facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

LKS Niedźwiedź
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:7
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00
Orzeł Bębło
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
19.08.2018
12:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:2
Wierzbowianka Wierzbno
19.08.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
3:0
Ekler Baranówka
19.08.2018
18:00
Kapitol Racławice
1:1
Michałowianka Michałowice
19.08.2018
11:00
Juvenia Prandocin
1:5
Partyzant Dojazdów
19.08.2018
17:00

2. kolejka 25.08.2018

Partyzant Dojazdów
1:0
Jastrzębiec Książ Wielki
25.08.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
1:3
Szreniawa Koszyce
25.08.2018
17:00
Strażak Goszcza
1:0
Kapitol Racławice
26.08.2018
17:00
Galicja Raciborowice
3:2
Czarni 03 Grzegorzowice
26.08.2018
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
Orzeł Bębło
26.08.2018
17:00
Ekler Baranówka
1:2
LKS Niedźwiedź
26.08.2018
16:00
Juvenia Prandocin
0:1
Spartak Wielkanoc
26.08.2018
17:00

3. kolejka 01.09.2018

Orzeł Bębło
3:3
Galicja Raciborowice
01.09.2018
13:00
LKS Niedźwiedź
Michałowianka Michałowice
01.09.2018
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Wierzbowianka Wierzbno
02.09.2018
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Ekler Baranówka
02.09.2018
15:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Strażak Goszcza
02.09.2018
17:30
Kapitol Racławice
3:1
Juvenia Prandocin
02.09.2018
11:00
Spartak Wielkanoc
0:2
Partyzant Dojazdów
02.09.2018
16:00

4. kolejka 08.09.2018

Partyzant Dojazdów
Wierzbowianka Wierzbno
08.09.2018
14:00
Juvenia Prandocin
3:1
Szreniawa Koszyce
08.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
LKS Niedźwiedź
08.09.2018
17:00
Michałowianka Michałowice
Czarni 03 Grzegorzowice
08.09.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:0
Kapitol Racławice
08.09.2018
17:00
Ekler Baranówka
1:5
Orzeł Bębło
09.09.2018
16:00
Galicja Raciborowice
Jastrzębiec Książ Wielki
09.09.2018
16:00

5. kolejka 15.09.2018

Jastrzębiec Książ Wielki
Ekler Baranówka
15.09.2018
15:30
Wierzbowianka Wierzbno
Galicja Raciborowice
15.09.2018
16:30
Orzeł Bębło
1:0
Michałowianka Michałowice
16.09.2018
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:4
Strażak Goszcza
16.09.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
Juvenia Prandocin
16.09.2018
14:00
Szreniawa Koszyce
3:1
Spartak Wielkanoc
16.09.2018
17:00
Kapitol Racławice
3:0
Partyzant Dojazdów
16.09.2018
11:00

6. kolejka 22.09.2018

Partyzant Dojazdów
Galicja Raciborowice
22.09.2018
16:00
Michałowianka Michałowice
4:3
Jastrzębiec Książ Wielki
22.09.2018
16:30
Spartak Wielkanoc
LKS Niedźwiedź
23.09.2018
16:00
Strażak Goszcza
3:3
Orzeł Bębło
23.09.2018
16:00
Kapitol Racławice
2:1
Szreniawa Koszyce
23.09.2018
11:00
Ekler Baranówka
2:1
Wierzbowianka Wierzbno
23.09.2018
16:00
Juvenia Prandocin
4:2
Czarni 03 Grzegorzowice
23.09.2018
15:00

7. kolejka 29.09.2018

Jastrzębiec Książ Wielki
1:4
Strażak Goszcza
29.09.2018
16:00
Orzeł Bębło
5:1
Juvenia Prandocin
30.09.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
Kapitol Racławice
30.09.2018
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
Michałowianka Michałowice
30.09.2018
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:0
Spartak Wielkanoc
30.09.2018
15:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Partyzant Dojazdów
30.09.2018
16:00
Galicja Raciborowice
Ekler Baranówka
30.09.2018
16:00

8. kolejka 06.10.2018

Partyzant Dojazdów
Ekler Baranówka
06.10.2018
15:00
Michałowianka Michałowice
Galicja Raciborowice
06.10.2018
16:00
Spartak Wielkanoc
Orzeł Bębło
07.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
2:4
Wierzbowianka Wierzbno
07.10.2018
16:00
Kapitol Racławice
2:1
Czarni 03 Grzegorzowice
07.10.2018
11:00
Szreniawa Koszyce
0:0
LKS Niedźwiedź
07.10.2018
16:00
Juvenia Prandocin
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
07.10.2018
16:00

9. kolejka 13.10.2018

LKS Niedźwiedź
Partyzant Dojazdów
13.10.2018
15:45
Jastrzębiec Książ Wielki
4:1
Spartak Wielkanoc
14.10.2018
15:00
Orzeł Bębło
Kapitol Racławice
14.10.2018
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:1
Juvenia Prandocin
14.10.2018
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
5:3
Szreniawa Koszyce
14.10.2018
15:00
Ekler Baranówka
Michałowianka Michałowice
14.10.2018
16:00
Galicja Raciborowice
4:1
Strażak Goszcza
14.10.2018
15:00

10. kolejka 20.10.2018

Partyzant Dojazdów
Michałowianka Michałowice
20.10.2018
15:00
LKS Niedźwiedź
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2018
15:30
Spartak Wielkanoc
5:2
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2018
15:00
Strażak Goszcza
1:0
Ekler Baranówka
21.10.2018
15:30
Szreniawa Koszyce
0:1
Orzeł Bębło
21.10.2018
15:30
Kapitol Racławice
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
21.10.2018
11:00
Juvenia Prandocin
2:2
Galicja Raciborowice
21.10.2018
15:00

11. kolejka 27.10.2018

Michałowianka Michałowice
1:4
Strażak Goszcza
27.10.2018
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Partyzant Dojazdów
27.10.2018
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
3:2
Szreniawa Koszyce
28.10.2018
14:00
Orzeł Bębło
2:2
LKS Niedźwiedź
28.10.2018
14:00
Galicja Raciborowice
3:0
Spartak Wielkanoc
28.10.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:4
Kapitol Racławice
28.10.2018
14:00
Ekler Baranówka
3:1
Juvenia Prandocin
28.10.2018
14:00

12. kolejka 03.11.2018

Partyzant Dojazdów
Strażak Goszcza
03.11.2018
14:00
LKS Niedźwiedź
4:1
Jastrzębiec Książ Wielki
03.11.2018
13:30
Spartak Wielkanoc
2:0
Ekler Baranówka
04.11.2018
14:00
Kapitol Racławice
1:4
Galicja Raciborowice
04.11.2018
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Orzeł Bębło
04.11.2018
14:00
Szreniawa Koszyce
Wierzbowianka Wierzbno
04.11.2018
14:00
Juvenia Prandocin
0:4
Michałowianka Michałowice
04.11.2018
14:00

13. kolejka 10.11.2018

Strażak Goszcza
2:0
Juvenia Prandocin
10.11.2018
14:00
Michałowianka Michałowice
1:2
Spartak Wielkanoc
10.11.2018
14:00
Ekler Baranówka
1:3
Kapitol Racławice
10.11.2018
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
5:1
Czarni 03 Grzegorzowice
11.11.2018
13:30
Orzeł Bębło
Partyzant Dojazdów
11.11.2018
14:00
Galicja Raciborowice
Szreniawa Koszyce
11.11.2018
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:5
LKS Niedźwiedź
11.11.2018
14:00

14. kolejka 30.03.2019

Galicja Raciborowice
LKS Niedźwiedź
30.03.2019
16:00
Ekler Baranówka
2:1
Szreniawa Koszyce
30.03.2019
16:30
Michałowianka Michałowice
1:1
Kapitol Racławice
30.03.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
Juvenia Prandocin
30.03.2019
15:00
Strażak Goszcza
Spartak Wielkanoc
31.03.2019
14:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Orzeł Bębło
31.03.2019
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
Czarni 03 Grzegorzowice
31.03.2019
16:00

15. kolejka 06.04.2019

Czarni 03 Grzegorzowice
1:0
Galicja Raciborowice
06.04.2019
16:00
LKS Niedźwiedź
2:0
Ekler Baranówka
06.04.2019
16:30
Spartak Wielkanoc
Juvenia Prandocin
06.04.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:3
Partyzant Dojazdów
07.04.2019
15:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Michałowianka Michałowice
07.04.2019
15:00
Kapitol Racławice
4:1
Strażak Goszcza
07.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
Wierzbowianka Wierzbno
07.04.2019
16:00

16. kolejka 13.04.2019

Michałowianka Michałowice
LKS Niedźwiedź
13.04.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
Spartak Wielkanoc
13.04.2019
16:00
Galicja Raciborowice
Orzeł Bębło
14.04.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:6
Jastrzębiec Książ Wielki
14.04.2019
16:00
Ekler Baranówka
3:5
Czarni 03 Grzegorzowice
14.04.2019
17:00
Strażak Goszcza
2:2
Szreniawa Koszyce
14.04.2019
16:00
Juvenia Prandocin
0:3
Kapitol Racławice
14.04.2019
16:30

17. kolejka 20.04.2019

Wierzbowianka Wierzbno
Partyzant Dojazdów
20.04.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
4:2
Juvenia Prandocin
20.04.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Strażak Goszcza
20.04.2019
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:0
Michałowianka Michałowice
20.04.2019
16:00
Kapitol Racławice
Spartak Wielkanoc
20.04.2019
11:00
Orzeł Bębło
Ekler Baranówka
20.04.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Galicja Raciborowice
20.04.2019
15:00

18. kolejka 27.04.2019

Ekler Baranówka
Jastrzębiec Książ Wielki
27.04.2019
17:00
Spartak Wielkanoc
1:1
Szreniawa Koszyce
27.04.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
Kapitol Racławice
27.04.2019
11:00
Galicja Raciborowice
2:3
Wierzbowianka Wierzbno
28.04.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Orzeł Bębło
28.04.2019
17:00
Strażak Goszcza
1:1
Czarni 03 Grzegorzowice
28.04.2019
16:00
Juvenia Prandocin
LKS Niedźwiedź
28.04.2019
16:00

19. kolejka 01.05.2019

Galicja Raciborowice
Partyzant Dojazdów
01.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Michałowianka Michałowice
01.05.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
Spartak Wielkanoc
01.05.2019
17:00
Orzeł Bębło
Strażak Goszcza
01.05.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
3:4
Kapitol Racławice
01.05.2019
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
3:1
Ekler Baranówka
01.05.2019
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:1
Juvenia Prandocin
01.05.2019
17:00

20. kolejka 04.05.2019

Michałowianka Michałowice
Wierzbowianka Wierzbno
04.05.2019
17:00
Partyzant Dojazdów
2:4
Szreniawa Koszyce
04.05.2019
16:00
Strażak Goszcza
1:3
Jastrzębiec Książ Wielki
05.05.2019
17:30
Juvenia Prandocin
4:5
Orzeł Bębło
05.05.2019
17:00
Kapitol Racławice
LKS Niedźwiedź
05.05.2019
11:00
Spartak Wielkanoc
1:4
Czarni 03 Grzegorzowice
05.05.2019
16:00
Ekler Baranówka
Galicja Raciborowice
05.05.2019
17:00

21. kolejka 11.05.2019

Ekler Baranówka
Partyzant Dojazdów
11.05.2019
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:3
Strażak Goszcza
11.05.2019
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:2
Kapitol Racławice
11.05.2019
16:00
LKS Niedźwiedź
Szreniawa Koszyce
11.05.2019
17:00
Galicja Raciborowice
Michałowianka Michałowice
12.05.2019
17:00
Orzeł Bębło
6:0
Spartak Wielkanoc
12.05.2019
12:00
Jastrzębiec Książ Wielki
8:0
Juvenia Prandocin
12.05.2019
15:00

22. kolejka 18.05.2019

Partyzant Dojazdów
2:7
LKS Niedźwiedź
18.05.2019
16:00
Spartak Wielkanoc
2:5
Jastrzębiec Książ Wielki
18.05.2019
16:00
Juvenia Prandocin
1:2
Wierzbowianka Wierzbno
18.05.2019
17:00
Kapitol Racławice
Orzeł Bębło
19.05.2019
11:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Czarni 03 Grzegorzowice
19.05.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
7:1
Ekler Baranówka
19.05.2019
17:00
Strażak Goszcza
Galicja Raciborowice
19.05.2019
16:00

23. kolejka 25.05.2019

Orzeł Bębło
3:1
Szreniawa Koszyce
26.05.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
8:0
Kapitol Racławice
26.05.2019
17:00
Ekler Baranówka
Strażak Goszcza
05.06.2019
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
LKS Niedźwiedź
12.06.2019
18:00
Wierzbowianka Wierzbno
4:1
Spartak Wielkanoc
12.06.2019
18:00
Galicja Raciborowice
2:1
Juvenia Prandocin
12.06.2019
18:00
Michałowianka Michałowice
4:2
Partyzant Dojazdów
13.06.2019
18:00

24. kolejka 01.06.2019

Partyzant Dojazdów
4:3
Czarni 03 Grzegorzowice
01.06.2019
16:15
LKS Niedźwiedź
Orzeł Bębło
01.06.2019
17:00
Juvenia Prandocin
6:0
Ekler Baranówka
01.06.2019
17:00
Strażak Goszcza
Michałowianka Michałowice
02.06.2019
16:00
Spartak Wielkanoc
3:3
Galicja Raciborowice
02.06.2019
16:00
Kapitol Racławice
1:3
Wierzbowianka Wierzbno
02.06.2019
11:00
Szreniawa Koszyce
1:3
Jastrzębiec Książ Wielki
12.06.2019
19:00

25. kolejka 08.06.2019

Wierzbowianka Wierzbno
0:4
Szreniawa Koszyce
08.06.2019
11:00
Michałowianka Michałowice
Juvenia Prandocin
08.06.2019
17:00
Strażak Goszcza
0:3
Partyzant Dojazdów
09.06.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
LKS Niedźwiedź
09.06.2019
17:00
Ekler Baranówka
1:2
Spartak Wielkanoc
09.06.2019
17:00
Galicja Raciborowice
Kapitol Racławice
09.06.2019
18:00
Orzeł Bębło
3:0
Czarni 03 Grzegorzowice
09.06.2019
17:00

26. kolejka 15.06.2019

Juvenia Prandocin
5:4
Strażak Goszcza
15.06.2019
18:00
Spartak Wielkanoc
2:2
Michałowianka Michałowice
15.06.2019
18:00
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Ekler Baranówka
15.06.2019
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:5
Jastrzębiec Książ Wielki
15.06.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Orzeł Bębło
15.06.2019
18:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Galicja Raciborowice
15.06.2019
18:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Wierzbowianka Wierzbno
15.06.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

26. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
18:00
Juvenia Prandocin
5:4
Strażak Goszcza
15.06.2019
18:00
Spartak Wielkanoc
2:2
Michałowianka Michałowice
15.06.2019
18:00
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Ekler Baranówka
15.06.2019
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:5
Jastrzębiec Książ Wielki
15.06.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Orzeł Bębło
15.06.2019
18:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Galicja Raciborowice
15.06.2019
18:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Wierzbowianka Wierzbno

25. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
11:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:4
Szreniawa Koszyce
08.06.2019
17:00
Michałowianka Michałowice
Juvenia Prandocin
09.06.2019
16:00
Strażak Goszcza
0:3
Partyzant Dojazdów
09.06.2019
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
LKS Niedźwiedź
09.06.2019
17:00
Ekler Baranówka
1:2
Spartak Wielkanoc
09.06.2019
18:00
Galicja Raciborowice
Kapitol Racławice
09.06.2019
17:00
Orzeł Bębło
3:0
Czarni 03 Grzegorzowice
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
15.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:1
Jutrzenka Giebułtów
15.06.2019
17:00
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
15.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
15.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
15.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
15.06.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Orzeł Ryczów
15.06.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
15.06.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
6:0
Orzeł Iwanowice
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
15.06.2019
18:00
Hutnik II Kraków
0:5
Borek Kraków
16.06.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Świt Krzeszowice
16.06.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:2
Nadwiślan Kraków
16.06.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Piast Wołowice
16.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
1:0
Radziszowianka Radziszów
15.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
0:2
Gdovia Gdów
15.06.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Czarni Staniątki
15.06.2019
17:00
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
15.06.2019
17:00
LKS Śledziejowice
1:1
Raba Dobczyce
15.06.2019
17:00
Orzeł Myślenice
4:4
Pasternik Ochojno
15.06.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Tempo Rzeszotary
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
15:30
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
15.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
16:00
LKS Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
15.06.2019
18:00
Olimpia B.
4:2
Raba Książnice
15.06.2019
18:00
Sokół Maszkienice
5:0
Orzeł Dębno
16.06.2019
16:00
Naprzód Sobolów
5:1
Tarnavia
16.06.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
2:3
Zorza Zaczarnie
15.06.2019
18:00
KS US Śmigno
0:9
Metal Tarnów
15.06.2019
18:00
Tuchovia Tuchów
3:1
LUKS Skrzyszów
15.06.2019
18:00
Wola Radłowska
1:5
GLKS Gromnik
15.06.2019
18:00
Pogórze
0:3
Dunajec Zbylitowska Góra
15.06.2019
18:00
Polan Żabno
3:0
Olimpia Wojnicz
15.06.2019
18:00
LKS Ładna
2:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
15.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Laskovia
3:4
Kolejarz Stróże
15.06.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Gród Podegrodzie
15.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
2:1
Huragan Waksmund
15.06.2019
18:00
Jarmuta
5:1
Zalesianka
15.06.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15.06.2019
13:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:3
Sokół Stary Sącz
16.06.2019
16:00
Poprad Rytro
:
KS Tymbark
16.06.2019
16:00
LKS Łużna
:
LKS Rupniów
16.06.2019
17:00
Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
5:4
Strażak Goszcza
15.06.2019
18:00
Spartak Wielkanoc
2:2
Michałowianka Michałowice
15.06.2019
18:00
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Ekler Baranówka
15.06.2019
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:5
Jastrzębiec Książ Wielki
15.06.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Orzeł Bębło
15.06.2019
18:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Galicja Raciborowice
15.06.2019
18:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Wierzbowianka Wierzbno
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:1
Sokół Rybna
15.06.2019
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
4:2
Lotnik Kryspinów
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
3:7
Dąbski Kraków
15.06.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Bieżanowianka Kraków
15.06.2019
18:00
Płomień Kostrze
1:0
Iskra Krzęcin
15.06.2019
18:00
Wawel Kraków
3:5
Wanda Nowa Huta
15.06.2019
18:00
Radziszowianka II
2:3
Gajowianka Gaj
15.06.2019
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
Strzelcy Kraków
15.06.2019
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Piłkarz Podłęże
2:2
Złomex Branice
15.06.2019
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
9:1
Contra Sułków
15.06.2019
18:00
Strażak Kokotów
3:0
Zieloni Niegowić
15.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
2:2
Wolni Kłaj
15.06.2019
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
15.06.2019
18:00
Piast Łapanów
:
Zryw Szarów
15.06.2019
18:00
Czarnochowice
:
Błękitni Bodzanów
16.06.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
3:3
LKS Trzebunia
15.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Iskra Głogoczów
15.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
1:5
Jordan Sum Zakliczyn
16.06.2019
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Górki Myślenice
16.06.2019
18:30
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
16.06.2019
18:00
LKS Rudnik
5:0
Hejnał Krzyszkowice
16.06.2019
11:00
Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Hetman Dłużec
3:3
Olimpia Łobzów
15.06.2019
17:00
Bolesław Bukowno
5:1
Spartak Charsznica
15.06.2019
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
15.06.2019
17:00
Laskowianka Laski
1:4
Orzeł K.
15.06.2019
17:00
Pilica Wierbka
3:3
Unia Jaroszowiec
15.06.2019
17:00
Centuria Chechło
4:4
Legion Bydlin
15.06.2019
17:00
Promień Przeginia
5:4
Leśnik Gorenice
15.06.2019
17:00
Błysk Zederman
0:1
Strażak Przybysławice
15.06.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
17:30
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
15:00
Start Kamień
3:1
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów
15.06.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
1:2
Sparta Skrzeszowice
16.06.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Płomień Kościelec
16.06.2019
18:00
Novi Narama
8:1
Iskra Pałecznica
16.06.2019
18:00
Agricola Klimontów
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
18:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
15.06.2019
17:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
:
Tyniec Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
:
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
5:0
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel
:
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
:
Fairant Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Pogoń Skotniki
4:0
Piast Skawina
15.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków
:
Armatura Kraków
16.06.2019
18:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Rzozovia Rzozów
16.06.2019
18:00
Universum Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
16.06.2019
18:00
TKKF Kliny Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
16.06.2019
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
16:1
Błyskawica Wyciąże
15.06.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Batory Wola Batorska
16.06.2019
18:00
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
16.06.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
16.06.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
4:1
Wiarusy II
16.06.2019
18:00
Iskra Zakrzów
0:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2019
18:00
Gryf Wiatowice
5:1
Wilga Instalbud Golkowice
16.06.2019
18:00

Klasa B (Myślenice II)

Cyrhla Krzczonów
3:1
Cisy Harbutowice
15.06.2019
17:00
Dukla Bysina
2:3
Staw Polanka
16.06.2019
17:00
Gościbia II Sułkowice
1:3
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
15.06.2019
11:30
Piliczanka Pilica
1:2
Przebój II Wolbrom
15.06.2019
18:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
7:3
Trzy Buki Wierzchowisko
16.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Zryw Przesławice
16.06.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
16.06.2019
16:00
Northstar Miechów
6:1
Cobra Wężerów
16.06.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
:
Czapla Czaple Male
16.06.2019
16:00
nie odbył się z powodu zalania boiska
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Błyskawica Kolbark
16.06.2019
16:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Orlęta R.P.
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
12:00
Orlęta K.
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
17:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów
15.06.2019
10:00

II liga małopolska kobiet

GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce
15.06.2019
17:00

III liga małopolska kobiet

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.06.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Podgórze Kraków
15.06.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Piast Skawina
15.06.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
15.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Tuchovia Tuchów
15.06.2019
11:00
FSA Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice
15.06.2019
11:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Novi Narama
:
Burza Roczyny
15.06.2019
 
Queens Witanowice
3:0 v.o.
AS Świątniki Górne
15.06.2019
 
Victoria Zalas
3:0 v.o.
Wisła Brzeźnica
15.06.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
:
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
:
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
:
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Strzelcy
17.06.2019
18:00