facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowe Mistrzostwa Krakowa Młodzików

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.11.2017

AP 21 Kraków
4:1
Krakus Nowa Huta
19.11.2017
11:20
Wisła Kraków
2:4
AS Progres Kraków
19.11.2017
12:10
Piast Skawina
6:4
Bronowianka Kraków
19.11.2017
13:00
Garbarnia Kraków
3:2
Pcimianka Pcim
19.11.2017
13:50

2. kolejka 26.11.2017

Garbarnia Kraków
0:1
Krakus Nowa Huta
26.11.2017
11:20
AS Progres Kraków
1:4
Pcimianka Pcim
26.11.2017
12:10
Bronowianka Kraków
1:9
AP 21 Kraków
26.11.2017
13:00
Wisła Kraków
0:3
Piast Skawina
26.11.2017
13:50

3. kolejka 03.12.2017

AP 21 Kraków
1:3
Wisła Kraków
03.12.2017
11:20
Garbarnia Kraków
10:3
Bronowianka Kraków
03.12.2017
12:10
Piast Skawina
3:6
AS Progres Kraków
03.12.2017
13:00
Pcimianka Pcim
1:3
Krakus Nowa Huta
03.12.2017
13:50

4. kolejka 10.12.2017

AS Progres Kraków
1:4
Krakus Nowa Huta
10.12.2017
11:20
Bronowianka Kraków
1:6
Pcimianka Pcim
10.12.2017
12:10
Wisła Kraków
4:2
Garbarnia Kraków
10.12.2017
13:00
Piast Skawina
0:4
AP 21 Kraków
10.12.2017
13:50

5. kolejka 07.01.2018

Krakus Nowa Huta
4:0
Bronowianka Kraków
07.01.2018
11:20
AP 21 Kraków
2:0
AS Progres Kraków
07.01.2018
12:10
Garbarnia Kraków
7:1
Piast Skawina
07.01.2018
13:00
Pcimianka Pcim
0:2
Wisła Kraków
07.01.2018
13:50

6. kolejka 21.01.2018

AS Progres Kraków
12:0
Bronowianka Kraków
21.01.2018
11:20
Wisła Kraków
2:6
Krakus Nowa Huta
21.01.2018
12:10
Piast Skawina
4:1
Pcimianka Pcim
21.01.2018
13:00
AP 21 Kraków
4:3
Garbarnia Kraków
21.01.2018
13:50

7. kolejka 28.01.2018

Garbarnia Kraków
3:3
AS Progres Kraków
28.01.2018
11:20
Pcimianka Pcim
4:2
AP 21 Kraków
28.01.2018
12:10
Krakus Nowa Huta
4:2
Piast Skawina
28.01.2018
13:00
Bronowianka Kraków
1:3
Wisła Kraków
28.01.2018
13:50

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 28.01.2018

28.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
3:3
AS Progres Kraków
28.01.2018
12:10
Pcimianka Pcim
4:2
AP 21 Kraków
28.01.2018
13:00
Krakus Nowa Huta
4:2
Piast Skawina
28.01.2018
13:50
Bronowianka Kraków
1:3
Wisła Kraków

7. kolejka 28.01.2018

28.01.2018
11:20
Garbarnia Kraków
3:3
AS Progres Kraków
28.01.2018
12:10
Pcimianka Pcim
4:2
AP 21 Kraków
28.01.2018
13:00
Krakus Nowa Huta
4:2
Piast Skawina
28.01.2018
13:50
Bronowianka Kraków
1:3
Wisła Kraków

Wiadomości ligowe


Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
:
Iskra Głogoczów
23.06.2018
17:00
Wrzosy Osieczany
:
Clavia Świątniki Górne
23.06.2018
17:00
Beskid Tokarnia
:
Górki Myślenice
23.06.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
23.06.2018
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
23.06.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
LKS Trzebunia
23.06.2018
17:00
Topór Tenczyn
:
Wróblowianka Wróblowice
23.06.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Jordan Sum Zakliczyn
23.06.2018
17:00

Klasa B (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Iskra Brzączowice
23.06.2018
17:00
Orzeł II Myślenice
:
Karpaty II Siepraw
24.06.2018
17:00
Staw Polanka
:
Grodzisko Raciechowice
24.06.2018
17:00
Tempo II Rzeszotary
:
Dukla Bysina
24.06.2018
17:00
Wicher Stróża
:
Cyrhla Krzczonów
24.06.2018
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
24.06.2018
17:00

I liga oldbojów (Kraków)

Cracovia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
25.06.2018
18:00
Wisła Kraków
:
Clepardia Kraków
25.06.2018
19:30
Dąbski
:
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
25.06.2018
18:00
Armatura Kraków
:
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy
:
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
:
Wanda Kraków
25.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny