facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Olimpia Kąty
4:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
11.08.2018
15:00
LKS Gnojnik
1:2
Orzeł Dębno
11.08.2018
17:30
Rylovia Rylowa
1:1
Naprzód Sobolów
11.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
5:1
Jadowniczanka Jadowniki
11.08.2018
18:00
Raba Książnice
0:0
Radłovia Radłów
12.08.2018
15:00
Arkadia Olszyny
7:1
Tarnavia
12.08.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Bucze
12.08.2018
18:00

2. kolejka 18.08.2018

Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
Olimpia Bucze
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
5:2
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Olimpia Bucze
01.08.2018
00:00
Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
LKS Gnojnik
8:2
Olimpia Kąty
25.08.2018
15:00
Orzeł Dębno
1:1
Naprzód Sobolów
25.08.2018
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Jadowniczanka Jadowniki
25.08.2018
18:00
Raba Książnice
1:3
Tarnavia
26.08.2018
16:00
Sokół Maszkienice
2:3
Strażak Mokrzyska
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Radłovia Radłów
1:4
Orzeł Dębno
01.09.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
01.09.2018
17:00
Tarnavia
0:0
Olimpia Bucze
01.09.2018
17:30
Naprzód Sobolów
2:0
Sokół Maszkienice
02.09.2018
13:00
Arkadia Olszyny
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
02.09.2018
16:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Olimpia Kąty
02.09.2018
17:00
Raba Książnice
2:2
Rylovia Rylowa
02.09.2018
17:30

5. kolejka 08.09.2018

Orzeł Dębno
3:1
Arkadia Olszyny
08.09.2018
11:00
Olimpia Kąty
4:0
Naprzód Sobolów
08.09.2018
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Raba Książnice
08.09.2018
17:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
08.09.2018
17:00
Rylovia Rylowa
6:0
Tarnavia
08.09.2018
17:00
Olimpia Bucze
2:2
LKS Gnojnik
10.11.2018
14:00
Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

6. kolejka 15.09.2018

LKS Gnojnik
6:2
Tarnavia
15.09.2018
16:30
Strażak Mokrzyska
0:0
Olimpia Bucze
15.09.2018
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.09.2018
17:00
Arkadia Olszyny
6:0
Sokół Maszkienice
16.09.2018
13:00
Naprzód Sobolów
4:3
Novi/Rzezawianka Rzezawa
16.09.2018
16:00
Raba Książnice
1:5
Orzeł Dębno
16.09.2018
16:00
Radłovia Radłów
3:2
Olimpia Kąty
17.11.2018
13:00

7. kolejka 22.09.2018

Olimpia Kąty
5:2
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
2:1
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:6
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
1:1
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Olimpia Bucze
3:0
Naprzód Sobolów
23.09.2018
16:00
Sokół Maszkienice
5:1
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Tarnavia
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Radłovia Radłów
1:0
Olimpia Bucze
29.09.2018
15:00
Rylovia Rylowa
2:2
Sokół Maszkienice
29.09.2018
14:00
Tarnavia
2:4
Strażak Mokrzyska
29.09.2018
16:00
Raba Książnice
2:4
Olimpia Kąty
29.09.2018
16:00
Arkadia Olszyny
7:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
30.09.2018
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Orzeł Dębno
30.09.2018
16:00
Naprzód Sobolów
5:4
LKS Gnojnik
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Radłovia Radłów
LKS Gnojnik
06.10.2018
16:00
Orzeł Dębno
3:1
Tarnavia
06.10.2018
16:00
Olimpia Bucze
3:1
Arkadia Olszyny
06.10.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
4:1
Raba Książnice
06.10.2018
16:00
Sokół Maszkienice
2:3
Jadowniczanka Jadowniki
07.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Naprzód Sobolów
07.10.2018
16:00
Olimpia Kąty
2:1
Rylovia Rylowa
10.11.2018
14:00

10. kolejka 13.10.2018

Rylovia Rylowa
5:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
13.10.2018
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Olimpia Kąty
13.10.2018
15:00
Orzeł Dębno
1:1
Sokół Maszkienice
13.10.2018
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Strażak Mokrzyska
13.10.2018
15:00
Tarnavia
2:3
Naprzód Sobolów
13.10.2018
15:00
Arkadia Olszyny
8:0
LKS Gnojnik
14.10.2018
12:00
Raba Książnice
2:2
Olimpia Bucze
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Olimpia Bucze
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
4:0
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Olimpia Bucze
27.10.2018
15:00
Tarnavia
4:4
Radłovia Radłów
27.10.2018
15:00
Orzeł Dębno
5:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
27.10.2018
15:00
Rylovia Rylowa
5:1
LKS Gnojnik
28.10.2018
14:00
Arkadia Olszyny
2:2
Naprzód Sobolów
28.10.2018
14:00
Sokół Maszkienice
3:4
Olimpia Kąty
28.10.2018
14:00
Raba Książnice
Strażak Mokrzyska
28.10.2018
14:30

13. kolejka 03.11.2018

Olimpia Kąty
6:1
Tarnavia
03.11.2018
14:00
Olimpia Bucze
0:3
Orzeł Dębno
03.11.2018
14:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:3
Sokół Maszkienice
03.11.2018
14:00
Radłovia Radłów
1:2
Arkadia Olszyny
03.11.2018
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
LKS Gnojnik
03.11.2018
14:00
Strażak Mokrzyska
0:1
Rylovia Rylowa
04.11.2018
12:00
Naprzód Sobolów
2:1
Raba Książnice
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
3:0
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
1:5
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia Bucze
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

15. kolejka 30.03.2019

Novi/Rzezawianka Rzezawa
5:2
Tarnavia
30.03.2019
15:30
Olimpia Kąty
2:1
Olimpia Bucze
30.03.2019
15:30
Rylovia Rylowa
4:1
Radłovia Radłów
30.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
1:2
Strażak Mokrzyska
30.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Naprzód Sobolów
30.03.2019
15:30
Sokół Maszkienice
2:3
LKS Gnojnik
31.03.2019
16:00
Raba Książnice
2:1
Arkadia Olszyny
31.03.2019
13:00

16. kolejka 06.04.2019

Olimpia Kąty
4:1
LKS Gnojnik
06.04.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Radłovia Radłów
06.04.2019
16:30
Tarnavia
2:3
Raba Książnice
06.04.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Maszkienice
06.04.2019
16:30
Olimpia Bucze
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
07.04.2019
16:00
Arkadia Olszyny
3:3
Rylovia Rylowa
07.04.2019
16:00
Naprzód Sobolów
3:1
Orzeł Dębno
07.04.2019
14:00

17. kolejka 13.04.2019

Orzeł Dębno
0:1
Radłovia Radłów
13.04.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:4
LKS Gnojnik
13.04.2019
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Arkadia Olszyny
13.04.2019
17:00
Olimpia Kąty
3:1
Strażak Mokrzyska
13.04.2019
16:00
Rylovia Rylowa
3:0
Raba Książnice
13.04.2019
17:00
Olimpia Bucze
4:0
Tarnavia
14.04.2019
16:30
Sokół Maszkienice
3:4
Naprzód Sobolów
14.04.2019
17:00

18. kolejka 20.04.2019

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia Bucze
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

19. kolejka 27.04.2019

Tarnavia
:
LKS Gnojnik
27.04.2019
17:00
Olimpia Bucze
:
Strażak Mokrzyska
27.04.2019
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Rylovia Rylowa
27.04.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Naprzód Sobolów
27.04.2019
17:30
Orzeł Dębno
:
Raba Książnice
27.04.2019
17:30
Olimpia Kąty
:
Radłovia Radłów
27.04.2019
16:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
28.04.2019
17:00

20. kolejka 04.05.2019

Strażak Mokrzyska
:
LKS Gnojnik
04.05.2019
17:00
Radłovia Radłów
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
04.05.2019
17:30
Tarnavia
:
Jadowniczanka Jadowniki
04.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
:
Olimpia Kąty
05.05.2019
16:00
Rylovia Rylowa
:
Orzeł Dębno
05.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Bucze
05.05.2019
15:00
Raba Książnice
:
Sokół Maszkienice
05.05.2019
15:00

21. kolejka 11.05.2019

Strażak Mokrzyska
:
Tarnavia
11.05.2019
17:00
Olimpia Kąty
:
Raba Książnice
11.05.2019
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Arkadia Olszyny
11.05.2019
17:30
Orzeł Dębno
:
Jadowniczanka Jadowniki
11.05.2019
17:30
LKS Gnojnik
:
Naprzód Sobolów
11.05.2019
17:30
Olimpia Bucze
:
Radłovia Radłów
12.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Rylovia Rylowa
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

LKS Gnojnik
:
Radłovia Radłów
18.05.2019
17:30
Tarnavia
:
Orzeł Dębno
18.05.2019
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
:
Sokół Maszkienice
18.05.2019
18:00
Rylovia Rylowa
:
Olimpia Kąty
18.05.2019
17:00
Arkadia Olszyny
:
Olimpia Bucze
19.05.2019
16:30
Raba Książnice
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
19.05.2019
16:00
Naprzód Sobolów
:
Strażak Mokrzyska
19.05.2019
15:00

23. kolejka 25.05.2019

LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
18.05.2019
17:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Rylovia Rylowa
25.05.2019
18:00
Olimpia Kąty
:
Jadowniczanka Jadowniki
25.05.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
25.05.2019
18:00
Olimpia Bucze
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
:
Orzeł Dębno
26.05.2019
18:00
Naprzód Sobolów
:
Tarnavia
26.05.2019
16:00

24. kolejka 01.06.2019

LKS Gnojnik
:
Raba Książnice
25.05.2019
18:00
Orzeł Dębno
:
Olimpia Kąty
01.06.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
01.06.2019
18:00
Tarnavia
:
Sokół Maszkienice
01.06.2019
18:00
Radłovia Radłów
:
Naprzód Sobolów
01.06.2019
18:00
Rylovia Rylowa
:
Olimpia Bucze
02.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
:
Strażak Mokrzyska
02.06.2019
17:00

25. kolejka 08.06.2019

Olimpia Bucze
:
Jadowniczanka Jadowniki
08.06.2019
18:00
Radłovia Radłów
:
Tarnavia
08.06.2019
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Orzeł Dębno
08.06.2019
18:00
Olimpia Kąty
:
Sokół Maszkienice
08.06.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
:
Raba Książnice
08.06.2019
18:00
LKS Gnojnik
:
Rylovia Rylowa
09.06.2019
18:00
Naprzód Sobolów
:
Arkadia Olszyny
09.06.2019
16:00

26. kolejka 15.06.2019

Tarnavia
:
Olimpia Kąty
15.06.2019
17:00
Orzeł Dębno
:
Olimpia Bucze
15.06.2019
17:00
Sokół Maszkienice
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
15.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
:
Radłovia Radłów
15.06.2019
17:00
LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
17:00
Rylovia Rylowa
:
Strażak Mokrzyska
15.06.2019
17:00
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

19. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
17:00
Tarnavia
:
LKS Gnojnik
27.04.2019
17:30
Olimpia Bucze
:
Strażak Mokrzyska
27.04.2019
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Rylovia Rylowa
27.04.2019
17:30
Novi/Rzezawianka Rzezawa
:
Naprzód Sobolów
27.04.2019
17:30
Orzeł Dębno
:
Raba Książnice
27.04.2019
16:00
Olimpia Kąty
:
Radłovia Radłów
28.04.2019
17:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny

18. kolejka 20.04.2019

20.04.2019
13:00
Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
11:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
14:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
15:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia Bucze
20.04.2019
11:30
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice

20. kolejka 04.05.2019

04.05.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
:
LKS Gnojnik
04.05.2019
17:30
Radłovia Radłów
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
04.05.2019
17:30
Tarnavia
:
Jadowniczanka Jadowniki
05.05.2019
16:00
Arkadia Olszyny
:
Olimpia Kąty
05.05.2019
17:00
Rylovia Rylowa
:
Orzeł Dębno
05.05.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Bucze
05.05.2019
15:00
Raba Książnice
:
Sokół Maszkienice

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00