facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Zieloni Niegowić
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Czarnochowic, na boisku 0:2
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
4:3
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

2. kolejka 22.08.2018

Zryw Szarów
Złomex Branice
22.08.2018
18:00
Zieloni Niegowić
Contra Sułków
22.08.2018
18:00
Czarnochowice
Wolni Kłaj
22.08.2018
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wilga Koźmice Wielkie
22.08.2018
18:00
Piast Łapanów
1:1
Wieliczanka Wieliczka
22.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
Strażak Kokotów
22.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
0:2
UKS Sygneczów
29.08.2018
18:00

3. kolejka 25.08.2018

Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże
25.08.2018
17:30
UKS Sygneczów
1:0
Piast Łapanów
25.08.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.08.2018
17:30
Zieloni Niegowić
2:2
Zryw Szarów
25.08.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Czarnochowice
26.08.2018
17:30
Wolni Kłaj
7:2
Contra Sułków
26.08.2018
17:00
Złomex Branice
1:2
Błękitni Bodzanów
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
UKS Sygneczów
01.09.2018
17:30
Złomex Branice
2:2
Zieloni Niegowić
01.09.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
Czarnochowice
01.09.2018
15:30
Błękitni Bodzanów
Piłkarz Podłęże
01.09.2018
17:00
Piast Łapanów
6:3
Strażak Kokotów
02.09.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Contra Sułków
02.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:3
Wolni Kłaj
10.11.2018
13:00

5. kolejka 08.09.2018

Wieliczanka Wieliczka
2:4
Contra Sułków
08.09.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
Piast Łapanów
08.09.2018
12:30
UKS Sygneczów
2:2
Czarnochowice
08.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
Błękitni Bodzanów
08.09.2018
11:00
Strażak Kokotów
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.09.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Zryw Szarów
09.09.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:1
Złomex Branice
09.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Błękitni Bodzanów
Piast Łapanów
15.09.2018
12:00
Złomex Branice
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
15.09.2018
17:00
Contra Sułków
2:0
UKS Sygneczów
15.09.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Piłkarz Podłęże
15.09.2018
17:00
Strażak Kokotów
1:3
Czarnochowice
16.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
4:5
Wolni Kłaj
16.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:2
Wieliczanka Wieliczka
16.09.2018
17:00

7. kolejka 22.09.2018

Wieliczanka Wieliczka
1:2
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
4:1
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
2:3
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
2:1
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Złomex Branice
5:2
UKS Sygneczów
29.09.2018
11:00
Contra Sułków
4:2
Piłkarz Podłęże
29.09.2018
16:00
Czarnochowice
2:0
Piast Łapanów
29.09.2018
16:30
Zieloni Niegowić
Wieliczanka Wieliczka
29.09.2018
15:00
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
29.09.2018
16:30
Błękitni Bodzanów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
29.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

UKS Sygneczów
3:1
Zieloni Niegowić
06.10.2018
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Czarnochowice
07.10.2018
11:00
Piłkarz Podłęże
1:2
Zryw Szarów
07.10.2018
14:00
Piast Łapanów
2:1
Contra Sułków
07.10.2018
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Złomex Branice
07.10.2018
16:00
Wolni Kłaj
Wieliczanka Wieliczka
07.10.2018
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:4
Błękitni Bodzanów
07.10.2018
16:00

10. kolejka 13.10.2018

Złomex Branice
Piłkarz Podłęże
13.10.2018
11:00
Contra Sułków
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.10.2018
15:30
Zieloni Niegowić
3:0
Strażak Kokotów
13.10.2018
15:30
Wolni Kłaj
UKS Sygneczów
14.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Wieliczanka Wieliczka
14.10.2018
15:30
Zryw Szarów
2:2
Piast Łapanów
14.10.2018
15:30
Błękitni Bodzanów
Czarnochowice
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
3:3
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
1:2
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
UKS Sygneczów
27.10.2018
15:00
Zieloni Niegowić
Piast Łapanów
27.10.2018
15:00
Contra Sułków
3:5
Błękitni Bodzanów
27.10.2018
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Piłkarz Podłęże
28.10.2018
13:30
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Strażak Kokotów
28.10.2018
14:00
Zryw Szarów
Czarnochowice
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Contra Sułków
4:0
Zryw Szarów
03.11.2018
14:00
UKS Sygneczów
2:4
Błękitni Bodzanów
03.11.2018
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
04.11.2018
14:00
Piłkarz Podłęże
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
04.11.2018
13:00
Piast Łapanów
4:3
Wolni Kłaj
04.11.2018
14:00
Czarnochowice
2:3
Złomex Branice
04.11.2018
12:00
Strażak Kokotów
0:0
Wieliczanka Wieliczka
04.11.2018
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
14:00
Contra Sułków
4:0
Zryw Szarów
03.11.2018
14:00
UKS Sygneczów
2:4
Błękitni Bodzanów
04.11.2018
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
04.11.2018
13:00
Piłkarz Podłęże
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
04.11.2018
14:00
Piast Łapanów
4:3
Wolni Kłaj
04.11.2018
12:00
Czarnochowice
2:3
Złomex Branice
04.11.2018
14:00
Strażak Kokotów
0:0
Wieliczanka Wieliczka

13. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
14:00
Contra Sułków
4:0
Zryw Szarów
03.11.2018
14:00
UKS Sygneczów
2:4
Błękitni Bodzanów
04.11.2018
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
04.11.2018
13:00
Piłkarz Podłęże
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
04.11.2018
14:00
Piast Łapanów
4:3
Wolni Kłaj
04.11.2018
12:00
Czarnochowice
2:3
Złomex Branice
04.11.2018
14:00
Strażak Kokotów
0:0
Wieliczanka Wieliczka

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00