facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.03.2018

Hutnik Kraków
3:1
Wiatr Ludźmierz
24.03.2018
10:00
Limanovia Limanowa
3:3
Pcimianka Pcim
24.03.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
2:3
Dąb Paszkówka
24.03.2018
10:00
Soła Oświęcim
2:2
Okocimski Brzesko
24.03.2018
11:00

2. kolejka 29.03.2018

Dunajec Nowy Sącz
Limanovia Limanowa
29.03.2018
13:30
Wiatr Ludźmierz
1:1
Soła Oświęcim
29.03.2018
15:00
Dąb Paszkówka
4:0
Okocimski Brzesko
29.03.2018
15:00
Pcimianka Pcim
0:0
Hutnik Kraków
09.04.2018
16:30

3. kolejka 03.04.2018

Hutnik Kraków
1:2
Dunajec Nowy Sącz
03.04.2018
10:00
Okocimski Brzesko
4:1
Wiatr Ludźmierz
03.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
1:0
Dąb Paszkówka
03.04.2018
13:00
Soła Oświęcim
1:4
Pcimianka Pcim
03.04.2018
13:00

4. kolejka 07.04.2018

Limanovia Limanowa
7:2
Hutnik Kraków
07.04.2018
10:00
Pcimianka Pcim
2:3
Okocimski Brzesko
07.04.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
1:1
Soła Oświęcim
07.04.2018
13:30
Dąb Paszkówka
3:0
Wiatr Ludźmierz
07.04.2018
11:00

5. kolejka 14.04.2018

Okocimski Brzesko
1:1
Dunajec Nowy Sącz
14.04.2018
10:00
Hutnik Kraków
2:3
Dąb Paszkówka
14.04.2018
10:00
Soła Oświęcim
0:1
Limanovia Limanowa
14.04.2018
11:00
Wiatr Ludźmierz
3:7
Pcimianka Pcim
17.04.2018
17:00

6. kolejka 21.04.2018

Dunajec Nowy Sącz
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
21.04.2018
10:00
Limanovia Limanowa
Okocimski Brzesko
21.04.2018
10:00
Dąb Paszkówka
3:2
Pcimianka Pcim
21.04.2018
11:00
Hutnik Kraków
3:0
Soła Oświęcim
22.04.2018
12:00

7. kolejka 28.04.2018

Okocimski Brzesko
2:1
Hutnik Kraków
28.04.2018
10:00
Soła Oświęcim
0:0
Dąb Paszkówka
28.04.2018
11:00
Wiatr Ludźmierz
2:1
Limanovia Limanowa
28.04.2018
16:00
Pcimianka Pcim
1:0
Dunajec Nowy Sącz
28.04.2018
17:30

8. kolejka 01.05.2018

Okocimski Brzesko
1:3
Soła Oświęcim
01.05.2018
10:00
Wiatr Ludźmierz
1:2
Hutnik Kraków
01.05.2018
16:00
Dąb Paszkówka
2:0
Dunajec Nowy Sącz
01.05.2018
11:00
Pcimianka Pcim
1:1
Limanovia Limanowa
16.05.2018
18:00

9. kolejka 05.05.2018

Hutnik Kraków
2:3
Pcimianka Pcim
05.05.2018
10:00
Limanovia Limanowa
3:2
Dunajec Nowy Sącz
05.05.2018
10:00
Soła Oświęcim
2:1
Wiatr Ludźmierz
05.05.2018
11:00
Okocimski Brzesko
1:3
Dąb Paszkówka
05.05.2018
15:00

10. kolejka 12.05.2018

Dunajec Nowy Sącz
3:1
Hutnik Kraków
12.05.2018
13:30
Wiatr Ludźmierz
0:2
Okocimski Brzesko
12.05.2018
16:00
Dąb Paszkówka
3:2
Limanovia Limanowa
12.05.2018
11:00
Pcimianka Pcim
2:1
Soła Oświęcim
13.05.2018
16:30

11. kolejka 19.05.2018

Okocimski Brzesko
3:2
Pcimianka Pcim
19.05.2018
09:00
Hutnik Kraków
2:2
Limanovia Limanowa
19.05.2018
10:00
Wiatr Ludźmierz
4:1
Dąb Paszkówka
19.05.2018
16:00
Soła Oświęcim
5:1
Dunajec Nowy Sącz
21.05.2018
17:00

12. kolejka 26.05.2018

Limanovia Limanowa
6:2
Soła Oświęcim
26.05.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
3:2
Okocimski Brzesko
26.05.2018
13:30
Dąb Paszkówka
4:0
Hutnik Kraków
26.05.2018
11:00
Pcimianka Pcim
3:0
Wiatr Ludźmierz
28.05.2018
18:00

13. kolejka 02.06.2018

Okocimski Brzesko
1:0
Limanovia Limanowa
02.06.2018
10:00
Soła Oświęcim
2:1
Hutnik Kraków
02.06.2018
11:00
Pcimianka Pcim
7:1
Dąb Paszkówka
02.06.2018
15:00
Wiatr Ludźmierz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2018
18:00

14. kolejka 10.06.2018

Dunajec Nowy Sącz
0:2
Pcimianka Pcim
09.06.2018
10:00
Dąb Paszkówka
1:3
Soła Oświęcim
10.06.2018
12:30
Limanovia Limanowa
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
10.06.2018
12:30
Hutnik Kraków
3:2
Okocimski Brzesko
10.06.2018
12:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 10.06.2018

09.06.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:2
Pcimianka Pcim
10.06.2018
12:30
Dąb Paszkówka
1:3
Soła Oświęcim
10.06.2018
12:30
Limanovia Limanowa
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
10.06.2018
12:30
Hutnik Kraków
3:2
Okocimski Brzesko

14. kolejka 10.06.2018

09.06.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
0:2
Pcimianka Pcim
10.06.2018
12:30
Dąb Paszkówka
1:3
Soła Oświęcim
10.06.2018
12:30
Limanovia Limanowa
3:0 v.o.
Wiatr Ludźmierz
10.06.2018
12:30
Hutnik Kraków
3:2
Okocimski Brzesko

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30
Spartakus Daleszyce
:
Czarni Połaniec
18.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
18.11.2018
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
18.11.2018
11:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Bolesław Bukowno
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.11.2018
13:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30
Orzeł K.
:
Laskowianka Laski
18.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Piast Skawina
18.11.2018
13:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30
Elana Toruń
:
Pogoń Szczecin
18.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.11.2018
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
18.11.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018
13:30
Polonia Poznań
:
Mitech Żywiec
18.11.2018
12:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
18.11.2018
 
GKS Katowice
:
Medyk Konin
18.11.2018
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Górnik Łęczna
18.11.2018
11:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
:
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
:
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
5:7
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
3:9
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
14:7
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
2:9
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
18.11.2018
16:00