facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 11.08.2018

Olimpia Kąty
4:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
11.08.2018
15:00
LKS Gnojnik
1:2
Orzeł Dębno
11.08.2018
17:30
Rylovia Rylowa
1:1
Naprzód Sobolów
11.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
5:1
Jadowniczanka Jadowniki
11.08.2018
18:00
Raba Książnice
0:0
Radłovia Radłów
12.08.2018
15:00
Arkadia Olszyny
7:1
Tarnavia
12.08.2018
17:00
Sokół Maszkienice
0:2
Olimpia Bucze
12.08.2018
18:00

2. kolejka 18.08.2018

Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
Olimpia Bucze
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
5:2
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
5:2
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Novi/Rzezawianka Rzezawa
3:0
Olimpia Bucze
01.08.2018
00:00
Rylovia Rylowa
0:3
Arkadia Olszyny
15.08.2018
18:00
LKS Gnojnik
8:2
Olimpia Kąty
25.08.2018
15:00
Orzeł Dębno
1:1
Naprzód Sobolów
25.08.2018
17:00
Radłovia Radłów
0:2
Jadowniczanka Jadowniki
25.08.2018
18:00
Raba Książnice
1:3
Tarnavia
26.08.2018
16:00
Sokół Maszkienice
2:3
Strażak Mokrzyska
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Radłovia Radłów
1:4
Orzeł Dębno
01.09.2018
17:00
LKS Gnojnik
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
01.09.2018
17:00
Tarnavia
0:0
Olimpia Bucze
01.09.2018
17:30
Naprzód Sobolów
2:0
Sokół Maszkienice
02.09.2018
13:00
Arkadia Olszyny
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
02.09.2018
16:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Olimpia Kąty
02.09.2018
17:00
Raba Książnice
2:2
Rylovia Rylowa
02.09.2018
17:30

5. kolejka 08.09.2018

Orzeł Dębno
3:1
Arkadia Olszyny
08.09.2018
11:00
Olimpia Kąty
4:0
Naprzód Sobolów
08.09.2018
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Raba Książnice
08.09.2018
17:00
Strażak Mokrzyska
0:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
08.09.2018
17:00
Rylovia Rylowa
6:0
Tarnavia
08.09.2018
17:00
Olimpia Bucze
2:2
LKS Gnojnik
10.11.2018
14:00
Sokół Maszkienice
6:2
Radłovia Radłów
11.11.2018
14:00

6. kolejka 15.09.2018

LKS Gnojnik
6:2
Tarnavia
15.09.2018
16:30
Strażak Mokrzyska
0:0
Olimpia Bucze
15.09.2018
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.09.2018
17:00
Arkadia Olszyny
6:0
Sokół Maszkienice
16.09.2018
13:00
Naprzód Sobolów
4:3
Novi/Rzezawianka Rzezawa
16.09.2018
16:00
Raba Książnice
1:5
Orzeł Dębno
16.09.2018
16:00
Radłovia Radłów
3:2
Olimpia Kąty
17.11.2018
13:00

7. kolejka 22.09.2018

Olimpia Kąty
5:2
Arkadia Olszyny
22.09.2018
11:00
LKS Gnojnik
2:1
Strażak Mokrzyska
22.09.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:6
Radłovia Radłów
22.09.2018
16:30
Orzeł Dębno
1:1
Rylovia Rylowa
22.09.2018
16:30
Olimpia Bucze
3:0
Naprzód Sobolów
23.09.2018
16:00
Sokół Maszkienice
5:1
Raba Książnice
23.09.2018
11:45
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Tarnavia
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Radłovia Radłów
1:0
Olimpia Bucze
29.09.2018
15:00
Rylovia Rylowa
2:2
Sokół Maszkienice
29.09.2018
14:00
Tarnavia
2:4
Strażak Mokrzyska
29.09.2018
16:00
Raba Książnice
2:4
Olimpia Kąty
29.09.2018
16:00
Arkadia Olszyny
7:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
30.09.2018
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:2
Orzeł Dębno
30.09.2018
16:00
Naprzód Sobolów
5:4
LKS Gnojnik
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Radłovia Radłów
LKS Gnojnik
06.10.2018
16:00
Orzeł Dębno
3:1
Tarnavia
06.10.2018
16:00
Olimpia Bucze
3:1
Arkadia Olszyny
06.10.2018
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
4:1
Raba Książnice
06.10.2018
16:00
Sokół Maszkienice
2:3
Jadowniczanka Jadowniki
07.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Naprzód Sobolów
07.10.2018
16:00
Olimpia Kąty
2:1
Rylovia Rylowa
10.11.2018
14:00

10. kolejka 13.10.2018

Rylovia Rylowa
5:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
13.10.2018
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
0:2
Olimpia Kąty
13.10.2018
15:00
Orzeł Dębno
1:1
Sokół Maszkienice
13.10.2018
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Strażak Mokrzyska
13.10.2018
15:00
Tarnavia
2:3
Naprzód Sobolów
13.10.2018
15:00
Arkadia Olszyny
8:0
LKS Gnojnik
14.10.2018
12:00
Raba Książnice
2:2
Olimpia Bucze
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Olimpia Bucze
0:1
Rylovia Rylowa
20.10.2018
15:00
Olimpia Kąty
1:1
Orzeł Dębno
20.10.2018
15:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.10.2018
15:00
Strażak Mokrzyska
3:1
Arkadia Olszyny
20.10.2018
15:00
Sokół Maszkienice
8:2
Tarnavia
21.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
21.10.2018
15:30
Raba Książnice
4:0
LKS Gnojnik
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Jadowniczanka Jadowniki
5:1
Olimpia Bucze
27.10.2018
15:00
Tarnavia
4:4
Radłovia Radłów
27.10.2018
15:00
Orzeł Dębno
5:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
27.10.2018
15:00
Rylovia Rylowa
5:1
LKS Gnojnik
28.10.2018
14:00
Arkadia Olszyny
2:2
Naprzód Sobolów
28.10.2018
14:00
Sokół Maszkienice
3:4
Olimpia Kąty
28.10.2018
14:00
Raba Książnice
Strażak Mokrzyska
28.10.2018
14:30

13. kolejka 03.11.2018

Olimpia Kąty
6:1
Tarnavia
03.11.2018
14:00
Olimpia Bucze
0:3
Orzeł Dębno
03.11.2018
14:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:3
Sokół Maszkienice
03.11.2018
14:00
Radłovia Radłów
1:2
Arkadia Olszyny
03.11.2018
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
1:0
LKS Gnojnik
03.11.2018
14:00
Strażak Mokrzyska
0:1
Rylovia Rylowa
04.11.2018
12:00
Naprzód Sobolów
2:1
Raba Książnice
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Olimpia Kąty
23.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
3:0
LKS Gnojnik
23.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
Strażak Mokrzyska
23.03.2019
15:30
Tarnavia
1:5
Arkadia Olszyny
23.03.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:2
Rylovia Rylowa
24.03.2019
13:00
Radłovia Radłów
1:0
Raba Książnice
24.03.2019
15:00
Olimpia Bucze
2:4
Sokół Maszkienice
24.03.2019
14:00

15. kolejka 30.03.2019

Novi/Rzezawianka Rzezawa
5:2
Tarnavia
30.03.2019
15:30
Olimpia Kąty
2:1
Olimpia Bucze
30.03.2019
15:30
Rylovia Rylowa
4:1
Radłovia Radłów
30.03.2019
15:30
Orzeł Dębno
1:2
Strażak Mokrzyska
30.03.2019
15:30
Jadowniczanka Jadowniki
1:3
Naprzód Sobolów
30.03.2019
15:30
Sokół Maszkienice
2:3
LKS Gnojnik
31.03.2019
16:00
Raba Książnice
2:1
Arkadia Olszyny
31.03.2019
13:00

16. kolejka 06.04.2019

Olimpia Kąty
4:1
LKS Gnojnik
06.04.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:2
Radłovia Radłów
06.04.2019
16:30
Tarnavia
2:3
Raba Książnice
06.04.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
0:2
Sokół Maszkienice
06.04.2019
16:30
Olimpia Bucze
1:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa
07.04.2019
16:00
Arkadia Olszyny
3:3
Rylovia Rylowa
07.04.2019
16:00
Naprzód Sobolów
3:1
Orzeł Dębno
07.04.2019
14:00

17. kolejka 13.04.2019

Orzeł Dębno
0:1
Radłovia Radłów
13.04.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:4
LKS Gnojnik
13.04.2019
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:1
Arkadia Olszyny
13.04.2019
17:00
Olimpia Kąty
3:1
Strażak Mokrzyska
13.04.2019
16:00
Rylovia Rylowa
3:0
Raba Książnice
13.04.2019
17:00
Olimpia Bucze
4:0
Tarnavia
14.04.2019
16:30
Sokół Maszkienice
3:4
Naprzód Sobolów
14.04.2019
17:00

18. kolejka 20.04.2019

Arkadia Olszyny
2:1
Orzeł Dębno
20.04.2019
13:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Kąty
20.04.2019
15:00
Raba Książnice
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
20.04.2019
11:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:3
Strażak Mokrzyska
20.04.2019
17:00
Tarnavia
1:4
Rylovia Rylowa
20.04.2019
14:00
LKS Gnojnik
0:0
Olimpia Bucze
20.04.2019
15:00
Radłovia Radłów
0:4
Sokół Maszkienice
20.04.2019
11:30

19. kolejka 27.04.2019

Tarnavia
1:5
LKS Gnojnik
27.04.2019
17:30
Olimpia Bucze
1:2
Strażak Mokrzyska
27.04.2019
17:30
Jadowniczanka Jadowniki
1:4
Rylovia Rylowa
27.04.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
2:3
Naprzód Sobolów
27.04.2019
17:30
Orzeł Dębno
4:1
Raba Książnice
27.04.2019
17:30
Olimpia Kąty
4:2
Radłovia Radłów
27.04.2019
16:00
Sokół Maszkienice
3:0
Arkadia Olszyny
28.04.2019
17:00

20. kolejka 04.05.2019

Strażak Mokrzyska
0:0
LKS Gnojnik
03.05.2019
17:00
Radłovia Radłów
3:3
Novi/Rzezawianka Rzezawa
04.05.2019
17:30
Tarnavia
3:3
Jadowniczanka Jadowniki
04.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
3:0
Olimpia Kąty
05.05.2019
16:00
Rylovia Rylowa
1:1
Orzeł Dębno
05.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
1:2
Olimpia Bucze
05.05.2019
15:00
Raba Książnice
2:1
Sokół Maszkienice
05.05.2019
15:00

21. kolejka 11.05.2019

Olimpia Kąty
1:2
Raba Książnice
11.05.2019
16:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:3
Arkadia Olszyny
11.05.2019
17:30
Orzeł Dębno
2:2
Jadowniczanka Jadowniki
11.05.2019
17:30
LKS Gnojnik
4:0
Naprzód Sobolów
11.05.2019
17:30
Olimpia Bucze
1:1
Radłovia Radłów
12.05.2019
18:00
Sokół Maszkienice
2:1
Rylovia Rylowa
12.05.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Tarnavia
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

LKS Gnojnik
4:1
Radłovia Radłów
18.05.2019
17:30
Tarnavia
2:4
Orzeł Dębno
18.05.2019
17:30
Arkadia Olszyny
2:1
Olimpia Bucze
19.05.2019
16:30
Raba Książnice
2:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
19.05.2019
16:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Maszkienice
19.05.2019
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
Strażak Mokrzyska
19.05.2019
15:00
Rylovia Rylowa
3:1
Olimpia Kąty
19.05.2019
17:00

23. kolejka 15.06.2019

Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
26.05.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
15.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
16:00
LKS Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
15.06.2019
18:00
Olimpia Bucze
4:2
Raba Książnice
15.06.2019
18:00
Sokół Maszkienice
5:0
Orzeł Dębno
16.06.2019
16:00
Naprzód Sobolów
5:1
Tarnavia
16.06.2019
15:00

24. kolejka 01.06.2019

Orzeł Dębno
3:1
Olimpia Kąty
01.06.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
9:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
01.06.2019
18:00
Tarnavia
2:11
Sokół Maszkienice
01.06.2019
17:00
Radłovia Radłów
1:0
Naprzód Sobolów
01.06.2019
18:00
LKS Gnojnik
3:3
Raba Książnice
01.06.2019
16:00
Rylovia Rylowa
5:0
Olimpia Bucze
02.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
3:1
Strażak Mokrzyska
02.06.2019
17:00

25. kolejka 08.06.2019

Olimpia Bucze
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
08.06.2019
18:00
Radłovia Radłów
3:0
Tarnavia
08.06.2019
18:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
0:2
Orzeł Dębno
08.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
3:2
Sokół Maszkienice
08.06.2019
15:30
LKS Gnojnik
1:2
Rylovia Rylowa
09.06.2019
18:00
Naprzód Sobolów
3:0
Arkadia Olszyny
09.06.2019
16:00
Strażak Mokrzyska
Raba Książnice
09.06.2019
17:00

26. kolejka 22.06.2019

LKS Gnojnik
:
Jadowniczanka Jadowniki
20.06.2019
18:00
Tarnavia
:
Olimpia Kąty
22.06.2019
17:00
Orzeł Dębno
:
Olimpia Bucze
22.06.2019
17:00
Sokół Maszkienice
:
Novi/Rzezawianka Rzezawa
22.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
:
Radłovia Radłów
22.06.2019
17:00
Rylovia Rylowa
:
Strażak Mokrzyska
22.06.2019
17:00
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
22.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

23. kolejka 15.06.2019

26.05.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
1:1
Radłovia Radłów
15.06.2019
17:00
Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
15.06.2019
16:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
18:00
LKS Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
15.06.2019
18:00
Olimpia Bucze
4:2
Raba Książnice
16.06.2019
16:00
Sokół Maszkienice
5:0
Orzeł Dębno
16.06.2019
15:00
Naprzód Sobolów
5:1
Tarnavia

22. kolejka 18.05.2019

18.05.2019
17:30
LKS Gnojnik
4:1
Radłovia Radłów
18.05.2019
17:30
Tarnavia
2:4
Orzeł Dębno
19.05.2019
16:30
Arkadia Olszyny
2:1
Olimpia Bucze
19.05.2019
16:00
Raba Książnice
2:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
19.05.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
4:2
Sokół Maszkienice
19.05.2019
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
Strażak Mokrzyska
19.05.2019
17:00
Rylovia Rylowa
3:1
Olimpia Kąty

24. kolejka 01.06.2019

01.06.2019
18:00
Orzeł Dębno
3:1
Olimpia Kąty
01.06.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
9:0
Novi/Rzezawianka Rzezawa
01.06.2019
17:00
Tarnavia
2:11
Sokół Maszkienice
01.06.2019
18:00
Radłovia Radłów
1:0
Naprzód Sobolów
01.06.2019
16:00
LKS Gnojnik
3:3
Raba Książnice
02.06.2019
17:00
Rylovia Rylowa
5:0
Olimpia Bucze
02.06.2019
17:00
Arkadia Olszyny
3:1
Strażak Mokrzyska

Wiadomości ligowe


IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
15.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:1
Jutrzenka Giebułtów
15.06.2019
17:00
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
15.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
15.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
15.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
15.06.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Orzeł Ryczów
15.06.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
15.06.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
6:0
Orzeł Iwanowice
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
15.06.2019
18:00
Hutnik II Kraków
0:5
Borek Kraków
16.06.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Świt Krzeszowice
16.06.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:2
Nadwiślan Kraków
16.06.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Piast Wołowice
16.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
1:0
Radziszowianka Radziszów
15.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
0:2
Gdovia Gdów
15.06.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Czarni Staniątki
15.06.2019
17:00
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
15.06.2019
17:00
LKS Śledziejowice
1:1
Raba Dobczyce
15.06.2019
17:00
Orzeł Myślenice
4:4
Pasternik Ochojno
15.06.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Tempo Rzeszotary
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
15:30
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
15.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
16:00
LKS Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
15.06.2019
18:00
Olimpia B.
4:2
Raba Książnice
15.06.2019
18:00
Sokół Maszkienice
5:0
Orzeł Dębno
16.06.2019
16:00
Naprzód Sobolów
5:1
Tarnavia
16.06.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
2:3
Zorza Zaczarnie
15.06.2019
18:00
KS US Śmigno
0:9
Metal Tarnów
15.06.2019
18:00
Tuchovia Tuchów
3:1
LUKS Skrzyszów
15.06.2019
18:00
Wola Radłowska
1:5
GLKS Gromnik
15.06.2019
18:00
Pogórze
0:3
Dunajec Zbylitowska Góra
15.06.2019
18:00
Polan Żabno
3:0
Olimpia Wojnicz
15.06.2019
18:00
LKS Ładna
2:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
15.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Laskovia
3:4
Kolejarz Stróże
15.06.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Gród Podegrodzie
15.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
2:1
Huragan Waksmund
15.06.2019
18:00
Jarmuta
5:1
Zalesianka
15.06.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15.06.2019
13:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:3
Sokół Stary Sącz
16.06.2019
16:00
Poprad Rytro
:
KS Tymbark
16.06.2019
16:00
LKS Łużna
:
LKS Rupniów
16.06.2019
17:00
Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
5:4
Strażak Goszcza
15.06.2019
18:00
Spartak Wielkanoc
2:2
Michałowianka Michałowice
15.06.2019
18:00
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Ekler Baranówka
15.06.2019
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:5
Jastrzębiec Książ Wielki
15.06.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Orzeł Bębło
15.06.2019
18:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Galicja Raciborowice
15.06.2019
18:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Wierzbowianka Wierzbno
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:1
Sokół Rybna
15.06.2019
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
4:2
Lotnik Kryspinów
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
3:7
Dąbski Kraków
15.06.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Bieżanowianka Kraków
15.06.2019
18:00
Płomień Kostrze
1:0
Iskra Krzęcin
15.06.2019
18:00
Wawel Kraków
3:5
Wanda Nowa Huta
15.06.2019
18:00
Radziszowianka II
2:3
Gajowianka Gaj
15.06.2019
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
Strzelcy Kraków
15.06.2019
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Piłkarz Podłęże
2:2
Złomex Branice
15.06.2019
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
9:1
Contra Sułków
15.06.2019
18:00
Strażak Kokotów
3:0
Zieloni Niegowić
15.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
2:2
Wolni Kłaj
15.06.2019
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
15.06.2019
18:00
Piast Łapanów
:
Zryw Szarów
15.06.2019
18:00
Czarnochowice
:
Błękitni Bodzanów
16.06.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
3:3
LKS Trzebunia
15.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Iskra Głogoczów
15.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
1:5
Jordan Sum Zakliczyn
16.06.2019
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Górki Myślenice
16.06.2019
18:30
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
16.06.2019
18:00
LKS Rudnik
5:0
Hejnał Krzyszkowice
16.06.2019
11:00
Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Hetman Dłużec
3:3
Olimpia Łobzów
15.06.2019
17:00
Bolesław Bukowno
5:1
Spartak Charsznica
15.06.2019
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
15.06.2019
17:00
Laskowianka Laski
1:4
Orzeł K.
15.06.2019
17:00
Pilica Wierbka
3:3
Unia Jaroszowiec
15.06.2019
17:00
Centuria Chechło
4:4
Legion Bydlin
15.06.2019
17:00
Promień Przeginia
5:4
Leśnik Gorenice
15.06.2019
17:00
Błysk Zederman
0:1
Strażak Przybysławice
15.06.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
17:30
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
15:00
Start Kamień
3:1
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów
15.06.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
1:2
Sparta Skrzeszowice
16.06.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Płomień Kościelec
16.06.2019
18:00
Novi Narama
8:1
Iskra Pałecznica
16.06.2019
18:00
Agricola Klimontów
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
18:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
15.06.2019
17:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
:
Tyniec Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
:
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
5:0
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel
:
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
:
Fairant Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Pogoń Skotniki
4:0
Piast Skawina
15.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków
:
Armatura Kraków
16.06.2019
18:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Rzozovia Rzozów
16.06.2019
18:00
Universum Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
16.06.2019
18:00
TKKF Kliny Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
16.06.2019
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
16:1
Błyskawica Wyciąże
15.06.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Batory Wola Batorska
16.06.2019
18:00
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
16.06.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
16.06.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
4:1
Wiarusy II
16.06.2019
18:00
Iskra Zakrzów
0:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2019
18:00
Gryf Wiatowice
5:1
Wilga Instalbud Golkowice
16.06.2019
18:00

Klasa B (Myślenice II)

Cyrhla Krzczonów
3:1
Cisy Harbutowice
15.06.2019
17:00
Dukla Bysina
2:3
Staw Polanka
16.06.2019
17:00
Gościbia II Sułkowice
1:3
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
15.06.2019
11:30
Piliczanka Pilica
1:2
Przebój II Wolbrom
15.06.2019
18:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
7:3
Trzy Buki Wierzchowisko
16.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Zryw Przesławice
16.06.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
16.06.2019
16:00
Northstar Miechów
6:1
Cobra Wężerów
16.06.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
:
Czapla Czaple Male
16.06.2019
16:00
nie odbył się z powodu zalania boiska
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Błyskawica Kolbark
16.06.2019
16:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Orlęta R.P.
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
12:00
Orlęta K.
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
17:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów
15.06.2019
10:00

II liga małopolska kobiet

GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce
15.06.2019
17:00

III liga małopolska kobiet

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.06.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Podgórze Kraków
15.06.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Piast Skawina
15.06.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
15.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Tuchovia Tuchów
15.06.2019
11:00
FSA Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice
15.06.2019
11:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Novi Narama
:
Burza Roczyny
15.06.2019
 
Queens Witanowice
3:0 v.o.
AS Świątniki Górne
15.06.2019
 
Victoria Zalas
3:0 v.o.
Wisła Brzeźnica
15.06.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
:
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
:
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
:
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Strzelcy
17.06.2019
18:00