facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga juniorów (Wieliczka-Myślenice)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.08.2017

Górnik Wieliczka
Gościbia Sułkowice
16.08.2017
17:00
UKS Sygneczów
4:1
Beskid Tokarnia
19.08.2017
11:00
Pcimianka Pcim
18:0
Contra Sułków
07.09.2017
17:00
Orzeł Myślenice
1:0
Gdovia Gdów
13.09.2017
16:30

2. kolejka 26.08.2017

Gdovia Gdów
Górnik Wieliczka
26.08.2017
11:00
UKS Sygneczów
3:0
Pcimianka Pcim
27.08.2017
11:30
Contra Sułków
0:10
Orzeł Myślenice
27.08.2017
12:00
Beskid Tokarnia
1:0
Gościbia Sułkowice
06.09.2017
17:00

3. kolejka 30.08.2017

Pcimianka Pcim
4:2
Beskid Tokarnia
29.08.2017
17:00
Gościbia Sułkowice
5:7
Gdovia Gdów
30.08.2017
17:00
Górnik Wieliczka
Contra Sułków
30.08.2017
14:00
Orzeł Myślenice
4:1
UKS Sygneczów
31.08.2017
17:00

4. kolejka 02.09.2017

UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
03.09.2017
16:00
Contra Sułków
1:7
Gościbia Sułkowice
03.09.2017
11:00
Beskid Tokarnia
2:0
Gdovia Gdów
03.09.2017
11:00
Pcimianka Pcim
4:2
Orzeł Myślenice
10.10.2017
16:00

5. kolejka 09.09.2017

Gdovia Gdów
1:1
Contra Sułków
10.09.2017
12:00
UKS Sygneczów
2:4
Gościbia Sułkowice
10.09.2017
11:00
Górnik Wieliczka
Pcimianka Pcim
10.09.2017
10:00
Orzeł Myślenice
2:0
Beskid Tokarnia
10.09.2017
11:00

6. kolejka 16.09.2017

Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
16.09.2017
14:00
Beskid Tokarnia
11:0
Contra Sułków
17.09.2017
12:00
Pcimianka Pcim
6:0
Gościbia Sułkowice
17.09.2017
11:00
UKS Sygneczów
3:0
Gdovia Gdów
17.09.2017
11:30

7. kolejka 23.09.2017

Gościbia Sułkowice
0:3
Orzeł Myślenice
26.09.2017
16:30
Górnik Wieliczka
Beskid Tokarnia
18.11.2017
11:00
Gdovia Gdów
2:9
Pcimianka Pcim
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
0:4
UKS Sygneczów
25.11.2017
13:00

8. kolejka 30.09.2017

Gdovia Gdów
0:2
Orzeł Myślenice
30.09.2017
11:00
Beskid Tokarnia
1:1
UKS Sygneczów
30.09.2017
16:00
Gościbia Sułkowice
2:3
Górnik Wieliczka
01.10.2017
11:00
Contra Sułków
0:9
Pcimianka Pcim
01.10.2017
11:00

9. kolejka 07.10.2017

Górnik Wieliczka
Gdovia Gdów
07.10.2017
14:00
Pcimianka Pcim
8:0
UKS Sygneczów
07.10.2017
15:00
Orzeł Myślenice
7:0
Contra Sułków
08.10.2017
13:00
Gościbia Sułkowice
2:2
Beskid Tokarnia
08.10.2017
11:00

10. kolejka 14.10.2017

Gdovia Gdów
2:0
Gościbia Sułkowice
14.10.2017
11:00
UKS Sygneczów
1:0
Orzeł Myślenice
14.10.2017
11:00
Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
15.10.2017
11:00
Contra Sułków
Górnik Wieliczka
18.10.2017
18:00

11. kolejka 21.10.2017

Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
22.10.2017
11:00
Gościbia Sułkowice
17:2
Contra Sułków
22.10.2017
11:00
Gdovia Gdów
6:2
Beskid Tokarnia
22.10.2017
10:30
Górnik Wieliczka
UKS Sygneczów
25.10.2017
19:30

12. kolejka 28.10.2017

Gościbia Sułkowice
0:3
UKS Sygneczów
19.11.2017
11:00
Contra Sułków
:
Gdovia Gdów
22.11.2017
18:00
Beskid Tokarnia
0:4
Orzeł Myślenice
25.11.2017
13:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
31.03.2018
13:00

13. kolejka 04.11.2017

Gościbia Sułkowice
4:1
Pcimianka Pcim
05.11.2017
11:00
Contra Sułków
2:2
Beskid Tokarnia
05.11.2017
14:00
Gdovia Gdów
3:2
UKS Sygneczów
05.11.2017
10:00
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
07.11.2017
14:00

14. kolejka 11.11.2017

Beskid Tokarnia
Górnik Wieliczka
12.11.2017
11:00
Pcimianka Pcim
10:3
Gdovia Gdów
12.11.2017
10:30
UKS Sygneczów
4:0
Contra Sułków
12.11.2017
11:00
Orzeł Myślenice
:
Gościbia Sułkowice
11.03.2018
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 11.11.2017

12.11.2017
11:00
Beskid Tokarnia
Górnik Wieliczka
12.11.2017
10:30
Pcimianka Pcim
10:3
Gdovia Gdów
12.11.2017
11:00
UKS Sygneczów
4:0
Contra Sułków
11.03.2018
10:00
Orzeł Myślenice
:
Gościbia Sułkowice

14. kolejka 11.11.2017

12.11.2017
11:00
Beskid Tokarnia
Górnik Wieliczka
12.11.2017
10:30
Pcimianka Pcim
10:3
Gdovia Gdów
12.11.2017
11:00
UKS Sygneczów
4:0
Contra Sułków
11.03.2018
10:00
Orzeł Myślenice
:
Gościbia Sułkowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Sandecja Nowy Sącz
2:2
Lechia Gdańsk
16.12.2017
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Arka Gdynia
16.12.2017
15:30
Legia Warszawa
0:2
Wisła Płock
16.12.2017
20:30
Lech Poznań
3:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.12.2017
15:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
17.12.2017
18:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
18.12.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa

Słoneczny Stok Białystok
:
FC Toruń
20.12.2017
20:00

Futsal Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
1:1
Wanda Słomniczanka Słomniki
16.12.2017
19:00
ROW Rybnik
11:2
AZS UŚ Katowice
17.12.2017
17:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
17.12.2017
17:00
Rolnik Głogówek
:
ROW Rybnik
20.12.2017
18:00

I Liga Futsalu Kobiet (gr. południowa)

Naprzód Sobolów AZS UEK
6:2
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2017
16:00