facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 20.07.2018

Miedź Legnica
1:0
Pogoń Szczecin
20.07.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
0:1
Lechia Gdańsk
20.07.2018
20:30
Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
21.07.2018
15:30
Wisła Kraków
0:0
Arka Gdynia
21.07.2018
18:00
Legia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
21.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Korona Kielce
22.07.2018
15:30
Wisła Płock
1:2
Lech Poznań
22.07.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:2
Piast Gliwice
23.07.2018
18:00

2. kolejka 27.07.2018

Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
27.07.2018
18:00
Wisła Kraków
2:1
Miedź Legnica
27.07.2018
20:30
Zagłębie Lubin
2:1
Zagłębie Sosnowiec
28.07.2018
18:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
28.07.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Wisła Płock
29.07.2018
15:30
Arka Gdynia
0:2
Jagiellonia Białystok
29.07.2018
18:00
Lech Poznań
Cracovia Kraków
29.07.2018
18:00
Pogoń Szczecin
0:2
Piast Gliwice
30.07.2018
18:00

3. kolejka 03.08.2018

Wisła Płock
1:2
Korona Kielce
03.08.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
3:0
Pogoń Szczecin
03.08.2018
20:30
Piast Gliwice
2:1
Zagłębie Lubin
04.08.2018
18:00
Legia Warszawa
0:0
Lechia Gdańsk
04.08.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:1
Lech Poznań
05.08.2018
15:30
Miedź Legnica
1:3
Górnik Zabrze
05.08.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Wisła Kraków
05.08.2018
18:00
Cracovia Kraków
0:0
Arka Gdynia
06.08.2018
18:00

4. kolejka 10.08.2018

Lechia Gdańsk
2:0
Miedź Legnica
10.08.2018
18:00
Wisła Kraków
Wisła Płock
10.08.2018
20:30
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
11.08.2018
18:00
Arka Gdynia
1:1
Górnik Zabrze
11.08.2018
20:30
Piast Gliwice
1:3
Legia Warszawa
12.08.2018
15:30
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
12.08.2018
18:00
Lech Poznań
4:0
Zagłębie Sosnowiec
12.08.2018
18:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
13.08.2018
18:00

5. kolejka 17.08.2018

Cracovia Kraków
0:1
Zagłębie Lubin
17.08.2018
18:00
Miedź Legnica
1:1
Korona Kielce
17.08.2018
20:30
Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
0:2
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

6. kolejka 25.08.2018

Korona Kielce
2:1
Arka Gdynia
24.08.2018
20:30
Piast Gliwice
Cracovia Kraków
24.08.2018
18:00
Pogoń Szczecin
2:3
Lechia Gdańsk
25.08.2018
18:00
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
25.08.2018
20:30
Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
26.08.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Miedź Legnica
26.08.2018
15:30
Legia Warszawa
1:4
Wisła Płock
26.08.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
3:3
Śląsk Wrocław
27.08.2018
18:00

7. kolejka 01.09.2018

Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
31.08.2018
20:30
Górnik Zabrze
1:1
Pogoń Szczecin
31.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
01.09.2018
18:00
Arka Gdynia
2:2
Zagłębie Sosnowiec
01.09.2018
15:30
Lech Poznań
1:1
Piast Gliwice
01.09.2018
20:30
Miedź Legnica
2:0
Zagłębie Lubin
02.09.2018
15:30
Cracovia Kraków
Legia Warszawa
02.09.2018
18:00
Wisła Płock
1:1
Jagiellonia Białystok
02.09.2018
15:30

8. kolejka 15.09.2018

Zagłębie Lubin
4:0
Śląsk Wrocław
14.09.2018
18:00
Jagiellonia Białystok
3:1
Cracovia Kraków
14.09.2018
20:30
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
15.09.2018
20:30
Wisła Płock
2:2
Miedź Legnica
15.09.2018
15:30
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
15.09.2018
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Korona Kielce
16.09.2018
15:30
Legia Warszawa
1:0
Lech Poznań
16.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Górnik Zabrze
17.09.2018
18:00

9. kolejka 22.09.2018

Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
21.09.2018
18:00
Arka Gdynia
1:0
Lech Poznań
21.09.2018
20:30
Miedź Legnica
1:4
Legia Warszawa
22.09.2018
20:30
Cracovia Kraków
Wisła Płock
22.09.2018
15:30
Lechia Gdańsk
3:3
Zagłębie Lubin
22.09.2018
18:00
Śląsk Wrocław
4:1
Piast Gliwice
23.09.2018
15:30
Górnik Zabrze
1:3
Jagiellonia Białystok
23.09.2018
18:00
Korona Kielce
3:1
Zagłębie Sosnowiec
24.09.2018
18:00

10. kolejka 29.09.2018

Wisła Płock
1:0
Lechia Gdańsk
28.09.2018
18:00
Legia Warszawa
1:1
Arka Gdynia
28.09.2018
20:30
Zagłębie Lubin
0:2
Pogoń Szczecin
29.09.2018
18:00
Wisła Kraków
Korona Kielce
29.09.2018
20:30
Piast Gliwice
1:0
Górnik Zabrze
29.09.2018
15:30
Lech Poznań
2:1
Miedź Legnica
30.09.2018
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:1
Cracovia Kraków
30.09.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
0:4
Śląsk Wrocław
01.10.2018
18:00

11. kolejka 06.10.2018

Miedź Legnica
2:2
Piast Gliwice
05.10.2018
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lech Poznań
05.10.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
06.10.2018
20:30
Pogoń Szczecin
4:0
Wisła Płock
06.10.2018
15:30
Lechia Gdańsk
4:1
Zagłębie Sosnowiec
06.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
07.10.2018
18:00
Arka Gdynia
3:1
Zagłębie Lubin
07.10.2018
15:30
Korona Kielce
1:1
Jagiellonia Białystok
07.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
19.10.2018
20:30
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
19.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
:
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
22.10.2018
18:00

13. kolejka 27.10.2018

Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
27.10.2018
00:00
Miedź Legnica
:
Śląsk Wrocław
27.10.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
27.10.2018
00:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Sosnowiec
27.10.2018
00:00
Wisła Płock
:
Piast Gliwice
27.10.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
27.10.2018
00:00
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
27.10.2018
00:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
27.10.2018
00:00

14. kolejka 03.11.2018

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
03.11.2018
00:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
03.11.2018
00:00
Cracovia Kraków
:
Miedź Legnica
03.11.2018
00:00
Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
03.11.2018
00:00
Arka Gdynia
:
Pogoń Szczecin
03.11.2018
00:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
03.11.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Jagiellonia Białystok
03.11.2018
00:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
03.11.2018
00:00

15. kolejka 10.11.2018

Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
10.11.2018
00:00
Miedź Legnica
:
Arka Gdynia
10.11.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
10.11.2018
00:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Lubin
10.11.2018
00:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Sosnowiec
10.11.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
10.11.2018
00:00
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
10.11.2018
00:00
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
10.11.2018
00:00

16. kolejka 24.11.2018

Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
24.11.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Miedź Legnica
24.11.2018
00:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
24.11.2018
00:00
Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
24.11.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Jagiellonia Białystok
24.11.2018
00:00
Lech Poznań
:
Wisła Płock
24.11.2018
00:00
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
24.11.2018
00:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Sosnowiec
24.11.2018
00:00

17. kolejka 01.12.2018

Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
01.12.2018
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
01.12.2018
00:00
Miedź Legnica
:
Wisła Kraków
01.12.2018
00:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
01.12.2018
00:00
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
01.12.2018
00:00
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
01.12.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Zagłębie Lubin
01.12.2018
00:00
Piast Gliwice
:
Pogoń Szczecin
01.12.2018
00:00

18. kolejka 08.12.2018

Zagłębie Lubin
:
Piast Gliwice
08.12.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018
00:00
Wisła Kraków
:
Jagiellonia Białystok
08.12.2018
00:00
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
08.12.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
08.12.2018
00:00
Lech Poznań
:
Śląsk Wrocław
08.12.2018
00:00
Korona Kielce
:
Wisła Płock
08.12.2018
00:00
Górnik Zabrze
:
Miedź Legnica
08.12.2018
00:00

19. kolejka 15.12.2018

Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
15.12.2018
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
15.12.2018
00:00
Miedź Legnica
:
Lechia Gdańsk
15.12.2018
00:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
15.12.2018
00:00
Wisła Płock
:
Wisła Kraków
15.12.2018
00:00
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
15.12.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Lech Poznań
15.12.2018
00:00
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.12.2018
00:00

20. kolejka 22.12.2018

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
22.12.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
22.12.2018
00:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
22.12.2018
00:00
Arka Gdynia
:
Wisła Płock
22.12.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
22.12.2018
00:00
Korona Kielce
:
Miedź Legnica
22.12.2018
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Legia Warszawa
22.12.2018
00:00
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
22.12.2018
00:00

21. kolejka 09.02.2019

Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Sosnowiec
09.02.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Jagiellonia Białystok
09.02.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Piast Gliwice
09.02.2019
00:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
09.02.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
09.02.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
09.02.2019
00:00
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
09.02.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
09.02.2019
00:00

22. kolejka 16.02.2019

Zagłębie Lubin
:
Miedź Legnica
16.02.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
16.02.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
16.02.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
16.02.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
16.02.2019
00:00
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
16.02.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Arka Gdynia
16.02.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Lech Poznań
16.02.2019
00:00

23. kolejka 23.02.2019

Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
23.02.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Wisła Płock
23.02.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.02.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Piast Gliwice
23.02.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
23.02.2019
00:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.02.2019
00:00
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
23.02.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019
00:00

24. kolejka 02.03.2019

Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
02.03.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
02.03.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
02.03.2019
00:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
02.03.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Miedź Legnica
02.03.2019
00:00
Lech Poznań
:
Arka Gdynia
02.03.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Korona Kielce
02.03.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
02.03.2019
00:00

25. kolejka 09.03.2019

Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
09.03.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Lech Poznań
09.03.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
09.03.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Sosnowiec
09.03.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
09.03.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
09.03.2019
00:00
Korona Kielce
:
Wisła Kraków
09.03.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Piast Gliwice
09.03.2019
00:00

26. kolejka 16.03.2019

Zagłębie Lubin
:
Arka Gdynia
16.03.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Korona Kielce
16.03.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
16.03.2019
00:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
16.03.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
16.03.2019
00:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
16.03.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Lechia Gdańsk
16.03.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Miedź Legnica
16.03.2019
00:00

27. kolejka 30.03.2019

Miedź Legnica
:
Zagłębie Sosnowiec
30.03.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.03.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
30.03.2019
00:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
30.03.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
30.03.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
30.03.2019
00:00
Korona Kielce
:
Lech Poznań
30.03.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
30.03.2019
00:00

28. kolejka 03.04.2019

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
03.04.2019
00:00
Śląsk Wrocław
:
Miedź Legnica
03.04.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
03.04.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
03.04.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
03.04.2019
00:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
03.04.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
03.04.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Wisła Płock
03.04.2019
00:00

29. kolejka 06.04.2019

Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Sosnowiec
06.04.2019
00:00
Miedź Legnica
:
Cracovia Kraków
06.04.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Arka Gdynia
06.04.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
06.04.2019
00:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
06.04.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
06.04.2019
00:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Lubin
06.04.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
06.04.2019
00:00

30. kolejka 13.04.2019

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
13.04.2019
00:00
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
13.04.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
13.04.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
13.04.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
13.04.2019
00:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia Białystok
13.04.2019
00:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Płock
13.04.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
13.04.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

12. kolejka 20.10.2018

19.10.2018
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
19.10.2018
18:00
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
20.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
20.10.2018
20:30
Lech Poznań
:
Korona Kielce
20.10.2018
15:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Miedź Legnica
21.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
21.10.2018
18:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
22.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze

11. kolejka 06.10.2018

05.10.2018
18:00
Miedź Legnica
2:2
Piast Gliwice
05.10.2018
20:30
Górnik Zabrze
2:2
Lech Poznań
06.10.2018
20:30
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
06.10.2018
15:30
Pogoń Szczecin
4:0
Wisła Płock
06.10.2018
18:00
Lechia Gdańsk
4:1
Zagłębie Sosnowiec
07.10.2018
18:00
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
07.10.2018
15:30
Arka Gdynia
3:1
Zagłębie Lubin
07.10.2018
15:30
Korona Kielce
1:1
Jagiellonia Białystok

13. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
27.10.2018
00:00
Miedź Legnica
:
Śląsk Wrocław
27.10.2018
00:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
27.10.2018
00:00
Wisła Kraków
:
Zagłębie Sosnowiec
27.10.2018
00:00
Wisła Płock
:
Piast Gliwice
27.10.2018
00:00
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
27.10.2018
00:00
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
27.10.2018
00:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok
:
Pogoń Szczecin
19.10.2018
20:30
Piast Gliwice
:
Lechia Gdańsk
19.10.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
20.10.2018
18:00
Lech Poznań
:
Korona Kielce
20.10.2018
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Miedź Legnica
20.10.2018
15:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
21.10.2018
15:30
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
21.10.2018
18:00

I liga

Sandecja Nowy Sącz
:
Wigry Suwałki
19.10.2018
19:10
Stal Mielec
:
GKS Katowice
19.10.2018
20:45
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2018
18:00
ŁKS Łódź
:
GKS Jastrzębie
20.10.2018
15:00
Bytovia Bytów
:
Odra Opole
20.10.2018
16:00
GKS Tychy
:
Raków Częstochowa
20.10.2018
17:45
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
20.10.2018
18:00
Stomil Olsztyn
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2018
15:30
Warta Poznań
:
Chrobry Głogów
21.10.2018
14:00

II liga

Znicz Pruszków
0:2
Stal Stalowa Wola
18.10.2018
19:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
15:00
Radomiak Radom
:
Pogoń Siedlce
20.10.2018
15:00
GKS Bełchatów
:
Elana Toruń
20.10.2018
17:00
Olimpia Grudziądz
:
Resovia Rzeszów
20.10.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
ROW Rybnik
20.10.2018
19:45
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
20.10.2018
15:30
Ruch Chorzów
:
Widzew Łódź
20.10.2018
18:00
Rozwój Katowice
:
Gryf Wejherowo
20.10.2018
15:00

III liga, gr. IV

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
20.10.2018
14:00
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Sieniawa
20.10.2018
14:00
Stal Rzeszów
:
Motor Lublin
20.10.2018
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Czarni Połaniec
20.10.2018
15:00
Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska
20.10.2018
15:00
Chełmianka Chełm
:
Stal Kraśnik
20.10.2018
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
20.10.2018
19:29
Soła Oświęcim
:
Spartakus Daleszyce
20.10.2018
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Puławy
20.10.2018
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Clepardia Kraków
20.10.2018
15:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
20.10.2018
15:00
KS Olkusz
:
Beskid Andrychów
20.10.2018
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
21.10.2018
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Jutrzenka Giebułtów
21.10.2018
12:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
21.10.2018
15:00
Kaszowianka Kaszów
:
Wiślanka Grabie
21.10.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
:
Górnik Wieliczka
21.10.2018
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

LKS Szaflary
:
Glinik Gorlice
20.10.2018
15:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
20.10.2018
14:30
Okocimski Brzesko
:
Lubań Maniowy
20.10.2018
15:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
20.10.2018
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Olimpia Pisarzowa
20.10.2018
15:00
Limanovia Limanowa
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
15:00
Dunajec Zakliczyn
:
Tarnovia Tarnów
21.10.2018
15:00
GKS Drwinia
:
Unia Tarnów
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2018
15:00
Grębałowianka Kraków
:
Spójnia Osiek
20.10.2018
15:00
Piliczanka Pilica
:
Przebój Wolbrom
20.10.2018
15:00
Orzeł Iwanowice
:
Przemsza Klucze
21.10.2018
15:00
Proszowianka Proszowice
:
LOT Balice
21.10.2018
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Sokół Kocmyrzów
21.10.2018
15:00
Prądnik Sułoszowa
:
Prądniczanka Kraków
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Wieczysta Kraków
20.10.2018
11:00
Iskra Radwanowice
:
Hutnik II Kraków
20.10.2018
15:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
20.10.2018
15:00
Świt Krzeszowice
:
Błękitni Modlnica
20.10.2018
15:00
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
20.10.2018
15:00
Garbarnia II Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.10.2018
11:00
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
20.10.2018
15:00
Karpaty Siepraw
:
Tempo Rzeszotary
20.10.2018
15:00
Gościbia Sułkowice
:
Wiarusy Igołomia
20.10.2018
11:00
Gdovia Gdów
:
Dziecanovia Dziekanowice
20.10.2018
15:00
LKS Śledziejowice
:
Radziszowianka Radziszów
20.10.2018
15:00
Pasternik Ochojno
:
Czarni Staniątki
21.10.2018
15:30
Wróblowianka Wróblowice
:
Targowianka Targowisko
21.10.2018
11:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
:
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
:
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
:
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
:
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
:
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
:
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
:
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
:
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
:
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
:
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
:
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
:
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze
:
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
:
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
20.10.2018
15:00
LKS Łużna
:
Zalesianka
20.10.2018
15:00
Orzeł Wojnarowa
:
KS Tymbark
20.10.2018
15:00
Sokół Stary Sącz
:
LKS Rupniów
20.10.2018
15:00
Jarmuta
:
Huragan Waksmund
20.10.2018
15:30
Laskovia
:
Skalnik Kamionka Wielka
20.10.2018
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Kolejarz Stróże
20.10.2018
15:30
Poprad Rytro
:
Gród Podegrodzie
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków I)

Partyzant Dojazdów
:
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
:
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
:
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
:
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
:
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
:
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
:
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
:
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
:
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
:
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
:
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
:
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
:
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
:
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
:
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
:
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
:
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł K.
:
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
:
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
:
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
:
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Korona Lgota
:
Start Kamień
20.10.2018
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
UKS Dulowa
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
:
Wisła Jankowice
20.10.2018
15:00
MKS Alwernia
:
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00

Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
:
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
:
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
:
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
:
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
:
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Błękitni Czułówek
20.10.2018
15:00
Fitball Szklary
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.10.2018
15:00
Wisła Rząska
:
Potok Więckowice
20.10.2018
15:30
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
21.10.2018
15:00
Kmita II Zabierzów
:
Lotnik II Kryspinów
21.10.2018
15:00
Iskra Czułów
:
Niegoszowianka
21.10.2018
15:30

Klasa B (Kraków III)

Zawisza Sulechów
:
Polonia Wilczkowice
20.10.2018
15:00
Clepardia II Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
13:00
Orzeł II Bębło
:
MKS Skała 2004
21.10.2018
15:30
Grębałowianka II Kraków
:
Fairant Kraków
21.10.2018
15:00
Albertus Kraków
:
Błękitni II Modlnica
21.10.2018
15:00
Kabel
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
21.10.2018
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Rybitwy Kraków
:
Gajowianka II Gaj
20.10.2018
15:00
Universum Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
21.10.2018
15:00
Pychowianka Kraków
:
Rzozovia Rzozów
21.10.2018
15:00
TKKF Kliny Kraków
:
Piast Skawina
21.10.2018
11:00
Pogoń Skotniki
:
Grom Kraków
21.10.2018
14:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Pozowianka Pozowice
21.10.2018
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
:
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
:
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
:
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
:
Wiarusy II
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
:
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
:
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
:
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
:
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
:
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Gościbia II Sułkowice
:
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
:
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
:
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
:
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Northstar Miechów
:
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
:
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
:
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
:
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Czarnochowice II
:
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce
0:1
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia
20.10.2018
 
Elana Toruń
:
Zagłębie Lubin
20.10.2018
 
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2018
 
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
20.10.2018
 
Lech Poznań
:
Ruch Chorzów
20.10.2018
 
Wisła Kraków
:
GKS Bełchatów
20.10.2018
 
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
20.10.2018
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Górnik Zabrze
20.10.2018
 

Małopolska Liga Juniorów

Sandecja Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
19.10.2018
15:30
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
20.10.2018
11:00
Zatorzanka Zator
:
Górnik Wieliczka
20.10.2018
12:30
Hutnik Kraków
:
Sokół Słopnice
20.10.2018
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski Brzesko
21.10.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
21.10.2018
11:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
20.10.2018
10:00
Dąb P.
:
Podgórze Kraków
20.10.2018
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2018
12:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
:
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
:
Okocimski Brzesko
20.10.2018
11:00
Pcimianka
:
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
21.10.2018
13:45

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
:
Krakus Nowa Huta
20.10.2018
10:00
Glinik
:
Tarnovia Tarnów
20.10.2018
10:00
Unia Oświęcim
:
Unia Tarnów
20.10.2018
12:00
AS Progres Kraków
:
Limanovia
21.10.2018
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Górnik Wieliczka
:
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Okocimski Brzesko
:
Orzeł Myślenice
20.10.2018
15:00
Unia II Tarnów
:
Karol Wadowice
20.10.2018
12:00
MKS Trzebinia
:
Hutnik Kraków
21.10.2018
10:00

Ekstraliga Kobiet

Polonia Poznań
:
Górnik Łęczna
20.10.2018
17:00
Medyk Konin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
20.10.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
SMS Łódź
20.10.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
20.10.2018
11:00
AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
20.10.2018
11:00
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
20.10.2018
11:00

I liga kobiet (południe)

Tarnovia Tarnów
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
:
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
:
Resovia Rzeszów
20.10.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

II liga małopolska kobiet

Prądniczanka Kraków
:
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
:
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
:
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
:
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
:
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
:
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

III liga małopolska kobiet

Podgórze Kraków
:
Górnik Wieliczka
20.10.2018
14:30
Pogorzanka Pogorzyce
:
FSA Kraków
20.10.2018
15:30
Bronowianka Kraków
:
Prądniczanka II Kraków
21.10.2018
14:00
Olimpia Osieczany
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Piast Skawina
:
Iskra Brzezinka KKPN
21.10.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Tuchovia Tuchów
21.10.2018
15:00

I liga futsalu (południe)

Berland OSiR Komprachcice
1:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.10.2018
19:30
Heiro Rzeszów
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
20.10.2018
18:00
GKS Futsal Tychy
:
FC Pyskowice
21.10.2018
15:00
Berland OSiR Komprachcice
:
GST Gliwice
21.10.2018
17:00
Odra Futsal Opole
:
Gwiazda Ruda Śląska
21.10.2018
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Futsal Nowiny
21.10.2018
18:00
AZS UMCS Lublin
:
KS Polkowice
21.10.2018
17:00