facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.11.2017

Garbarnia Kraków
2:5
Puszcza Niepołomice
18.11.2017
08:50
SMS Kraków
2:3
Krakus Nowa Huta
18.11.2017
09:40
Dalin Myślenice
3:2
Tramwaj Kraków
18.11.2017
10:30
Prokocim Kraków
4:5
Hutnik Kraków
25.11.2017
08:50

2. kolejka 18.11.2017

Prokocim Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
18.11.2017
08:00
Hutnik Kraków
7:2
Krakus Nowa Huta
25.11.2017
08:00
Tramwaj Kraków
1:2
SMS Kraków
25.11.2017
09:40
Puszcza Niepołomice
7:3
Dalin Myślenice
25.11.2017
10:30

3. kolejka 02.12.2017

Krakus Nowa Huta
3:2
Tramwaj Kraków
02.12.2017
08:00
Garbarnia Kraków
0:3
Hutnik Kraków
02.12.2017
08:50
SMS Kraków
0:5
Puszcza Niepołomice
02.12.2017
09:40
Dalin Myślenice
1:3
Prokocim Kraków
02.12.2017
10:30

4. kolejka 09.12.2017

Prokocim Kraków
5:0
SMS Kraków
09.12.2017
08:00
Hutnik Kraków
4:3
Tramwaj Kraków
09.12.2017
08:50
Puszcza Niepołomice
3:1
Krakus Nowa Huta
09.12.2017
09:40
Garbarnia Kraków
9:0
Dalin Myślenice
09.12.2017
10:30

5. kolejka 06.01.2018

SMS Kraków
3:6
Garbarnia Kraków
06.01.2018
08:00
Krakus Nowa Huta
2:3
Prokocim Kraków
06.01.2018
08:50
Tramwaj Kraków
1:4
Puszcza Niepołomice
06.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
0:5
Hutnik Kraków
06.01.2018
10:30

6. kolejka 20.01.2018

Garbarnia Kraków
5:4
Krakus Nowa Huta
20.01.2018
08:00
Prokocim Kraków
8:1
Tramwaj Kraków
20.01.2018
08:50
Hutnik Kraków
3:1
Puszcza Niepołomice
20.01.2018
09:40
Dalin Myślenice
5:4
SMS Kraków
20.01.2018
10:30

7. kolejka 27.01.2018

SMS Kraków
3:11
Hutnik Kraków
27.01.2018
08:00
Tramwaj Kraków
3:8
Garbarnia Kraków
27.01.2018
08:50
Puszcza Niepołomice
3:2
Prokocim Kraków
27.01.2018
09:40
Krakus Nowa Huta
5:0
Dalin Myślenice
27.01.2018
10:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 27.01.2018

27.01.2018
08:00
SMS Kraków
3:11
Hutnik Kraków
27.01.2018
08:50
Tramwaj Kraków
3:8
Garbarnia Kraków
27.01.2018
09:40
Puszcza Niepołomice
3:2
Prokocim Kraków
27.01.2018
10:30
Krakus Nowa Huta
5:0
Dalin Myślenice

7. kolejka 27.01.2018

27.01.2018
08:00
SMS Kraków
3:11
Hutnik Kraków
27.01.2018
08:50
Tramwaj Kraków
3:8
Garbarnia Kraków
27.01.2018
09:40
Puszcza Niepołomice
3:2
Prokocim Kraków
27.01.2018
10:30
Krakus Nowa Huta
5:0
Dalin Myślenice

Wiadomości ligowe


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny