facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Arka Babice
4:1
Promyk Bolęcin
19.08.2017
16:00
Jutrzenka Ostrężnica
1:2
Start Kamień
19.08.2017
17:00
UKS Dulowa
5:2
Victoria Zalas
19.08.2017
17:00
MKS Alwernia
1:5
Ciężkowianka Ciężkowice
19.08.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
5:1
Orzeł Balin
19.08.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:3
Korona Lgota
19.08.2017
12:00
Wisła Jankowice
0:4
Fablok Chrzanów
20.08.2017
17:00

2. kolejka 26.08.2017

Victoria Zalas
5:2
Korona Lgota
26.08.2017
16:00
Start Kamień
MKS Alwernia
26.08.2017
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:2
Błyskawica Maślachowice
26.08.2017
18:00
UKS Dulowa
3:1
Jutrzenka Ostrężnica
26.08.2017
17:00
Fablok Chrzanów
5:1
Wolanka Wola Filipowska
26.08.2017
11:00
Promyk Bolęcin
0:2
Wisła Jankowice
27.08.2017
17:00
Orzeł Balin
0:7
Arka Babice
27.08.2017
17:00

3. kolejka 02.09.2017

Jutrzenka Ostrężnica
3:0
Victoria Zalas
02.09.2017
17:00
MKS Alwernia
0:4
UKS Dulowa
02.09.2017
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:14
Promyk Bolęcin
02.09.2017
17:00
Wisła Jankowice
2:0
Orzeł Balin
02.09.2017
17:00
Korona Lgota
2:7
Fablok Chrzanów
02.09.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
0:3
Start Kamień
03.09.2017
17:00
Arka Babice
2:2
Ciężkowianka Ciężkowice
03.09.2017
11:00

4. kolejka 09.09.2017

Jutrzenka Ostrężnica
1:2
MKS Alwernia
09.09.2017
17:00
Start Kamień
Arka Babice
09.09.2017
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:0
Wisła Jankowice
09.09.2017
17:00
UKS Dulowa
1:2
Błyskawica Maślachowice
09.09.2017
17:00
Victoria Zalas
2:3
Fablok Chrzanów
10.09.2017
17:00
Orzeł Balin
5:2
Wolanka Wola Filipowska
10.09.2017
17:00
Promyk Bolęcin
2:2
Korona Lgota
10.09.2017
17:00

5. kolejka 16.09.2017

MKS Alwernia
0:2
Victoria Zalas
16.09.2017
16:30
Wolanka Wola Filipowska
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
16.09.2017
17:00
Fablok Chrzanów
1:1
Promyk Bolęcin
16.09.2017
17:00
Błyskawica Maślachowice
4:0
Jutrzenka Ostrężnica
16.09.2017
17:00
Wisła Jankowice
2:2
Start Kamień
16.09.2017
17:00
Arka Babice
3:1
UKS Dulowa
17.09.2017
15:00
Korona Lgota
1:3
Orzeł Balin
17.09.2017
14:30

6. kolejka 23.09.2017

Jutrzenka Ostrężnica
2:5
Arka Babice
23.09.2017
16:30
Orzeł Balin
3:3
Fablok Chrzanów
23.09.2017
16:30
Ciężkowianka Ciężkowice
6:1
Korona Lgota
23.09.2017
16:30
Victoria Zalas
0:3
Promyk Bolęcin
24.09.2017
13:00
UKS Dulowa
7:2
Wisła Jankowice
27.09.2017
16:30
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
27.09.2017
16:30
MKS Alwernia
2:4
Błyskawica Maślachowice
27.09.2017
16:30

7. kolejka 30.09.2017

Arka Babice
4:0
MKS Alwernia
30.09.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
3:0
Victoria Zalas
30.09.2017
16:00
Korona Lgota
0:3
Start Kamień
30.09.2017
15:00
Fablok Chrzanów
5:4
Ciężkowianka Ciężkowice
30.09.2017
16:00
Wisła Jankowice
5:2
Jutrzenka Ostrężnica
01.10.2017
16:00
Wolanka Wola Filipowska
2:1
UKS Dulowa
01.10.2017
16:00
Promyk Bolęcin
3:1
Orzeł Balin
01.10.2017
16:00

8. kolejka 07.10.2017

Jutrzenka Ostrężnica
1:3
Wolanka Wola Filipowska
07.10.2017
16:00
Błyskawica Maślachowice
1:1
Arka Babice
07.10.2017
16:00
UKS Dulowa
2:1
Korona Lgota
07.10.2017
11:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
Promyk Bolęcin
07.10.2017
16:00
Start Kamień
Fablok Chrzanów
07.10.2017
16:00
MKS Alwernia
2:3
Wisła Jankowice
07.10.2017
16:00
Victoria Zalas
2:1
Orzeł Balin
18.11.2017
13:00

9. kolejka 14.10.2017

Fablok Chrzanów
3:1
UKS Dulowa
14.10.2017
16:00
Orzeł Balin
0:3 v.o.
Ciężkowianka Ciężkowice
14.10.2017
15:30
Wisła Jankowice
1:2
Błyskawica Maślachowice
14.10.2017
16:00
Korona Lgota
2:2
Jutrzenka Ostrężnica
14.10.2017
15:00
Wolanka Wola Filipowska
1:3
MKS Alwernia
14.10.2017
15:30
Promyk Bolęcin
2:1
Start Kamień
15.10.2017
16:00
Arka Babice
4:1
Victoria Zalas
15.10.2017
11:00

10. kolejka 21.10.2017

Arka Babice
5:0
Wisła Jankowice
21.10.2017
14:00
Victoria Zalas
1:6
Ciężkowianka Ciężkowice
21.10.2017
15:00
Jutrzenka Ostrężnica
2:7
Fablok Chrzanów
21.10.2017
15:00
UKS Dulowa
1:1
Promyk Bolęcin
21.10.2017
15:00
Start Kamień
Orzeł Balin
21.10.2017
15:00
MKS Alwernia
0:2
Korona Lgota
21.10.2017
15:00
Błyskawica Maślachowice
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.10.2017
15:00

11. kolejka 28.10.2017

Wisła Jankowice
1:3
Victoria Zalas
28.10.2017
14:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:3
Start Kamień
28.10.2017
14:30
Fablok Chrzanów
2:1
MKS Alwernia
28.10.2017
14:00
Wolanka Wola Filipowska
2:3
Arka Babice
28.10.2017
14:30
Orzeł Balin
1:1
UKS Dulowa
29.10.2017
14:30
Korona Lgota
0:2
Błyskawica Maślachowice
29.10.2017
14:30
Promyk Bolęcin
6:1
Jutrzenka Ostrężnica
29.10.2017
14:30

12. kolejka 04.11.2017

Jutrzenka Ostrężnica
5:2
Orzeł Balin
04.11.2017
13:00
Victoria Zalas
3:4
Start Kamień
04.11.2017
13:00
MKS Alwernia
3:1
Promyk Bolęcin
04.11.2017
13:00
Błyskawica Maślachowice
1:5
Fablok Chrzanów
04.11.2017
13:30
Wisła Jankowice
3:4
Wolanka Wola Filipowska
04.11.2017
13:30
UKS Dulowa
2:3
Ciężkowianka Ciężkowice
05.11.2017
13:30
Arka Babice
3:2
Korona Lgota
05.11.2017
11:00

13. kolejka 11.11.2017

Wolanka Wola Filipowska
3:4
Victoria Zalas
11.11.2017
13:00
Start Kamień
UKS Dulowa
11.11.2017
13:00
Korona Lgota
3:1
Wisła Jankowice
11.11.2017
13:00
Promyk Bolęcin
2:2
Błyskawica Maślachowice
11.11.2017
13:30
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Jutrzenka Ostrężnica
11.11.2017
12:00
Fablok Chrzanów
1:0
Arka Babice
11.11.2017
13:00
Orzeł Balin
3:2
MKS Alwernia
12.11.2017
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:00
Wolanka Wola Filipowska
3:4
Victoria Zalas
11.11.2017
13:00
Start Kamień
UKS Dulowa
11.11.2017
13:00
Korona Lgota
3:1
Wisła Jankowice
11.11.2017
13:30
Promyk Bolęcin
2:2
Błyskawica Maślachowice
11.11.2017
12:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Jutrzenka Ostrężnica
11.11.2017
13:00
Fablok Chrzanów
1:0
Arka Babice
12.11.2017
13:00
Orzeł Balin
3:2
MKS Alwernia

13. kolejka 11.11.2017

11.11.2017
13:00
Wolanka Wola Filipowska
3:4
Victoria Zalas
11.11.2017
13:00
Start Kamień
UKS Dulowa
11.11.2017
13:00
Korona Lgota
3:1
Wisła Jankowice
11.11.2017
13:30
Promyk Bolęcin
2:2
Błyskawica Maślachowice
11.11.2017
12:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:0
Jutrzenka Ostrężnica
11.11.2017
13:00
Fablok Chrzanów
1:0
Arka Babice
12.11.2017
13:00
Orzeł Balin
3:2
MKS Alwernia

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00