facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
1:3
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
4:1
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

2. kolejka 25.08.2018

Dragon Szczyglice
:
Orlęta Rudawa
25.08.2018
16:00
Sokół Rybna
:
Tęcza Piekary
25.08.2018
17:00
Sportowiec Modlniczka
:
Liszczanka Liszki
25.08.2018
00:00
JKS Zelków
:
Kmita Zabierzów
25.08.2018
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Nadwiślan Rusocice
25.08.2018
00:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
25.08.2018
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Górzanka Nawojowa Góra
26.08.2018
17:00

3. kolejka 01.09.2018

Nadwiślan Rusocice
:
Dragon Szczyglice
01.09.2018
15:00
Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
01.09.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Sportowiec Modlniczka
01.09.2018
00:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Jeziorzany
01.09.2018
00:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Czernichów
01.09.2018
00:00
Liszczanka Liszki
:
JKS Zelków
01.09.2018
00:00
Tęcza Piekary
:
Lotnik Kryspinów
01.09.2018
00:00

4. kolejka 08.09.2018

Dragon Szczyglice
:
Kmita Zabierzów
08.09.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
:
Strażak Rączna
08.09.2018
17:00
Orlęta Rudawa
:
Nadwiślan Rusocice
08.09.2018
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Tęcza Piekary
08.09.2018
00:00
Wisła Czernichów
:
Sokół Rybna
08.09.2018
00:00
JKS Zelków
:
Górzanka Nawojowa Góra
08.09.2018
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Liszczanka Liszki
08.09.2018
00:00

5. kolejka 15.09.2018

Sokół Rybna
:
Lotnik Kryspinów
15.09.2018
17:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
15.09.2018
00:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
15.09.2018
00:00
Kmita Zabierzów
:
Orlęta Rudawa
15.09.2018
00:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Wisła Jeziorzany
15.09.2018
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Wisła Czernichów
16.09.2018
15:00
Strażak Rączna
:
Sportowiec Modlniczka
16.09.2018
17:00

6. kolejka 22.09.2018

Dragon Szczyglice
:
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
:
Kmita Zabierzów
22.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
22.09.2018
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Tęcza Piekary
22.09.2018
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
22.09.2018
00:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
22.09.2018
00:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
22.09.2018
00:00

7. kolejka 29.09.2018

Lotnik Kryspinów
:
Sportowiec Modlniczka
29.09.2018
16:00
Sokół Rybna
:
JKS Zelków
29.09.2018
16:00
Liszczanka Liszki
:
Nadwiślan Rusocice
29.09.2018
00:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
29.09.2018
00:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Orlęta Rudawa
29.09.2018
00:00
Kmita Zabierzów
:
Wisła Czernichów
29.09.2018
00:00
Strażak Rączna
:
Wisła Jeziorzany
30.09.2018
16:00

8. kolejka 06.10.2018

Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
06.10.2018
14:00
JKS Zelków
:
Lotnik Kryspinów
06.10.2018
00:00
Orlęta Rudawa
:
Tęcza Piekary
06.10.2018
00:00
Wisła Czernichów
:
Sportowiec Modlniczka
06.10.2018
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
06.10.2018
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Górzanka Nawojowa Góra
06.10.2018
00:00
Kmita Zabierzów
:
Liszczanka Liszki
06.10.2018
00:00

9. kolejka 13.10.2018

Sokół Rybna
:
Dragon Szczyglice
13.10.2018
15:30
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Jeziorzany
13.10.2018
16:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Czernichów
13.10.2018
00:00
Tęcza Piekary
:
Nadwiślan Rusocice
13.10.2018
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
13.10.2018
00:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Kmita Zabierzów
13.10.2018
00:00
Strażak Rączna
:
Orlęta Rudawa
14.10.2018
15:00

10. kolejka 20.10.2018

Dragon Szczyglice
:
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
20.10.2018
00:00
Wisła Czernichów
:
JKS Zelków
20.10.2018
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
00:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Strażak Rączna
20.10.2018
00:00
Kmita Zabierzów
:
Tęcza Piekary
20.10.2018
00:00

11. kolejka 27.10.2018

Lotnik Kryspinów
:
Orlęta Rudawa
27.10.2018
15:00
Sokół Rybna
:
Nadwiślan Rusocice
27.10.2018
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Wisła Czernichów
27.10.2018
00:00
Tęcza Piekary
:
Liszczanka Liszki
27.10.2018
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
27.10.2018
00:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
27.10.2018
00:00
Strażak Rączna
:
Kmita Zabierzów
28.10.2018
15:00

12. kolejka 03.11.2018

Dragon Szczyglice
:
JKS Zelków
03.11.2018
14:00
Orlęta Rudawa
:
Sportowiec Modlniczka
03.11.2018
00:00
Wisła Czernichów
:
Wisła Jeziorzany
03.11.2018
00:00
Liszczanka Liszki
:
Strażak Rączna
03.11.2018
00:00
Górzanka Nawojowa Góra
:
Tęcza Piekary
03.11.2018
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Lotnik Kryspinów
03.11.2018
00:00
Kmita Zabierzów
:
Sokół Rybna
03.11.2018
00:00

13. kolejka 10.11.2018

Lotnik Kryspinów
:
Kmita Zabierzów
10.11.2018
14:00
Sokół Rybna
:
Liszczanka Liszki
10.11.2018
14:00
Strażak Rączna
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.11.2018
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Nadwiślan Rusocice
10.11.2018
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Dragon Szczyglice
10.11.2018
00:00
JKS Zelków
:
Orlęta Rudawa
10.11.2018
00:00
Tęcza Piekary
:
Wisła Czernichów
10.11.2018
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 18.08.2018

18.08.2018
17:00
Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
19.08.2018
16:00
Tęcza Piekary
1:3
Strażak Rączna
19.08.2018
17:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
4:1
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
JKS Zelków
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 25.08.2018

25.08.2018
16:00
Dragon Szczyglice
:
Orlęta Rudawa
25.08.2018
17:00
Sokół Rybna
:
Tęcza Piekary
25.08.2018
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Liszczanka Liszki
25.08.2018
00:00
JKS Zelków
:
Kmita Zabierzów
25.08.2018
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Nadwiślan Rusocice
25.08.2018
00:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
26.08.2018
17:00
Lotnik Kryspinów
:
Górzanka Nawojowa Góra

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Płock
1:3
Arka Gdynia
18.08.2018
18:00
Górnik Zabrze
0:2
Lechia Gdańsk
18.08.2018
20:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018
15:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Piast Gliwice
19.08.2018
18:00
Lech Poznań
2:5
Wisła Kraków
19.08.2018
18:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
20.08.2018
18:00

I liga

GKS Katowice
2:0
Wigry Suwałki
18.08.2018
20:00
Chrobry Głogów
0:1
Raków Częstochowa
18.08.2018
17:45
Garbarnia Kraków
3:2
ŁKS Łódź
18.08.2018
17:00
ŁKS Łódź
:
Stal Mielec
22.08.2018
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Warta Poznań
22.08.2018
18:00
GKS Tychy
:
Garbarnia Kraków
22.08.2018
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Bytovia Bytów
22.08.2018
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
22.08.2018
19:10
GKS Jastrzębie
:
Chrobry Głogów
22.08.2018
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Odra Opole
22.08.2018
20:00
Raków Częstochowa
:
GKS Katowice
22.08.2018
20:00
Wigry Suwałki
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
22.08.2018
 

II liga

Resovia Rzeszów
2:2
Górnik Łęczna
18.08.2018
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Stal Stalowa Wola
18.08.2018
16:00
Pogoń Siedlce
0:3
Znicz Pruszków
18.08.2018
17:00
Elana Toruń
3:0
ROW Rybnik
18.08.2018
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Rozwój Katowice
18.08.2018
17:00
Radomiak Radom
5:0
Olimpia Elbląg
18.08.2018
18:00
Widzew Łódź
3:1
Gryf Wejherowo
18.08.2018
19:10
Resovia Rzeszów
:
Elana Toruń
22.08.2018
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
22.08.2018
17:00
Rozwój Katowice
:
Radomiak Radom
22.08.2018
17:00
ROW Rybnik
:
Widzew Łódź
22.08.2018
17:00
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
22.08.2018
18:00
Górnik Łęczna
:
GKS Bełchatów
22.08.2018
18:00
Olimpia Grudziądz
:
Ruch Chorzów
22.08.2018
18:00
Olimpia Elbląg
:
Skra Bełchatów
22.08.2018
19:45
Znicz Pruszków
:
Siarka Tarnobrzeg
22.08.2018
 

III liga, gr. IV

Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2018
17:00
Motor Lublin
1:1
Soła Oświęcim
18.08.2018
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Avia Świdnik
19.08.2018
17:00
Chełmianka Chełm
2:0
Wiślanie Jaśkowice
19.08.2018
15:30
Czarni Połaniec
2:1
Wisła Sandomierz
19.08.2018
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Spartakus Daleszyce
19.08.2018
17:00
Hutnik Kraków
0:1
Wisła Puławy
19.08.2018
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
Podlasie Biała Podlaska
19.08.2018
17:00
Stal Rzeszów
5:0
Orlęta Radzyń Podlaski
19.08.2018
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
18.08.2018
17:00
MKS Trzebinia
1:3
LKS Jawiszowice
18.08.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:1
Beskid Andrychów
18.08.2018
17:00
Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2018
17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:1
Clepardia Kraków
19.08.2018
17:00
Pcimianka Pcim
2:1
Orzeł Ryczów
19.08.2018
16:30
Kaszowianka Kaszów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
19.08.2018
14:00
Słomniczanka Słomniki
2:0
KS Olkusz
19.08.2018
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

BKS Bochnia
3:2
Olimpia Pisarzowa
18.08.2018
16:00
Okocimski Brzesko
0:1
Unia Tarnów
18.08.2018
17:00
Poprad Muszyna
2:0
GKS Drwinia
18.08.2018
11:00
Lubań Maniowy
0:3
Glinik Gorlice
19.08.2018
16:00
Watra Białka Tatrzańska
5:4
Sandecja II Nowy Sącz
19.08.2018
17:00
Orkan Szczyrzyc
0:0
LKS Szaflary
19.08.2018
17:00
Dunajec Zakliczyn
0:2
Limanovia Limanowa
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:2
Proszowianka Proszowice
18.08.2018
17:00
Grębałowianka Kraków
1:2
LOT Balice
18.08.2018
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Prądniczanka Kraków
18.08.2018
17:30
Prądnik Sułoszowa
0:2
Zieleńczanka Zielonki
19.08.2018
16:00
Spójnia Osiek
1:3
Sokół Kocmyrzów
19.08.2018
17:00
Bibiczanka Bibice
1:4
Orzeł Iwanowice
19.08.2018
17:00
Pogoń Miechów
1:0
Piliczanka Pilica
19.08.2018
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Przebój Wolbrom
22.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
2:1
Błękitni Modlnica
18.08.2018
11:00
TS Węgrzce
5:3
Hutnik II Kraków
18.08.2018
11:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Garbarnia II Kraków
18.08.2018
11:00
Iskra Radwanowice
0:0
Prokocim Kraków
18.08.2018
17:00
Wieczysta Kraków
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
18.08.2018
17:00
Piast Wołowice
1:2
Bronowianka Kraków
19.08.2018
16:00
Skawinka Skawina
4:1
Świt Krzeszowice
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
4:2
Wiarusy Igołomia
18.08.2018
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:4
Targowianka Targowisko
18.08.2018
13:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
18.08.2018
17:00
Gościbia Sułkowice
0:2
Raba Dobczyce
18.08.2018
17:00
Wróblowianka Wróblowice
1:2
Orzeł Myślenice
18.08.2018
18:00
Czarni Staniątki
3:1
LKS Śledziejowice
18.08.2018
17:00
Karpaty Siepraw
2:0
Pasternik Ochojno
19.08.2018
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

LKS Rajsko
2:0
Halniak Maków Podhalański
18.08.2018
15:00
Brzezina Osiek
5:0
Garbarz Zembrzyce
18.08.2018
11:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:2
Tempo Białka
18.08.2018
17:00
Arka Babice
8:0
Sosnowianka Stanisław Dln
18.08.2018
17:00
Iskra Klecza Dolna
0:6
KS Chełmek
18.08.2018
17:00
Relaks Wysoka
3:4
Victoria Jaworzno
18.08.2018
17:30
Zatorzanka Zator
2:5
Niwa Nowa Wieś
19.08.2018
17:00
LKS Żarki
1:2
Nadwiślanin Gromiec
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia B.
1:1
Olimpia Kąty
18.08.2018
17:00
Tarnavia
2:4
Novi/Rzezawianka Rzezawa
18.08.2018
17:00
LKS Gnojnik
5:1
Sokół Maszkienice
18.08.2018
17:30
Strażak Mokrzyska
1:0
Orzeł Dębno
18.08.2018
18:00
Radłovia Radłów
1:3
Rylovia Rylowa
18.08.2018
18:00
Arkadia Olszyny
:
Raba Książnice
19.08.2018
17:00
Naprzód Sobolów
:
Jadowniczanka Jadowniki
19.08.2018
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Metal Tarnów
2:0
Wolania Wola Rzędzińska
18.08.2018
17:00
LUKS Skrzyszów
1:3
Polan Żabno
18.08.2018
17:00
LKS Ładna
3:0
Pogórze
18.08.2018
17:00
Zorza Zaczarnie
1:0
KS US Śmigno
18.08.2018
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
19.08.2018
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:2
Wisła Szczucin
19.08.2018
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
7:0
Wola Radłowska
19.08.2018
17:00
GLKS Gromnik
2:1
Tuchovia Tuchów
19.08.2018
17:00
KS US Śmigno
:
GLKS Gromnik
22.08.2018
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
LUKS Skrzyszów
22.08.2018
17:00
Pogórze
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
17:00
Polan Żabno
:
Zorza Zaczarnie
22.08.2018
17:30
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zbylitowska Góra
22.08.2018
18:00
Wisła Szczucin
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
22.08.2018
18:00
Olimpia Wojnicz
:
Metal Tarnów
22.08.2018
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Zalesianka
1:0
Kolejarz Stróże
18.08.2018
17:00
Sokół Stary Sącz
1:2
Orzeł Wojnarowa
18.08.2018
18:00
Jarmuta
5:0
KS Tymbark
18.08.2018
18:00
LKS Łużna
1:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
19.08.2018
14:00
Laskovia
1:1
Poprad Rytro
19.08.2018
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Sokół Słopnice
19.08.2018
17:00
LKS Rupniów
1:0
Skalnik Kamionka Wielka
19.08.2018
17:00
Huragan Waksmund
0:1
Gród Podegrodzie
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków I)

LKS Niedźwiedź
3:0
Galicja Raciborowice
18.08.2018
17:00
Spartak Wielkanoc
5:7
Strażak Goszcza
18.08.2018
18:00
Orzeł Bębło
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
19.08.2018
12:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:2
Wierzbowianka Wierzbno
19.08.2018
17:30
Szreniawa Koszyce
3:0
Ekler Baranówka
19.08.2018
18:00
Kapitol Racławice
1:1
Michałowianka Michałowice
19.08.2018
11:00
Juvenia Prandocin
1:5
Partyzant Dojazdów
19.08.2018
17:00

Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
1:3
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
4:1
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

Klasa A (Kraków III)

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
2:4
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
5:2
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00
Radziszowianka II
3:0
Bieżanowianka Kraków
19.08.2018
17:00
Strzelcy Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
19.08.2018
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:2
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
4:2
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
4:3
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30
Zryw Szarów
:
Złomex Branice
22.08.2018
18:00
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
22.08.2018
18:00
Czarnochowice
:
Wolni Kłaj
22.08.2018
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Wilga Koźmice Wielkie
22.08.2018
18:00
Piast Łapanów
:
Wieliczanka Wieliczka
22.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Strażak Kokotów
22.08.2018
18:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
1:2
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Orzeł Nowa Wieś
18.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:3
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
0:0
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
16:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł K.
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
5:0
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
2:2
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
5:2
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
1:2
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
Korona Lgota
1:2
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
2:2
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
1:2
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
:
Tęcza Tenczynek
22.08.2018
18:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Ciężkowice
22.08.2018
18:00
Promyk Bolęcin
:
MKS Libiąż
22.08.2018
18:00
Victoria Zalas
:
Korona Lgota
22.08.2018
18:00
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
22.08.2018
18:00
Fablok Chrzanów
:
Wisła Jankowice
22.08.2018
18:00
Zagórzanka Zagórze
:
UKS Dulowa
22.08.2018
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
2:0
Gdovia II Gdów
18.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
3:0
Iskra Zakrzów
18.08.2018
16:30
Rożnowa
0:1
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3
Batory Wola Batorska
19.08.2018
17:00
Sokół Chorągwica
1:2
Gryf Wiatowice
19.08.2018
18:00
Błyskawica Wyciąże
:
Wiarusy II
22.08.2018
18:00

Klasa B (Olkusz II)

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
1:7
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
8:1
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
13:0
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin
2:0
Legia Warszawa
18.08.2018
12:00
Lech Poznań
2:1
Motor Lublin
18.08.2018
12:00
Wisła Kraków
1:0
Elana Toruń
18.08.2018
12:00
Korona Kielce
2:1
Arka G.
18.08.2018
11:00
GKS Bełchatów
3:2
Ruch Chorzów
18.08.2018
14:00
Escola Varsovia Warszawa
1:3
Zagłębie Lubin
19.08.2018
14:00
Górnik Zabrze
2:2
Cracovia Kraków
19.08.2018
12:00
Lech Poznań
:
Jagiellonia
21.08.2018
11:00
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
22.08.2018
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Sokół Słopnice
3:3
BKS Bochnia
18.08.2018
10:00
Zatorzanka Zator
0:3
Dalin Myślenice
18.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
4:0
Limanovia Limanowa
18.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:6
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2018
10:00
Puszcza Niepołomice
6:1
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:1
Profi Zielonki
18.08.2018
10:00
Górnik Wieliczka
1:2
Sandecja Nowy Sącz
19.08.2018
10:00
Garbarnia Kraków
4:0
Hutnik Kraków
19.08.2018
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
21.08.2018
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
22.08.2018
10:00
Limanovia Limanowa
:
Górnik Wieliczka
22.08.2018
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
0:2
Garbarnia Kraków
18.08.2018
11:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Hutnik Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.08.2018
15:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
22.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Podhale Nowy Targ
0:10
Pcimianka
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
18.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
:
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Victoria Jaworzno
22.08.2018
16:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Cracovia Kraków
4:0
AS Progres Kraków
18.08.2018
10:00
Tarnovia Tarnów
5:0
Limanovia
18.08.2018
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MKS Trzebinia
4:0
Karol Wadowice
19.08.2018
11:00
Karol Wadowice
:
Hutnik Kraków
22.08.2018
17:00
Orzeł Myślenice
:
Dunajec Nowy Sącz
22.08.2018
17:30

Ekstraliga Kobiet

SMS Łódź
4:0
AZS Wrocław
18.08.2018
11:00
Polonia Poznań
0:11
Medyk Konin
18.08.2018
16:00
Olimpia Szczecin
0:7
Górnik Łęczna
18.08.2018
11:00
Czarni Sosnowiec
3:1
Mitech Żywiec
18.08.2018
11:00
AZS PSW Biała Podlaska
3:3
AZS UJ Kraków
18.08.2018
11:00
GKS Katowice
1:2
AZS PWSZ Wałbrzych
18.08.2018
13:00

I liga kobiet (południe)

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:6
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
1:2
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
4:2
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
0:2
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00