facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dragon Szczyglice
3:2
Wisła Czernichów
18.08.2018
17:00
Orlęta Rudawa
3:3
Wisła Jeziorzany
18.08.2018
17:00
Liszczanka Liszki
1:2
Lotnik Kryspinów
18.08.2018
17:00
Tęcza Piekary
1:3
Strażak Rączna
19.08.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Sokół Rybna
19.08.2018
17:00
Kmita Zabierzów
Sportowiec Modlniczka
19.08.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
1:2
JKS Zelków
19.08.2018
16:00

2. kolejka 25.08.2018

Dragon Szczyglice
0:3
Orlęta Rudawa
25.08.2018
16:00
Sokół Rybna
2:1
Tęcza Piekary
25.08.2018
17:00
Sportowiec Modlniczka
Liszczanka Liszki
25.08.2018
17:30
Wisła Jeziorzany
6:1
Nadwiślan Rusocice
25.08.2018
17:00
JKS Zelków
1:3
Kmita Zabierzów
26.08.2018
17:00
Wisła Czernichów
2:2
Strażak Rączna
26.08.2018
17:00
Lotnik Kryspinów
6:0
Górzanka Nawojowa Góra
26.08.2018
17:00

3. kolejka 01.09.2018

Strażak Rączna
3:4
Sokół Rybna
01.09.2018
16:00
Liszczanka Liszki
0:0
JKS Zelków
01.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:0
Dragon Szczyglice
02.09.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Sportowiec Modlniczka
02.09.2018
17:00
Kmita Zabierzów
1:2
Wisła Jeziorzany
02.09.2018
17:00
Orlęta Rudawa
6:1
Wisła Czernichów
02.09.2018
12:00
Tęcza Piekary
3:4
Lotnik Kryspinów
02.09.2018
16:00

4. kolejka 08.09.2018

Dragon Szczyglice
0:2
Kmita Zabierzów
08.09.2018
16:00
Lotnik Kryspinów
4:3
Strażak Rączna
08.09.2018
17:00
JKS Zelków
4:2
Górzanka Nawojowa Góra
08.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
12:1
Nadwiślan Rusocice
09.09.2018
12:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Tęcza Piekary
09.09.2018
17:00
Wisła Czernichów
1:1
Sokół Rybna
09.09.2018
15:00
Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki
09.09.2018
16:30

5. kolejka 15.09.2018

Sokół Rybna
3:2
Lotnik Kryspinów
15.09.2018
17:00
Tęcza Piekary
2:5
JKS Zelków
15.09.2018
16:00
Kmita Zabierzów
Orlęta Rudawa
15.09.2018
16:30
Liszczanka Liszki
Dragon Szczyglice
16.09.2018
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Jeziorzany
16.09.2018
17:00
Nadwiślan Rusocice
2:1
Wisła Czernichów
16.09.2018
16:00
Strażak Rączna
2:3
Sportowiec Modlniczka
16.09.2018
17:00

6. kolejka 22.09.2018

Dragon Szczyglice
15:0
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2018
16:00
Sportowiec Modlniczka
3:1
Sokół Rybna
22.09.2018
16:00
JKS Zelków
4:5
Strażak Rączna
22.09.2018
16:00
Nadwiślan Rusocice
Kmita Zabierzów
23.09.2018
16:00
Orlęta Rudawa
Liszczanka Liszki
23.09.2018
12:00
Wisła Jeziorzany
2:0
Tęcza Piekary
23.09.2018
16:00
Wisła Czernichów
1:2
Lotnik Kryspinów
23.09.2018
15:00

7. kolejka 29.09.2018

Lotnik Kryspinów
2:0
Sportowiec Modlniczka
29.09.2018
16:00
Sokół Rybna
0:3
JKS Zelków
29.09.2018
16:00
Liszczanka Liszki
Nadwiślan Rusocice
29.09.2018
16:00
Tęcza Piekary
1:0
Dragon Szczyglice
29.09.2018
16:00
Kmita Zabierzów
Wisła Czernichów
29.09.2018
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:8
Orlęta Rudawa
30.09.2018
16:00
Strażak Rączna
1:3
Wisła Jeziorzany
30.09.2018
16:00

8. kolejka 06.10.2018

Dragon Szczyglice
3:1
Strażak Rączna
06.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:1
Sokół Rybna
06.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
Liszczanka Liszki
06.10.2018
15:30
JKS Zelków
Lotnik Kryspinów
07.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
6:2
Tęcza Piekary
07.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
2:2
Sportowiec Modlniczka
07.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
5:2
Górzanka Nawojowa Góra
07.10.2018
15:00

9. kolejka 13.10.2018

Sokół Rybna
2:0
Dragon Szczyglice
13.10.2018
15:30
Lotnik Kryspinów
1:1
Wisła Jeziorzany
13.10.2018
16:00
Liszczanka Liszki
Wisła Czernichów
13.10.2018
16:00
Tęcza Piekary
4:0
Nadwiślan Rusocice
13.10.2018
15:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
13.10.2018
13:30
Górzanka Nawojowa Góra
Kmita Zabierzów
14.10.2018
16:00
Strażak Rączna
2:1
Orlęta Rudawa
14.10.2018
15:00

10. kolejka 20.10.2018

Dragon Szczyglice
3:1
Lotnik Kryspinów
20.10.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
2:3
Sportowiec Modlniczka
20.10.2018
15:00
Liszczanka Liszki
:
Górzanka Nawojowa Góra
20.10.2018
15:30
Kmita Zabierzów
Tęcza Piekary
20.10.2018
15:00
Orlęta Rudawa
3:1
Sokół Rybna
21.10.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:3
JKS Zelków
21.10.2018
15:00
Nadwiślan Rusocice
3:1
Strażak Rączna
21.10.2018
15:00

11. kolejka 27.10.2018

Lotnik Kryspinów
2:1
Orlęta Rudawa
27.10.2018
15:00
Sokół Rybna
3:0
Nadwiślan Rusocice
27.10.2018
15:00
Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice
27.10.2018
12:00
JKS Zelków
2:1
Wisła Jeziorzany
27.10.2018
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:4
Wisła Czernichów
28.10.2018
14:00
Tęcza Piekary
Liszczanka Liszki
28.10.2018
14:00
Strażak Rączna
Kmita Zabierzów
28.10.2018
14:00

12. kolejka 03.11.2018

Dragon Szczyglice
1:1
JKS Zelków
03.11.2018
14:00
Liszczanka Liszki
Strażak Rączna
03.11.2018
13:00
Orlęta Rudawa
7:0
Sportowiec Modlniczka
04.11.2018
12:00
Wisła Czernichów
1:2
Wisła Jeziorzany
04.11.2018
14:00
Górzanka Nawojowa Góra
4:1
Tęcza Piekary
04.11.2018
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:3
Lotnik Kryspinów
04.11.2018
14:00
Kmita Zabierzów
Sokół Rybna
04.11.2018
14:00

13. kolejka 10.11.2018

Sokół Rybna
3:2
Liszczanka Liszki
10.11.2018
14:00
Strażak Rączna
10:0
Górzanka Nawojowa Góra
10.11.2018
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Nadwiślan Rusocice
10.11.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
Dragon Szczyglice
10.11.2018
14:00
JKS Zelków
2:3
Orlęta Rudawa
10.11.2018
14:00
Tęcza Piekary
0:1
Wisła Czernichów
10.11.2018
14:00
Lotnik Kryspinów
Kmita Zabierzów
11.11.2018
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
14:00
Sokół Rybna
3:2
Liszczanka Liszki
10.11.2018
14:00
Strażak Rączna
10:0
Górzanka Nawojowa Góra
10.11.2018
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Nadwiślan Rusocice
10.11.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
Dragon Szczyglice
10.11.2018
14:00
JKS Zelków
2:3
Orlęta Rudawa
10.11.2018
14:00
Tęcza Piekary
0:1
Wisła Czernichów
11.11.2018
11:00
Lotnik Kryspinów
Kmita Zabierzów

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
14:00
Sokół Rybna
3:2
Liszczanka Liszki
10.11.2018
14:00
Strażak Rączna
10:0
Górzanka Nawojowa Góra
10.11.2018
14:00
Sportowiec Modlniczka
:
Nadwiślan Rusocice
10.11.2018
14:00
Wisła Jeziorzany
Dragon Szczyglice
10.11.2018
14:00
JKS Zelków
2:3
Orlęta Rudawa
10.11.2018
14:00
Tęcza Piekary
0:1
Wisła Czernichów
11.11.2018
11:00
Lotnik Kryspinów
Kmita Zabierzów

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
:
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00

I liga futsalu kobiet (południe)

Gwiazda Prószków
:
Unia Opole
20.01.2019
17:30
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
20.01.2019
18:00

I liga futsalu (południe)

Odra Futsal Opole
:
Maxfarbex Busko Zdrój
19.01.2019
16:30
Futsal Team Brzeg
:
Heiro Rzeszów
19.01.2019
18:00
GST Gliwice
:
Gwiazda Ruda Śląska
20.01.2019
17:00
AZS UMCS Lublin
:
FC Pyskowice
20.01.2019
17:00
Berland OSiR Komprachcice
:
KS Polkowice
20.01.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
:
Futsal Nowiny
20.01.2019
15:00

II liga futsalu (Małopolska)

BSF Bochnia
:
AZS UEK Kraków
21.01.2019
20:15

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019