facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Zwierzyniecki Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
18.08.2018
17:00
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
17:00
Wawel Kraków
2:4
Dąbski Kraków
18.08.2018
11:00
Podgórze Kraków
5:2
Cedronka Wola Radziszowska
18.08.2018
12:00
Radziszowianka II
3:0
Bieżanowianka Kraków
19.08.2018
17:00
Strzelcy Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
19.08.2018
16:00
Tramwaj Kraków
0:0
Gajowianka Gaj
17.11.2018
13:30

2. kolejka 25.08.2018

Dąbski Kraków
2:2
Płomień Kostrze
25.08.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
2:2
Zwierzyniecki Kraków
25.08.2018
17:30
Podgórze Kraków
1:2
Wawel Kraków
25.08.2018
12:00
Bieżanowianka Kraków
Tramwaj Kraków
25.08.2018
11:00
Gajowianka Gaj
4:3
Strzelcy Kraków
25.08.2018
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
Krakus Swoszowice
25.08.2018
17:30
Iskra Krzęcin
1:1
Radziszowianka II
25.08.2018
14:00

3. kolejka 01.09.2018

Strzelcy Kraków
2:2
Bieżanowianka Kraków
01.09.2018
16:00
Tramwaj Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
01.09.2018
17:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Dąbski Kraków
01.09.2018
17:00
Wawel Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
01.09.2018
17:00
Radziszowianka II
1:4
Wanda Nowa Huta
02.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
1:1
Podgórze Kraków
02.09.2018
16:00
Krakus Swoszowice
Gajowianka Gaj
02.09.2018
17:00

4. kolejka 08.09.2018

Dąbski Kraków
Radziszowianka II
08.09.2018
17:00
Wawel Kraków
1:3
Płomień Kostrze
08.09.2018
17:00
Bieżanowianka Kraków
Krakus Swoszowice
08.09.2018
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:4
Gajowianka Gaj
08.09.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
3:0
Tramwaj Kraków
08.09.2018
17:00
Podgórze Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
09.09.2018
17:00
Iskra Krzęcin
1:1
Strzelcy Kraków
09.09.2018
16:00

5. kolejka 15.09.2018

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Wawel Kraków
15.09.2018
16:30
Tramwaj Kraków
0:3
Dąbski Kraków
15.09.2018
16:30
Gajowianka Gaj
1:3
Bieżanowianka Kraków
16.09.2018
16:30
Płomień Kostrze
Cedronka Wola Radziszowska
16.09.2018
17:00
Krakus Swoszowice
4:4
Iskra Krzęcin
16.09.2018
17:00
Radziszowianka II
Podgórze Kraków
16.09.2018
17:00
Strzelcy Kraków
2:2
Wanda Nowa Huta
16.09.2018
17:00

6. kolejka 22.09.2018

Dąbski Kraków
Strzelcy Kraków
22.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
Tramwaj Kraków
22.09.2018
12:00
Wawel Kraków
3:0 v.o.
Radziszowianka II
22.09.2018
16:30
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Radziszowianki II, na boisku 0:2
Wanda Nowa Huta
Krakus Swoszowice
22.09.2018
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:2
Bieżanowianka Kraków
22.09.2018
16:00
Płomień Kostrze
2:3
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2018
15:00
Iskra Krzęcin
3:2
Gajowianka Gaj
22.09.2018
16:30

7. kolejka 29.09.2018

Tramwaj Kraków
0:1
Wawel Kraków
29.09.2018
16:00
Bieżanowianka Kraków
2:9
Iskra Krzęcin
29.09.2018
16:00
Podgórze Kraków
1:0
Strzelcy Kraków
29.09.2018
12:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:4
Zwierzyniecki Kraków
29.09.2018
16:00
Gajowianka Gaj
1:3
Wanda Nowa Huta
30.09.2018
16:30
Radziszowianka II
2:2
Płomień Kostrze
30.09.2018
15:00
Krakus Swoszowice
1:4
Dąbski Kraków
30.09.2018
16:00

8. kolejka 06.10.2018

Zwierzyniecki Kraków
6:1
Radziszowianka II
06.10.2018
15:30
Dąbski Kraków
2:0
Gajowianka Gaj
06.10.2018
16:00
Wanda Nowa Huta
1:3
Bieżanowianka Kraków
06.10.2018
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
0:2
Iskra Krzęcin
06.10.2018
13:00
Wawel Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
06.10.2018
16:00
Płomień Kostrze
2:1
Tramwaj Kraków
07.10.2018
15:00
Podgórze Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
07.10.2018
14:30

9. kolejka 13.10.2018

Strzelcy Kraków
2:3
Płomień Kostrze
13.10.2018
14:00
Tramwaj Kraków
2:1
Zwierzyniecki Kraków
13.10.2018
15:00
Bieżanowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
13.10.2018
15:00
Iskra Krzęcin
2:3
Wanda Nowa Huta
13.10.2018
15:30
Radziszowianka II
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
14.10.2018
15:00
Krakus Swoszowice
1:1
Wawel Kraków
14.10.2018
15:00
Gajowianka Gaj
2:1
Podgórze Kraków
14.10.2018
16:00

10. kolejka 20.10.2018

Zwierzyniecki Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
20.10.2018
15:00
Dąbski Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
20.10.2018
15:30
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:00
Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
20.10.2018
15:30
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
20.10.2018
12:00
Radziszowianka II
Tramwaj Kraków
21.10.2018
15:00
Płomień Kostrze
1:6
Krakus Swoszowice
21.10.2018
14:00

11. kolejka 27.10.2018

Strzelcy Kraków
0:2
Radziszowianka II
27.10.2018
15:00
Tramwaj Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
27.10.2018
14:30
Wanda Nowa Huta
1:3
Dąbski Kraków
27.10.2018
11:00
Bieżanowianka Kraków
3:1
Wawel Kraków
27.10.2018
14:00
Krakus Swoszowice
2:2
Zwierzyniecki Kraków
28.10.2018
14:00
Iskra Krzęcin
4:0
Podgórze Kraków
28.10.2018
14:00
Gajowianka Gaj
1:1
Płomień Kostrze
28.10.2018
14:00

12. kolejka 03.11.2018

Zwierzyniecki Kraków
6:2
Gajowianka Gaj
03.11.2018
14:00
Tramwaj Kraków
4:1
Strzelcy Kraków
03.11.2018
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
3:1
Dąbski Kraków
03.11.2018
14:00
Płomień Kostrze
4:7
Bieżanowianka Kraków
03.11.2018
14:00
Wawel Kraków
1:0
Iskra Krzęcin
03.11.2018
14:00
Podgórze Kraków
4:1
Wanda Nowa Huta
04.11.2018
18:30
Radziszowianka II
Krakus Swoszowice
04.11.2018
14:00

13. kolejka 10.11.2018

Dąbski Kraków
Podgórze Kraków
10.11.2018
14:00
Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki Kraków
10.11.2018
14:00
Krakus Swoszowice
3:1
Tramwaj Kraków
10.11.2018
14:00
Iskra Krzęcin
4:0
Płomień Kostrze
10.11.2018
14:00
Wanda Nowa Huta
2:3
Wawel Kraków
10.11.2018
14:00
Gajowianka Gaj
Radziszowianka II
10.11.2018
14:00
Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
11.11.2018
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
14:00
Dąbski Kraków
Podgórze Kraków
10.11.2018
14:00
Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki Kraków
10.11.2018
14:00
Krakus Swoszowice
3:1
Tramwaj Kraków
10.11.2018
14:00
Iskra Krzęcin
4:0
Płomień Kostrze
10.11.2018
14:00
Wanda Nowa Huta
2:3
Wawel Kraków
10.11.2018
14:00
Gajowianka Gaj
Radziszowianka II
11.11.2018
13:00
Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
14:00
Dąbski Kraków
Podgórze Kraków
10.11.2018
14:00
Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki Kraków
10.11.2018
14:00
Krakus Swoszowice
3:1
Tramwaj Kraków
10.11.2018
14:00
Iskra Krzęcin
4:0
Płomień Kostrze
10.11.2018
14:00
Wanda Nowa Huta
2:3
Wawel Kraków
10.11.2018
14:00
Gajowianka Gaj
Radziszowianka II
11.11.2018
13:00
Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00