facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.05.2018

Talaga
1:2
OL-Fliz
10.05.2018
20:00
Petrus Travel
5:4
Tonix
10.05.2018
20:00
Euforia
6:1
Pod Blachą
10.05.2018
21:00
Polplast
5:2
K.B. Expansion
10.05.2018
21:00

2. kolejka 17.05.2018

Pod Blachą
4:7
Tonix
17.05.2018
20:00
Talaga
3:4
Polplast
17.05.2018
20:00
Euforia
2:2
OL-Fliz
17.05.2018
21:00
Petrus Travel
4:3
K.B. Expansion
17.05.2018
21:00

3. kolejka 24.05.2018

Pod Blachą
3:3
OL-Fliz
24.05.2018
20:00
Petrus Travel
5:5
Talaga
24.05.2018
20:00
Tonix
5:4
K.B. Expansion
24.05.2018
21:00
Euforia
0:5
Polplast
24.05.2018
21:00

4. kolejka 28.06.2018

OL-Fliz
3:5
Polplast
28.06.2018
20:00
Tonix
2:1
Talaga
28.06.2018
20:00
Pod Blachą
9:3
K.B. Expansion
28.06.2018
21:00
Euforia
11:5
Petrus Travel
28.06.2018
21:00

5. kolejka 07.06.2018

Pod Blachą
1:5
Polplast
07.06.2018
20:00
OL-Fliz
7:1
Petrus Travel
07.06.2018
20:00
K.B. Expansion
3:2
Talaga
07.06.2018
21:00
Tonix
5:8
Euforia
07.06.2018
21:00

6. kolejka 14.06.2018

Pod Blachą
1:4
Talaga
14.06.2018
20:00
OL-Fliz
1:4
Tonix
14.06.2018
20:00
Polplast
4:3
Petrus Travel
14.06.2018
21:00
K.B. Expansion
4:5
Euforia
14.06.2018
21:00

7. kolejka 21.06.2018

Pod Blachą
3:4
Petrus Travel
21.06.2018
20:00
Polplast
6:1
Tonix
21.06.2018
20:00
Talaga
3:0 v.o.
Euforia
21.06.2018
21:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Euforii, na boisku 2:8
K.B. Expansion
0:8
OL-Fliz
21.06.2018
21:00

8. kolejka

OL-Fliz
:
Talaga
 
 
Tonix
:
Petrus Travel
 
 
Pod Blachą
:
Euforia
 
 
K.B. Expansion
:
Polplast
 
 

9. kolejka

Tonix
:
Pod Blachą
 
 
Polplast
:
Talaga
 
 
OL-Fliz
:
Euforia
 
 
K.B. Expansion
:
Petrus Travel
 
 

10. kolejka

OL-Fliz
:
Pod Blachą
 
 
Talaga
:
Petrus Travel
 
 
K.B. Expansion
:
Tonix
 
 
Polplast
:
Euforia
 
 

11. kolejka

Polplast
:
OL-Fliz
 
 
Talaga
:
Tonix
 
 
K.B. Expansion
:
Pod Blachą
 
 
Petrus Travel
:
Euforia
 
 

12. kolejka

Polplast
:
Pod Blachą
 
 
Petrus Travel
:
OL-Fliz
 
 
Talaga
:
K.B. Expansion
 
 
Euforia
:
Tonix
 
 

13. kolejka

Talaga
:
Pod Blachą
 
 
Tonix
:
OL-Fliz
 
 
Petrus Travel
:
Polplast
 
 
Euforia
:
K.B. Expansion
 
 

14. kolejka

Petrus Travel
:
Pod Blachą
 
 
Tonix
:
Polplast
 
 
Euforia
:
Talaga
 
 
OL-Fliz
:
K.B. Expansion
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka

 
 
Petrus Travel
:
Pod Blachą
 
 
Tonix
:
Polplast
 
 
Euforia
:
Talaga
 
 
OL-Fliz
:
K.B. Expansion

14. kolejka

 
 
Petrus Travel
:
Pod Blachą
 
 
Tonix
:
Polplast
 
 
Euforia
:
Talaga
 
 
OL-Fliz
:
K.B. Expansion

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Miedź Legnica
:
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
:
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

I liga

Chojniczanka Chojnice
3:3
Sandecja Nowy Sącz
20.07.2018
20:00
Garbarnia Kraków
0:2
Stal Mielec
20.07.2018
17:45
Raków Częstochowa
:
Puszcza Niepołomice
21.07.2018
20:00
GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
21.07.2018
20:30
Odra Opole
:
GKS Tychy
21.07.2018
18:00
Chrobry Głogów
:
ŁKS Łódź
21.07.2018
17:45
GKS Katowice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.07.2018
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Bytovia Bytów
21.07.2018
17:00

II liga

ROW Rybnik
:
Stal Stalowa Wola
20.07.2018
18:00
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
21.07.2018
17:00
Resovia Rzeszów
:
Znicz Pruszków
21.07.2018
17:30
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
21.07.2018
19:10
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
21.07.2018
16:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Bełchatów
21.07.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Ruch Chorzów
21.07.2018
17:00
Radomiak Radom
:
Skra Bełchatów
21.07.2018
18:00
Elana Toruń
:
Rozwój Katowice
22.07.2018
15:00