facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.11.2017

Cracovia Kraków
6:2
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2017
19:00
Prokocim Kraków
2:9
Dąbski Kraków
10.11.2017
19:00
Hutnik Kraków
17:3
Clepardia Kraków
10.11.2017
20:00
Wisła Kraków
15:5
Wanda Kraków
10.11.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
5:5
Wieczysta Kraków
10.11.2017
21:00

2. kolejka 17.11.2017

Cracovia Kraków
11:3
Dąbski Kraków
17.11.2017
19:00
Wisła Kraków
11:2
Grębałowianka Kraków
17.11.2017
19:00
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
17.11.2017
20:00
Wanda Kraków
3:27
Hutnik Kraków
17.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
4:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.11.2017
21:00

3. kolejka 24.11.2017

Cracovia Kraków
10:7
Wieczysta Kraków
24.11.2017
19:00
Wisła Kraków
6:2
Prokocim Kraków
24.11.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
5:12
Hutnik Kraków
24.11.2017
20:00
Wanda Kraków
2:9
Grębałowianka Kraków
24.11.2017
20:00
Clepardia Kraków
2:5
Dąbski Kraków
24.11.2017
21:00

4. kolejka 01.12.2017

Cracovia Kraków
3:1
Grębałowianka Kraków
01.12.2017
19:00
Prokocim Kraków
5:9
Hutnik Kraków
01.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Wisła Kraków
01.12.2017
20:00
Wanda Kraków
5:7
Clepardia Kraków
01.12.2017
20:00
Dąbski Kraków
1:0
Wieczysta Kraków
01.12.2017
21:00

5. kolejka 08.12.2017

Prokocim Kraków
13:4
Orzeł Piaski Wielkie
08.12.2017
19:00
Grębałowianka Kraków
1:0
Dąbski Kraków
08.12.2017
19:00
Cracovia Kraków
16:2
Clepardia Kraków
08.12.2017
20:00
Wisła Kraków
9:11
Hutnik Kraków
08.12.2017
20:00
Wieczysta Kraków
11:5
Wanda Kraków
08.12.2017
21:00

6. kolejka 15.12.2017

Hutnik Kraków
11:2
Dąbski Kraków
15.12.2017
19:00
Clepardia Kraków
3:20
Wisła Kraków
15.12.2017
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Wieczysta Kraków
15.12.2017
20:00
Wanda Kraków
0:5
Cracovia Kraków
15.12.2017
20:00
Grębałowianka Kraków
6:9
Prokocim Kraków
15.12.2017
21:00

7. kolejka 05.01.2018

Dąbski Kraków
9:4
Wanda Kraków
05.01.2018
19:00
Wieczysta Kraków
4:17
Wisła Kraków
05.01.2018
19:00
Grębałowianka Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
05.01.2018
20:00
Hutnik Kraków
Cracovia Kraków
05.01.2018
20:00
Prokocim Kraków
7:6
Clepardia Kraków
05.01.2018
21:00

8. kolejka 12.01.2018

Dąbski Kraków
2:14
Wisła Kraków
12.01.2018
19:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Clepardia Kraków
12.01.2018
19:00
Prokocim Kraków
4:8
Cracovia Kraków
12.01.2018
20:00
Hutnik Kraków
24:6
Wieczysta Kraków
12.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
Wanda Kraków
12.01.2018
21:00

9. kolejka 19.01.2018

Wanda Kraków
4:8
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
19.01.2018
19:00
Hutnik Kraków
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:5
Dąbski Kraków
19.01.2018
20:00
Wisła Kraków
3:4
Cracovia Kraków
19.01.2018
21:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 19.01.2018

19.01.2018
19:00
Wanda Kraków
4:8
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
19.01.2018
20:00
Hutnik Kraków
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:5
Dąbski Kraków
19.01.2018
21:00
Wisła Kraków
3:4
Cracovia Kraków

9. kolejka 19.01.2018

19.01.2018
19:00
Wanda Kraków
4:8
Prokocim Kraków
19.01.2018
19:00
Clepardia Kraków
1:4
Wieczysta Kraków
19.01.2018
20:00
Hutnik Kraków
Grębałowianka Kraków
19.01.2018
20:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:5
Dąbski Kraków
19.01.2018
21:00
Wisła Kraków
3:4
Cracovia Kraków

Wiadomości ligowe


I liga

Garbarnia Kraków
:
Warta Poznań
17.11.2018
12:45
Stomil Olsztyn
:
Bytovia Bytów
17.11.2018
16:00
Chrobry Głogów
:
GKS Tychy
17.11.2018
16:00
GKS Jastrzębie
:
Raków Częstochowa
17.11.2018
17:00

II liga

Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
17.11.2018
13:00
Widzew Łódź
:
Rozwój Katowice
17.11.2018
19:10
ROW Rybnik
:
Gryf Wejherowo
17.11.2018
13:00
Radomiak Radom
:
Ruch Chorzów
17.11.2018
13:00
Pogoń Siedlce
:
Olimpia Grudziądz
17.11.2018
17:00
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
17.11.2018
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
GKS Bełchatów
17.11.2018
13:00
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
17.11.2018
13:30
Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
18.11.2018
13:00

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
:
Stal Rzeszów
17.11.2018
13:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Motor Lublin
17.11.2018
13:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
17.11.2018
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.11.2018
13:00
Soła Oświęcim
:
Hutnik Kraków
17.11.2018
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Stal Kraśnik
17.11.2018
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
17.11.2018
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
17.11.2018
13:30
Spartakus Daleszyce
:
Czarni Połaniec
18.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
18.11.2018
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Huragan Waksmund
18.11.2018
11:30

Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
:
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Unia Jaroszowiec
:
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Bolesław Bukowno
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
:
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.11.2018
13:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30
Orzeł K.
:
Laskowianka Laski
18.11.2018
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Kmita II Zabierzów
17.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków III)

Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
17.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Piast Skawina
18.11.2018
13:30

Centralna Liga Juniorów

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
17.11.2018
12:00
GKS Bełchatów
:
Korona Kielce
17.11.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Motor Lublin
17.11.2018
14:00
Arka G.
:
Escola Varsovia Warszawa
17.11.2018
13:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
17.11.2018
13:30
Ruch Chorzów
:
Górnik Zabrze
17.11.2018
12:30
Elana Toruń
:
Pogoń Szczecin
18.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
18.11.2018
12:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
:
AZS Wrocław
18.11.2018
11:00
SMS Łódź
:
AZS PWSZ Wałbrzych
18.11.2018
13:30
Polonia Poznań
:
Mitech Żywiec
18.11.2018
12:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
18.11.2018
 
GKS Katowice
:
Medyk Konin
18.11.2018
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
Górnik Łęczna
18.11.2018
11:00

II liga małopolska kobiet

Resovia II Rzeszów
:
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.11.2018
16:00
FC Pyskowice
:
KS Polkowice
18.11.2018
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
Heiro Rzeszów
18.11.2018
18:00
GST Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
18.11.2018
16:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Team Brzeg
18.11.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
Odra Futsal Opole
18.11.2018
17:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
5:7
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski
3:9
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
14:7
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
2:9
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00
ISD-AJD Częstochowa
:
ROW Rybnik
18.11.2018
16:00