facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Pogórze Pleśna
0:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
11.08.2018
14:30
LKS Ładna
6:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.08.2018
18:00
Wola Radłowska
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
11.08.2018
18:00
KS US Śmigno
2:2
LUKS Skrzyszów
12.08.2018
11:30
Tuchovia Tuchów
0:2
Zorza Zaczarnie
12.08.2018
16:00
Wisła Szczucin
1:6
GLKS Gromnik
12.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:0
Olimpia Wojnicz
12.08.2018
17:00
Polan Żabno
1:1
Metal Tarnów
12.08.2018
17:30

2. kolejka 18.08.2018

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze Pleśna
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:2
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
7:0
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:1
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

3. kolejka 22.08.2018

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
KS US Śmigno
1:4
GLKS Gromnik
22.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
8:0
LUKS Skrzyszów
22.08.2018
17:00
Pogórze Pleśna
0:3 v.o.
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Pogórza, na boisku 5:0
Polan Żabno
0:3
Zorza Zaczarnie
22.08.2018
17:30
Tuchovia Tuchów
6:0
Dunajec Zbylitowska Góra
22.08.2018
18:00
Wisła Szczucin
4:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.08.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
1:2
Metal Tarnów
22.08.2018
18:00

4. kolejka 25.08.2018

Zorza Zaczarnie
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
25.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Olimpia Wojnicz
25.08.2018
17:00
Pogórze Pleśna
3:3
Wola Radłowska
26.08.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:6
Metal Tarnów
26.08.2018
16:00
LKS Ładna
2:6
Wisła Szczucin
26.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Tuchovia Tuchów
26.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:2
Polan Żabno
26.08.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
KS US Śmigno
26.08.2018
17:00

5. kolejka 01.09.2018

Tuchovia Tuchów
4:3
LKS Ładna
01.09.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
GLKS Gromnik
01.09.2018
17:00
Metal Tarnów
1:1
LUKS Skrzyszów
01.09.2018
17:00
Wola Radłowska
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
01.09.2018
17:00
KS US Śmigno
1:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:1
Pogórze Pleśna
02.09.2018
15:00
Polan Żabno
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
02.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
0:6
Zorza Zaczarnie
02.09.2018
17:00

6. kolejka 08.09.2018

Wola Radłowska
0:3
Wisła Szczucin
08.09.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:6
Metal Tarnów
08.09.2018
17:00
LKS Ładna
4:3
KS US Śmigno
08.09.2018
15:30
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
Wolania Wola Rzędzińska
08.09.2018
17:00
Pogórze Pleśna
2:0
Tuchovia Tuchów
08.09.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
LUKS Skrzyszów
09.09.2018
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Polan Żabno
09.09.2018
17:00
GLKS Gromnik
3:1
Olimpia Wojnicz
09.09.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Polan Żabno
4:2
LKS Ładna
15.09.2018
16:30
LUKS Skrzyszów
2:3
Zorza Zaczarnie
15.09.2018
17:00
Metal Tarnów
4:1
GLKS Gromnik
15.09.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
11:0
Wola Radłowska
15.09.2018
17:00
KS US Śmigno
5:2
Pogórze Pleśna
16.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
16.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.09.2018
17:00

8. kolejka 22.09.2018

Pogórze Pleśna
1:4
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
4:0
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
1:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
5:2
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

9. kolejka 29.09.2018

Zorza Zaczarnie
3:1
GLKS Gromnik
29.09.2018
16:00
Polan Żabno
6:1
Wola Radłowska
29.09.2018
16:00
Metal Tarnów
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
29.09.2018
16:30
KS US Śmigno
0:2
Wisła Szczucin
30.09.2018
11:30
LUKS Skrzyszów
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
30.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Pogórze Pleśna
30.09.2018
16:00
Olimpia Wojnicz
0:3
LKS Ładna
30.09.2018
16:00
Tuchovia Tuchów
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

Tuchovia Tuchów
7:2
KS US Śmigno
06.10.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:1
Zorza Zaczarnie
06.10.2018
16:00
LKS Ładna
2:4
Metal Tarnów
07.10.2018
11:00
Wola Radłowska
0:4
Wolania Wola Rzędzińska
07.10.2018
16:00
Pogórze Pleśna
1:3
Olimpia Wojnicz
07.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:8
GLKS Gromnik
07.10.2018
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:1
LUKS Skrzyszów
07.10.2018
15:00
Wisła Szczucin
2:0
Polan Żabno
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Zorza Zaczarnie
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.10.2018
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Wisła Szczucin
13.10.2018
15:00
Metal Tarnów
1:1
Pogórze Pleśna
13.10.2018
15:30
KS US Śmigno
1:4
Ciężkowianka Ciężkowice
14.10.2018
11:30
Polan Żabno
0:1
Tuchovia Tuchów
14.10.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
1:2
LKS Ładna
14.10.2018
15:00
GLKS Gromnik
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
14.10.2018
15:00
Olimpia Wojnicz
3:0
Wola Radłowska
14.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze Pleśna
1:0
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Zorza Zaczarnie
2:1
Pogórze Pleśna
27.10.2018
14:00
Metal Tarnów
6:0
Wisła Szczucin
28.10.2018
14:00
Olimpia Wojnicz
3:1
Tuchovia Tuchów
28.10.2018
13:00
GLKS Gromnik
5:3
LKS Ładna
28.10.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
28.10.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:1
Wola Radłowska
28.10.2018
13:00
Polan Żabno
7:0
Ciężkowianka Ciężkowice
28.10.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
8:1
KS US Śmigno
28.10.2018
14:00

14. kolejka 03.11.2018

Tuchovia Tuchów
2:4
Metal Tarnów
03.11.2018
13:00
Polan Żabno
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
03.11.2018
13:00
LKS Ładna
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
03.11.2018
13:00
Wola Radłowska
1:5
Zorza Zaczarnie
03.11.2018
13:00
KS US Śmigno
2:4
Olimpia Wojnicz
04.11.2018
11:30
Pogórze Pleśna
1:2
GLKS Gromnik
04.11.2018
13:00
Wisła Szczucin
2:2
LUKS Skrzyszów
04.11.2018
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
04.11.2018
13:00

15. kolejka 10.11.2018

Zorza Zaczarnie
0:0
Wisła Szczucin
10.11.2018
13:00
Metal Tarnów
1:0
KS US Śmigno
10.11.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2018
13:00
GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze Pleśna
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

16. kolejka 16.03.2019

Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Wola Radłowska
16.03.2019
15:30
Zorza Zaczarnie
3:2
Tuchovia Tuchów
16.03.2019
15:30
Metal Tarnów
1:0
Polan Żabno
16.03.2019
15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Pogórze Pleśna
17.03.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:1
LKS Ładna
17.03.2019
14:00
LUKS Skrzyszów
1:1
KS US Śmigno
17.03.2019
13:30
GLKS Gromnik
0:1
Wisła Szczucin
17.03.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
0:3
Wolania Wola Rzędzińska
17.03.2019
15:30

17. kolejka 23.03.2019

Polan Żabno
5:0
LUKS Skrzyszów
23.03.2019
15:30
Wola Radłowska
3:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.03.2019
15:30
Wolania Wola Rzędzińska
5:2
Metal Tarnów
24.03.2019
15:00
Pogórze Pleśna
2:1
LKS Ładna
24.03.2019
13:30
KS US Śmigno
0:1
Zorza Zaczarnie
24.03.2019
11:30
Olimpia Wojnicz
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
24.03.2019
16:00
Wisła Szczucin
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
24.03.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
24.03.2019
15:00

18. kolejka 30.03.2019

LKS Ładna
1:6
Wola Radłowska
30.03.2019
16:00
LUKS Skrzyszów
0:6
Wolania Wola Rzędzińska
30.03.2019
16:00
Zorza Zaczarnie
5:2
Polan Żabno
30.03.2019
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Tuchovia Tuchów
30.03.2019
16:00
Metal Tarnów
1:3
Olimpia Wojnicz
30.03.2019
12:30
GLKS Gromnik
9:1
KS US Śmigno
31.03.2019
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:3
Pogórze Pleśna
31.03.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
Wisła Szczucin
31.03.2019
15:00

19. kolejka 06.04.2019

Wola Radłowska
1:2
Pogórze Pleśna
06.04.2019
17:00
Metal Tarnów
6:0
Ciężkowianka Ciężkowice
06.04.2019
17:00
Wisła Szczucin
8:3
LKS Ładna
06.04.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
06.04.2019
17:00
Polan Żabno
1:4
GLKS Gromnik
06.04.2019
16:00
KS US Śmigno
0:7
Dunajec Zbylitowska Góra
06.04.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:1
Zorza Zaczarnie
07.04.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
1:0
LUKS Skrzyszów
07.04.2019
17:00

20. kolejka 13.04.2019

LKS Ładna
2:1
Tuchovia Tuchów
13.04.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Polan Żabno
13.04.2019
14:00
Zorza Zaczarnie
0:0
Olimpia Wojnicz
13.04.2019
17:00
GLKS Gromnik
0:2
Wolania Wola Rzędzińska
14.04.2019
17:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Metal Tarnów
14.04.2019
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:0
Wola Radłowska
14.04.2019
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:0
KS US Śmigno
14.04.2019
16:00
Pogórze Pleśna
2:2
Wisła Szczucin
14.04.2019
13:30

21. kolejka 20.04.2019

Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
14:00
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:30
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze Pleśna
20.04.2019
12:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik
20.04.2019
15:00

22. kolejka 27.04.2019

Zorza Zaczarnie
:
LUKS Skrzyszów
27.04.2019
17:30
Wola Radłowska
:
Tuchovia Tuchów
27.04.2019
17:00
Pogórze Pleśna
:
KS US Śmigno
27.04.2019
11:00
LKS Ładna
:
Polan Żabno
28.04.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
Metal Tarnów
28.04.2019
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
28.04.2019
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wolania Wola Rzędzińska
28.04.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
28.04.2019
17:00

23. kolejka 01.05.2019

Polan Żabno
:
Pogórze Pleśna
01.05.2019
17:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
LKS Ładna
01.05.2019
16:00
KS US Śmigno
:
Wola Radłowska
01.05.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
:
Wisła Szczucin
01.05.2019
17:00
LUKS Skrzyszów
:
GLKS Gromnik
01.05.2019
15:00
Metal Tarnów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
01.05.2019
11:00
Olimpia Wojnicz
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
01.05.2019
17:00
Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice
03.05.2019
13:00

24. kolejka 04.05.2019

Dunajec Zbylitowska Góra
:
LUKS Skrzyszów
03.05.2019
17:30
Wola Radłowska
:
Polan Żabno
04.05.2019
17:00
Pogórze Pleśna
:
Wolania Wola Rzędzińska
04.05.2019
17:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
04.05.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
05.05.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Metal Tarnów
05.05.2019
17:00
Wisła Szczucin
:
KS US Śmigno
05.05.2019
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Tuchovia Tuchów
05.05.2019
16:00

25. kolejka 11.05.2019

Zorza Zaczarnie
:
Dunajec Zbylitowska Góra
11.05.2019
18:00
Metal Tarnów
:
LKS Ładna
11.05.2019
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Wola Radłowska
11.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
Wisła Szczucin
11.05.2019
17:30
KS US Śmigno
:
Tuchovia Tuchów
12.05.2019
12:00
Olimpia Wojnicz
:
Pogórze Pleśna
12.05.2019
15:30
GLKS Gromnik
:
Ciężkowianka Ciężkowice
12.05.2019
17:00
LUKS Skrzyszów
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
12.05.2019
17:00

26. kolejka 18.05.2019

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Zorza Zaczarnie
18.05.2019
17:00
Wisła Szczucin
:
Wolania Wola Rzędzińska
18.05.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Polan Żabno
18.05.2019
18:00
Wola Radłowska
:
Olimpia Wojnicz
18.05.2019
17:30
Pogórze Pleśna
:
Metal Tarnów
19.05.2019
13:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
KS US Śmigno
19.05.2019
16:00
LKS Ładna
:
LUKS Skrzyszów
19.05.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
GLKS Gromnik
19.05.2019
18:00

27. kolejka 25.05.2019

Metal Tarnów
:
Wola Radłowska
25.05.2019
17:00
Polan Żabno
:
KS US Śmigno
25.05.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Pogórze Pleśna
25.05.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Ciężkowianka Ciężkowice
25.05.2019
17:00
Zorza Zaczarnie
:
LKS Ładna
26.05.2019
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Tuchovia Tuchów
26.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Wisła Szczucin
26.05.2019
17:30
GLKS Gromnik
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.05.2019
17:00

28. kolejka 01.06.2019

Tuchovia Tuchów
:
Olimpia Wojnicz
01.06.2019
18:00
Wola Radłowska
:
LUKS Skrzyszów
01.06.2019
18:00
Pogórze Pleśna
:
Zorza Zaczarnie
02.06.2019
13:30
Wisła Szczucin
:
Metal Tarnów
02.06.2019
18:00
LKS Ładna
:
GLKS Gromnik
02.06.2019
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Dunajec Zbylitowska Góra
02.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Polan Żabno
02.06.2019
16:30
KS US Śmigno
:
Wolania Wola Rzędzińska
02.06.2019
11:30

29. kolejka 08.06.2019

Metal Tarnów
:
Tuchovia Tuchów
08.06.2019
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Wola Radłowska
08.06.2019
18:00
LUKS Skrzyszów
:
Wisła Szczucin
08.06.2019
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Polan Żabno
09.06.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Ładna
09.06.2019
18:00
Olimpia Wojnicz
:
KS US Śmigno
09.06.2019
18:00
GLKS Gromnik
:
Pogórze Pleśna
09.06.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
09.06.2019
18:00

30. kolejka 15.06.2019

Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
15.06.2019
18:00
KS US Śmigno
:
Metal Tarnów
15.06.2019
18:00
Tuchovia Tuchów
:
LUKS Skrzyszów
15.06.2019
18:00
Wola Radłowska
:
GLKS Gromnik
15.06.2019
18:00
Pogórze Pleśna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
15.06.2019
18:00
Polan Żabno
:
Olimpia Wojnicz
15.06.2019
18:00
LKS Ładna
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wolania Wola Rzędzińska
15.06.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

22. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
17:30
Zorza Zaczarnie
:
LUKS Skrzyszów
27.04.2019
17:00
Wola Radłowska
:
Tuchovia Tuchów
27.04.2019
11:00
Pogórze Pleśna
:
KS US Śmigno
28.04.2019
17:00
LKS Ładna
:
Polan Żabno
28.04.2019
17:00
GLKS Gromnik
:
Metal Tarnów
28.04.2019
15:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
28.04.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Wolania Wola Rzędzińska
28.04.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz

21. kolejka 20.04.2019

20.04.2019
14:00
Wisła Szczucin
3:0
Wola Radłowska
20.04.2019
13:30
Metal Tarnów
3:0
Zorza Zaczarnie
20.04.2019
13:00
KS US Śmigno
4:5
LKS Ładna
20.04.2019
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
20.04.2019
12:00
Tuchovia Tuchów
2:1
Pogórze Pleśna
20.04.2019
13:00
LUKS Skrzyszów
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
20.04.2019
15:00
Polan Żabno
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
20.04.2019
15:00
Olimpia Wojnicz
1:2
GLKS Gromnik

23. kolejka 01.05.2019

01.05.2019
17:30
Polan Żabno
:
Pogórze Pleśna
01.05.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
LKS Ładna
01.05.2019
15:00
KS US Śmigno
:
Wola Radłowska
01.05.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Wisła Szczucin
01.05.2019
15:00
LUKS Skrzyszów
:
GLKS Gromnik
01.05.2019
11:00
Metal Tarnów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
01.05.2019
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
03.05.2019
13:00
Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00