facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Futsal Ekstraklasa (gr.spadkowa)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.05.2018

Pogoń Szczecin
MKF Sole Miasto Wieliczka
03.05.2018
17:30
Słoneczny Stok Białystok
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
03.05.2018
 
AZS UG Gdańsk
5:5
AZS UŚ Katowice
03.05.2018
18:00

2. kolejka 05.05.2018

Pogoń Szczecin
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
05.05.2018
18:00
AZS UG Gdańsk
4:2
Słoneczny Stok Białystok
06.05.2018
18:00
AZS UŚ Katowice
MKF Sole Miasto Wieliczka
06.05.2018
20:00

3. kolejka 12.05.2018

Lex Kancelaria Słomniki
0:5
MKF Sole Miasto Wieliczka
12.05.2018
 
Słoneczny Stok Białystok
4:4
AZS UŚ Katowice
12.05.2018
17:00
Pogoń Szczecin
4:2
AZS UG Gdańsk
13.05.2018
17:30

4. kolejka 19.05.2018

AZS UG Gdańsk
5:0
Lex Kancelaria Słomniki
19.05.2018
 
AZS UŚ Katowice
4:0
Pogoń Szczecin
19.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
Słoneczny Stok Białystok
20.05.2018
16:00

5. kolejka 26.05.2018

Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
18:00
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
 
MKF Sole Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk
27.05.2018
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

5. kolejka 26.05.2018

27.05.2018
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
 
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk

5. kolejka 26.05.2018

27.05.2018
18:00
Słoneczny Stok Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
27.05.2018
 
Lex Kancelaria Słomniki
0:5
AZS UŚ Katowice
27.05.2018
18:00
MKF Sole Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski
15.10.2018
16:15

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00

I liga futsalu (południe)

Berland OSiR Komprachcice
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.10.2018
19:30