka
1:3
Przebój II Wolbrom
10.09.2017
11:30
Bolesław II Bukowno
3:6
Laskowianka Laski
10.09.2017
17:00
Błysk Zederman
2:0
Stare Bukowno
10.09.2017
17:00

4. kolejka 16.09.2017

Błysk Zederman
8:1
Spójnia II Osiek
16.09.2017
16:30
Stare Bukowno
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
16.09.2017
16:00
Przebój II Wolbrom
9:0
Hetman Dłużec
17.09.2017
16:00
Laskowianka Laski
3:0
Pilica Wierbka
29.10.2017
14:30

5. kolejka 23.09.2017

Bolesław II Bukowno
0:4
Błysk Zederman
24.09.2017
16:00
Przemsza II Klucze
2:6
Przebój II Wolbrom
24.09.2017
16:00
Spójnia II Osiek
2:3
Stare Bukowno
24.09.2017
16:00
Hetman Dłużec
3:6
Laskowianka Laski
24.09.2017
16:00
pauzuje.

6. kolejka 30.09.2017

Stare Bukowno
3:0
Przebój II Wolbrom
30.09.2017
15:30
Spójnia II Osiek
0:3
Bolesław II Bukowno
01.10.2017
15:00
Laskowianka Laski
10:4
Przemsza II Klucze
01.10.2017
15:00
Błysk Zederman
3:1
Pilica Wierbka
01.10.2017
15:30

7. kolejka 07.10.2017

Bolesław II Bukowno
2:3
Stare Bukowno
07.10.2017
11:00
Pilica Wierbka
0:2
Spójnia II Osiek
08.10.2017
11:30
Hetman Dłużec
4:9
Błysk Zederman
08.10.2017
12:30
Przebój II Wolbrom
5:3
Laskowianka Laski
08.10.2017
15:00

8. kolejka 14.10.2017

Błysk Zederman
3:0
Przemsza II Klucze
14.10.2017
11:00
Stare Bukowno
2:2
Laskowianka Laski
14.10.2017
15:00
Bolesław II Bukowno
4:2
Pilica Wierbka
15.10.2017
15:00
Spójnia II Osiek
8:3
Hetman Dłużec
15.10.2017
15:00

9. kolejka 21.10.2017

Hetman Dłużec
3:0
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
1:5
Błysk Zederman
21.10.2017
15:00
Pilica Wierbka
0:3
Stare Bukowno
22.10.2017
11:30
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek
22.10.2017
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
15:00
Hetman Dłużec
3:0
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
1:5
Błysk Zederman
22.10.2017
11:30
Pilica Wierbka
0:3
Stare Bukowno
22.10.2017
15:00
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek

9. kolejka 21.10.2017

21.10.2017
15:00
Hetman Dłużec
3:0
Bolesław II Bukowno
21.10.2017
15:00
Przebój II Wolbrom
1:5
Błysk Zederman
22.10.2017
11:30
Pilica Wierbka
0:3
Stare Bukowno
22.10.2017
15:00
Przemsza II Klucze
0:0
Spójnia II Osiek

Wiadomości ligowe


II Liga Futsalu (Małopolsko-Świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
:
Marfarbex Busko Zdrój
21.01.2018
13:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
21.01.2018
17:00
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UŚ Katowice
21.01.2018
16:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
21.01.2018
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
Jedynka Krzeszowice
20.01.2018
18:00
AZS UP Kraków
:
Prądniczanka Kraków
21.01.2018
13:00

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.01.2018
08:00
Prokocim Kraków
:
Tramwaj Kraków
20.01.2018
08:50
Hutnik Kraków
:
Puszcza Niepołomice
20.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
:
SMS Kraków
20.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych

Wisła Kraków
:
Krakus
20.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
:
AP 21 Kraków
20.01.2018
12:10
Prokocim Kraków
:
Jadwiga Kraków
20.01.2018
13:00
Hutnik Kraków
:
Borek Kraków
20.01.2018
13:50

Halowe Mistrzostwa Krakowa Trampkarzy

Wisła Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.01.2018
08:00
Garbarnia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
08:50
Cracovia Kraków
:
Puszcza
21.01.2018
09:40
AS Progres Kraków
:
AP 21 Kraków
21.01.2018
10:30

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

AS Progres Kraków
:
Bronowianka
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
:
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast S.
:
Pcimianka
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.01.2018
19:00
Hutnik Kraków
9:2
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski
19.01.2018
20:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
19.01.2018
21:00