facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywa na sztucznym boisku przy ul.Wielickiej w Krakowie.
Wisła Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywa na boisku Zwierzynieckiego Kraków.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.04.2018

Grębałowianka Kraków
Cracovia Kraków
16.04.2018
18:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Cracovii, na boisku 1:1
Garbarnia Kraków
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.04.2018
19:30
Clepardia Kraków
2:11
Wisła Kraków
16.04.2018
18:00
Prokocim Kraków
0:1
Dąbski Kraków
16.04.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:9
Hutnik Kraków
16.04.2018
18:00

2. kolejka 23.04.2018

Prokocim Kraków
1:1
Grębałowianka Kraków
23.04.2018
18:00
Garbarnia Kraków
5:1
Opatkowianka Opatkowice
23.04.2018
19:30
Dąbski Kraków
3:5
Cracovia Kraków
23.04.2018
18:00
Wisła Kraków
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
23.04.2018
19:30
Hutnik Kraków
9:1
Clepardia Kraków
27.06.2018
 
przełożony

3. kolejka 07.05.2018

Grębałowianka Kraków
2:0
Dąbski Kraków
07.05.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:7
Wisła Kraków
07.05.2018
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:6
Hutnik Kraków
07.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
6:3
Prokocim Kraków
07.05.2018
19:00
Clepardia Kraków
0:3
Garbarnia Kraków
07.05.2018
18:00

4. kolejka 14.05.2018

Grębałowianka Kraków
0:1
Wisła Kraków
14.05.2018
18:00
Dąbski Kraków
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
14.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:3
Opatkowianka Opatkowice
14.05.2018
19:00
Hutnik Kraków
3:0
Garbarnia Kraków
14.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:5
Clepardia Kraków
14.05.2018
18:00

5. kolejka 21.05.2018

Opatkowianka Opatkowice
2:0
Grębałowianka Kraków
21.05.2018
18:00
Hutnik Kraków
4:3
Dąbski Kraków
21.05.2018
18:00
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.05.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Clepardia Kraków
21.05.2018
18:00
Garbarnia Kraków
2:5
Cracovia Kraków
21.05.2018
19:30

6. kolejka 28.05.2018

Grębałowianka Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
28.05.2018
18:00
Cracovia Kraków
5:1
Wisła Kraków
28.05.2018
19:00
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski Kraków
28.05.2018
19:30
Clepardia Kraków
1:4
Opatkowianka Opatkowice
28.05.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:4
Hutnik Kraków
28.05.2018
18:00

7. kolejka 04.06.2018

Clepardia Kraków
0:4
Grębałowianka Kraków
04.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:1
Garbarnia Kraków
04.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
8:1
Cracovia Kraków
04.06.2018
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Opatkowianka Opatkowice
04.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
0:6
Wisła Kraków
04.06.2018
18:00

8. kolejka 11.06.2018

Hutnik Kraków
5:3
Grębałowianka Kraków
11.06.2018
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Prokocim Kraków
11.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
9:1
Clepardia Kraków
11.06.2018
18:00
Wisła Kraków
2:1
Garbarnia Kraków
11.06.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
Cracovia Kraków
11.06.2018
18:00

9. kolejka 18.06.2018

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00
Wisła Kraków
5:2
Hutnik Kraków
03.10.2018
 

10. kolejka 25.06.2018

Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Garbarnia Kraków
 
 
Wisła Kraków
3:0 v.o.
Clepardia Kraków
 
 
Cracovia Kraków
8:1
Grębałowianka Kraków
25.06.2018
19:00
Dąbski Kraków
5:1
Prokocim Kraków
25.06.2018
18:00
Hutnik Kraków
8:4
Opatkowianka Opatkowice
25.06.2018
18:00

11. kolejka 27.08.2018

Grębałowianka Kraków
5:1
Prokocim Kraków
27.08.2018
18:00
Clepardia Kraków
0:3 v.o.
Hutnik Kraków
27.08.2018
 
Opatkowianka Opatkowice
3:6
Garbarnia Kraków
27.08.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:3
Dąbski Kraków
27.08.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:11
Wisła Kraków
27.08.2018
18:00

12. kolejka 03.09.2018

Dąbski Kraków
2:6
Grębałowianka Kraków
03.09.2018
18:00
Wisła Kraków
7:0
Opatkowianka Opatkowice
03.09.2018
19:30
Hutnik Kraków
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
03.09.2018
18:00
Prokocim Kraków
4:6
Cracovia Kraków
03.09.2018
18:00
Garbarnia Kraków
1:1
Clepardia Kraków
03.09.2018
19:30

13. kolejka 10.09.2018

Wisła Kraków
3:2
Grębałowianka Kraków
10.09.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Dąbski Kraków
10.09.2018
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:2
Cracovia Kraków
10.09.2018
17:30
Garbarnia Kraków
2:5
Hutnik Kraków
10.09.2018
19:30
Clepardia Kraków
4:7
Prokocim Kraków
10.09.2018
17:30

14. kolejka 17.09.2018

Grębałowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
17.09.2018
17:30
Dąbski Kraków
3:6
Hutnik Kraków
17.09.2018
17:30
Prokocim Kraków
1:8
Wisła Kraków
17.09.2018
17:30
Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
17.09.2018
17:30
Cracovia Kraków
5:1
Garbarnia Kraków
17.09.2018
19:00

15. kolejka 24.09.2018

Orzeł Piaski Wielkie
1:5
Grębałowianka Kraków
24.09.2018
17:00
Wisła Kraków
4:3
Cracovia Kraków
24.09.2018
19:30
Dąbski Kraków
2:5
Garbarnia Kraków
24.09.2018
17:00
Opatkowianka Opatkowice
12:0
Clepardia Kraków
24.09.2018
17:00
Hutnik Kraków
12:1
Prokocim Kraków
24.09.2018
17:00

16. kolejka 01.10.2018

Grębałowianka Kraków
Clepardia Kraków
01.10.2018
17:00
Garbarnia Kraków
6:1
Prokocim Kraków
01.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
2:5
Hutnik Kraków
01.10.2018
19:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
01.10.2018
17:00
Wisła Kraków
3:2
Dąbski Kraków
01.10.2018
19:30

17. kolejka 08.10.2018

Grębałowianka Kraków
3:6
Hutnik Kraków
08.10.2018
16:30
Prokocim Kraków
1:0
Opatkowianka Opatkowice
08.10.2018
16:30
Clepardia Kraków
0:8
Dąbski Kraków
08.10.2018
16:30
Garbarnia Kraków
0:5
Wisła Kraków
08.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
4:1
Orzeł Piaski Wielkie
08.10.2018
19:00

18. kolejka 15.10.2018

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków
15.10.2018
16:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
19:30
Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
19:30
Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
16:15
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski Kraków

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

I liga

Puszcza Niepołomice
1:3
Raków Częstochowa
11.11.2018
18:00

II liga

Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2018
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2018
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:6
Sokół Słopnice
11.11.2018
13:30
KS Tymbark
1:5
Laskovia
11.11.2018
11:00
Sokół Stary Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
11.11.2018
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
11.11.2018
13:00
LKS Rupniów
2:3
Huragan Waksmund
11.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2018
13:30
Orzeł Bębło
1:3
Partyzant Dojazdów
11.11.2018
14:00
Galicja Raciborowice
3:4
Szreniawa Koszyce
11.11.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:5
LKS Niedźwiedź
11.11.2018
14:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
1:3
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
11.11.2018
13:00

Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł K.
11.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków I)

Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
3:1
Universum Kraków
11.11.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
TKKF Kliny Kraków
11.11.2018
11:00
Gajowianka II Gaj
3:2
Grom Kraków
11.11.2018
14:00
Piast Skawina
:
Pogoń Skotniki
12.11.2018
13:30

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
2:8
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00
Czapla Czaple Male
0:5
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Ruch Chorzów
1:2
Escola Varsovia Warszawa
11.11.2018
11:30
Arka G.
2:3
Śląsk Wrocław
11.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
11.11.2018
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
5:3
Profi Zielonki
11.11.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
BKS Bochnia
11.11.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Garbarnia Kraków
11.11.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Zatorzanka Zator
12.11.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00