facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Ciężkowianka Jaworzno
2:2
Promyk Bolęcin
18.08.2018
17:00
Start Kamień
5:2
Fablok Chrzanów
18.08.2018
17:00
Wisła Jankowice
1:0
UKS Dulowa
18.08.2018
18:00
MKS Libiąż
3:0 v.o.
Victoria Zalas
19.08.2018
16:00
Korona Lgota
1:2
Błyskawica Myślachowice
19.08.2018
14:30
MKS Alwernia
2:2
Wolanka Wola Filipowska
19.08.2018
17:00
SPRiN Regulice
1:2
Zagórzanka Zagórze
19.08.2018
17:00

2. kolejka 22.08.2018

SPRiN Regulice
Tęcza Tenczynek
22.08.2018
18:00
Wolanka Wola Filipowska
0:4
Ciężkowianka Jaworzno
22.08.2018
18:00
Victoria Zalas
5:1
Korona Lgota
22.08.2018
18:00
Błyskawica Myślachowice
6:2
Start Kamień
22.08.2018
18:00
Fablok Chrzanów
0:0
Wisła Jankowice
22.08.2018
18:00
Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa
22.08.2018
18:00
Promyk Bolęcin
0:3 v.o.
MKS Libiąż
31.12.2018
18:00

3. kolejka 25.08.2018

MKS Alwernia
3:0
SPRiN Regulice
25.08.2018
16:00
Wisła Jankowice
1:2
Błyskawica Myślachowice
25.08.2018
17:00
Tęcza Tenczynek
3:0
Zagórzanka Zagórze
25.08.2018
17:00
Start Kamień
Victoria Zalas
25.08.2018
17:00
Korona Lgota
0:4
Promyk Bolęcin
25.08.2018
16:00
UKS Dulowa
2:3
Fablok Chrzanów
26.08.2018
17:00
MKS Libiąż
Wolanka Wola Filipowska
09.10.2018
19:00

4. kolejka 01.09.2018

Błyskawica Myślachowice
1:1
UKS Dulowa
01.09.2018
16:00
Victoria Zalas
4:4
Wisła Jankowice
01.09.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
Korona Lgota
01.09.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
3:0
Fablok Chrzanów
01.09.2018
16:00
Tęcza Tenczynek
2:0
MKS Alwernia
02.09.2018
17:00
Promyk Bolęcin
2:5
Start Kamień
02.09.2018
17:00
SPRiN Regulice
4:2
Ciężkowianka Jaworzno
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

MKS Alwernia
0:2
Zagórzanka Zagórze
08.09.2018
16:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
08.09.2018
17:00
Wisła Jankowice
6:3
Promyk Bolęcin
08.09.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
Tęcza Tenczynek
08.09.2018
17:00
Fablok Chrzanów
2:1
Błyskawica Myślachowice
08.09.2018
17:00
UKS Dulowa
0:3
Victoria Zalas
09.09.2018
17:00
MKS Libiąż
:
SPRiN Regulice
17.11.2018
13:00

6. kolejka 12.09.2018

Victoria Zalas
1:1
Fablok Chrzanów
12.09.2018
17:00
MKS Alwernia
0:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.09.2018
17:00
Zagórzanka Zagórze
2:1
Błyskawica Myślachowice
12.09.2018
17:00
Wolanka Wola Filipowska
Wisła Jankowice
12.09.2018
17:00
Promyk Bolęcin
4:1
UKS Dulowa
12.09.2018
17:00
SPRiN Regulice
5:3
Korona Lgota
12.09.2018
17:00
Tęcza Tenczynek
0:3 v.o.
MKS Libiąż
30.12.2018
17:00

7. kolejka 15.09.2018

Start Kamień
8:1
SPRiN Regulice
15.09.2018
17:00
Błyskawica Myślachowice
4:2
Victoria Zalas
15.09.2018
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
1:0
Zagórzanka Zagórze
15.09.2018
15:00
Fablok Chrzanów
3:2
Promyk Bolęcin
15.09.2018
17:00
Korona Lgota
0:2
Tęcza Tenczynek
16.09.2018
14:30
UKS Dulowa
4:1
Wolanka Wola Filipowska
16.09.2018
17:00
MKS Libiąż
:
MKS Alwernia
24.10.2018
19:00

8. kolejka 22.09.2018

MKS Alwernia
6:1
Korona Lgota
22.09.2018
11:00
Zagórzanka Zagórze
4:1
Victoria Zalas
22.09.2018
16:30
Tęcza Tenczynek
Start Kamień
22.09.2018
16:30
Wolanka Wola Filipowska
0:3
Fablok Chrzanów
22.09.2018
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
MKS Libiąż
22.09.2018
16:00
Promyk Bolęcin
0:3
Błyskawica Myślachowice
23.09.2018
16:30
SPRiN Regulice
0:1
Wisła Jankowice
23.09.2018
16:30

9. kolejka 29.09.2018

Korona Lgota
1:4
Ciężkowianka Jaworzno
29.09.2018
16:00
Start Kamień
6:1
MKS Alwernia
29.09.2018
16:00
Błyskawica Myślachowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
29.09.2018
16:00
MKS Libiąż
Zagórzanka Zagórze
29.09.2018
16:00
Victoria Zalas
1:7
Promyk Bolęcin
30.09.2018
13:00
Wisła Jankowice
4:2
Tęcza Tenczynek
30.09.2018
16:00
UKS Dulowa
3:3
SPRiN Regulice
30.09.2018
16:00

10. kolejka 06.10.2018

MKS Alwernia
3:1
Wisła Jankowice
06.10.2018
16:00
Tęcza Tenczynek
2:3
UKS Dulowa
06.10.2018
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:2
Victoria Zalas
06.10.2018
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
Start Kamień
06.10.2018
16:00
MKS Libiąż
1:0
Korona Lgota
06.10.2018
16:00
Zagórzanka Zagórze
Promyk Bolęcin
07.10.2018
16:00
SPRiN Regulice
Fablok Chrzanów
07.10.2018
16:00

11. kolejka 13.10.2018

Start Kamień
MKS Libiąż
13.10.2018
11:00
Wisła Jankowice
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
13.10.2018
15:30
Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek
13.10.2018
15:30
Korona Lgota
0:5
Zagórzanka Zagórze
14.10.2018
14:30
Błyskawica Myślachowice
7:0
SPRiN Regulice
14.10.2018
15:30
UKS Dulowa
0:1
MKS Alwernia
14.10.2018
15:30
Promyk Bolęcin
4:4
Wolanka Wola Filipowska
14.10.2018
15:30

12. kolejka 20.10.2018

Korona Lgota
:
Start Kamień
20.10.2018
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
15:00
MKS Libiąż
:
Wisła Jankowice
20.10.2018
11:00
MKS Alwernia
:
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
21.10.2018
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
UKS Dulowa
21.10.2018
14:00

13. kolejka 27.10.2018

Victoria Zalas
:
Tęcza Tenczynek
27.10.2018
14:30
Start Kamień
:
Zagórzanka Zagórze
27.10.2018
14:30
Wisła Jankowice
:
Korona Lgota
27.10.2018
14:30
UKS Dulowa
:
MKS Libiąż
27.10.2018
11:00
Fablok Chrzanów
:
Ciężkowianka Jaworzno
27.10.2018
14:30
Błyskawica Myślachowice
:
MKS Alwernia
28.10.2018
13:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
28.10.2018
13:30

14. kolejka 03.11.2018

MKS Alwernia
:
Victoria Zalas
03.11.2018
00:00
Korona Lgota
:
UKS Dulowa
03.11.2018
00:00
Start Kamień
:
Wisła Jankowice
03.11.2018
00:00
Tęcza Tenczynek
:
Promyk Bolęcin
03.11.2018
00:00
SPRiN Regulice
:
Wolanka Wola Filipowska
03.11.2018
00:00
MKS Libiąż
:
Fablok Chrzanów
03.11.2018
00:00
Błyskawica Myślachowice pauzuje.

15. kolejka 11.11.2018

Victoria Zalas
:
Ciężkowianka Jaworzno
10.11.2018
13:00
Błyskawica Myślachowice
:
MKS Libiąż
10.11.2018
13:00
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
10.11.2018
13:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Tęcza Tenczynek
10.11.2018
13:00
Promyk Bolęcin
:
MKS Alwernia
10.11.2018
13:00
Fablok Chrzanów
:
Korona Lgota
10.11.2018
13:00
UKS Dulowa
:
Start Kamień
11.11.2018
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

12. kolejka 20.10.2018

20.10.2018
15:00
Korona Lgota
:
Start Kamień
20.10.2018
15:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wolanka Wola Filipowska
20.10.2018
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
20.10.2018
11:00
MKS Libiąż
:
Wisła Jankowice
21.10.2018
15:00
MKS Alwernia
:
Fablok Chrzanów
21.10.2018
15:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
21.10.2018
14:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
UKS Dulowa

11. kolejka 13.10.2018

13.10.2018
11:00
Start Kamień
MKS Libiąż
13.10.2018
15:30
Wisła Jankowice
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
13.10.2018
15:30
Fablok Chrzanów
Tęcza Tenczynek
14.10.2018
14:30
Korona Lgota
0:5
Zagórzanka Zagórze
14.10.2018
15:30
Błyskawica Myślachowice
7:0
SPRiN Regulice
14.10.2018
15:30
UKS Dulowa
0:1
MKS Alwernia
14.10.2018
15:30
Promyk Bolęcin
4:4
Wolanka Wola Filipowska

13. kolejka 27.10.2018

27.10.2018
14:30
Victoria Zalas
:
Tęcza Tenczynek
27.10.2018
14:30
Start Kamień
:
Zagórzanka Zagórze
27.10.2018
14:30
Wisła Jankowice
:
Korona Lgota
27.10.2018
11:00
UKS Dulowa
:
MKS Libiąż
27.10.2018
14:30
Fablok Chrzanów
:
Ciężkowianka Jaworzno
28.10.2018
13:00
Błyskawica Myślachowice
:
MKS Alwernia
28.10.2018
13:30
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Garbarnia Kraków
2:1
Grębałowianka Kraków
15.10.2018
19:30
Cracovia Kraków
6:1
Clepardia Kraków
15.10.2018
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Prokocim Kraków
15.10.2018
16:15
Hutnik Kraków
2:2
Wisła Kraków
15.10.2018
16:15
Opatkowianka Opatkowice
3:4
Dąbski
15.10.2018
16:15

II liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
3:1
Strzelcy
15.10.2018
16:15
Armatura Kraków
1:0
Borek Kraków
15.10.2018
16:15
Zwierzyniecki Kraków
2:4
Wanda Kraków
15.10.2018
16:15
Krakus Swoszowice
3:0 v.o.
Wieczysta Kraków
15.10.2018
16:15
Victoria Kobierzyn
2:5
Tyniec Kraków
15.10.2018
16:15

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
17.10.2018
12:00

I liga futsalu (południe)

Berland OSiR Komprachcice
:
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
17.10.2018
19:30