facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.05.2018

Pogoń Szczecin
MKF Sole Miasto Wieliczka
03.05.2018
17:30
Słoneczny Stok Białystok
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
03.05.2018
 
AZS UG Gdańsk
5:5
AZS UŚ Katowice
03.05.2018
18:00

2. kolejka 05.05.2018

Pogoń Szczecin
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
05.05.2018
18:00
AZS UG Gdańsk
4:2
Słoneczny Stok Białystok
06.05.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
MKF Sole Miasto Wieliczka
06.05.2018
20:00

3. kolejka 12.05.2018

Lex Kancelaria Słomniki
0:5
MKF Sole Miasto Wieliczka
12.05.2018
 
Słoneczny Stok Białystok
4:4
AZS UŚ Katowice
12.05.2018
17:00
Pogoń Szczecin
4:2
AZS UG Gdańsk
13.05.2018
17:30

4. kolejka 19.05.2018

AZS UG Gdańsk
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
19.05.2018
 
AZS UŚ Katowice
4:0
Pogoń Szczecin
19.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

5. kolejka 26.05.2018

Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk
27.05.2018
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 26.05.2018

27.05.2018
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
 
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk

5. kolejka 26.05.2018

27.05.2018
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
 
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

AZS UJ Kraków
:
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
16.12.2018
16:30
Gwiazda Prószków
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.12.2018
17:00

I liga futsalu (południe)

GST Gliwice
:
Odra Futsal Opole
16.12.2018
16:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.12.2018
19:30
przełożony
Wanda Kraków
3:17
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30