facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.07.2018

Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

2. kolejka 27.07.2018

Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
27.07.2018
18:00
Wisła Kraków
2:1
Miedź Legnica
27.07.2018
20:30
Zagłębie Lubin
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.07.2018
18:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
28.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Wisła Płock
29.07.2018
15:30
Arka Gdynia
0:2
Jagiellonia Białystok
29.07.2018
18:00
Lech Poznań
Cracovia Kraków
29.07.2018
18:00
Pogoń Szczecin
0:2
Piast Gliwice
30.07.2018
18:00

3. kolejka 03.08.2018

Wisła Płock
1:2
Korona Kielce
03.08.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
3:0
Pogoń Szczecin
03.08.2018
20:30
Piast Gliwice
2:1
Zagłębie Lubin
04.08.2018
18:00
Legia Warszawa
0:0
Lechia Gdańsk
04.08.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:1
Lech Poznań
05.08.2018
15:30
Miedź Legnica
1:3
Górnik Zabrze
05.08.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Wisła Kraków
05.08.2018
18:00
Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
06.08.2018
18:00

4. kolejka 10.08.2018

Lechia Gdańsk
2:0
Miedź Legnica
10.08.2018
18:00
Wisła Kraków
Wisła Płock
10.08.2018
20:30
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
11.08.2018
18:00
Arka Gdynia
1:1
Górnik Zabrze
11.08.2018
20:30
Piast Gliwice
1:3
Legia Warszawa
12.08.2018
15:30
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
12.08.2018
18:00
Lech Poznań
4:0
Zagłębie Sosnowiec
12.08.2018
18:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
13.08.2018
18:00

5. kolejka 17.08.2018

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
0:2
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

6. kolejka 25.08.2018

Korona Kielce
2:1
Arka Gdynia
24.08.2018
20:30
Piast Gliwice
Cracovia Kraków
24.08.2018
18:00
Pogoń Szczecin
2:3
Lechia Gdańsk
25.08.2018
18:00
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
25.08.2018
20:30
Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
26.08.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Miedź Legnica
26.08.2018
15:30
Legia Warszawa
1:4
Wisła Płock
26.08.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Śląsk Wrocław
27.08.2018
18:00

7. kolejka 01.09.2018

Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
31.08.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
31.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
01.09.2018
18:00
Arka Gdynia
2:2
Zagłębie Sosnowiec
01.09.2018
15:30
Lech Poznań
1:1
Piast Gliwice
01.09.2018
20:30
Miedź Legnica
2:0
Zagłębie Lubin
02.09.2018
15:30
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
02.09.2018
18:00
Wisła Płock
1:1
Jagiellonia Białystok
02.09.2018
15:30

8. kolejka 15.09.2018

Zagłębie Lubin
4:0
Śląsk Wrocław
14.09.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
3:1
Cracovia Kraków
14.09.2018
20:30
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
15.09.2018
20:30
Wisła Płock
2:2
Miedź Legnica
15.09.2018
15:30
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
15.09.2018
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
16.09.2018
15:30
Legia Warszawa
1:0
Lech Poznań
16.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

9. kolejka 22.09.2018

Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
1:0
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
1:4
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
3:3
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
4:1
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
1:3
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00
Korona Kielce
3:1
Zagłębie Sosnowiec
24.09.2018
18:00

10. kolejka 29.09.2018

Wisła Płock
1:0
Lechia Gdańsk
28.09.2018
18:00
Legia Warszawa
1:1
Arka Gdynia
28.09.2018
20:30
Zagłębie Lubin
0:2
Pogoń Szczecin
29.09.2018
18:00
Wisła Kraków
Korona Kielce
29.09.2018
20:30
Piast Gliwice
1:0
Górnik Zabrze
29.09.2018
15:30
Lech Poznań
2:1
Miedź Legnica
30.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Cracovia Kraków
30.09.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
0:4
Śląsk Wrocław
01.10.2018
18:00

11. kolejka 06.10.2018

Miedź Legnica
2:2
Piast Gliwice
05.10.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lech Poznań
05.10.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
06.10.2018
20:30
Pogoń Szczecin
4:0
Wisła Płock
06.10.2018
15:30
Lechia Gdańsk
4:1
Zagłębie Sosnowiec
06.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
07.10.2018
18:00
Arka Gdynia
3:1
Zagłębie Lubin
07.10.2018
15:30
Korona Kielce
1:1
Jagiellonia Białystok
07.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Jagiellonia Białystok
2:1
Pogoń Szczecin
19.10.2018
20:30
Piast Gliwice
1:1
Lechia Gdańsk
19.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
2:1
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
3:3
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
3:3
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:0
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

13. kolejka 27.10.2018

Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
26.10.2018
20:30
Miedź Legnica
0:5
Śląsk Wrocław
26.10.2018
18:00
Pogoń Szczecin
3:0
Lech Poznań
27.10.2018
20:30
Wisła Płock
1:1
Piast Gliwice
27.10.2018
15:30
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
27.10.2018
18:00
Korona Kielce
Cracovia Kraków
28.10.2018
15:30
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin
28.10.2018
18:00
Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec
29.10.2018
18:00

14. kolejka 03.11.2018

Arka Gdynia
2:3
Pogoń Szczecin
02.11.2018
18:00
Piast Gliwice
Wisła Kraków
02.11.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:3
Wisła Płock
03.11.2018
18:00
Cracovia Kraków
0:0
Miedź Legnica
03.11.2018
15:30
Legia Warszawa
4:0
Górnik Zabrze
03.11.2018
20:30
Zagłębie Lubin
0:1
Korona Kielce
04.11.2018
15:30
Lech Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
04.11.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:4
Jagiellonia Białystok
05.11.2018
18:00

15. kolejka 10.11.2018

Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
09.11.2018
20:30
Górnik Zabrze
2:2
Śląsk Wrocław
09.11.2018
18:00
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
10.11.2018
20:30
Wisła Płock
2:0
Zagłębie Sosnowiec
10.11.2018
15:30
Lechia Gdańsk
1:0
Cracovia Kraków
10.11.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

16. kolejka 24.11.2018

Piast Gliwice
0:0
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2018
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
24.11.2018
20:30
Lech Poznań
2:1
Wisła Płock
24.11.2018
18:00
Korona Kielce
4:2
Górnik Zabrze
24.11.2018
15:30
Zagłębie Lubin
0:1
Legia Warszawa
25.11.2018
15:30
Pogoń Szczecin
2:0
Miedź Legnica
25.11.2018
13:00
Lechia Gdańsk
3:2
Jagiellonia Białystok
25.11.2018
18:00
Arka Gdynia
4:1
Wisła Kraków
26.11.2018
18:00

17. kolejka 01.12.2018

Śląsk Wrocław
0:2
Lechia Gdańsk
30.11.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
3:1
Arka Gdynia
30.11.2018
20:30
Miedź Legnica
2:0
Wisła Kraków
01.12.2018
18:00
Wisła Płock
0:4
Górnik Zabrze
01.12.2018
15:30
Legia Warszawa
3:0
Korona Kielce
01.12.2018
20:30
Cracovia Kraków
1:0
Lech Poznań
02.12.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Zagłębie Lubin
02.12.2018
15:30
Piast Gliwice
3:0
Pogoń Szczecin
03.12.2018
18:00

18. kolejka 08.12.2018

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

19. kolejka 15.12.2018

Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
15.12.2018
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
15.12.2018
00:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
15.12.2018
00:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
15.12.2018
00:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
15.12.2018
00:00
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
15.12.2018
00:00
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
00:00

20. kolejka 22.12.2018

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
22.12.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
22.12.2018
00:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
22.12.2018
00:00
Arka Gdynia
:
Wisła Płock
22.12.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
22.12.2018
00:00
Korona Kielce
:
Miedź Legnica
22.12.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Legia Warszawa
22.12.2018
00:00
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
22.12.2018
00:00

21. kolejka 09.02.2019

Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Sosnowiec
09.02.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Jagiellonia Białystok
09.02.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Piast Gliwice
09.02.2019
00:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
09.02.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
09.02.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
09.02.2019
00:00
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
09.02.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
09.02.2019
00:00

22. kolejka 16.02.2019

Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
16.02.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
16.02.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
16.02.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
16.02.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
16.02.2019
00:00
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
16.02.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
16.02.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Lech Poznań
16.02.2019
00:00

23. kolejka 23.02.2019

Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
23.02.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Wisła Płock
23.02.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.02.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
23.02.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
23.02.2019
00:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.02.2019
00:00
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
23.02.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019
00:00

24. kolejka 02.03.2019

Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
02.03.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
02.03.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
02.03.2019
00:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
02.03.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Miedź Legnica
02.03.2019
00:00
Lech Poznań
:
Arka Gdynia
02.03.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Korona Kielce
02.03.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
02.03.2019
00:00

25. kolejka 09.03.2019

Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
09.03.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Lech Poznań
09.03.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
09.03.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Sosnowiec
09.03.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
09.03.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
09.03.2019
00:00
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
09.03.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Piast Gliwice
09.03.2019
00:00

26. kolejka 16.03.2019

Zagłębie Lubin
:
Arka Gdynia
16.03.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Korona Kielce
16.03.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
16.03.2019
00:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
16.03.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
16.03.2019
00:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.03.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Lechia Gdańsk
16.03.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Miedź Legnica
16.03.2019
00:00

27. kolejka 30.03.2019

Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
30.03.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.03.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
30.03.2019
00:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
30.03.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
30.03.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
30.03.2019
00:00
Korona Kielce
:
Lech Poznań
30.03.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
30.03.2019
00:00

28. kolejka 03.04.2019

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
03.04.2019
00:00
Śląsk Wrocław
:
Miedź Legnica
03.04.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
03.04.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
03.04.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
03.04.2019
00:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
03.04.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
03.04.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Wisła Płock
03.04.2019
00:00

29. kolejka 06.04.2019

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Sosnowiec
06.04.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Cracovia Kraków
06.04.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
06.04.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
06.04.2019
00:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
06.04.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
06.04.2019
00:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Lubin
06.04.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
06.04.2019
00:00

30. kolejka 13.04.2019

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
13.04.2019
00:00
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
13.04.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
13.04.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
13.04.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
13.04.2019
00:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia Białystok
13.04.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Płock
13.04.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
13.04.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

19. kolejka 15.12.2018

15.12.2018
00:00
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
15.12.2018
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
15.12.2018
00:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
15.12.2018
00:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
15.12.2018
00:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
15.12.2018
00:00
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
15.12.2018
00:00
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia

18. kolejka 08.12.2018

07.12.2018
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
20:30
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
08.12.2018
15:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
20:30
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
18:00
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
09.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
15:30
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
10.12.2018
18:00
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków

20. kolejka 22.12.2018

22.12.2018
00:00
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
22.12.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
22.12.2018
00:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
22.12.2018
00:00
Arka Gdynia
:
Wisła Płock
22.12.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
22.12.2018
00:00
Korona Kielce
:
Miedź Legnica
22.12.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Legia Warszawa
22.12.2018
00:00
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00