facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Tuż przed rozpoczęciem sezonu, z rozgrywek wycofały się Wrzosy Osieczany.
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.11.2018

Skalnik Trzemeśnia
4:2
Iskra Brzączowice
03.11.2018
14:00
Zielonka Wrząsowice
Górki Myślenice
03.11.2018
14:00
Lubomir Wiśniowa
1:1
LKS Trzebunia
04.11.2018
13:00
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Jordan Sum Zakliczyn
04.11.2018
14:00
Rokita Kornatka
6:2
Iskra Głogoczów
04.11.2018
13:00
Topór Tenczyn
3:1
Hejnał Krzyszkowice
04.11.2018
14:00
LKS Rudnik
2:5
Beskid Tokarnia
04.11.2018
13:00
Clavia Świątniki Górne pauzuje.

2. kolejka 11.08.2018

Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice
11.08.2018
17:00
Górki Myślenice
Topór Tenczyn
11.08.2018
18:00
Hejnał Krzyszkowice
Skalnik Trzemeśnia
12.08.2018
15:00
Iskra Brzączowice
4:1
Rokita Kornatka
12.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
0:1
Orzeł Nowa Wieś
12.08.2018
15:30
Jordan Sum Zakliczyn
1:0
Lubomir Wiśniowa
12.08.2018
16:00
Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia
12.08.2018
13:00
LKS Rudnik pauzuje.

3. kolejka 15.08.2018

Zielonka Wrząsowice
LKS Rudnik
14.08.2018
18:30
LKS Trzebunia
2:6
Jordan Sum Zakliczyn
15.08.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Iskra Głogoczów
15.08.2018
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
Orzeł Nowa Wieś
15.08.2018
17:30
Rokita Kornatka
3:3
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia
Górki Myślenice
15.08.2018
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Clavia Świątniki Górne
15.08.2018
18:00
Beskid Tokarnia pauzuje.

4. kolejka 18.08.2018

LKS Rudnik
3:1
Topór Tenczyn
18.08.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Skalnik Trzemeśnia
18.08.2018
17:00
Górki Myślenice
Rokita Kornatka
18.08.2018
18:00
Iskra Brzączowice
1:3
Lubomir Wiśniowa
19.08.2018
17:30
Iskra Głogoczów
0:0
LKS Trzebunia
19.08.2018
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Jordan Sum Zakliczyn
19.08.2018
16:00
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Orzeł Nowa Wieś
20.09.2018
17:00
Zielonka Wrząsowice pauzuje.

5. kolejka 25.08.2018

Jordan Sum Zakliczyn
5:1
Iskra Głogoczów
25.08.2018
17:00
LKS Trzebunia
1:2
Iskra Brzączowice
25.08.2018
17:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Hejnał Krzyszkowice
25.08.2018
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:4
Beskid Tokarnia
25.08.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice
26.08.2018
15:00
Rokita Kornatka
0:1
Clavia Świątniki Górne
26.08.2018
17:30
Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik
26.08.2018
17:00
Topór Tenczyn pauzuje.

6. kolejka 29.08.2018

Beskid Tokarnia
0:1
Iskra Głogoczów
29.08.2018
18:00
Clavia Świątniki Górne
7:0
Orzeł Nowa Wieś
29.08.2018
17:30
Iskra Brzączowice
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
29.08.2018
17:30
Hejnał Krzyszkowice
1:0
LKS Trzebunia
29.08.2018
18:00
LKS Rudnik
3:2
Rokita Kornatka
29.08.2018
18:00
Zielonka Wrząsowice
3:2
Topór Tenczyn
12.09.2018
17:00
Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa
31.10.2018
18:00
Skalnik Trzemeśnia pauzuje.

7. kolejka 01.09.2018

Topór Tenczyn
4:2
Beskid Tokarnia
01.09.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Zielonka Wrząsowice
01.09.2018
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:2
Clavia Świątniki Górne
01.09.2018
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Hejnał Krzyszkowice
01.09.2018
16:00
LKS Trzebunia
Górki Myślenice
01.09.2018
17:30
Orzeł Nowa Wieś
LKS Rudnik
02.09.2018
17:00
Iskra Głogoczów
3:2
Iskra Brzączowice
02.09.2018
16:30
Rokita Kornatka pauzuje.

8. kolejka 08.09.2018

Topór Tenczyn
0:3
Skalnik Trzemeśnia
08.09.2018
17:00
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
08.09.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
Rokita Kornatka
08.09.2018
17:00
Clavia Świątniki Górne
LKS Trzebunia
09.09.2018
16:30
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Iskra Głogoczów
09.09.2018
11:00
Górki Myślenice
Jordan Sum Zakliczyn
09.09.2018
17:00
LKS Rudnik
0:0
Lubomir Wiśniowa
09.09.2018
16:00
Orzeł Nowa Wieś pauzuje.

9. kolejka 15.09.2018

Jordan Sum Zakliczyn
Clavia Świątniki Górne
15.09.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
2:3
Beskid Tokarnia
16.09.2018
15:00
Rokita Kornatka
3:0
Topór Tenczyn
16.09.2018
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Zielonka Wrząsowice
16.09.2018
14:00
Iskra Głogoczów
Górki Myślenice
16.09.2018
16:00
Iskra Brzączowice
5:2
Hejnał Krzyszkowice
16.09.2018
16:30
LKS Trzebunia
1:2
LKS Rudnik
16.09.2018
16:00
Lubomir Wiśniowa pauzuje.

10. kolejka 22.09.2018

Skalnik Trzemeśnia
Rokita Kornatka
22.09.2018
11:00
Górki Myślenice
Iskra Brzączowice
22.09.2018
17:00
Topór Tenczyn
6:0
Orzeł Nowa Wieś
23.09.2018
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Hejnał Krzyszkowice
23.09.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
1:0
Iskra Głogoczów
23.09.2018
16:30
Zielonka Wrząsowice
1:4
Lubomir Wiśniowa
23.09.2018
16:00
LKS Rudnik
Jordan Sum Zakliczyn
23.09.2018
15:00
LKS Trzebunia pauzuje.

11. kolejka 29.09.2018

Lubomir Wiśniowa
0:5
Topór Tenczyn
29.09.2018
16:00
Rokita Kornatka
3:2
Beskid Tokarnia
30.09.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Skalnik Trzemeśnia
30.09.2018
16:00
Iskra Głogoczów
2:2
LKS Rudnik
30.09.2018
15:30
Iskra Brzączowice
3:3
Clavia Świątniki Górne
30.09.2018
15:30
Hejnał Krzyszkowice
Górki Myślenice
30.09.2018
11:00
LKS Trzebunia
2:3
Zielonka Wrząsowice
30.09.2018
16:00
Jordan Sum Zakliczyn pauzuje.

12. kolejka 06.10.2018

Topór Tenczyn
0:0
LKS Trzebunia
06.10.2018
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Lubomir Wiśniowa
06.10.2018
16:00
Zielonka Wrząsowice
1:3
Jordan Sum Zakliczyn
06.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
07.10.2018
14:00
Rokita Kornatka
3:0
Orzeł Nowa Wieś
07.10.2018
15:00
Clavia Świątniki Górne
0:2
Hejnał Krzyszkowice
07.10.2018
15:00
LKS Rudnik
1:1
Iskra Brzączowice
07.10.2018
14:00
Iskra Głogoczów pauzuje.

13. kolejka 13.10.2018

Jordan Sum Zakliczyn
Topór Tenczyn
13.10.2018
10:00
Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne
13.10.2018
15:00
LKS Trzebunia
1:4
Skalnik Trzemeśnia
13.10.2018
12:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Rokita Kornatka
14.10.2018
13:30
Orzeł Nowa Wieś
1:6
Beskid Tokarnia
14.10.2018
15:00
Iskra Głogoczów
0:1
Zielonka Wrząsowice
14.10.2018
15:30
Hejnał Krzyszkowice
0:2
LKS Rudnik
14.10.2018
11:00
Iskra Brzączowice pauzuje.

14. kolejka 20.10.2018

Topór Tenczyn
2:1
Iskra Głogoczów
20.10.2018
16:00
Skalnik Trzemeśnia
3:4
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2018
16:00
Beskid Tokarnia
5:0
Clavia Świątniki Górne
20.10.2018
15:00
Zielonka Wrząsowice
2:3
Iskra Brzączowice
20.10.2018
16:00
LKS Rudnik
Górki Myślenice
20.10.2018
14:30
Rokita Kornatka
3:0
LKS Trzebunia
21.10.2018
15:00
Orzeł Nowa Wieś
1:0
Lubomir Wiśniowa
21.10.2018
15:00
Hejnał Krzyszkowice pauzuje.

15. kolejka 27.10.2018

Iskra Głogoczów
2:2
Skalnik Trzemeśnia
27.10.2018
14:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
LKS Rudnik
27.10.2018
14:00
Hejnał Krzyszkowice
1:3
Zielonka Wrząsowice
27.10.2018
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
3:2
Rokita Kornatka
27.10.2018
15:00
Lubomir Wiśniowa
2:2
Beskid Tokarnia
28.10.2018
15:00
Iskra Brzączowice
3:8
Topór Tenczyn
28.10.2018
14:30
LKS Trzebunia
2:3
Orzeł Nowa Wieś
28.10.2018
14:00
Górki Myślenice pauzuje.

16. kolejka 30.03.2019

Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice
30.03.2019
16:00
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
30.03.2019
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
Orzeł Nowa Wieś
30.03.2019
15:00
Iskra Brzączowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
31.03.2019
15:00
Iskra Głogoczów
0:0
Rokita Kornatka
31.03.2019
16:00
Hejnał Krzyszkowice
Topór Tenczyn
31.03.2019
11:00
Beskid Tokarnia
4:2
LKS Rudnik
31.03.2019
13:30
Clavia Świątniki Górne pauzuje.

17. kolejka 06.04.2019

Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne
06.04.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Hejnał Krzyszkowice
06.04.2019
16:00
Lubomir Wiśniowa
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2019
16:00
Topór Tenczyn
Górki Myślenice
07.04.2019
15:30
Rokita Kornatka
3:0
Iskra Brzączowice
07.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
07.04.2019
17:00
LKS Trzebunia
1:3
Beskid Tokarnia
07.04.2019
14:00
LKS Rudnik pauzuje.

18. kolejka 13.04.2019

LKS Rudnik
5:3
Zielonka Wrząsowice
13.04.2019
17:30
Jordan Sum Zakliczyn
2:2
LKS Trzebunia
13.04.2019
14:00
Górki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
13.04.2019
16:00
Clavia Świątniki Górne
8:3
Topór Tenczyn
13.04.2019
16:00
Iskra Głogoczów
1:3
Lubomir Wiśniowa
14.04.2019
16:30
Orzeł Nowa Wieś
5:0
Iskra Brzączowice
14.04.2019
17:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Rokita Kornatka
14.04.2019
11:00
Beskid Tokarnia pauzuje.

19. kolejka 20.04.2019

Topór Tenczyn
2:0
LKS Rudnik
20.04.2019
15:30
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Clavia Świątniki Górne
20.04.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Iskra Brzączowice
20.04.2019
14:30
LKS Trzebunia
0:1
Iskra Głogoczów
20.04.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Beskid Tokarnia
20.04.2019
14:00
Orzeł Nowa Wieś
Hejnał Krzyszkowice
20.04.2019
14:00
Rokita Kornatka
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00
Zielonka Wrząsowice pauzuje.

20. kolejka 27.04.2019

Iskra Głogoczów
Jordan Sum Zakliczyn
27.04.2019
17:00
Górki Myślenice
Orzeł Nowa Wieś
27.04.2019
17:00
Iskra Brzączowice
1:2
LKS Trzebunia
28.04.2019
17:00
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
28.04.2019
11:00
Beskid Tokarnia
Zielonka Wrząsowice
28.04.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:4
Rokita Kornatka
28.04.2019
17:00
LKS Rudnik
1:4
Skalnik Trzemeśnia
28.04.2019
14:30
Topór Tenczyn pauzuje.

21. kolejka 22.05.2019

Rokita Kornatka
LKS Rudnik
30.04.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
Górki Myślenice
15.05.2019
18:00
Iskra Głogoczów
2:5
Beskid Tokarnia
22.05.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górne
22.05.2019
19:00
Jordan Sum Zakliczyn
Iskra Brzączowice
22.05.2019
18:00
Topór Tenczyn
Zielonka Wrząsowice
22.05.2019
18:00
LKS Trzebunia
2:4
Hejnał Krzyszkowice
05.06.2019
18:00
Skalnik Trzemeśnia pauzuje.

22. kolejka 04.05.2019

Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia
04.05.2019
17:00
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
04.05.2019
15:00
Beskid Tokarnia
7:1
Topór Tenczyn
05.05.2019
14:00
Clavia Świątniki Górne
3:2
Lubomir Wiśniowa
05.05.2019
17:00
Hejnał Krzyszkowice
Jordan Sum Zakliczyn
05.05.2019
11:00
LKS Rudnik
4:0
Orzeł Nowa Wieś
05.05.2019
17:30
Iskra Brzączowice
1:1
Iskra Głogoczów
05.05.2019
17:00
Rokita Kornatka pauzuje.

23. kolejka 11.05.2019

Skalnik Trzemeśnia
2:1
Topór Tenczyn
11.05.2019
16:00
LKS Trzebunia
1:3
Clavia Świątniki Górne
11.05.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
Górki Myślenice
11.05.2019
16:00
Rokita Kornatka
Zielonka Wrząsowice
12.05.2019
14:00
Iskra Głogoczów
1:3
Hejnał Krzyszkowice
12.05.2019
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:3
LKS Rudnik
12.05.2019
17:00
Iskra Brzączowice
2:1
Beskid Tokarnia
05.06.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś pauzuje.

24. kolejka 18.05.2019

Clavia Świątniki Górne
2:7
Jordan Sum Zakliczyn
18.05.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
0:2
Orzeł Nowa Wieś
18.05.2019
17:00
Górki Myślenice
Iskra Głogoczów
18.05.2019
17:00
LKS Rudnik
2:0
LKS Trzebunia
18.05.2019
17:00
Beskid Tokarnia
1:2
Skalnik Trzemeśnia
19.05.2019
14:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Iskra Brzączowice
19.05.2019
11:00
Topór Tenczyn
4:3
Rokita Kornatka
29.05.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa pauzuje.

25. kolejka 25.05.2019

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
LKS Rudnik
25.05.2019
17:00
Rokita Kornatka
2:2
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
Górki Myślenice
13.06.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Topór Tenczyn
13.06.2019
18:00
Hejnał Krzyszkowice
2:2
Beskid Tokarnia
13.06.2019
18:00
Iskra Głogoczów
3:2
Clavia Świątniki Górne
13.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
4:1
Zielonka Wrząsowice
13.06.2019
18:00
LKS Trzebunia pauzuje.

26. kolejka 01.06.2019

Skalnik Trzemeśnia
3:1
Orzeł Nowa Wieś
01.06.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
1:5
Iskra Brzączowice
01.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
4:1
LKS Trzebunia
01.06.2019
16:00
Topór Tenczyn
5:1
Lubomir Wiśniowa
02.06.2019
13:00
Beskid Tokarnia
6:3
Rokita Kornatka
02.06.2019
14:00
LKS Rudnik
1:0
Iskra Głogoczów
02.06.2019
17:00
Górki Myślenice
Hejnał Krzyszkowice
02.06.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn pauzuje.

27. kolejka 08.06.2019

LKS Trzebunia
2:3
Topór Tenczyn
08.06.2019
10:00
Górki Myślenice
Beskid Tokarnia
08.06.2019
18:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
08.06.2019
17:30
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Clavia Świątniki Górne
08.06.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
Skalnik Trzemeśnia
09.06.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Zielonka Wrząsowice
09.06.2019
17:00
Iskra Brzączowice
4:4
LKS Rudnik
09.06.2019
17:30
Iskra Głogoczów pauzuje.

28. kolejka 15.06.2019

Skalnik Trzemeśnia
3:3
LKS Trzebunia
15.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Iskra Głogoczów
15.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
Jordan Sum Zakliczyn
16.06.2019
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Górki Myślenice
16.06.2019
18:30
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
16.06.2019
18:00
LKS Rudnik
5:0
Hejnał Krzyszkowice
16.06.2019
11:00
Iskra Brzączowice pauzuje.

29. kolejka 19.06.2019

Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00
Hejnał Krzyszkowice pauzuje.

30. kolejka 22.06.2019

Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Głogoczów
22.06.2019
17:00
LKS Rudnik
:
Clavia Świątniki Górne
22.06.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2019
17:00
Rokita Kornatka
:
Jordan Sum Zakliczyn
22.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
22.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Iskra Brzączowice
22.06.2019
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
LKS Trzebunia
22.06.2019
17:00
Górki Myślenice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

28. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
3:3
LKS Trzebunia
15.06.2019
16:00
Beskid Tokarnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Iskra Głogoczów
16.06.2019
15:30
Topór Tenczyn
Jordan Sum Zakliczyn
16.06.2019
18:30
Clavia Świątniki Górne
:
Górki Myślenice
16.06.2019
18:00
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
16.06.2019
11:00
LKS Rudnik
5:0
Hejnał Krzyszkowice
Iskra Brzączowice pauzuje.

27. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
10:00
LKS Trzebunia
2:3
Topór Tenczyn
08.06.2019
18:00
Górki Myślenice
Beskid Tokarnia
08.06.2019
17:30
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
08.06.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Clavia Świątniki Górne
09.06.2019
17:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
Skalnik Trzemeśnia
09.06.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:1
Zielonka Wrząsowice
09.06.2019
17:30
Iskra Brzączowice
4:4
LKS Rudnik
Iskra Głogoczów pauzuje.

29. kolejka 19.06.2019

19.06.2019
18:00
Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
Hejnał Krzyszkowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
15.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:1
Jutrzenka Giebułtów
15.06.2019
17:00
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
15.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
15.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
15.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
15.06.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Orzeł Ryczów
15.06.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
15.06.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
6:0
Orzeł Iwanowice
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
15.06.2019
18:00
Hutnik II Kraków
0:5
Borek Kraków
16.06.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Świt Krzeszowice
16.06.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:2
Nadwiślan Kraków
16.06.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Piast Wołowice
16.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
1:0
Radziszowianka Radziszów
15.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
0:2
Gdovia Gdów
15.06.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Czarni Staniątki
15.06.2019
17:00
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
15.06.2019
17:00
LKS Śledziejowice
1:1
Raba Dobczyce
15.06.2019
17:00
Orzeł Myślenice
4:4
Pasternik Ochojno
15.06.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Tempo Rzeszotary
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
15:30
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
15.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
16:00
LKS Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
15.06.2019
18:00
Olimpia B.
4:2
Raba Książnice
15.06.2019
18:00
Sokół Maszkienice
5:0
Orzeł Dębno
16.06.2019
16:00
Naprzód Sobolów
5:1
Tarnavia
16.06.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
2:3
Zorza Zaczarnie
15.06.2019
18:00
KS US Śmigno
0:9
Metal Tarnów
15.06.2019
18:00
Tuchovia Tuchów
3:1
LUKS Skrzyszów
15.06.2019
18:00
Wola Radłowska
1:5
GLKS Gromnik
15.06.2019
18:00
Pogórze
0:3
Dunajec Zbylitowska Góra
15.06.2019
18:00
Polan Żabno
3:0
Olimpia Wojnicz
15.06.2019
18:00
LKS Ładna
2:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
15.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Laskovia
3:4
Kolejarz Stróże
15.06.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Gród Podegrodzie
15.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
2:1
Huragan Waksmund
15.06.2019
18:00
Jarmuta
5:1
Zalesianka
15.06.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15.06.2019
13:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:3
Sokół Stary Sącz
16.06.2019
16:00
Poprad Rytro
:
KS Tymbark
16.06.2019
16:00
LKS Łużna
:
LKS Rupniów
16.06.2019
17:00
Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
5:4
Strażak Goszcza
15.06.2019
18:00
Spartak Wielkanoc
2:2
Michałowianka Michałowice
15.06.2019
18:00
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Ekler Baranówka
15.06.2019
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:5
Jastrzębiec Książ Wielki
15.06.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Orzeł Bębło
15.06.2019
18:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Galicja Raciborowice
15.06.2019
18:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Wierzbowianka Wierzbno
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:1
Sokół Rybna
15.06.2019
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
4:2
Lotnik Kryspinów
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
3:7
Dąbski Kraków
15.06.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Bieżanowianka Kraków
15.06.2019
18:00
Płomień Kostrze
1:0
Iskra Krzęcin
15.06.2019
18:00
Wawel Kraków
3:5
Wanda Nowa Huta
15.06.2019
18:00
Radziszowianka II
2:3
Gajowianka Gaj
15.06.2019
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
Strzelcy Kraków
15.06.2019
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Piłkarz Podłęże
2:2
Złomex Branice
15.06.2019
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
9:1
Contra Sułków
15.06.2019
18:00
Strażak Kokotów
3:0
Zieloni Niegowić
15.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
2:2
Wolni Kłaj
15.06.2019
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
15.06.2019
18:00
Piast Łapanów
:
Zryw Szarów
15.06.2019
18:00
Czarnochowice
:
Błękitni Bodzanów
16.06.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
3:3
LKS Trzebunia
15.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Iskra Głogoczów
15.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
1:5
Jordan Sum Zakliczyn
16.06.2019
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Górki Myślenice
16.06.2019
18:30
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
16.06.2019
18:00
LKS Rudnik
5:0
Hejnał Krzyszkowice
16.06.2019
11:00
Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Hetman Dłużec
3:3
Olimpia Łobzów
15.06.2019
17:00
Bolesław Bukowno
5:1
Spartak Charsznica
15.06.2019
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
15.06.2019
17:00
Laskowianka Laski
1:4
Orzeł K.
15.06.2019
17:00
Pilica Wierbka
3:3
Unia Jaroszowiec
15.06.2019
17:00
Centuria Chechło
4:4
Legion Bydlin
15.06.2019
17:00
Promień Przeginia
5:4
Leśnik Gorenice
15.06.2019
17:00
Błysk Zederman
0:1
Strażak Przybysławice
15.06.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
17:30
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
15:00
Start Kamień
3:1
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów
15.06.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
1:2
Sparta Skrzeszowice
16.06.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Płomień Kościelec
16.06.2019
18:00
Novi Narama
8:1
Iskra Pałecznica
16.06.2019
18:00
Agricola Klimontów
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
18:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
15.06.2019
17:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
:
Tyniec Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
:
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
5:0
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel
:
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
:
Fairant Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Pogoń Skotniki
4:0
Piast Skawina
15.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków
:
Armatura Kraków
16.06.2019
18:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Rzozovia Rzozów
16.06.2019
18:00
Universum Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
16.06.2019
18:00
TKKF Kliny Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
16.06.2019
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
16:1
Błyskawica Wyciąże
15.06.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Batory Wola Batorska
16.06.2019
18:00
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
16.06.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
16.06.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
4:1
Wiarusy II
16.06.2019
18:00
Iskra Zakrzów
0:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2019
18:00
Gryf Wiatowice
5:1
Wilga Instalbud Golkowice
16.06.2019
18:00

Klasa B (Myślenice II)

Cyrhla Krzczonów
3:1
Cisy Harbutowice
15.06.2019
17:00
Dukla Bysina
2:3
Staw Polanka
16.06.2019
17:00
Gościbia II Sułkowice
1:3
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
15.06.2019
11:30
Piliczanka Pilica
1:2
Przebój II Wolbrom
15.06.2019
18:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
7:3
Trzy Buki Wierzchowisko
16.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Zryw Przesławice
16.06.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
16.06.2019
16:00
Northstar Miechów
6:1
Cobra Wężerów
16.06.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
:
Czapla Czaple Male
16.06.2019
16:00
nie odbył się z powodu zalania boiska
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Błyskawica Kolbark
16.06.2019
16:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Orlęta R.P.
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
12:00
Orlęta K.
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
17:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów
15.06.2019
10:00

II liga małopolska kobiet

GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce
15.06.2019
17:00

III liga małopolska kobiet

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.06.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Podgórze Kraków
15.06.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Piast Skawina
15.06.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
15.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Tuchovia Tuchów
15.06.2019
11:00
FSA Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice
15.06.2019
11:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Novi Narama
:
Burza Roczyny
15.06.2019
 
Queens Witanowice
3:0 v.o.
AS Świątniki Górne
15.06.2019
 
Victoria Zalas
3:0 v.o.
Wisła Brzeźnica
15.06.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
:
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
:
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
:
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Strzelcy
17.06.2019
18:00