facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Pogórze Pleśna
0:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
11.08.2018
14:30
LKS Ładna
6:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.08.2018
18:00
Wola Radłowska
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
11.08.2018
18:00
KS US Śmigno
2:2
LUKS Skrzyszów
12.08.2018
11:30
Tuchovia Tuchów
0:2
Zorza Zaczarnie
12.08.2018
16:00
Wisła Szczucin
1:6
GLKS Gromnik
12.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
5:0
Olimpia Wojnicz
12.08.2018
17:00
Polan Żabno
1:1
Metal Tarnów
12.08.2018
17:30

2. kolejka 18.08.2018

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze Pleśna
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:2
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
7:0
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:1
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00

3. kolejka 22.08.2018

Wola Radłowska
1:4
LKS Ładna
15.08.2018
18:00
KS US Śmigno
1:4
GLKS Gromnik
22.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
8:0
LUKS Skrzyszów
22.08.2018
17:00
Pogórze Pleśna
0:3 v.o.
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
17:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Pogórza, na boisku 5:0
Polan Żabno
0:3
Zorza Zaczarnie
22.08.2018
17:30
Tuchovia Tuchów
6:0
Dunajec Zbylitowska Góra
22.08.2018
18:00
Wisła Szczucin
4:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.08.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
1:2
Metal Tarnów
22.08.2018
18:00

4. kolejka 25.08.2018

Zorza Zaczarnie
0:1
Wolania Wola Rzędzińska
25.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:0
Olimpia Wojnicz
25.08.2018
17:00
Pogórze Pleśna
3:3
Wola Radłowska
26.08.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:6
Metal Tarnów
26.08.2018
16:00
LKS Ładna
2:6
Wisła Szczucin
26.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Tuchovia Tuchów
26.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:2
Polan Żabno
26.08.2018
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
KS US Śmigno
26.08.2018
17:00

5. kolejka 01.09.2018

Tuchovia Tuchów
4:3
LKS Ładna
01.09.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
6:1
GLKS Gromnik
01.09.2018
17:00
Metal Tarnów
1:1
LUKS Skrzyszów
01.09.2018
17:00
Wola Radłowska
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
01.09.2018
17:00
KS US Śmigno
1:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:1
Pogórze Pleśna
02.09.2018
15:00
Polan Żabno
2:0
Dunajec Zbylitowska Góra
02.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
0:6
Zorza Zaczarnie
02.09.2018
17:00

6. kolejka 08.09.2018

Wola Radłowska
0:3
Wisła Szczucin
08.09.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:6
Metal Tarnów
08.09.2018
17:00
LKS Ładna
4:3
KS US Śmigno
08.09.2018
15:30
Dunajec Zbylitowska Góra
0:5
Wolania Wola Rzędzińska
08.09.2018
17:00
Pogórze Pleśna
2:0
Tuchovia Tuchów
08.09.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:2
LUKS Skrzyszów
09.09.2018
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:0
Polan Żabno
09.09.2018
17:00
GLKS Gromnik
3:1
Olimpia Wojnicz
09.09.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Polan Żabno
4:2
LKS Ładna
15.09.2018
16:30
LUKS Skrzyszów
2:3
Zorza Zaczarnie
15.09.2018
17:00
Metal Tarnów
4:1
GLKS Gromnik
15.09.2018
17:00
Tuchovia Tuchów
11:0
Wola Radłowska
15.09.2018
17:00
KS US Śmigno
5:2
Pogórze Pleśna
16.09.2018
11:30
Wisła Szczucin
1:0
Ciężkowianka Ciężkowice
16.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.09.2018
17:00
Olimpia Wojnicz
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.09.2018
17:00

8. kolejka 22.09.2018

Pogórze Pleśna
1:4
Polan Żabno
22.09.2018
14:00
LKS Ładna
2:5
Wolania Wola Rzędzińska
22.09.2018
16:00
Wola Radłowska
4:0
KS US Śmigno
22.09.2018
16:30
Wisła Szczucin
1:3
Tuchovia Tuchów
23.09.2018
16:00
GLKS Gromnik
5:2
LUKS Skrzyszów
23.09.2018
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:0
Zorza Zaczarnie
23.09.2018
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
1:0
Metal Tarnów
23.09.2018
16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
Olimpia Wojnicz
23.09.2018
16:30

9. kolejka 29.09.2018

Zorza Zaczarnie
3:1
GLKS Gromnik
29.09.2018
16:00
Polan Żabno
6:1
Wola Radłowska
29.09.2018
16:00
Metal Tarnów
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
29.09.2018
16:30
KS US Śmigno
0:2
Wisła Szczucin
30.09.2018
11:30
LUKS Skrzyszów
4:3
Dunajec Zbylitowska Góra
30.09.2018
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:1
Pogórze Pleśna
30.09.2018
16:00
Olimpia Wojnicz
0:3
LKS Ładna
30.09.2018
16:00
Tuchovia Tuchów
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

Tuchovia Tuchów
7:2
KS US Śmigno
06.10.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
0:1
Zorza Zaczarnie
06.10.2018
16:00
LKS Ładna
2:4
Metal Tarnów
07.10.2018
11:00
Wola Radłowska
0:4
Wolania Wola Rzędzińska
07.10.2018
16:00
Pogórze Pleśna
1:3
Olimpia Wojnicz
07.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:8
GLKS Gromnik
07.10.2018
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:1
LUKS Skrzyszów
07.10.2018
15:00
Wisła Szczucin
2:0
Polan Żabno
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Zorza Zaczarnie
0:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.10.2018
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
3:0
Wisła Szczucin
13.10.2018
15:00
Metal Tarnów
1:1
Pogórze Pleśna
13.10.2018
15:30
KS US Śmigno
1:4
Ciężkowianka Ciężkowice
14.10.2018
11:30
Polan Żabno
0:1
Tuchovia Tuchów
14.10.2018
14:00
LUKS Skrzyszów
1:2
LKS Ładna
14.10.2018
15:00
GLKS Gromnik
2:1
Dunajec Zbylitowska Góra
14.10.2018
15:00
Olimpia Wojnicz
3:0
Wola Radłowska
14.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Wola Radłowska
1:1
Metal Tarnów
20.10.2018
15:00
LKS Ładna
1:6
Zorza Zaczarnie
20.10.2018
15:00
Tuchovia Tuchów
1:0
Wolania Wola Rzędzińska
20.10.2018
15:00
KS US Śmigno
0:7
Polan Żabno
21.10.2018
11:30
Pogórze Pleśna
1:0
LUKS Skrzyszów
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
21.10.2018
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
21.10.2018
15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
GLKS Gromnik
21.10.2018
15:00

13. kolejka 27.10.2018

Zorza Zaczarnie
2:1
Pogórze Pleśna
27.10.2018
14:00
Metal Tarnów
6:0
Wisła Szczucin
28.10.2018
14:00
Olimpia Wojnicz
3:1
Tuchovia Tuchów
28.10.2018
13:00
GLKS Gromnik
5:3
LKS Ładna
28.10.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
28.10.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:1
Wola Radłowska
28.10.2018
13:00
Polan Żabno
7:0
Ciężkowianka Ciężkowice
28.10.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
8:1
KS US Śmigno
28.10.2018
14:00

14. kolejka 03.11.2018

Tuchovia Tuchów
2:4
Metal Tarnów
03.11.2018
13:00
Polan Żabno
1:1
Wolania Wola Rzędzińska
03.11.2018
13:00
LKS Ładna
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
03.11.2018
13:00
Wola Radłowska
1:5
Zorza Zaczarnie
03.11.2018
13:00
KS US Śmigno
2:4
Olimpia Wojnicz
04.11.2018
11:30
Pogórze Pleśna
1:2
GLKS Gromnik
04.11.2018
13:00
Wisła Szczucin
2:2
LUKS Skrzyszów
04.11.2018
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
0:4
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
04.11.2018
13:00

15. kolejka 10.11.2018

Zorza Zaczarnie
0:0
Wisła Szczucin
10.11.2018
13:00
Metal Tarnów
1:0
KS US Śmigno
10.11.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2018
13:00
GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze Pleśna
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice
11.11.2018
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
13:00
Zorza Zaczarnie
0:0
Wisła Szczucin
10.11.2018
13:00
Metal Tarnów
1:0
KS US Śmigno
10.11.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:0
Tuchovia Tuchów
11.11.2018
13:00
GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze Pleśna
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice

15. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
13:00
Zorza Zaczarnie
0:0
Wisła Szczucin
10.11.2018
13:00
Metal Tarnów
1:0
KS US Śmigno
10.11.2018
13:00
LUKS Skrzyszów
2:0
Tuchovia Tuchów
11.11.2018
13:00
GLKS Gromnik
2:1
Wola Radłowska
11.11.2018
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Pogórze Pleśna
11.11.2018
13:00
Olimpia Wojnicz
2:4
Polan Żabno
11.11.2018
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
11.11.2018
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
4:1
Ciężkowianka Ciężkowice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00