facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa (gr.mistrzowska)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.05.2018

FC Toruń
2:2
Clearex Chorzów
03.05.2018
18:00
Gatta Zduńska Wola
4:2
Piast Gliwice
03.05.2018
18:45
Rekord Bielsko Biała
9:2
Red Dragons Pniewy
03.05.2018
19:00

2. kolejka 05.05.2018

Gatta Zduńska Wola
3:2
Red Dragons Pniewy
06.05.2018
18:00
FC Toruń
2:2
Rekord Bielsko Biała
06.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
3:2
Piast Gliwice
06.05.2018
18:00

3. kolejka 12.05.2018

Red Dragons Pniewy
3:4
Piast Gliwice
13.05.2018
15:30
Gatta Zduńska Wola
1:4
FC Toruń
13.05.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
2:4
Clearex Chorzów
14.05.2018
20:00

4. kolejka 19.05.2018

FC Toruń
5:1
Red Dragons Pniewy
19.05.2018
18:00
Piast Gliwice
2:8
Rekord Bielsko Biała
20.05.2018
18:00
Clearex Chorzów
0:2
Gatta Zduńska Wola
21.05.2018
20:00

5. kolejka 26.05.2018

Rekord Bielsko Biała
3:2
Gatta Zduńska Wola
25.05.2018
18:30
Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
27.05.2018
18:00
Piast Gliwice
3:0
FC Toruń
27.05.2018
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 26.05.2018

25.05.2018
18:30
Rekord Bielsko Biała
3:2
Gatta Zduńska Wola
27.05.2018
18:00
Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
27.05.2018
18:00
Piast Gliwice
3:0
FC Toruń

5. kolejka 26.05.2018

25.05.2018
18:30
Rekord Bielsko Biała
3:2
Gatta Zduńska Wola
27.05.2018
18:00
Red Dragons Pniewy
3:4
Clearex Chorzów
27.05.2018
18:00
Piast Gliwice
3:0
FC Toruń

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
2:2
Garbarnia Kraków
18.06.2018
18:00
Clepardia Kraków
2:4
Cracovia Kraków
18.06.2018
18:00
Prokocim Kraków
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
18.06.2018
18:00
Dąbski
4:1
Opatkowianka Opatkowice
18.06.2018
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
2:4
Prądniczanka Kraków
18.06.2018
18:00
Borek Kraków
0:0
Armatura Kraków
18.06.2018
18:30
Wieczysta Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
18.06.2018
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
18.06.2018
18:00

Myślenicka Liga Firm

Pod Blachą
:
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
:
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
:
Euforia
21.06.2018
21:00
K.B. Expansion
:
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny