facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.05.2018

Talaga
1:2
OL-Fliz
10.05.2018
20:00
Petrus Travel
5:4
Tonix
10.05.2018
20:00
Euforia
6:1
Pod Blachą
10.05.2018
21:00
Polplast
5:2
K.B. Expansion
10.05.2018
21:00

2. kolejka 17.05.2018

Pod Blachą
4:7
Tonix
17.05.2018
20:00
Talaga
3:4
Polplast
17.05.2018
20:00
Euforia
2:2
OL-Fliz
17.05.2018
21:00
Petrus Travel
4:3
K.B. Expansion
17.05.2018
21:00

3. kolejka 24.05.2018

Pod Blachą
3:3
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
5:5
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
5:4
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
0:5
Polplast
24.05.2018
21:00

4. kolejka 28.06.2018

OL-Fliz
3:5
Polplast
28.06.2018
20:00
Tonix
2:1
Talaga
28.06.2018
20:00
Pod Blachą
9:3
K.B. Expansion
28.06.2018
21:00
Euforia
11:5
Petrus Travel
28.06.2018
21:00

5. kolejka 07.06.2018

Pod Blachą
1:5
Polplast
07.06.2018
20:00
OL-Fliz
7:1
Petrus Travel
07.06.2018
20:00
K.B. Expansion
3:2
Talaga
07.06.2018
21:00
Tonix
5:8
Euforia
07.06.2018
21:00

6. kolejka 14.06.2018

Pod Blachą
1:4
Talaga
14.06.2018
20:00
OL-Fliz
1:4
Tonix
14.06.2018
20:00
Polplast
4:3
Petrus Travel
14.06.2018
21:00
K.B. Expansion
4:5
Euforia
14.06.2018
21:00

7. kolejka 21.06.2018

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

8. kolejka 30.08.2018

OL-Fliz
5:3
Talaga
30.08.2018
20:00
Tonix
5:7
Petrus Travel
30.08.2018
20:00
Pod Blachą
6:0
Euforia
30.08.2018
21:00
K.B. Expansion
3:11
Polplast
30.08.2018
21:00

9. kolejka 06.09.2018

Tonix
3:5
Pod Blachą
06.09.2018
21:00
Polplast
12:5
Talaga
06.09.2018
20:00
OL-Fliz
4:2
Euforia
06.09.2018
21:00
K.B. Expansion
4:6
Petrus Travel
06.09.2018
20:00

10. kolejka 13.09.2018

OL-Fliz
2:3
Pod Blachą
13.09.2018
21:00
Talaga
4:4
Petrus Travel
13.09.2018
20:00
K.B. Expansion
0:4
Tonix
13.09.2018
20:00
Polplast
4:6
Euforia
13.09.2018
21:00

11. kolejka 20.09.2018

Polplast
3:1
OL-Fliz
20.09.2018
20:00
Talaga
4:2
Tonix
20.09.2018
20:00
K.B. Expansion
1:6
Pod Blachą
20.09.2018
21:00
Petrus Travel
0:3 v.o.
Euforia
20.09.2018
21:00
występ zbyt dużej ilości zgłoszonych do rozgrywek MZPN piłkarzy w drużynie Petrus Travel, na boisku 4:2

12. kolejka 27.09.2018

Polplast
4:1
Pod Blachą
27.09.2018
21:00
Petrus Travel
8:3
OL-Fliz
27.09.2018
20:00
Talaga
3:1
K.B. Expansion
27.09.2018
20:00
Euforia
3:1
Tonix
27.09.2018
21:00

13. kolejka 04.10.2018

Talaga
1:6
Pod Blachą
04.10.2018
21:00
Tonix
4:3
OL-Fliz
04.10.2018
20:00
Petrus Travel
1:2
Polplast
04.10.2018
20:00
Euforia
15:2
K.B. Expansion
04.10.2018
21:00

14. kolejka 11.10.2018

Petrus Travel
2:5
Pod Blachą
11.10.2018
21:00
Tonix
2:5
Polplast
11.10.2018
20:00
Euforia
2:7
Talaga
11.10.2018
21:00
OL-Fliz
5:2
K.B. Expansion
11.10.2018
20:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 11.10.2018

11.10.2018
21:00
Petrus Travel
2:5
Pod Blachą
11.10.2018
20:00
Tonix
2:5
Polplast
11.10.2018
21:00
Euforia
2:7
Talaga
11.10.2018
20:00
OL-Fliz
5:2
K.B. Expansion

14. kolejka 11.10.2018

11.10.2018
21:00
Petrus Travel
2:5
Pod Blachą
11.10.2018
20:00
Tonix
2:5
Polplast
11.10.2018
21:00
Euforia
2:7
Talaga
11.10.2018
20:00
OL-Fliz
5:2
K.B. Expansion

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

I liga

Puszcza Niepołomice
1:3
Raków Częstochowa
11.11.2018
18:00

II liga

Górnik Łęczna
2:1
Gryf Wejherowo
11.11.2018
19:15

III liga, gr. IV

Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
11.11.2018
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
11.11.2018
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
3:2
Dunajec Zakliczyn
11.11.2018
11:00
GKS Drwinia
2:1
LKS Szaflary
11.11.2018
13:00
Olimpia Pisarzowa
0:1
Okocimski Brzesko
11.11.2018
13:00
Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
12.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:6
Sokół Słopnice
11.11.2018
13:30
KS Tymbark
1:5
Laskovia
11.11.2018
11:00
Sokół Stary Sącz
1:4
Gród Podegrodzie
11.11.2018
11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
11.11.2018
13:00
LKS Rupniów
2:3
Huragan Waksmund
11.11.2018
13:30

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2018
13:30
Orzeł Bębło
1:3
Partyzant Dojazdów
11.11.2018
14:00
Galicja Raciborowice
3:4
Szreniawa Koszyce
11.11.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:5
LKS Niedźwiedź
11.11.2018
14:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
1:3
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
11.11.2018
13:00

Klasa A (Olkusz)

Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł K.
11.11.2018
13:30

Klasa B (Kraków I)

Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00

Klasa B (Kraków II)

Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Topór Aleksandrowice
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
3:1
Zawisza Sulechów
11.11.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Pozowianka Pozowice
3:1
Universum Kraków
11.11.2018
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
5:2
TKKF Kliny Kraków
11.11.2018
11:00
Gajowianka II Gaj
3:2
Grom Kraków
11.11.2018
14:00
Piast Skawina
:
Pogoń Skotniki
12.11.2018
13:30

Klasa B (Olkusz II)

Cobra Wężerów
2:8
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00
Czapla Czaple Male
0:5
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

Centralna Liga Juniorów

Ruch Chorzów
1:2
Escola Varsovia Warszawa
11.11.2018
11:30
Arka G.
2:3
Śląsk Wrocław
11.11.2018
13:00
Cracovia Kraków
2:1
Wisła Kraków
11.11.2018
14:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
5:3
Profi Zielonki
11.11.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
BKS Bochnia
11.11.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Garbarnia Kraków
11.11.2018
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Zatorzanka Zator
12.11.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

III liga małopolska kobiet

Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
14.11.2018
18:00