facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Strzelcy Kraków mecze w roli gospodarza rozgrywają na boisku Krakusa Nowa Huta.
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.04.2018

Zwierzyniecki Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
16.04.2018
18:00
Krakus Swoszowice
2:0
Armatura Kraków
16.04.2018
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
16.04.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
4:2
Borek Kraków
16.04.2018
18:00
Wanda Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
16.04.2018
18:00

2. kolejka 23.04.2018

Armatura Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
23.04.2018
18:00
Strzelcy Kraków
2:0
Zwierzyniecki Kraków
23.04.2018
18:00
Borek Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
23.04.2018
18:30
Tyniec Kraków
0:1
Wanda Kraków
23.04.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
23.04.2018
18:00

3. kolejka 07.05.2018

Borek Kraków
2:2
Prądniczanka Kraków
07.05.2018
18:30
Wanda Kraków
6:2
Strzelcy Kraków
07.05.2018
18:00
Armatura Kraków
1:2
Wieczysta Kraków
07.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
07.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
0:5
Tyniec Kraków
07.05.2018
18:00

4. kolejka 14.05.2018

Victoria Kobierzyn
2:2
Prądniczanka Kraków
14.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
4:2
Tyniec Kraków
14.05.2018
18:00
Krakus Swoszowice
3:3
Wanda Kraków
14.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
0:1
Borek Kraków
14.05.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:1
Armatura Kraków
14.05.2018
18:00

5. kolejka 21.05.2018

Tyniec Kraków
0:3
Prądniczanka Kraków
21.05.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
3:0
Krakus Swoszowice
21.05.2018
18:00
Wieczysta Kraków
5:0
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2018
18:00
Armatura Kraków
3:3
Wanda Kraków
21.05.2018
18:00
Borek Kraków
0:2
Strzelcy Kraków
21.05.2018
18:30

6. kolejka 28.05.2018

Wanda Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
28.05.2018
18:00
Borek Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
28.05.2018
18:30
Strzelcy Kraków
6:0
Victoria Kobierzyn
28.05.2018
18:00
Armatura Kraków
2:3
Tyniec Kraków
28.05.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
3:5
Krakus Swoszowice
28.05.2018
18:00

7. kolejka 04.06.2018

Wieczysta Kraków
1:5
Prądniczanka Kraków
04.06.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
2:6
Wanda Kraków
04.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
1:0
Borek Kraków
04.06.2018
18:00
Krakus Swoszowice
2:4
Strzelcy Kraków
04.06.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:6
Armatura Kraków
04.06.2018
18:00

8. kolejka 11.06.2018

Krakus Swoszowice
3:0
Prądniczanka Kraków
11.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
1:0
Zwierzyniecki Kraków
11.06.2018
18:00
Armatura Kraków
3:2
Victoria Kobierzyn
11.06.2018
18:00
Strzelcy Kraków
3:2
Wieczysta Kraków
11.06.2018
18:00
Borek Kraków
1:1
Wanda Kraków
11.06.2018
18:30

9. kolejka 18.06.2018

Wanda Kraków
3:0 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Strzelcy Kraków
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

10. kolejka 25.06.2018

Prądniczanka Kraków
3:0 v.o.
Zwierzyniecki Kraków
 
 
Wieczysta Kraków
2:1
Wanda Kraków
 
 
Armatura Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
25.06.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:2
Tyniec Kraków
25.06.2018
18:00
Borek Kraków
6:1
Victoria Kobierzyn
25.06.2018
18:30

11. kolejka 27.08.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Armatura Kraków
27.08.2018
18:00
Zwierzyniecki Kraków
2:3
Strzelcy Kraków
27.08.2018
18:00
Krakus Swoszowice
1:0
Borek Kraków
27.08.2018
18:00
Wanda Kraków
2:0
Tyniec Kraków
27.08.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
0:6
Wieczysta Kraków
27.08.2018
18:00

12. kolejka 03.09.2018

Prądniczanka Kraków
2:1
Borek Kraków
03.09.2018
18:00
Strzelcy Kraków
1:2
Wanda Kraków
03.09.2018
18:00
Wieczysta Kraków
2:1
Armatura Kraków
03.09.2018
18:00
Victoria Kobierzyn
2:6
Zwierzyniecki Kraków
03.09.2018
18:00
Tyniec Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
03.09.2018
18:00

13. kolejka 10.09.2018

Prądniczanka Kraków
4:1
Victoria Kobierzyn
10.09.2018
17:30
Tyniec Kraków
5:2
Wieczysta Kraków
10.09.2018
17:30
Wanda Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
10.09.2018
17:30
Borek Kraków
2:2
Zwierzyniecki Kraków
10.09.2018
18:30
Armatura Kraków
0:0
Strzelcy Kraków
10.09.2018
17:30

14. kolejka 17.09.2018

Prądniczanka Kraków
6:3
Tyniec Kraków
17.09.2018
17:30
Krakus Swoszowice
11:0
Victoria Kobierzyn
17.09.2018
17:30
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
17.09.2018
17:30
Wanda Kraków
5:1
Armatura Kraków
17.09.2018
17:30
Strzelcy Kraków
3:0
Borek Kraków
17.09.2018
17:30

15. kolejka 24.09.2018

Prądniczanka Kraków
2:2
Wanda Kraków
24.09.2018
17:00
Wieczysta Kraków
3:0
Borek Kraków
24.09.2018
17:00
Victoria Kobierzyn
2:7
Strzelcy Kraków
24.09.2018
17:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
24.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
1:1
Zwierzyniecki Kraków
24.09.2018
17:00

16. kolejka 01.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Wieczysta Kraków
01.10.2018
17:00
Wanda Kraków
2:1
Victoria Kobierzyn
01.10.2018
17:00
Borek Kraków
0:1
Tyniec Kraków
01.10.2018
18:30
Strzelcy Kraków
2:3
Krakus Swoszowice
01.10.2018
17:00
Armatura Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
01.10.2018
17:00

17. kolejka 08.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:3
Krakus Swoszowice
08.10.2018
16:30
Zwierzyniecki Kraków
4:1
Tyniec Kraków
08.10.2018
16:30
Victoria Kobierzyn
2:4
Armatura Kraków
08.10.2018
16:30
Wieczysta Kraków
3:2
Strzelcy Kraków
08.10.2018
16:30
Wanda Kraków
4:1
Borek Kraków
08.10.2018
16:30

18. kolejka 15.10.2018

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
16:15
Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków

18. kolejka 15.10.2018

15.10.2018
16:15
Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków

Wiadomości ligowe


III liga, gr. IV

Wiślanie Jaśkowice
2:0
Hutnik Kraków
21.05.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
24.05.2019
19:29
Motor Lublin
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
25.05.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Spartakus Daleszyce
25.05.2019
17:00
Czarni Połaniec
:
Avia Świdnik
25.05.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Rzeszów
25.05.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
11:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
18:00
Beskid Andrychów
:
KS Olkusz
25.05.2019
18:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.05.2019
11:00
Wiślanka Grabie
:
Kaszowianka Kaszów
25.05.2019
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
LKS Szaflary
25.05.2019
17:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
25.05.2019
16:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
25.05.2019
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Zakliczyn
25.05.2019
17:00
Unia Tarnów
:
GKS Drwinia
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
25.05.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Spójnia Osiek
25.05.2019
17:00
Pogoń Miechów
:
Prądnik Sułoszowa
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
17:00
Borek Kraków
:
Skawinka Skawina
25.05.2019
11:00
Świt Krzeszowice
:
Wiślanie II Jaśkowice
25.05.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Gościbia Sułkowice
25.05.2019
17:00
Czarni Staniątki
:
Raba Dobczyce
25.05.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Wróblowianka Wróblowice
25.05.2019
18:00
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
25.05.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Karpaty Siepraw
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
25.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Tempo Białka
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
18:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
25.05.2019
18:00
Olimpia B.
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Kolejarz Stróże
:
Orzeł Wojnarowa
25.05.2019
17:00
KS Tymbark
:
Sokół Słopnice
25.05.2019
18:00
Gród Podegrodzie
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
25.05.2019
18:00
Jarmuta
:
LKS Łużna
25.05.2019
18:00
Zalesianka
:
Laskovia
25.05.2019
17:00
LKS Rupniów
:
Wierchy Rabka Zdrój
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
25.05.2019
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
25.05.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Czernichów
22.05.2019
18:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
25.05.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Kmita Zabierzów
25.05.2019
16:00
Sokół Rybna
:
Orlęta Rudawa
25.05.2019
17:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
25.05.2019
16:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Dąbski Kraków
25.05.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
:
Cedronka Wola Radziszowska
25.05.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
17:00
Tramwaj Kraków
:
Radziszowianka II
25.05.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
25.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
25.05.2019
17:00
UKS Sygneczów
:
Wolni Kłaj
25.05.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.05.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Iskra Głogoczów
:
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Topór Tenczyn
25.05.2019
17:30
Iskra Głogoczów
:
Clavia Świątniki Górne
25.05.2019
17:30
Lubomir Wiśniowa
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Promień Przeginia
25.05.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
:
Bolesław Bukowno
25.05.2019
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Tęcza Tenczynek
25.05.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
25.05.2019
17:00
Start Kamień
:
Korona Lgota
25.05.2019
17:00
Victoria Zalas
:
SPRiN Regulice
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
1:2
Płomień Kościelec
22.05.2019
18:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Olimpia Czaple Wielkie
25.05.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
Agricola Klimontów
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków II)

Niegoszowianka
:
Iskra Czułów
25.05.2019
17:00
Potok Więckowice
:
Wisła Rząska
25.05.2019
17:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
:
Clepardia II Kraków
25.05.2019
18:00
Bronowicki/Bratniak Kraków
:
Kabel
25.05.2019
15:30

Klasa B (Kraków IV)

Grom Kraków
:
Pychowianka Kraków
22.05.2019
18:00
Rzozovia Rzozów
:
Pychowianka Kraków
25.05.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
25.05.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
25.05.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
:
Wiarusy II
25.05.2019
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
:
Szczebel Lubień
25.05.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Jawor Jawornik
:
Raba II Dobczyce
25.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Staw Polanka
25.05.2019
16:00
Gościbia II Sułkowice
:
Radwan Skomielna Czarna
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
25.05.2019
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
:
Zryw Przesławice
25.05.2019
12:00

Klasa C (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
25.05.2019
01:00

Centralna Liga Juniorów

Elana Toruń
:
Legia Warszawa
25.05.2019
 
Jagiellonia
:
Motor Lublin
25.05.2019
 
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
25.05.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
25.05.2019
 
Arka G.
:
Wisła Kraków
25.05.2019
15:30
GKS Bełchatów
:
Escola Varsovia Warszawa
25.05.2019
14:30
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
25.05.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Resovia Rzeszów
25.05.2019
 
BKS Lublin
:
Korona Kielce
25.05.2019
 
Motor Lublin
:
Podgórze Kraków
25.05.2019
 

Centralna Liga Trampkarzy (gr.D) - wiosna

Resovia Rzeszów
:
Wisła Kraków
25.05.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
KKP Korona
25.05.2019
 

Małopolska Liga Juniorów

Zatorzanka Zator
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Sokół Słopnice
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
10:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Limanovia Limanowa
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
25.05.2019
12:30
Pcimianka
:
Hutnik Kraków
25.05.2019
 
Soła Oświęcim
:
Dąb P.
25.05.2019
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
25.05.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Unia Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
24.05.2019
15:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
25.05.2019
14:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
25.05.2019
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
 
MUKS TAP Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
25.05.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Glinik
25.05.2019
11:00
AS Progres Kraków
:
Unia Oświęcim
25.05.2019
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Limanovia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
25.05.2019
10:00
Soła
:
MKS Trzebinia
25.05.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Podhale Nowy Targ
25.05.2019
11:00
Krakus Nowa Huta
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
12:15

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
4:1
AZS Wrocław
21.05.2019
14:00
SMS Łódź
:
Górnik Łęczna
25.05.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
25.05.2019
13:00

II liga małopolska kobiet

Łysica Bodzentyn
:
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Widok Lublin
:
LKS Wierzchowiska
25.05.2019
14:30
Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Naprzód Sobolów
:
KSP Kielce
25.05.2019
13:00

III liga małopolska kobiet

Prądniczanka II Kraków
:
Tuchovia Tuchów
25.05.2019
14:00
Piast Skawina
:
Górnik Wieliczka
25.05.2019
 
Pogorzanka Pogorzyce
:
Bronowianka Kraków
25.05.2019
14:00
Podgórze Kraków
:
FSA Kraków
25.05.2019
10:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Victoria Gaj
:
Queens Witanowice
25.05.2019
 
Burza Roczyny
:
Wisła Brzeźnica
25.05.2019
 
Jedynka Krzeszowice
:
Victoria Zalas
25.05.2019
 

IV liga małopolska kobiet (wschód)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Zielonka Wrząsowice
25.05.2019
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tarnovia II
25.05.2019
 
Nieszkowianka Nieszkowice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
25.05.2019
 
Uran Łukowica
:
Piast Łapanów
25.05.2019
 

Myślenicka Liga Firm

Maan
:
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
:
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
:
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
:
Polplast
24.05.2019
21:00