facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Po 4.kolejce z rozgrywek wycofała się Iskra Klecza Dolna. Wyniki anulowano.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
Brzezina Osiek
11.08.2018
11:00
LKS Żarki
Victoria Jaworzno
11.08.2018
17:00
Arka Babice
Niwa Nowa Wieś
11.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
Nadwiślanin Gromiec
11.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
11.08.2018
18:00
Zatorzanka Zator
2:0
Garbarz Zembrzyce
12.08.2018
11:00
LKS Rajsko
3:0
KS Chełmek
12.08.2018
17:00
Tempo Białka pauzuje.

2. kolejka 15.08.2018

Brzezina Osiek
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2018
11:00
Niwa Nowa Wieś
7:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Garbarz Zembrzyce
15.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
LKS Żarki
15.08.2018
17:00
Tempo Białka
Arka Babice
15.08.2018
17:00
KS Chełmek
Relaks Wysoka
15.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno
0:1
LKS Rajsko
15.08.2018
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln pauzuje.

3. kolejka 18.08.2018

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
2:5
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:2
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00
KS Chełmek pauzuje.

4. kolejka 25.08.2018

Niwa Nowa Wieś
Garbarz Zembrzyce
25.08.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.08.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Brzezina Osiek
25.08.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:3
Relaks Wysoka
25.08.2018
11:00
KS Chełmek
Arka Babice
25.08.2018
17:00
Tempo Białka
1:1
Zatorzanka Zator
26.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:4
LKS Rajsko
26.08.2018
17:00
Victoria Jaworzno pauzuje.

5. kolejka 01.09.2018

Brzezina Osiek
Niwa Nowa Wieś
01.09.2018
17:00
Tempo Białka
Garbarz Zembrzyce
01.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
KS Chełmek
01.09.2018
17:00
Arka Babice
1:6
Victoria Jaworzno
01.09.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:1
LKS Żarki
01.09.2018
17:00
LKS Rajsko
0:3
Nadwiślanin Gromiec
01.09.2018
17:00
Zatorzanka Zator
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
02.09.2018
17:00
Halniak Maków Podhalański pauzuje.

6. kolejka 08.09.2018

Victoria Jaworzno
3:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.09.2018
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:5
Garbarz Zembrzyce
08.09.2018
11:00
KS Chełmek
8:1
Zatorzanka Zator
08.09.2018
16:00
LKS Rajsko
5:2
Relaks Wysoka
08.09.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:4
Niwa Nowa Wieś
08.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
3:0
Arka Babice
08.09.2018
17:00
Tempo Białka
0:1
Brzezina Osiek
09.09.2018
17:00
LKS Żarki pauzuje.

7. kolejka 15.09.2018

Brzezina Osiek
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
15.09.2018
11:00
KS Chełmek
4:1
Garbarz Zembrzyce
15.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
Victoria Jaworzno
15.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
0:0
Tempo Białka
15.09.2018
11:00
Relaks Wysoka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
15.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
5:2
Halniak Maków Podhalański
15.09.2018
16:00
Arka Babice
1:5
LKS Żarki
16.09.2018
11:00
LKS Rajsko pauzuje.

8. kolejka 22.09.2018

KS Chełmek
Brzezina Osiek
22.09.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Zatorzanka Zator
22.09.2018
16:00
LKS Rajsko
4:0
Arka Babice
22.09.2018
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Niwa Nowa Wieś
23.09.2018
15:00
Victoria Jaworzno
5:0
Garbarz Zembrzyce
23.09.2018
16:00
LKS Żarki
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Tempo Białka
23.09.2018
16:00
Relaks Wysoka pauzuje.

9. kolejka 29.09.2018

Brzezina Osiek
0:0
Victoria Jaworzno
29.09.2018
11:00
Halniak Maków Podhalański
Garbarz Zembrzyce
29.09.2018
16:00
Niwa Nowa Wieś
2:0
KS Chełmek
29.09.2018
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
1:3
LKS Rajsko
29.09.2018
16:00
Arka Babice
2:0
Relaks Wysoka
29.09.2018
16:00
Zatorzanka Zator
4:0
LKS Żarki
30.09.2018
16:00
Tempo Białka
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
30.09.2018
16:00
Nadwiślanin Gromiec pauzuje.

10. kolejka 06.10.2018

Halniak Maków Podhalański
2:0
Brzezina Osiek
06.10.2018
15:00
KS Chełmek
0:1
Tempo Białka
06.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
3:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
06.10.2018
15:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
06.10.2018
15:00
LKS Rajsko
2:0
Zatorzanka Zator
06.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
3:0
Niwa Nowa Wieś
07.10.2018
15:30
LKS Żarki
0:0
Garbarz Zembrzyce
07.10.2018
15:30
Arka Babice pauzuje.

11. kolejka 13.10.2018

Garbarz Zembrzyce
1:3
LKS Rajsko
13.10.2018
15:00
Zatorzanka Zator
1:2
Relaks Wysoka
13.10.2018
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:6
KS Chełmek
13.10.2018
15:00
Brzezina Osiek
1:0
LKS Żarki
13.10.2018
15:00
Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański
13.10.2018
11:00
Tempo Białka
Victoria Jaworzno
13.10.2018
11:00
Arka Babice
Nadwiślanin Gromiec
13.10.2018
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z. pauzuje.

12. kolejka 20.10.2018

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
20.10.2018
15:00
Arka Babice
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.10.2018
15:00
LKS Żarki
1:1
Niwa Nowa Wieś
20.10.2018
15:00
LKS Rajsko
3:2
Brzezina Osiek
20.10.2018
15:00
Relaks Wysoka
5:0
Garbarz Zembrzyce
20.10.2018
11:00
Nadwiślanin Gromiec
0:1
KS Chełmek
21.10.2018
15:00
Victoria Jaworzno
9:0
Sosnowianka Stanisław Dln
21.10.2018
14:30
Zatorzanka Zator pauzuje.

13. kolejka 27.10.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:2
Nadwiślanin Gromiec
27.10.2018
14:00
Zatorzanka Zator
6:5
Arka Babice
27.10.2018
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:1
Halniak Maków Podhalański
27.10.2018
14:30
Brzezina Osiek
3:0
Relaks Wysoka
27.10.2018
14:00
Niwa Nowa Wieś
LKS Rajsko
27.10.2018
14:00
KS Chełmek
1:2
Victoria Jaworzno
27.10.2018
15:00
Tempo Białka
LKS Żarki
27.10.2018
11:00
Garbarz Zembrzyce pauzuje.

14. kolejka 03.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
1:1
Zatorzanka Zator
03.11.2018
13:00
Halniak Maków Podhalański
1:3
KS Chełmek
03.11.2018
13:00
Relaks Wysoka
2:1
Niwa Nowa Wieś
03.11.2018
13:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Victoria Jaworzno
03.11.2018
13:00
LKS Rajsko
1:1
Tempo Białka
03.11.2018
13:00
Arka Babice
2:3
Garbarz Zembrzyce
03.11.2018
14:00
LKS Żarki
3:0
Sosnowianka Stanisław Dln
04.11.2018
13:30
Brzezina Osiek pauzuje.

15. kolejka 10.11.2018

Kalwarianka Kalwaria Z.
2:1
Garbarz Zembrzyce
10.11.2018
13:00
Zatorzanka Zator
1:7
Nadwiślanin Gromiec
10.11.2018
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:7
LKS Rajsko
10.11.2018
13:00
Brzezina Osiek
0:0
Arka Babice
10.11.2018
13:00
KS Chełmek
4:1
LKS Żarki
10.11.2018
13:00
Tempo Białka
2:0
Relaks Wysoka
10.11.2018
13:00
Victoria Jaworzno
0:2
Halniak Maków Podhalański
10.11.2018
13:00
Niwa Nowa Wieś pauzuje.

16. kolejka 23.03.2019

Brzezina Osiek
0:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.03.2019
15:00
Victoria Jaworzno
LKS Żarki
23.03.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
5:0
Arka Babice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Halniak Maków Podhalański
23.03.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
Tempo Białka
23.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Zatorzanka Zator
23.03.2019
15:00
KS Chełmek
LKS Rajsko
23.03.2019
15:00
Relaks Wysoka pauzuje.

17. kolejka 30.03.2019

LKS Żarki
2:2
KS Chełmek
30.03.2019
15:00
Zatorzanka Zator
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.03.2019
15:00
Tempo Białka
Niwa Nowa Wieś
30.03.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
30.03.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
Arka Babice
30.03.2019
15:00
LKS Rajsko
11:0
Sosnowianka Stanisław Dln
31.03.2019
14:00
Victoria Jaworzno
Brzezina Osiek
31.03.2019
15:30
pauzuje.

18. kolejka 06.04.2019

Garbarz Zembrzyce
Arka Babice
06.04.2019
16:00
LKS Rajsko
4:1
Niwa Nowa Wieś
06.04.2019
16:00
Zatorzanka Zator
1:1
Halniak Maków Podhalański
06.04.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
Victoria Jaworzno
06.04.2019
16:00
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
06.04.2019
16:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:3
LKS Żarki
07.04.2019
16:00
Tempo Białka
Nadwiślanin Gromiec
07.04.2019
16:00
pauzuje.

19. kolejka 13.04.2019

Niwa Nowa Wieś
0:0
LKS Żarki
13.04.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce
Tempo Białka
13.04.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Zatorzanka Zator
13.04.2019
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
13.04.2019
13:00
Victoria Jaworzno
1:1
KS Chełmek
13.04.2019
16:30
Nadwiślanin Gromiec
:
LKS Rajsko
14.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Brzezina Osiek
14.04.2019
16:00
pauzuje.

20. kolejka 20.04.2019

Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
17.04.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
LKS Rajsko
20.04.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
12:00
KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
Tempo Białka
20.04.2019
11:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
20.04.2019
16:00
pauzuje.

21. kolejka 27.04.2019

Niwa Nowa Wieś
:
Victoria Jaworzno
27.04.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Żarki
27.04.2019
16:30
Zatorzanka Zator
:
LKS Rajsko
27.04.2019
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Arka Babice
27.04.2019
16:30
KS Chełmek
:
Sosnowianka Stanisław Dln
27.04.2019
16:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
27.04.2019
16:30
Tempo Białka
:
Halniak Maków Podhalański
28.04.2019
16:30
pauzuje.

22. kolejka 04.05.2019

KS Chełmek
:
Niwa Nowa Wieś
04.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Rajsko
04.05.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
04.05.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sosnowianka Stanisław Dln
04.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
04.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
04.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Tempo Białka
05.05.2019
17:00
pauzuje.

23. kolejka 11.05.2019

Arka Babice
:
LKS Rajsko
11.05.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
:
Sosnowianka Stanisław Dln
11.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Victoria Jaworzno
11.05.2019
17:00
KS Chełmek
:
Nadwiślanin Gromiec
11.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
Brzezina Osiek
11.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Halniak Maków Podhalański
11.05.2019
17:00
Tempo Białka
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.05.2019
17:00
pauzuje.

24. kolejka 18.05.2019

Brzezina Osiek
:
Halniak Maków Podhalański
18.05.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
KS Chełmek
18.05.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Niwa Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Arka Babice
18.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zatorzanka Zator
18.05.2019
16:30
Tempo Białka
:
LKS Rajsko
18.05.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Nadwiślanin Gromiec
18.05.2019
17:00
pauzuje.

25. kolejka 25.05.2019

Niwa Nowa Wieś
:
Nadwiślanin Gromiec
25.05.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Sosnowianka Stanisław Dln
25.05.2019
17:00
Zatorzanka Zator
:
KS Chełmek
25.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Victoria Jaworzno
25.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Brzezina Osiek
25.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Tempo Białka
25.05.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.05.2019
17:00
pauzuje.

26. kolejka 01.06.2019

KS Chełmek
:
Halniak Maków Podhalański
01.06.2019
17:00
LKS Rajsko
:
LKS Żarki
01.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
01.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
:
Tempo Białka
01.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Niwa Nowa Wieś
01.06.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Arka Babice
01.06.2019
17:30
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Zatorzanka Zator
02.06.2019
17:00
pauzuje.

27. kolejka 08.06.2019

Halniak Maków Podhalański
:
Sosnowianka Stanisław Dln
08.06.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.06.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
LKS Żarki
08.06.2019
17:00
Brzezina Osiek
:
LKS Rajsko
08.06.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Tempo Białka
08.06.2019
17:30
Arka Babice
:
KS Chełmek
08.06.2019
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zatorzanka Zator
08.06.2019
16:00
pauzuje.

28. kolejka 15.06.2019

Halniak Maków Podhalański
:
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
:
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
:
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
:
Victoria Jaworzno
15.06.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00
Relaks Wysoka pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

21. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
Victoria Jaworzno
27.04.2019
16:30
Garbarz Zembrzyce
:
LKS Żarki
27.04.2019
16:30
Zatorzanka Zator
:
LKS Rajsko
27.04.2019
16:30
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Arka Babice
27.04.2019
16:30
KS Chełmek
:
Sosnowianka Stanisław Dln
27.04.2019
16:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
28.04.2019
16:30
Tempo Białka
:
Halniak Maków Podhalański
pauzuje.

20. kolejka 20.04.2019

17.04.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
LKS Żarki
20.04.2019
11:00
Garbarz Zembrzyce
LKS Rajsko
20.04.2019
12:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:7
Victoria Jaworzno
20.04.2019
11:00
KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Z.
20.04.2019
11:00
Niwa Nowa Wieś
Brzezina Osiek
20.04.2019
11:00
Zatorzanka Zator
Tempo Białka
20.04.2019
16:00
Arka Babice
1:1
Halniak Maków Podhalański
pauzuje.

22. kolejka 04.05.2019

04.05.2019
17:00
KS Chełmek
:
Niwa Nowa Wieś
04.05.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
LKS Rajsko
04.05.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
:
Brzezina Osiek
04.05.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sosnowianka Stanisław Dln
04.05.2019
17:00
Victoria Jaworzno
:
Nadwiślanin Gromiec
04.05.2019
17:00
LKS Żarki
:
Zatorzanka Zator
05.05.2019
17:00
Arka Babice
:
Tempo Białka
pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00