facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.07.2018

Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

2. kolejka 27.07.2018

Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
27.07.2018
18:00
Wisła Kraków
2:1
Miedź Legnica
27.07.2018
20:30
Zagłębie Lubin
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.07.2018
18:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
28.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Wisła Płock
29.07.2018
15:30
Arka Gdynia
0:2
Jagiellonia Białystok
29.07.2018
18:00
Lech Poznań
Cracovia Kraków
29.07.2018
18:00
Pogoń Szczecin
0:2
Piast Gliwice
30.07.2018
18:00

3. kolejka 03.08.2018

Wisła Płock
1:2
Korona Kielce
03.08.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
3:0
Pogoń Szczecin
03.08.2018
20:30
Piast Gliwice
2:1
Zagłębie Lubin
04.08.2018
18:00
Legia Warszawa
0:0
Lechia Gdańsk
04.08.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:1
Lech Poznań
05.08.2018
15:30
Miedź Legnica
1:3
Górnik Zabrze
05.08.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Wisła Kraków
05.08.2018
18:00
Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
06.08.2018
18:00

4. kolejka 10.08.2018

Lechia Gdańsk
2:0
Miedź Legnica
10.08.2018
18:00
Wisła Kraków
Wisła Płock
10.08.2018
20:30
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
11.08.2018
18:00
Arka Gdynia
1:1
Górnik Zabrze
11.08.2018
20:30
Piast Gliwice
1:3
Legia Warszawa
12.08.2018
15:30
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
12.08.2018
18:00
Lech Poznań
4:0
Zagłębie Sosnowiec
12.08.2018
18:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
13.08.2018
18:00

5. kolejka 17.08.2018

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
0:2
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

6. kolejka 25.08.2018

Korona Kielce
2:1
Arka Gdynia
24.08.2018
20:30
Piast Gliwice
Cracovia Kraków
24.08.2018
18:00
Pogoń Szczecin
2:3
Lechia Gdańsk
25.08.2018
18:00
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
25.08.2018
20:30
Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
26.08.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Miedź Legnica
26.08.2018
15:30
Legia Warszawa
1:4
Wisła Płock
26.08.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Śląsk Wrocław
27.08.2018
18:00

7. kolejka 01.09.2018

Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
31.08.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
31.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
01.09.2018
18:00
Arka Gdynia
2:2
Zagłębie Sosnowiec
01.09.2018
15:30
Lech Poznań
1:1
Piast Gliwice
01.09.2018
20:30
Miedź Legnica
2:0
Zagłębie Lubin
02.09.2018
15:30
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
02.09.2018
18:00
Wisła Płock
1:1
Jagiellonia Białystok
02.09.2018
15:30

8. kolejka 15.09.2018

Zagłębie Lubin
4:0
Śląsk Wrocław
14.09.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
3:1
Cracovia Kraków
14.09.2018
20:30
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
15.09.2018
20:30
Wisła Płock
2:2
Miedź Legnica
15.09.2018
15:30
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
15.09.2018
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
16.09.2018
15:30
Legia Warszawa
1:0
Lech Poznań
16.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

9. kolejka 22.09.2018

Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
1:0
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
1:4
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
3:3
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
4:1
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
1:3
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00
Korona Kielce
3:1
Zagłębie Sosnowiec
24.09.2018
18:00

10. kolejka 29.09.2018

Wisła Płock
1:0
Lechia Gdańsk
28.09.2018
18:00
Legia Warszawa
1:1
Arka Gdynia
28.09.2018
20:30
Zagłębie Lubin
0:2
Pogoń Szczecin
29.09.2018
18:00
Wisła Kraków
Korona Kielce
29.09.2018
20:30
Piast Gliwice
1:0
Górnik Zabrze
29.09.2018
15:30
Lech Poznań
2:1
Miedź Legnica
30.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Cracovia Kraków
30.09.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
0:4
Śląsk Wrocław
01.10.2018
18:00

11. kolejka 06.10.2018

Miedź Legnica
2:2
Piast Gliwice
05.10.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lech Poznań
05.10.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
06.10.2018
20:30
Pogoń Szczecin
4:0
Wisła Płock
06.10.2018
15:30
Lechia Gdańsk
4:1
Zagłębie Sosnowiec
06.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
07.10.2018
18:00
Arka Gdynia
3:1
Zagłębie Lubin
07.10.2018
15:30
Korona Kielce
1:1
Jagiellonia Białystok
07.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Jagiellonia Białystok
2:1
Pogoń Szczecin
19.10.2018
20:30
Piast Gliwice
1:1
Lechia Gdańsk
19.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
1:2
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
2:1
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:1
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
3:3
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
3:3
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:0
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

13. kolejka 27.10.2018

Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
26.10.2018
20:30
Miedź Legnica
0:5
Śląsk Wrocław
26.10.2018
18:00
Pogoń Szczecin
3:0
Lech Poznań
27.10.2018
20:30
Wisła Płock
1:1
Piast Gliwice
27.10.2018
15:30
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
27.10.2018
18:00
Korona Kielce
Cracovia Kraków
28.10.2018
15:30
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin
28.10.2018
18:00
Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec
29.10.2018
18:00

14. kolejka 03.11.2018

Arka Gdynia
2:3
Pogoń Szczecin
02.11.2018
18:00
Piast Gliwice
Wisła Kraków
02.11.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:3
Wisła Płock
03.11.2018
18:00
Cracovia Kraków
0:0
Miedź Legnica
03.11.2018
15:30
Legia Warszawa
4:0
Górnik Zabrze
03.11.2018
20:30
Zagłębie Lubin
0:1
Korona Kielce
04.11.2018
15:30
Lech Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
04.11.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:4
Jagiellonia Białystok
05.11.2018
18:00

15. kolejka 10.11.2018

Pogoń Szczecin
2:1
Legia Warszawa
09.11.2018
20:30
Górnik Zabrze
2:2
Śląsk Wrocław
09.11.2018
18:00
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
10.11.2018
20:30
Wisła Płock
2:0
Zagłębie Sosnowiec
10.11.2018
15:30
Lechia Gdańsk
1:0
Cracovia Kraków
10.11.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Lech Poznań
11.11.2018
18:00
Miedź Legnica
0:4
Arka Gdynia
11.11.2018
15:30
Korona Kielce
1:0
Piast Gliwice
11.11.2018
15:30

16. kolejka 24.11.2018

Piast Gliwice
0:0
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2018
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
24.11.2018
20:30
Lech Poznań
2:1
Wisła Płock
24.11.2018
18:00
Korona Kielce
4:2
Górnik Zabrze
24.11.2018
15:30
Zagłębie Lubin
0:1
Legia Warszawa
25.11.2018
15:30
Pogoń Szczecin
2:0
Miedź Legnica
25.11.2018
13:00
Lechia Gdańsk
3:2
Jagiellonia Białystok
25.11.2018
18:00
Arka Gdynia
4:1
Wisła Kraków
26.11.2018
18:00

17. kolejka 01.12.2018

Śląsk Wrocław
0:2
Lechia Gdańsk
30.11.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
3:1
Arka Gdynia
30.11.2018
20:30
Miedź Legnica
2:0
Wisła Kraków
01.12.2018
18:00
Wisła Płock
0:4
Górnik Zabrze
01.12.2018
15:30
Legia Warszawa
3:0
Korona Kielce
01.12.2018
20:30
Cracovia Kraków
1:0
Lech Poznań
02.12.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Zagłębie Lubin
02.12.2018
15:30
Piast Gliwice
3:0
Pogoń Szczecin
03.12.2018
18:00

18. kolejka 08.12.2018

Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
07.12.2018
18:00
Lech Poznań
2:0
Śląsk Wrocław
07.12.2018
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
15:30
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
20:30
Korona Kielce
2:2
Wisła Płock
08.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
0:3
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

19. kolejka 15.12.2018

Jagiellonia Białystok
0:4
Zagłębie Lubin
14.12.2018
20:30
Wisła Płock
1:2
Wisła Kraków
14.12.2018
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
15.12.2018
15:30
Legia Warszawa
2:0
Piast Gliwice
15.12.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Arka Gdynia
15.12.2018
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Korona Kielce
16.12.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
0:6
Lech Poznań
16.12.2018
18:00
Miedź Legnica
0:0
Lechia Gdańsk
17.12.2018
18:00

20. kolejka 22.12.2018

Pogoń Szczecin
2:1
Śląsk Wrocław
20.12.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
2:3
Legia Warszawa
20.12.2018
20:30
Wisła Kraków
Lech Poznań
21.12.2018
20:30
Arka Gdynia
3:3
Wisła Płock
21.12.2018
18:00
Piast Gliwice
1:1
Jagiellonia Białystok
21.12.2018
18:00
Zagłębie Lubin
Cracovia Kraków
22.12.2018
18:00
Lechia Gdańsk
4:0
Górnik Zabrze
22.12.2018
18:00
Korona Kielce
0:0
Miedź Legnica
22.12.2018
15:30

21. kolejka 09.02.2019

Miedź Legnica
0:3
Jagiellonia Białystok
08.02.2019
18:00
Lech Poznań
1:2
Zagłębie Lubin
08.02.2019
20:30
Śląsk Wrocław
2:0
Zagłębie Sosnowiec
09.02.2019
15:30
Cracovia Kraków
2:1
Piast Gliwice
09.02.2019
18:00
Lechia Gdańsk
2:1
Pogoń Szczecin
09.02.2019
20:30
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
10.02.2019
18:00
Arka Gdynia
1:2
Korona Kielce
10.02.2019
15:30
Górnik Zabrze
2:0
Wisła Kraków
11.02.2019
18:00

22. kolejka 16.02.2019

Pogoń Szczecin
3:1
Górnik Zabrze
15.02.2019
18:00
Piast Gliwice
4:0
Lech Poznań
15.02.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Wisła Płock
16.02.2019
15:30
Korona Kielce
0:0
Lechia Gdańsk
16.02.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
3:2
Arka Gdynia
16.02.2019
18:00
Zagłębie Lubin
3:0
Miedź Legnica
17.02.2019
15:30
Legia Warszawa
0:2
Cracovia Kraków
17.02.2019
18:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
18.02.2019
18:00

23. kolejka 23.02.2019

Arka Gdynia
1:2
Piast Gliwice
22.02.2019
18:00
Korona Kielce
1:1
Pogoń Szczecin
22.02.2019
20:30
Lechia Gdańsk
1:0
Wisła Kraków
23.02.2019
20:30
Lech Poznań
2:0
Legia Warszawa
23.02.2019
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019
15:30
Miedź Legnica
2:1
Wisła Płock
24.02.2019
15:30
Cracovia Kraków
1:0
Jagiellonia Białystok
24.02.2019
18:00
Śląsk Wrocław
2:0
Zagłębie Lubin
25.02.2019
18:00

24. kolejka 02.03.2019

Legia Warszawa
2:0
Miedź Legnica
01.03.2019
20:30
Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
01.03.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
2:2
Górnik Zabrze
02.03.2019
18:00
Wisła Płock
3:2
Cracovia Kraków
02.03.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
4:1
Korona Kielce
02.03.2019
15:30
Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
03.03.2019
15:30
Lech Poznań
1:0
Arka Gdynia
03.03.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:1
Lechia Gdańsk
04.03.2019
18:00

25. kolejka 09.03.2019

Śląsk Wrocław
2:0
Jagiellonia Białystok
08.03.2019
20:30
Górnik Zabrze
0:2
Piast Gliwice
08.03.2019
18:00
Cracovia Kraków
Zagłębie Sosnowiec
09.03.2019
15:30
Arka Gdynia
1:2
Legia Warszawa
09.03.2019
20:30
Korona Kielce
Wisła Kraków
09.03.2019
18:00
Miedź Legnica
3:2
Lech Poznań
10.03.2019
18:00
Pogoń Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin
10.03.2019
15:30
Lechia Gdańsk
1:1
Wisła Płock
11.03.2019
18:00

26. kolejka 16.03.2019

Wisła Płock
0:2
Pogoń Szczecin
15.03.2019
18:00
Lech Poznań
0:3
Górnik Zabrze
15.03.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
1:3
Korona Kielce
16.03.2019
15:30
Legia Warszawa
1:0
Śląsk Wrocław
16.03.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Lechia Gdańsk
16.03.2019
18:00
Zagłębie Lubin
0:0
Arka Gdynia
17.03.2019
15:30
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
17.03.2019
18:00
Piast Gliwice
2:1
Miedź Legnica
17.03.2019
15:30

27. kolejka 30.03.2019

Wisła Płock
0:1
Zagłębie Lubin
29.03.2019
18:00
Lechia Gdańsk
2:0
Piast Gliwice
29.03.2019
20:30
Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
29.03.2019
20:30
Miedź Legnica
0:2
Zagłębie Sosnowiec
30.03.2019
15:30
Arka Gdynia
0:2
Śląsk Wrocław
30.03.2019
18:00
Korona Kielce
0:0
Lech Poznań
30.03.2019
20:30
Pogoń Szczecin
0:0
Jagiellonia Białystok
31.03.2019
15:30
Wisła Kraków
Legia Warszawa
31.03.2019
18:00

28. kolejka 03.04.2019

Zagłębie Lubin
1:1
Górnik Zabrze
02.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
0:0
Miedź Legnica
02.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
Korona Kielce
02.04.2019
18:00
Arka Gdynia
0:0
Lechia Gdańsk
02.04.2019
20:30
Legia Warszawa
3:0
Jagiellonia Białystok
03.04.2019
20:30
Lech Poznań
3:2
Pogoń Szczecin
03.04.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
4:3
Wisła Kraków
03.04.2019
20:30
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
03.04.2019
18:00

29. kolejka 06.04.2019

Miedź Legnica
Cracovia Kraków
05.04.2019
20:30
Korona Kielce
0:2
Zagłębie Lubin
05.04.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Zagłębie Sosnowiec
06.04.2019
15:30
Wisła Kraków
Piast Gliwice
06.04.2019
18:00
Lechia Gdańsk
Lech Poznań
06.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
3:3
Arka Gdynia
07.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
07.04.2019
18:00
Wisła Płock
2:0
Śląsk Wrocław
08.04.2019
18:00

30. kolejka 13.04.2019

Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
13.04.2019
18:00
Śląsk Wrocław
0:1
Górnik Zabrze
13.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
4:2
Lechia Gdańsk
13.04.2019
18:00
Legia Warszawa
3:1
Pogoń Szczecin
13.04.2019
18:00
Arka Gdynia
1:1
Miedź Legnica
13.04.2019
18:00
Lech Poznań
0:2
Jagiellonia Białystok
13.04.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:3
Wisła Płock
13.04.2019
18:00
Piast Gliwice
4:0
Korona Kielce
13.04.2019
18:00

31. kolejka 20.04.2019

Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
15:30
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
18:00
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
20.04.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
20.04.2019
18:00
Wisła Kraków
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00

32. kolejka 24.04.2019

Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

33. kolejka 27.04.2019

Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
26.04.2019
18:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
27.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
27.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
28.04.2019
18:00
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
28.04.2019
15:30
Miedź Legnica
:
Wisła Płock
28.04.2019
13:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Sosnowiec
29.04.2019
18:00

34. kolejka 04.05.2019

Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
03.05.2019
20:30
Wisła Płock
:
Arka Gdynia
03.05.2019
18:00
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
04.05.2019
20:30
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
04.05.2019
18:00
Korona Kielce
:
Miedź Legnica
04.05.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
05.05.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Śląsk Wrocław
05.05.2019
15:30
Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
06.05.2019
18:00

35. kolejka 11.05.2019

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.05.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Sosnowiec
10.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
11.05.2019
20:30
Miedź Legnica
:
Górnik Zabrze
11.05.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
11.05.2019
15:30
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
12.05.2019
18:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
12.05.2019
15:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.05.2019
13:00

36. kolejka 15.05.2019

Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
13.05.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Śląsk Wrocław
14.05.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Korona Kielce
14.05.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
14.05.2019
20:30
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
15.05.2019
20:30
Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
15.05.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
15.05.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.05.2019
20:30

37. kolejka 18.05.2019

Wisła Kraków
:
Miedź Legnica
18.05.2019
15:30
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
18.05.2019
15:30
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
18.05.2019
15:30
Wisła Płock
:
Zagłębie Sosnowiec
18.05.2019
15:30
Lechia Gdańsk
:
Jagiellonia Białystok
19.05.2019
18:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
19.05.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Lech Poznań
19.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
19.05.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

32. kolejka 24.04.2019

23.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
20:30
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
24.04.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
25.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
18:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica

31. kolejka 20.04.2019

20.04.2019
15:30
Lechia Gdańsk
0:2
Piast Gliwice
20.04.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:3
Pogoń Szczecin
20.04.2019
20:30
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
20.04.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
3:3
Lech Poznań
22.04.2019
15:30
Wisła Kraków
Wisła Płock
22.04.2019
18:00
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
15:30
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
18:00
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia

33. kolejka 27.04.2019

26.04.2019
20:30
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
26.04.2019
18:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia Białystok
27.04.2019
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
27.04.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
28.04.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
28.04.2019
15:30
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
28.04.2019
13:00
Miedź Legnica
:
Wisła Płock
29.04.2019
18:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Sosnowiec

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00