facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.03.2018

Wolania Wola Rzędzińska
0:7
Glinik Gorlice
24.04.2018
17:00
Orzeł Myślenice
1:4
Unia Oświęcim
24.04.2018
17:00
Puszcza Niepołomice
4:8
Okocimski Brzesko
08.05.2018
17:30
Karol Wadowice
0:1
Górnik Wieliczka
09.05.2018
17:00

2. kolejka 29.03.2018

Okocimski Brzesko
3:1
Karol Wadowice
29.03.2018
12:00
Górnik Wieliczka
8:1
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2018
14:00
Unia Oświęcim
3:1
Glinik Gorlice
29.03.2018
14:00
Orzeł Myślenice
Puszcza Niepołomice
29.03.2018
16:30

3. kolejka 03.04.2018

Glinik Gorlice
1:0
Górnik Wieliczka
03.04.2018
12:00
Okocimski Brzesko
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
03.04.2018
15:00
Puszcza Niepołomice
5:3
Unia Oświęcim
03.04.2018
15:30
Karol Wadowice
1:3
Orzeł Myślenice
23.05.2018
18:00

4. kolejka 07.04.2018

Puszcza Niepołomice
0:1
Karol Wadowice
07.04.2018
11:00
Okocimski Brzesko
4:0
Glinik Gorlice
07.04.2018
12:00
Orzeł Myślenice
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
08.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
3:2
Górnik Wieliczka
11.04.2018
17:00

5. kolejka 14.04.2018

Górnik Wieliczka
2:2
Okocimski Brzesko
13.04.2018
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
0:4
Puszcza Niepołomice
14.04.2018
10:00
Karol Wadowice
0:0
Unia Oświęcim
14.04.2018
11:00
Glinik Gorlice
4:0
Orzeł Myślenice
14.04.2018
12:00

6. kolejka 21.04.2018

Karol Wadowice
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
21.04.2018
11:00
Unia Oświęcim
3:0
Okocimski Brzesko
21.04.2018
13:00
Puszcza Niepołomice
0:3
Glinik Gorlice
21.04.2018
16:30
Orzeł Myślenice
1:4
Górnik Wieliczka
22.04.2018
11:00

7. kolejka 28.04.2018

Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Unia Oświęcim
28.04.2018
10:00
Glinik Gorlice
3:0
Karol Wadowice
28.04.2018
12:00
Okocimski Brzesko
0:0
Orzeł Myślenice
28.04.2018
13:00
Górnik Wieliczka
3:2
Puszcza Niepołomice
28.04.2018
14:00

8. kolejka 01.05.2018

Unia Oświęcim
5:0
Orzeł Myślenice
01.05.2018
10:00
Glinik Gorlice
7:0
Wolania Wola Rzędzińska
01.05.2018
12:00
Okocimski Brzesko
4:1
Puszcza Niepołomice
01.05.2018
12:00
Górnik Wieliczka
2:1
Karol Wadowice
02.05.2018
13:00

9. kolejka 05.05.2018

Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Górnik Wieliczka
05.05.2018
10:00
Glinik Gorlice
5:0
Unia Oświęcim
05.05.2018
12:00
Karol Wadowice
1:1
Okocimski Brzesko
05.05.2018
15:00
Puszcza Niepołomice
1:4
Orzeł Myślenice
06.05.2018
12:00

10. kolejka 12.05.2018

Unia Oświęcim
5:2
Puszcza Niepołomice
12.05.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
12.05.2018
12:00
Orzeł Myślenice
1:2
Karol Wadowice
13.05.2018
11:00
Górnik Wieliczka
6:1
Glinik Gorlice
13.05.2018
13:00

11. kolejka 19.05.2018

Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Orzeł Myślenice
19.05.2018
10:00
Glinik Gorlice
3:2
Okocimski Brzesko
19.05.2018
12:00
Karol Wadowice
2:1
Puszcza Niepołomice
19.05.2018
15:00
Górnik Wieliczka
0:3
Unia Oświęcim
20.05.2018
15:30

12. kolejka 26.05.2018

Puszcza Niepołomice
3:4
Wolania Wola Rzędzińska
25.05.2018
18:30
Unia Oświęcim
1:0
Karol Wadowice
26.05.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:4
Górnik Wieliczka
26.05.2018
12:00
Orzeł Myślenice
0:1
Glinik Gorlice
27.05.2018
11:00

13. kolejka 02.06.2018

Glinik Gorlice
4:0
Puszcza Niepołomice
02.06.2018
12:00
Okocimski Brzesko
5:3
Unia Oświęcim
02.06.2018
13:00
Górnik Wieliczka
3:2
Orzeł Myślenice
02.06.2018
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:3
Karol Wadowice
02.06.2018
15:00

14. kolejka 10.06.2018

Orzeł Myślenice
3:5
Okocimski Brzesko
10.06.2018
10:00
Karol Wadowice
1:1
Glinik Gorlice
10.06.2018
10:00
Unia Oświęcim
7:0
Wolania Wola Rzędzińska
10.06.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:3
Górnik Wieliczka
10.06.2018
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 10.06.2018

10.06.2018
10:00
Orzeł Myślenice
3:5
Okocimski Brzesko
10.06.2018
10:00
Karol Wadowice
1:1
Glinik Gorlice
10.06.2018
10:00
Unia Oświęcim
7:0
Wolania Wola Rzędzińska
10.06.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:3
Górnik Wieliczka

14. kolejka 10.06.2018

10.06.2018
10:00
Orzeł Myślenice
3:5
Okocimski Brzesko
10.06.2018
10:00
Karol Wadowice
1:1
Glinik Gorlice
10.06.2018
10:00
Unia Oświęcim
7:0
Wolania Wola Rzędzińska
10.06.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
1:3
Górnik Wieliczka

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30
Spartakus Daleszyce
:
Czarni Połaniec
18.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
18.11.2018
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
18.11.2018
11:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Bolesław Bukowno
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.11.2018
13:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30
Orzeł K.
:
Laskowianka Laski
18.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Piast Skawina
18.11.2018
13:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30
Elana Toruń
:
Pogoń Szczecin
18.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.11.2018
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
18.11.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018
13:30
Polonia Poznań
:
Mitech Żywiec
18.11.2018
12:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
18.11.2018
 
GKS Katowice
:
Medyk Konin
18.11.2018
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Górnik Łęczna
18.11.2018
11:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
:
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
:
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
5:7
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
3:9
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
14:7
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
2:9
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
18.11.2018
16:00