facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Zieloni Niegowić
Czarnochowice
18.08.2018
18:00
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Czarnochowic, na boisku 0:2
UKS Sygneczów
1:1
Strażak Kokotów
18.08.2018
17:00
Złomex Branice
Contra Sułków
18.08.2018
11:00
Wolni Kłaj
1:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
4:3
Wieliczanka Wieliczka
19.08.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:0
Piast Łapanów
19.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Zryw Szarów
19.08.2018
17:30

2. kolejka 22.08.2018

Zryw Szarów
Złomex Branice
22.08.2018
18:00
Zieloni Niegowić
Contra Sułków
22.08.2018
18:00
Czarnochowice
Wolni Kłaj
22.08.2018
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wilga Koźmice Wielkie
22.08.2018
18:00
Piast Łapanów
1:1
Wieliczanka Wieliczka
22.08.2018
18:00
Błękitni Bodzanów
Strażak Kokotów
22.08.2018
18:00
Piłkarz Podłęże
0:2
UKS Sygneczów
29.08.2018
18:00

3. kolejka 25.08.2018

Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże
25.08.2018
17:30
UKS Sygneczów
1:0
Piast Łapanów
25.08.2018
17:30
Wieliczanka Wieliczka
1:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
25.08.2018
17:30
Zieloni Niegowić
2:2
Zryw Szarów
25.08.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:1
Czarnochowice
26.08.2018
17:30
Wolni Kłaj
7:2
Contra Sułków
26.08.2018
17:00
Złomex Branice
1:2
Błękitni Bodzanów
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
UKS Sygneczów
01.09.2018
17:30
Złomex Branice
2:2
Zieloni Niegowić
01.09.2018
17:00
Wieliczanka Wieliczka
Czarnochowice
01.09.2018
15:30
Błękitni Bodzanów
Piłkarz Podłęże
01.09.2018
17:00
Piast Łapanów
6:3
Strażak Kokotów
02.09.2018
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
1:3
Contra Sułków
02.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:3
Wolni Kłaj
10.11.2018
13:00

5. kolejka 08.09.2018

Wieliczanka Wieliczka
2:4
Contra Sułków
08.09.2018
17:00
Piłkarz Podłęże
Piast Łapanów
08.09.2018
12:30
UKS Sygneczów
2:2
Czarnochowice
08.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
Błękitni Bodzanów
08.09.2018
11:00
Strażak Kokotów
0:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.09.2018
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Zryw Szarów
09.09.2018
17:00
Wolni Kłaj
2:1
Złomex Branice
09.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Błękitni Bodzanów
Piast Łapanów
15.09.2018
12:00
Złomex Branice
5:2
Wilga Koźmice Wielkie
15.09.2018
17:00
Contra Sułków
2:0
UKS Sygneczów
15.09.2018
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Piłkarz Podłęże
15.09.2018
17:00
Strażak Kokotów
1:3
Czarnochowice
16.09.2018
17:00
Zieloni Niegowić
4:5
Wolni Kłaj
16.09.2018
17:00
Zryw Szarów
1:2
Wieliczanka Wieliczka
16.09.2018
17:00

7. kolejka 22.09.2018

Wieliczanka Wieliczka
1:2
Złomex Branice
22.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
4:1
Błękitni Bodzanów
23.09.2018
16:00
Piłkarz Podłęże
2:3
Czarnochowice
23.09.2018
16:30
Piast Łapanów
1:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.09.2018
16:30
Strażak Kokotów
2:1
Contra Sułków
23.09.2018
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Zieloni Niegowić
23.09.2018
16:30
UKS Sygneczów
1:3
Zryw Szarów
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Złomex Branice
5:2
UKS Sygneczów
29.09.2018
11:00
Contra Sułków
4:2
Piłkarz Podłęże
29.09.2018
16:00
Czarnochowice
2:0
Piast Łapanów
29.09.2018
16:30
Zieloni Niegowić
Wieliczanka Wieliczka
29.09.2018
15:00
Zryw Szarów
Strażak Kokotów
29.09.2018
16:30
Błękitni Bodzanów
Nadwiślanka Nowe Brzesko
29.09.2018
16:30
Wolni Kłaj
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

UKS Sygneczów
3:1
Zieloni Niegowić
06.10.2018
16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Czarnochowice
07.10.2018
11:00
Piłkarz Podłęże
1:2
Zryw Szarów
07.10.2018
14:00
Piast Łapanów
2:1
Contra Sułków
07.10.2018
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Złomex Branice
07.10.2018
16:00
Wolni Kłaj
Wieliczanka Wieliczka
07.10.2018
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:4
Błękitni Bodzanów
07.10.2018
16:00

10. kolejka 13.10.2018

Złomex Branice
Piłkarz Podłęże
13.10.2018
11:00
Contra Sułków
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.10.2018
15:30
Zieloni Niegowić
3:0
Strażak Kokotów
13.10.2018
15:30
Wolni Kłaj
UKS Sygneczów
14.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:0
Wieliczanka Wieliczka
14.10.2018
15:30
Zryw Szarów
2:2
Piast Łapanów
14.10.2018
15:30
Błękitni Bodzanów
Czarnochowice
14.10.2018
15:00

11. kolejka 20.10.2018

Contra Sułków
1:5
Czarnochowice
20.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
2:5
Błękitni Bodzanów
20.10.2018
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Zryw Szarów
21.10.2018
10:00
Piłkarz Podłęże
0:1
Zieloni Niegowić
21.10.2018
14:00
Piast Łapanów
3:3
Złomex Branice
21.10.2018
15:00
Strażak Kokotów
1:2
Wolni Kłaj
21.10.2018
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
3:3
UKS Sygneczów
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
27.10.2018
15:00
Wieliczanka Wieliczka
UKS Sygneczów
27.10.2018
15:00
Zieloni Niegowić
Piast Łapanów
27.10.2018
15:00
Contra Sułków
3:5
Błękitni Bodzanów
27.10.2018
15:00
Wolni Kłaj
3:1
Piłkarz Podłęże
28.10.2018
13:30
Wilga Koźmice Wielkie
5:2
Strażak Kokotów
28.10.2018
14:00
Zryw Szarów
Czarnochowice
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Contra Sułków
4:0
Zryw Szarów
03.11.2018
14:00
UKS Sygneczów
2:4
Błękitni Bodzanów
03.11.2018
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
6:1
Zieloni Niegowić
04.11.2018
14:00
Piłkarz Podłęże
3:3
Wilga Koźmice Wielkie
04.11.2018
13:00
Piast Łapanów
4:3
Wolni Kłaj
04.11.2018
14:00
Czarnochowice
2:3
Złomex Branice
04.11.2018
12:00
Strażak Kokotów
0:0
Wieliczanka Wieliczka
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Czarnochowice
Zieloni Niegowić
23.03.2019
15:30
Contra Sułków
Złomex Branice
23.03.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wolni Kłaj
23.03.2019
15:30
Wieliczanka Wieliczka
Piłkarz Podłęże
23.03.2019
15:30
Strażak Kokotów
UKS Sygneczów
24.03.2019
15:30
Piast Łapanów
1:2
Wilga Koźmice Wielkie
24.03.2019
15:30
Zryw Szarów
Błękitni Bodzanów
24.03.2019
14:00

15. kolejka 30.03.2019

Contra Sułków
Zieloni Niegowić
30.03.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
Piast Łapanów
30.03.2019
16:00
UKS Sygneczów
Piłkarz Podłęże
30.03.2019
15:00
Złomex Branice
4:1
Zryw Szarów
31.03.2019
14:30
Wolni Kłaj
Czarnochowice
31.03.2019
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.03.2019
12:00
Strażak Kokotów
2:0
Błękitni Bodzanów
31.03.2019
17:00

16. kolejka 06.04.2019

Wieliczanka Wieliczka
1:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
06.04.2019
17:00
Zryw Szarów
2:1
Zieloni Niegowić
06.04.2019
15:00
Czarnochowice
2:2
Wilga Koźmice Wielkie
06.04.2019
17:00
Contra Sułków
Wolni Kłaj
06.04.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
1:3
Strażak Kokotów
07.04.2019
17:00
Piast Łapanów
6:0
UKS Sygneczów
07.04.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
0:5
Złomex Branice
07.04.2019
16:00

17. kolejka 13.04.2019

UKS Sygneczów
3:1
Nadwiślanka Nowe Brzesko
13.04.2019
17:00
Zieloni Niegowić
Złomex Branice
13.04.2019
17:00
Czarnochowice
Wieliczanka Wieliczka
13.04.2019
17:00
Contra Sułków
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
13.04.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
Błękitni Bodzanów
14.04.2019
17:00
Strażak Kokotów
Piast Łapanów
14.04.2019
17:00
Wolni Kłaj
Zryw Szarów
14.04.2019
17:00

18. kolejka 20.04.2019

Piast Łapanów
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
12:00
Czarnochowice
UKS Sygneczów
20.04.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
12:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:30
Złomex Branice
Wolni Kłaj
20.04.2019
13:00
Contra Sułków
:
Wieliczanka Wieliczka
01.05.2019
17:00

19. kolejka 27.04.2019

UKS Sygneczów
:
Contra Sułków
27.04.2019
17:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
27.04.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Zryw Szarów
27.04.2019
17:00
Piast Łapanów
:
Błękitni Bodzanów
28.04.2019
17:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Złomex Branice
28.04.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.04.2019
17:30
Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
28.04.2019
17:00

20. kolejka 04.05.2019

Złomex Branice
:
Wieliczanka Wieliczka
04.05.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Wolni Kłaj
04.05.2019
17:00
Czarnochowice
:
Piłkarz Podłęże
04.05.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Piast Łapanów
04.05.2019
17:30
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
04.05.2019
17:00
Contra Sułków
:
Strażak Kokotów
05.05.2019
17:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów
05.05.2019
16:00

21. kolejka 11.05.2019

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
11.05.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Zieloni Niegowić
11.05.2019
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Błękitni Bodzanów
11.05.2019
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Contra Sułków
12.05.2019
18:00
Piast Łapanów
:
Czarnochowice
12.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Zryw Szarów
12.05.2019
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Wolni Kłaj
12.05.2019
18:00

22. kolejka 18.05.2019

Wieliczanka Wieliczka
:
Wolni Kłaj
 
 
Zieloni Niegowić
:
UKS Sygneczów
18.05.2019
18:00
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.05.2019
17:00
Contra Sułków
:
Piast Łapanów
18.05.2019
17:00
Złomex Branice
:
Strażak Kokotów
18.05.2019
17:30
Błękitni Bodzanów
:
Wilga Koźmice Wielkie
18.05.2019
18:00
Zryw Szarów
:
Piłkarz Podłęże
19.05.2019
16:30

23. kolejka 25.05.2019

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Contra Sułków
25.05.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Zieloni Niegowić
25.05.2019
17:00
UKS Sygneczów
:
Wolni Kłaj
25.05.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Wilga Koźmice Wielkie
25.05.2019
18:00
Piłkarz Podłęże
:
Złomex Branice
26.05.2019
18:00
Piast Łapanów
:
Zryw Szarów
26.05.2019
18:00
Czarnochowice
:
Błękitni Bodzanów
26.05.2019
17:00

24. kolejka 01.06.2019

Czarnochowice
:
Contra Sułków
01.06.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Wieliczanka Wieliczka
01.06.2019
18:00
Zieloni Niegowić
:
Piłkarz Podłęże
01.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Koźmice Wielkie
01.06.2019
17:00
Zryw Szarów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
02.06.2019
17:00
Złomex Branice
:
Piast Łapanów
02.06.2019
18:00
Wolni Kłaj
:
Strażak Kokotów
02.06.2019
17:30

25. kolejka 08.06.2019

Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Złomex Branice
08.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
:
Wieliczanka Wieliczka
08.06.2019
17:00
Czarnochowice
:
Zryw Szarów
08.06.2019
17:00
Piast Łapanów
:
Zieloni Niegowić
09.06.2019
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Contra Sułków
09.06.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Wolni Kłaj
09.06.2019
18:00
Strażak Kokotów
:
Wilga Koźmice Wielkie
09.06.2019
18:00

26. kolejka 15.06.2019

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
15.06.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
:
UKS Sygneczów
15.06.2019
17:00
Zieloni Niegowić
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
15.06.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Piłkarz Podłęże
15.06.2019
17:00
Wolni Kłaj
:
Piast Łapanów
15.06.2019
17:00
Złomex Branice
:
Czarnochowice
15.06.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Strażak Kokotów
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

19. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
17:00
UKS Sygneczów
:
Contra Sułków
27.04.2019
17:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
27.04.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Zryw Szarów
28.04.2019
17:30
Piast Łapanów
:
Błękitni Bodzanów
28.04.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Złomex Branice
28.04.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.04.2019
17:00
Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić

18. kolejka 20.04.2019

20.04.2019
12:00
Piast Łapanów
Piłkarz Podłęże
20.04.2019
13:00
Czarnochowice
UKS Sygneczów
20.04.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
2:1
Zieloni Niegowić
20.04.2019
12:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:3
Strażak Kokotów
20.04.2019
13:30
Zryw Szarów
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
20.04.2019
13:00
Złomex Branice
Wolni Kłaj
01.05.2019
17:00
Contra Sułków
:
Wieliczanka Wieliczka

20. kolejka 04.05.2019

04.05.2019
17:00
Złomex Branice
:
Wieliczanka Wieliczka
04.05.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Wolni Kłaj
04.05.2019
17:00
Czarnochowice
:
Piłkarz Podłęże
04.05.2019
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Piast Łapanów
04.05.2019
17:00
Zieloni Niegowić
:
Wilga Koźmice Wielkie
05.05.2019
17:00
Contra Sułków
:
Strażak Kokotów
05.05.2019
16:00
Zryw Szarów
:
UKS Sygneczów

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00