facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów (Wschód)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 05.08.2017

Wisła Płock
1:3
Korona Kielce
05.08.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
05.08.2017
16:00
Wisła Kraków
0:2
Resovia Rzeszów
05.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.08.2017
12:00
Stomil Olsztyn
0:4
Polonia Warszawa
06.08.2017
16:00
UKS SMS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
09.08.2017
17:00
MOSP Białystok
2:1
ŁKS Łódź
09.08.2017
17:00
Legia Warszawa
1:1
Motor Lublin
23.08.2017
15:00
pauzują.

2. kolejka 12.08.2017

Polonia Warszawa
1:0
Wisła Kraków
12.08.2017
17:00
Motor Lublin
2:1
Wisła Płock
12.08.2017
14:00
AS Progres Kraków
3:0
Stomil Olsztyn
12.08.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Stal Rzeszów
12.08.2017
12:00
ŁKS Łódź
1:0
UKS SMS Łódź
12.08.2017
11:00
Cracovia Kraków
2:2
Legia Warszawa
13.08.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:0
MOSP Białystok
13.08.2017
11:00
Znicz Pruszków
0:1
Korona Kielce
13.08.2017
18:00
pauzują.

3. kolejka 19.08.2017

Stal Rzeszów
2:2
ŁKS Łódź
19.08.2017
12:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
19.08.2017
12:00
Korona Kielce
0:1
Motor Lublin
19.08.2017
12:00
UKS SMS Łódź
2:0
Resovia Rzeszów
19.08.2017
12:00
Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
19.08.2017
11:00
MOSP Białystok
2:6
Polonia Warszawa
20.08.2017
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Znicz Pruszków
20.08.2017
16:00
Legia Warszawa
3:1
Jagiellonia Białystok
06.09.2017
15:00
pauzują.

4. kolejka 26.08.2017

Korona Kielce
0:5
Cracovia Kraków
26.08.2017
12:00
AS Progres Kraków
4:0
MOSP Białystok
26.08.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
26.08.2017
12:00
Resovia Rzeszów
1:0
Stal Rzeszów
26.08.2017
11:00
Polonia Warszawa
3:2
UKS SMS Łódź
26.08.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:0
Motor Lublin
27.08.2017
18:00
Stomil Olsztyn
0:1
Wisła Kraków
27.08.2017
13:00
ŁKS Łódź
0:4
Legia Warszawa
20.09.2017
15:00
pauzują.

5. kolejka 02.09.2017

Motor Lublin
4:1
Cracovia Kraków
02.09.2017
13:00
Wisła Kraków
4:1
Znicz Pruszków
02.09.2017
12:00
MOSP Białystok
2:1
Stomil Olsztyn
02.09.2017
12:00
Legia Warszawa
6:1
Resovia Rzeszów
02.09.2017
15:00
Wisła Płock
0:5
ŁKS Łódź
02.09.2017
12:00
UKS SMS Łódź
1:3
AS Progres Kraków
02.09.2017
12:00
Korona Kielce
2:1
Jagiellonia Białystok
02.09.2017
12:00
Stal Rzeszów
1:1
Polonia Warszawa
03.09.2017
14:00
pauzują.

6. kolejka 09.09.2017

UKS SMS Łódź
1:0
Stomil Olsztyn
08.09.2017
16:00
AS Progres Kraków
5:1
Stal Rzeszów
09.09.2017
12:00
Wisła Kraków
2:0
MOSP Białystok
09.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
Motor Lublin
09.09.2017
13:30
ŁKS Łódź
2:3
Korona Kielce
09.09.2017
12:00
Polonia Warszawa
0:2
Legia Warszawa
09.09.2017
12:30
Znicz Pruszków
2:2
Cracovia Kraków
10.09.2017
16:00
Resovia Rzeszów
2:0
Wisła Płock
10.09.2017
11:00
pauzują.

7. kolejka 16.09.2017

MOSP Białystok
0:5
Znicz Pruszków
16.09.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Cracovia Kraków
16.09.2017
13:30
Legia Warszawa
1:1
AS Progres Kraków
16.09.2017
13:00
UKS SMS Łódź
0:2
Wisła Kraków
16.09.2017
12:00
Korona Kielce
7:2
Resovia Rzeszów
16.09.2017
12:00
Wisła Płock
1:1
Polonia Warszawa
17.09.2017
16:00
Motor Lublin
2:2
ŁKS Łódź
17.09.2017
13:00
Stal Rzeszów
0:0
Stomil Olsztyn
17.09.2017
12:00
pauzują.

8. kolejka 23.09.2017

MOSP Białystok
1:3
UKS SMS Łódź
23.09.2017
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Cracovia Kraków
23.09.2017
11:00
Polonia Warszawa
1:3
Korona Kielce
23.09.2017
12:00
Wisła Kraków
2:0
Stal Rzeszów
23.09.2017
12:00
Stomil Olsztyn
0:3
Legia Warszawa
23.09.2017
14:00
Znicz Pruszków
0:1
Jagiellonia Białystok
24.09.2017
17:00
Resovia Rzeszów
0:4
Motor Lublin
24.09.2017
12:00
AS Progres Kraków
3:0
Wisła Płock
18.10.2017
11:00
pauzują.

9. kolejka 30.09.2017

Jagiellonia Białystok
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2017
11:00
Wisła Płock
2:2
Stomil Olsztyn
30.09.2017
12:00
Cracovia Kraków
5:1
Resovia Rzeszów
30.09.2017
12:00
Korona Kielce
1:3
AS Progres Kraków
30.09.2017
12:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Kraków
01.10.2017
14:00
Motor Lublin
1:0
Polonia Warszawa
01.10.2017
15:00
Stal Rzeszów
4:0
MOSP Białystok
01.10.2017
11:00
UKS SMS Łódź
2:1
Znicz Pruszków
01.10.2017
12:00
pauzują.

10. kolejka 07.10.2017

MOSP Białystok
0:4
Legia Warszawa
07.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
1:1
Cracovia Kraków
07.10.2017
12:30
Wisła Kraków
1:0
Wisła Płock
07.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
3:0
Stal Rzeszów
07.10.2017
12:00
AS Progres Kraków
1:0
Motor Lublin
07.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
3:1
ŁKS Łódź
08.10.2017
11:30
Stomil Olsztyn
5:3
Korona Kielce
08.10.2017
11:00
Resovia Rzeszów
2:4
Jagiellonia Białystok
08.10.2017
12:00
pauzują.

11. kolejka 14.10.2017

Wisła Płock
1:1
MOSP Białystok
13.10.2017
14:00
Korona Kielce
3:1
Wisła Kraków
14.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
2:1
AS Progres Kraków
14.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
1:1
Resovia Rzeszów
14.10.2017
12:00
Motor Lublin
0:0
Stomil Olsztyn
14.10.2017
13:00
Stal Rzeszów
1:5
Znicz Pruszków
15.10.2017
12:00
Legia Warszawa
0:0
UKS SMS Łódź
08.11.2017
13:00
Jagiellonia Białystok
5:3
Polonia Warszawa
15.11.2017
17:00

12. kolejka 21.10.2017

Stal Rzeszów
0:3
Legia Warszawa
21.10.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:4
Jagiellonia Białystok
21.10.2017
12:00
UKS SMS Łódź
6:0
Wisła Płock
21.10.2017
12:00
Polonia Warszawa
3:0
ŁKS Łódź
21.10.2017
12:00
MOSP Białystok
1:2
Korona Kielce
21.10.2017
11:00
Wisła Kraków
1:1
Motor Lublin
21.10.2017
13:00
Stomil Olsztyn
0:2
Cracovia Kraków
22.10.2017
12:00
Znicz Pruszków
2:3
Resovia Rzeszów
22.10.2017
16:00
pauzuje.

13. kolejka 28.10.2017

Korona Kielce
1:3
UKS SMS Łódź
28.10.2017
14:00
Resovia Rzeszów
1:0
Polonia Warszawa
28.10.2017
17:00
Wisła Płock
0:1
Stal Rzeszów
28.10.2017
12:00
Legia Warszawa
2:1
Znicz Pruszków
28.10.2017
16:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Stomil Olsztyn
28.10.2017
13:30
Motor Lublin
3:0
MOSP Białystok
29.10.2017
12:00
ŁKS Łódź
0:3
AS Progres Kraków
29.10.2017
12:00
Cracovia Kraków
6:2
Wisła Kraków
29.11.2017
14:00

14. kolejka 04.11.2017

UKS SMS Łódź
2:1
Motor Lublin
04.11.2017
11:00
AS Progres Kraków
2:1
Resovia Rzeszów
04.11.2017
12:00
Stal Rzeszów
0:1
Korona Kielce
04.11.2017
12:00
MOSP Białystok
0:0
Cracovia Kraków
04.11.2017
16:00
Stomil Olsztyn
2:0
ŁKS Łódź
04.11.2017
17:00
Wisła Kraków
0:0
Jagiellonia Białystok
04.11.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:0
Polonia Warszawa
05.11.2017
16:00
Legia Warszawa
2:0
Wisła Płock
05.11.2017
16:30

15. kolejka 11.11.2017

Korona Kielce
3:3
Legia Warszawa
11.11.2017
12:00
Resovia Rzeszów
0:1
Stomil Olsztyn
11.11.2017
11:00
Wisła Płock
1:1
Znicz Pruszków
11.11.2017
13:00
Polonia Warszawa
2:2
AS Progres Kraków
11.11.2017
12:30
Jagiellonia Białystok
1:2
MOSP Białystok
11.11.2017
11:00
ŁKS Łódź
0:3
Wisła Kraków
11.11.2017
12:00
Cracovia Kraków
3:2
UKS SMS Łódź
12.11.2017
14:00
Motor Lublin
4:0
Stal Rzeszów
12.11.2017
12:00

16. kolejka 18.11.2017

Korona Kielce
2:0
Wisła Płock
18.11.2017
12:00
Jagiellonia Białystok
2:0
UKS SMS Łódź
18.11.2017
12:00
Cracovia Kraków
6:1
Stal Rzeszów
19.11.2017
11:00
Resovia Rzeszów
1:0
Wisła Kraków
19.11.2017
12:00
Znicz Pruszków
0:0
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:00
Polonia Warszawa
2:2
Stomil Olsztyn
19.11.2017
13:00
ŁKS Łódź
2:1
MOSP Białystok
19.11.2017
14:00
Motor Lublin
2:3
Legia Warszawa
19.11.2017
12:00

17. kolejka 25.11.2017

Wisła Kraków
2:1
Polonia Warszawa
25.11.2017
12:00
Wisła Płock
0:1
Motor Lublin
25.11.2017
12:00
UKS SMS Łódź
6:0
ŁKS Łódź
25.11.2017
12:00
Legia Warszawa
0:0
Cracovia Kraków
25.11.2017
20:00
MOSP Białystok
0:4
Resovia Rzeszów
25.11.2017
13:30
Korona Kielce
1:0
Znicz Pruszków
25.11.2017
12:00
Stomil Olsztyn
3:0
AS Progres Kraków
26.11.2017
11:00
Stal Rzeszów
2:5
Jagiellonia Białystok
26.11.2017
12:00

18. kolejka 10.03.2018

ŁKS Łódź
3:1
Stal Rzeszów
10.03.2018
13:30
AS Progres Kraków
0:1
Wisła Kraków
10.03.2018
12:15
Polonia Warszawa
4:1
MOSP Białystok
10.03.2018
13:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Legia Warszawa
10.03.2018
12:00
Cracovia Kraków
Wisła Płock
11.03.2018
12:00
Motor Lublin
0:0
Korona Kielce
11.03.2018
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
UKS SMS Łódź
11.03.2018
12:00
Znicz Pruszków
1:0
Stomil Olsztyn
11.03.2018
15:00

19. kolejka 17.03.2018

Wisła Płock
0:3
Jagiellonia Białystok
14.03.2018
12:00
MOSP Białystok
1:0
AS Progres Kraków
17.03.2018
16:00
UKS SMS Łódź
0:4
Polonia Warszawa
17.03.2018
12:00
Wisła Kraków
Stomil Olsztyn
17.03.2018
12:00
Legia Warszawa
4:0
ŁKS Łódź
17.03.2018
18:00
Stal Rzeszów
2:1
Resovia Rzeszów
04.04.2018
11:00
Cracovia Kraków
Korona Kielce
25.04.2018
14:00
Motor Lublin
3:1
Znicz Pruszków
25.04.2018
17:00

20. kolejka 24.03.2018

ŁKS Łódź
0:3
Wisła Płock
24.03.2018
14:30
Polonia Warszawa
2:0
Stal Rzeszów
24.03.2018
15:00
Znicz Pruszków
0:0
Wisła Kraków
25.03.2018
14:45
Stomil Olsztyn
1:3
MOSP Białystok
25.03.2018
13:00
AS Progres Kraków
0:3
UKS SMS Łódź
25.03.2018
12:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Korona Kielce
04.04.2018
12:00
Cracovia Kraków
Motor Lublin
11.04.2018
14:00
Resovia Rzeszów
1:4
Legia Warszawa
11.04.2018
11:00

21. kolejka 28.03.2018

Legia Warszawa
2:1
Polonia Warszawa
28.03.2018
18:00
Stomil Olsztyn
1:0
UKS SMS Łódź
29.03.2018
15:10
Stal Rzeszów
0:1
AS Progres Kraków
29.03.2018
13:00
Motor Lublin
3:3
Jagiellonia Białystok
29.03.2018
12:00
Korona Kielce
6:1
ŁKS Łódź
29.03.2018
14:00
Wisła Płock
0:2
Resovia Rzeszów
29.03.2018
12:00
Cracovia Kraków
Znicz Pruszków
30.03.2018
13:00
MOSP Białystok
Wisła Kraków
31.03.2018
11:00

22. kolejka 07.04.2018

Cracovia Kraków
4:0
Jagiellonia Białystok
07.04.2018
15:00
AS Progres Kraków
2:2
Legia Warszawa
07.04.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
UKS SMS Łódź
07.04.2018
14:00
Polonia Warszawa
1:0
Wisła Płock
07.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:8
Motor Lublin
07.04.2018
14:30
Znicz Pruszków
0:0
MOSP Białystok
08.04.2018
15:00
Resovia Rzeszów
3:1
Korona Kielce
08.04.2018
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Stal Rzeszów
08.04.2018
11:00

23. kolejka 14.04.2018

UKS SMS Łódź
3:0
MOSP Białystok
14.04.2018
12:00
Korona Kielce
0:0
Polonia Warszawa
14.04.2018
12:00
Legia Warszawa
1:0
Stomil Olsztyn
14.04.2018
16:00
Jagiellonia Białystok
1:4
Znicz Pruszków
14.04.2018
13:30
Wisła Płock
AS Progres Kraków
14.04.2018
12:00
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
15.04.2018
14:00
Stal Rzeszów
Wisła Kraków
15.04.2018
13:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
15.04.2018
12:00

24. kolejka 21.04.2018

Resovia Rzeszów
Cracovia Kraków
20.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Jagiellonia Białystok
21.04.2018
13:30
Wisła Kraków
Legia Warszawa
21.04.2018
11:00
Polonia Warszawa
1:2
Motor Lublin
21.04.2018
15:00
MOSP Białystok
6:0
Stal Rzeszów
21.04.2018
12:00
Stomil Olsztyn
1:2
Wisła Płock
22.04.2018
12:00
AS Progres Kraków
0:3
Korona Kielce
22.04.2018
12:00
Znicz Pruszków
0:1
UKS SMS Łódź
22.04.2018
15:30

25. kolejka 28.04.2018

Wisła Płock
Wisła Kraków
28.04.2018
11:00
Stal Rzeszów
0:2
UKS SMS Łódź
28.04.2018
12:00
ŁKS Łódź
1:4
Znicz Pruszków
28.04.2018
13:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Resovia Rzeszów
28.04.2018
17:00
Legia Warszawa
8:0
MOSP Białystok
29.04.2018
16:30
Cracovia Kraków
Polonia Warszawa
29.04.2018
13:00
Motor Lublin
AS Progres Kraków
29.04.2018
16:00
Korona Kielce
2:1
Stomil Olsztyn
29.04.2018
12:00

26. kolejka 05.05.2018

Wisła Kraków
Korona Kielce
05.05.2018
13:00
AS Progres Kraków
Cracovia Kraków
05.05.2018
12:00
UKS SMS Łódź
3:4
Legia Warszawa
05.05.2018
12:00
Polonia Warszawa
1:4
Jagiellonia Białystok
05.05.2018
12:00
MOSP Białystok
1:1
Wisła Płock
06.05.2018
11:00
Resovia Rzeszów
1:2
ŁKS Łódź
06.05.2018
14:00
Stomil Olsztyn
0:2
Motor Lublin
06.05.2018
13:00
Znicz Pruszków
1:1
Stal Rzeszów
06.05.2018
16:30

27. kolejka 12.05.2018

Wisła Płock
0:2
UKS SMS Łódź
11.05.2018
12:00
Legia Warszawa
5:1
Stal Rzeszów
12.05.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
1:2
AS Progres Kraków
12.05.2018
11:00
ŁKS Łódź
0:2
Polonia Warszawa
12.05.2018
13:30
Korona Kielce
3:3
MOSP Białystok
12.05.2018
12:00
Motor Lublin
1:0
Wisła Kraków
12.05.2018
16:00
Cracovia Kraków
1:1
Stomil Olsztyn
12.05.2018
13:00
Resovia Rzeszów
3:1
Znicz Pruszków
12.05.2018
15:00

28. kolejka 19.05.2018

Polonia Warszawa
4:2
Resovia Rzeszów
18.05.2018
14:00
UKS SMS Łódź
0:3
Korona Kielce
19.05.2018
12:00
Stal Rzeszów
1:4
Wisła Płock
19.05.2018
11:00
MOSP Białystok
0:3
Motor Lublin
19.05.2018
12:00
AS Progres Kraków
ŁKS Łódź
19.05.2018
12:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
19.05.2018
11:00
Znicz Pruszków
0:2
Legia Warszawa
20.05.2018
19:00
Stomil Olsztyn
0:3
Jagiellonia Białystok
20.05.2018
12:00

29. kolejka 26.05.2018

Korona Kielce
0:0
Stal Rzeszów
25.05.2018
17:00
Cracovia Kraków
MOSP Białystok
26.05.2018
12:00
ŁKS Łódź
0:1
Stomil Olsztyn
26.05.2018
13:30
Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków
26.05.2018
11:00
Polonia Warszawa
8:1
Znicz Pruszków
26.05.2018
18:00
Wisła Płock
2:2
Legia Warszawa
26.05.2018
12:00
Motor Lublin
3:3
UKS SMS Łódź
27.05.2018
16:00
Resovia Rzeszów
2:5
AS Progres Kraków
27.05.2018
14:00

30. kolejka 02.06.2018

MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
30.05.2018
17:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
12:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
01.06.2018
16:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin
02.06.2018
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 02.06.2018

30.05.2018
17:00
MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
01.06.2018
12:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
16:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
02.06.2018
12:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin

30. kolejka 02.06.2018

30.05.2018
17:00
MOSP Białystok
0:0
Jagiellonia Białystok
01.06.2018
12:00
Stomil Olsztyn
5:1
Resovia Rzeszów
01.06.2018
16:00
Znicz Pruszków
1:0
Wisła Płock
02.06.2018
12:00
Legia Warszawa
2:1
Korona Kielce
02.06.2018
12:00
AS Progres Kraków
Polonia Warszawa
02.06.2018
12:00
Wisła Kraków
ŁKS Łódź
02.06.2018
12:00
UKS SMS Łódź
Cracovia Kraków
02.06.2018
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Motor Lublin

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
:
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Sosnowiec
18.08.2018
20:30

I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2018
19:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
17.08.2018
19:00
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Puszcza Niepołomice
17.08.2018
20:00
Warta Poznań
:
Bytovia Bytów
18.08.2018
17:00
GKS Katowice
:
Wigry Suwałki
18.08.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
Raków Częstochowa
18.08.2018
19:00
GKS Tychy
:
Stomil Olsztyn
18.08.2018
19:00
Garbarnia Kraków
:
ŁKS Łódź
18.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
:
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
:
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Ruch Chorzów
:
GKS Bełchatów
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10
Skra Bełchatów
:
Olimpia Grudziądz
18.08.2018
 

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Chełmianka Chełm
15.08.2018
17:00
Wisła Sandomierz
3:3
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
17:00
Avia Świdnik
0:1
Motor Lublin
15.08.2018
17:00
Wisła Puławy
0:0
Czarni Połaniec
15.08.2018
17:00
Spartakus Daleszyce
2:1
Sokół Sieniawa
15.08.2018
17:00
Wiślanie Jaśkowice
1:5
Stal Rzeszów
15.08.2018
17:00
Soła Oświęcim
3:0
Stal Kraśnik
15.08.2018
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2018
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Hutnik Kraków
15.08.2018
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Avia Świdnik
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
3:3
LKS Jawiszowice
15.08.2018
17:30
KS Olkusz
5:2
Kaszowianka Kaszów
15.08.2018
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2018
11:00
Beskid Andrychów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
15.08.2018
17:30
Jutrzenka Giebułtów
4:0
Dalin Myślenice
15.08.2018
11:00
Orzeł Ryczów
1:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
17:00
Wiślanka Grabie
1:1
Pcimianka Pcim
15.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
5:0
Górnik Wieliczka
15.08.2018
17:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
18.08.2018
 
Dalin Myślenice
:
Beskid Andrychów
18.08.2018
 
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Clepardia Kraków
18.08.2018
 
Pcimianka Pcim
:
Orzeł Ryczów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
0:3
Dunajec Zakliczyn
14.08.2018
18:00
GKS Drwinia
2:0
Orkan Szczyrzyc
15.08.2018
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:2
Poprad Muszyna
15.08.2018
17:00
Unia Tarnów
2:0
Watra Białka Tatrzańska
15.08.2018
18:00
Glinik Gorlice
1:3
Okocimski Brzesko
15.08.2018
11:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Lubań Maniowy
15.08.2018
16:00
Olimpia Pisarzowa
1:2
Barciczanka Barcice
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
4:1
BKS Bochnia
15.08.2018
18:00
BKS Bochnia
:
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
 
Barciczanka Barcice
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
18.08.2018
 
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Watra Białka Tatrzańska
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2018
 
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
18.08.2018
 
Orkan Szczyrzyc
:
LKS Szaflary
18.08.2018
 
Dunajec Zakliczyn
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Prądnik Sułoszowa
2:5
Przebój Wolbrom
15.08.2018
16:00
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Spójnia Osiek
15.08.2018
11:00
Piliczanka Pilica
3:0
Bibiczanka Bibice
15.08.2018
17:00
LOT Balice
2:3
Prądniczanka Kraków
15.08.2018
16:00
Orzeł Iwanowice
1:3
Proszowianka Proszowice
15.08.2018
13:00
Przemsza Klucze
1:0
Pogoń Miechów
15.08.2018
17:30
Przebój Wolbrom
:
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
:
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
:
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

TS Węgrzce
0:3
Skawinka Skawina
15.08.2018
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:2
Borek Kraków
15.08.2018
11:00
Garbarnia II Kraków
2:2
Świt Krzeszowice
15.08.2018
16:00
Bronowianka Kraków
1:0
Iskra Radwanowice
15.08.2018
17:00
Hutnik II Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
15.08.2018
17:00
Błękitni Modlnica
1:1
Piast Wołowice
15.08.2018
17:30
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
:
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
:
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
:
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
1:1
LKS Śledziejowice
15.08.2018
17:00
Pasternik Ochojno
3:2
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2018
15:00
Raba Dobczyce
2:0
Karpaty Siepraw
15.08.2018
17:00
Radziszowianka Radziszów
2:1
Gościbia Sułkowice
15.08.2018
11:00
Targowianka Targowisko
0:1
Gdovia Gdów
15.08.2018
18:00
Tempo Rzeszotary
3:5
Dziecanovia Dziekanowice
15.08.2018
17:00
Czarni Staniątki
4:1
Wiarusy Igołomia
15.08.2018
17:30
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
18.08.2018
 
Dziecanovia Dziekanowice
:
Targowianka Targowisko
18.08.2018
 
Gdovia Gdów
:
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
 
Gościbia Sułkowice
:
Raba Dobczyce
18.08.2018
 
Karpaty Siepraw
:
Pasternik Ochojno
18.08.2018
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
Czarni Staniątki
:
LKS Śledziejowice
18.08.2018
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
Iskra Klecza Dolna
15.08.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:0
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
6:0
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
2:0
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
LKS Rajsko
:
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
18.08.2018
17:00
LKS Żarki
:
Nadwiślanin Gromiec
18.08.2018
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
:
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
:
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
Olimpia B.
:
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
:
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
:
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
:
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
Metal Tarnów
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
:
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
:
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Poprad Rytro
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.08.2018
16:00
Sokół Słopnice
1:0
LKS Rupniów
15.08.2018
17:00
Gród Podegrodzie
0:2
Jarmuta
15.08.2018
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:0
Zalesianka
15.08.2018
17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:0
Sokół Stary Sącz
15.08.2018
18:00
KS Tymbark
1:4
LKS Łużna
15.08.2018
18:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Laskovia
15.08.2018
18:00
Zalesianka
:
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
:
KS Tymbark
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
:
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
:
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
:
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
:
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Piłkarz Podłęże
18.08.2018
 
Złomex Branice
:
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Zryw Szarów
:
Błękitni Bodzanów
18.08.2018
 

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Gamar Wrząsowice
3:0
LKS Rudnik
14.08.2018
18:30
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
15.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2018
17:30
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Górki Myślenice
15.08.2018
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
15.08.2018
18:00
LKS Rudnik
:
Topór Tenczyn
18.08.2018
 
Clavia Świątniki Górne
:
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
 
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
18.08.2018
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
 
Iskra Brzączowice
:
Lubomir Wiśniowa
18.08.2018
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
18.08.2018
 
Beskid Tokarnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
18.08.2018
 

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
Victoria Zalas
18.08.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
:
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
:
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
18.08.2018
 
Naprzód Ochmanów
:
Iskra Zakrzów
18.08.2018
 
Tęcza Słomiróg
:
Dąb Zabierzów Bocheński
18.08.2018
 
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
18.08.2018
 
Sokół Chorągwica
:
Gryf Wiatowice
18.08.2018
 
Rożnowa
:
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
 

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
18.08.2018
 
Victoria Smroków
:
Błyskawica Kolbark
18.08.2018
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Cobra Wężerów
18.08.2018
 
Northstar Miechów
:
Błękitni Falniów
18.08.2018
 
Strumyk Zarzecze
:
Zryw Przesławice
18.08.2018
 
Sokół Gołaczewy
:
Nidzica Słaboszów
18.08.2018
 

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
:
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
18.08.2018
17:00
Korona Kielce
:
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
:
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1:0
Unia Tarnów
14.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
7:0
Zatorzanka Zator
14.08.2018
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Podhale Nowy Targ
15.08.2018
10:00
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2018
10:00
Sokół Słopnice
:
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
15:00
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
 
Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Profi Zielonki
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Garbarnia Kraków
14.08.2018
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Dąb P.
15.08.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Limanovia Limanowa
15.08.2018
17:00
Limanovia Limanowa
:
Podgórze Kraków
18.08.2018
10:00
Dąb P.
:
Garbarnia Kraków
18.08.2018
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Pcimianka
2:1
Unia Tarnów
15.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Victoria Jaworzno
:
Dalin Myślenice
18.08.2018
11:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Soła Oświęcim
18.08.2018
 
Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
18.08.2018
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
5:0
Unia Oświęcim
15.08.2018
19:00
AS Progres Kraków
:
Glinik
15.08.2018
11:00
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Glinik
:
Unia Tarnów
18.08.2018
 
Unia Oświęcim
:
Krakus Nowa Huta
18.08.2018
 
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia
18.08.2018
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia
15.08.2018
17:00
Unia II Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
 
Hutnik Kraków
:
Orzeł Myślenice
18.08.2018
 
MKS Trzebinia
:
Karol Wadowice
18.08.2018
 

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
:
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
:
Medyk Konin
18.08.2018
11:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
18.08.2018
12:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
AZS UJ Kraków
18.08.2018
 
GKS Katowice
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
 

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
:
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2018
 
Rekord Bielsko Biała
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00