facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Kraków III)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed startem rundy rewanżowej, z rozgrywek wycofała się Tęcza II Piekary. Wyniki wiosną zweryfikowano jako walkowery na korzyść rywali.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Topór Aleksandrowice
3:2
Piast II Wołowice
19.08.2017
17:30
Tęcza II Piekary
3:1
Sankowia Sanka
20.08.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Piast II Wołowice
0:3 v.o.
Tęcza II Piekary
26.08.2017
13:30
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Piasta II, na boisku 2:1
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Nadwiślan II Rusocice
27.08.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
7:4
Sankowia Sanka
27.08.2017
11:00

3. kolejka 02.09.2017

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Piast II Wołowice
02.09.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Piasta II, na boisku 1:3
Topór Aleksandrowice
3:4
Sparta Przeginia Duchowna
02.09.2017
17:00
Nadwiślan II Rusocice
2:4
Lotnik II Kryspinów
03.09.2017
13:30

4. kolejka 06.09.2017

Nadwiślan II Rusocice
0:3 v.o.
Topór Aleksandrowice
06.09.2017
17:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w drużynie Nadwiślanu II, na boisku 4:2
Sparta Przeginia Duchowna
2:0
Tęcza II Piekary
06.09.2017
17:00
Lotnik II Kryspinów
4:1
Piast II Wołowice
06.09.2017
17:15

5. kolejka 09.09.2017

Sankowia Sanka
1:5
Sparta Przeginia Duchowna
09.09.2017
11:00
Topór Aleksandrowice
1:6
Lotnik II Kryspinów
09.09.2017
17:00
Tęcza II Piekary
0:4
Nadwiślan II Rusocice
10.09.2017
16:00

6. kolejka 16.09.2017

Topór Aleksandrowice
3:1
Tęcza II Piekary
16.09.2017
17:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Piast II Wołowice
17.09.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
0:0
Sankowia Sanka
17.09.2017
17:00

7. kolejka 23.09.2017

Piast II Wołowice
v.o.
Nadwiślan II Rusocice
23.09.2017
13:30
walkower obustronny, brak obu drużyn
Tęcza II Piekary
2:3
Lotnik II Kryspinów
24.09.2017
15:00
Sankowia Sanka
0:3
Topór Aleksandrowice
03.05.2018
17:30

8. kolejka 30.09.2017

Sankowia Sanka
2:6
Tęcza II Piekary
30.09.2017
11:00
Piast II Wołowice
0:0
Topór Aleksandrowice
30.09.2017
16:15
Lotnik II Kryspinów
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
01.10.2017
12:00

9. kolejka 07.10.2017

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Lotnik II Kryspinów
07.10.2017
11:00
walkower, występ nieuprawnionych zawodników w drużynie Lotnika II, na boisku 1:7
Tęcza II Piekary
1:3
Piast II Wołowice
08.10.2017
15:00
Nadwiślan II Rusocice
0:3 v.o.
Sparta Przeginia Duchowna
08.10.2017
15:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Nadwiślanu II, na boisku 2:1

10. kolejka 14.10.2017

Sparta Przeginia Duchowna
4:1
Topór Aleksandrowice
15.10.2017
15:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Nadwiślan II Rusocice
15.10.2017
12:00
Piast II Wołowice
9:0
Sankowia Sanka
15.10.2017
15:00

11. kolejka 21.10.2017

Topór Aleksandrowice
6:2
Nadwiślan II Rusocice
21.10.2017
15:00
Piast II Wołowice
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
21.10.2017
13:30
walkower, występ nieuprawnionych zawodników w drużynie Piasta II
Tęcza II Piekary
5:0
Sparta Przeginia Duchowna
22.10.2017
11:00

12. kolejka 28.10.2017

Nadwiślan II Rusocice
2:0
Tęcza II Piekary
19.11.2017
13:00
Lotnik II Kryspinów
2:3
Topór Aleksandrowice
25.11.2017
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
8:0
Sankowia Sanka
26.11.2017
13:00

13. kolejka 04.11.2017

Piast II Wołowice
3:5
Sparta Przeginia Duchowna
05.11.2017
11:00
Tęcza II Piekary
1:2
Topór Aleksandrowice
05.11.2017
14:00
Sankowia Sanka
0:4
Nadwiślan II Rusocice
04.04.2018
17:00

14. kolejka 11.11.2017

Topór Aleksandrowice
3:0
Sankowia Sanka
11.11.2017
13:45
Lotnik II Kryspinów
2:5
Tęcza II Piekary
11.11.2017
11:00
Nadwiślan II Rusocice
3:1
Piast II Wołowice
11.11.2017
13:30

15. kolejka 24.03.2018

Sankowia Sanka
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
1:2
Sparta Przeginia Duchowna
22.04.2018
12:00
Piast II Wołowice
3:4
Topór Aleksandrowice
28.04.2018
17:00

16. kolejka 31.03.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Piast II Wołowice
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
:
Lotnik II Kryspinów
31.03.2018
13:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan II Rusocice
02.04.2018
16:00

17. kolejka 07.04.2018

Piast II Wołowice
7:1
Sankowia Sanka
08.04.2018
17:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Nadwiślan II Rusocice
08.04.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:3
Topór Aleksandrowice
15.04.2018
17:00

18. kolejka 14.04.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Sparta Przeginia Duchowna
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
1:3
Lotnik II Kryspinów
14.04.2018
17:00
Topór Aleksandrowice
0:0
Nadwiślan II Rusocice
05.05.2018
17:00

19. kolejka 21.04.2018

Nadwiślan II Rusocice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
0:2
Topór Aleksandrowice
08.04.2018
12:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Sankowia Sanka
22.04.2018
16:00

20. kolejka 28.04.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Topór Aleksandrowice
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Sparta Przeginia Duchowna
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
0:4
Nadwiślan II Rusocice
15.04.2018
14:30

21. kolejka 02.05.2018

Lotnik II Kryspinów
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Topór Aleksandrowice
6:2
Sankowia Sanka
21.04.2018
17:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0
Piast II Wołowice
22.04.2018
17:00

22. kolejka 05.05.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Sankowia Sanka
02.01.2018
00:00
Topór Aleksandrowice
3:0
Piast II Wołowice
02.01.2018
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
27.05.2018
17:00

23. kolejka 12.05.2018

Piast II Wołowice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Sankowia Sanka
06.05.2018
12:00
Nadwiślan II Rusocice
0:0
Sparta Przeginia Duchowna
13.05.2018
17:30

24. kolejka 19.05.2018

Nadwiślan II Rusocice
1:2
Lotnik II Kryspinów
28.04.2018
17:00
Sankowia Sanka
3:0
Piast II Wołowice
13.05.2018
14:30
Topór Aleksandrowice
0:3
Sparta Przeginia Duchowna
19.05.2018
17:30

25. kolejka 26.05.2018

Sparta Przeginia Duchowna
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Lotnik II Kryspinów
3:0
Piast II Wołowice
20.05.2018
12:00
Nadwiślan II Rusocice
:
Topór Aleksandrowice
27.05.2018
17:30

26. kolejka 30.05.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Nadwiślan II Rusocice
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
0:5
Sparta Przeginia Duchowna
29.04.2018
14:30
Topór Aleksandrowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
12.05.2018
17:00

27. kolejka 02.06.2018

Topór Aleksandrowice
3:0 v.o.
Tęcza II Piekary
02.01.2018
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
6:1
Piast II Wołowice
06.05.2018
17:00
Nadwiślan II Rusocice
3:0
Sankowia Sanka
20.05.2018
17:00

28. kolejka 09.06.2018

Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Nadwiślan II Rusocice
02.01.2018
00:00
Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice
27.05.2018
14:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

28. kolejka 09.06.2018

02.01.2018
00:00
Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Nadwiślan II Rusocice
27.05.2018
14:30
Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice

28. kolejka 09.06.2018

02.01.2018
00:00
Tęcza II Piekary
0:3 v.o.
Lotnik II Kryspinów
02.01.2018
00:00
Piast II Wołowice
0:3
Nadwiślan II Rusocice
27.05.2018
14:30
Sankowia Sanka
:
Topór Aleksandrowice

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
:
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
:
Euforia
21.06.2018
21:00
K.B. Expansion
:
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny