facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Laskowianka Laski
2:1
Leśnik Gorenice
15.08.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
3:3
Orzeł Kwaśniów
15.08.2018
17:00
Bolesław Bukowno
1:0
Legion Bydlin
15.08.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Strażak Przybysławice
15.08.2018
17:00
Promień Przeginia
2:0
Spartak Charsznica
15.08.2018
17:00
Hetman Dłużec
0:3
Pilica Wierbka
15.08.2018
17:00
Błysk Zederman
3:0
Olimpia Łobzów
15.08.2018
17:30
Centuria Chechło
1:2
Wielmożanka Wielmoża
15.08.2018
17:30

2. kolejka 18.08.2018

Pilica Wierbka
5:1
Orzeł Kwaśniów
18.08.2018
11:00
Olimpia Łobzów
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
18.08.2018
17:30
Leśnik Gorenice
8:1
Unia Jaroszowiec
18.08.2018
17:30
Spartak Charsznica
2:2
Laskowianka Laski
18.08.2018
18:00
Strażak Przybysławice
5:0
Centuria Chechło
19.08.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
2:2
Bolesław Bukowno
19.08.2018
11:00
Hetman Dłużec
5:2
Błysk Zederman
19.08.2018
16:00
Legion Bydlin
1:2
Promień Przeginia
19.08.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Błysk Zederman
0:3
Pilica Wierbka
25.08.2018
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
8:0
Hetman Dłużec
25.08.2018
17:00
Unia Jaroszowiec
2:2
Spartak Charsznica
25.08.2018
17:00
Laskowianka Laski
Legion Bydlin
25.08.2018
11:30
Orzeł Kwaśniów
0:5
Leśnik Gorenice
26.08.2018
13:00
Promień Przeginia
3:7
Wielmożanka Wielmoża
26.08.2018
16:00
Centuria Chechło
2:1
Olimpia Łobzów
26.08.2018
17:00
Bolesław Bukowno
3:1
Strażak Przybysławice
26.08.2018
17:00

4. kolejka 01.09.2018

Olimpia Łobzów
1:2
Bolesław Bukowno
01.09.2018
17:00
Błysk Zederman
0:2
Trzy Korony Żarnowiec
01.09.2018
17:00
Hetman Dłużec
3:1
Centuria Chechło
01.09.2018
17:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Laskowianka Laski
02.09.2018
11:00
Spartak Charsznica
4:2
Orzeł Kwaśniów
02.09.2018
11:00
Pilica Wierbka
0:0
Leśnik Gorenice
02.09.2018
17:00
Strażak Przybysławice
2:1
Promień Przeginia
02.09.2018
15:00
Legion Bydlin
3:1
Unia Jaroszowiec
02.09.2018
17:00

5. kolejka 08.09.2018

Unia Jaroszowiec
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.09.2018
16:00
Bolesław Bukowno
2:0
Hetman Dłużec
08.09.2018
16:30
Centuria Chechło
4:1
Błysk Zederman
08.09.2018
17:00
Promień Przeginia
0:1
Olimpia Łobzów
08.09.2018
17:00
Laskowianka Laski
2:6
Strażak Przybysławice
08.09.2018
15:00
Leśnik Gorenice
3:2
Spartak Charsznica
08.09.2018
14:00
Orzeł Kwaśniów
1:6
Legion Bydlin
09.09.2018
13:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
09.09.2018
16:00

6. kolejka 15.09.2018

Olimpia Łobzów
3:3
Laskowianka Laski
12.09.2018
17:00
Pilica Wierbka
5:1
Spartak Charsznica
15.09.2018
16:00
Hetman Dłużec
2:2
Promień Przeginia
15.09.2018
16:30
Błysk Zederman
0:2
Bolesław Bukowno
15.09.2018
16:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
Centuria Chechło
15.09.2018
16:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Orzeł Kwaśniów
16.09.2018
11:00
Legion Bydlin
2:0
Leśnik Gorenice
16.09.2018
16:00
Strażak Przybysławice
10:1
Unia Jaroszowiec
16.09.2018
16:30

7. kolejka 22.09.2018

Bolesław Bukowno
1:0
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2018
16:00
Centuria Chechło
0:0
Pilica Wierbka
22.09.2018
16:00
Laskowianka Laski
5:4
Hetman Dłużec
22.09.2018
16:00
Spartak Charsznica
0:3
Legion Bydlin
23.09.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
5:2
Olimpia Łobzów
23.09.2018
12:00
Promień Przeginia
4:2
Błysk Zederman
23.09.2018
16:00
Orzeł Kwaśniów
0:3
Strażak Przybysławice
23.09.2018
16:00
Leśnik Gorenice
1:1
Wielmożanka Wielmoża
23.09.2018
16:00

8. kolejka 29.09.2018

Hetman Dłużec
3:3
Unia Jaroszowiec
29.09.2018
16:00
Błysk Zederman
1:2
Laskowianka Laski
29.09.2018
16:00
Olimpia Łobzów
2:1
Orzeł Kwaśniów
29.09.2018
16:00
Pilica Wierbka
1:2
Legion Bydlin
29.09.2018
16:00
Centuria Chechło
0:11
Bolesław Bukowno
29.09.2018
16:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Spartak Charsznica
30.09.2018
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Promień Przeginia
30.09.2018
16:00
Strażak Przybysławice
1:0
Leśnik Gorenice
30.09.2018
16:00

9. kolejka 06.10.2018

Bolesław Bukowno
Pilica Wierbka
06.10.2018
16:00
Laskowianka Laski
0:1
Trzy Korony Żarnowiec
06.10.2018
16:00
Spartak Charsznica
0:1
Strażak Przybysławice
07.10.2018
11:00
Promień Przeginia
2:1
Centuria Chechło
07.10.2018
11:00
Orzeł Kwaśniów
1:2
Hetman Dłużec
07.10.2018
13:00
Legion Bydlin
2:2
Wielmożanka Wielmoża
07.10.2018
15:00
Unia Jaroszowiec
1:2
Błysk Zederman
07.10.2018
16:00
Leśnik Gorenice
Olimpia Łobzów
07.10.2018
16:00

10. kolejka 13.10.2018

Trzy Korony Żarnowiec
4:2
Unia Jaroszowiec
13.10.2018
15:00
Bolesław Bukowno
3:0
Promień Przeginia
13.10.2018
15:30
Centuria Chechło
Laskowianka Laski
13.10.2018
15:30
Olimpia Łobzów
1:2
Spartak Charsznica
13.10.2018
15:30
Hetman Dłużec
Leśnik Gorenice
14.10.2018
15:00
Błysk Zederman
2:2
Orzeł Kwaśniów
14.10.2018
15:30
Pilica Wierbka
3:2
Wielmożanka Wielmoża
14.10.2018
15:30
Strażak Przybysławice
3:3
Legion Bydlin
14.10.2018
15:30

11. kolejka 20.10.2018

Laskowianka Laski
1:5
Bolesław Bukowno
20.10.2018
15:00
Promień Przeginia
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2018
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:2
Strażak Przybysławice
21.10.2018
11:00
Orzeł Kwaśniów
5:5
Trzy Korony Żarnowiec
21.10.2018
11:00
Spartak Charsznica
6:2
Hetman Dłużec
21.10.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Centuria Chechło
21.10.2018
14:00
Leśnik Gorenice
2:1
Błysk Zederman
21.10.2018
15:00
Legion Bydlin
2:2
Olimpia Łobzów
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Promień Przeginia
3:0 v.o.
Laskowianka Laski
27.10.2018
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
Leśnik Gorenice
27.10.2018
14:00
Pilica Wierbka
1:3
Strażak Przybysławice
27.10.2018
14:30
Hetman Dłużec
Legion Bydlin
27.10.2018
15:00
Bolesław Bukowno
8:1
Unia Jaroszowiec
27.10.2018
15:00
Błysk Zederman
2:3
Spartak Charsznica
27.10.2018
15:00
Olimpia Łobzów
4:1
Wielmożanka Wielmoża
27.10.2018
15:00
Centuria Chechło
8:4
Orzeł Kwaśniów
28.10.2018
15:00

13. kolejka 03.11.2018

Laskowianka Laski
3:2
Pilica Wierbka
03.11.2018
14:00
Orzeł Kwaśniów
0:2
Bolesław Bukowno
04.11.2018
11:00
Wielmożanka Wielmoża
5:1
Hetman Dłużec
04.11.2018
11:00
Spartak Charsznica
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
04.11.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
1:2
Promień Przeginia
04.11.2018
14:00
Strażak Przybysławice
9:0
Olimpia Łobzów
04.11.2018
14:00
Leśnik Gorenice
Centuria Chechło
04.11.2018
14:00
Legion Bydlin
4:1
Błysk Zederman
04.11.2018
14:00

14. kolejka 10.11.2018

Pilica Wierbka
0:1
Olimpia Łobzów
10.11.2018
13:00
Bolesław Bukowno
6:1
Leśnik Gorenice
10.11.2018
13:30
Błysk Zederman
0:1
Wielmożanka Wielmoża
10.11.2018
13:30
Hetman Dłużec
2:6
Strażak Przybysławice
10.11.2018
13:30
Centuria Chechło
1:3
Spartak Charsznica
10.11.2018
13:30
Laskowianka Laski
9:2
Unia Jaroszowiec
10.11.2018
13:30
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Legion Bydlin
11.11.2018
13:00
Promień Przeginia
2:3
Orzeł Kwaśniów
11.11.2018
13:30

15. kolejka 17.11.2018

Olimpia Łobzów
3:1
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Spartak Charsznica
0:2
Bolesław Bukowno
17.11.2018
13:30
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Trzy Korony Żarnowiec
17.11.2018
13:00
Orzeł Kwaśniów
2:4
Laskowianka Laski
17.11.2018
12:00
Unia Jaroszowiec
3:0
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
8:0
Centuria Chechło
18.11.2018
11:00
Leśnik Gorenice
2:2
Promień Przeginia
18.11.2018
13:30
Strażak Przybysławice
3:2
Błysk Zederman
18.11.2018
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 17.11.2018

17.11.2018
13:30
Olimpia Łobzów
3:1
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Spartak Charsznica
0:2
Bolesław Bukowno
17.11.2018
13:00
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Trzy Korony Żarnowiec
17.11.2018
12:00
Orzeł Kwaśniów
2:4
Laskowianka Laski
18.11.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
3:0
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
8:0
Centuria Chechło
18.11.2018
13:30
Leśnik Gorenice
2:2
Promień Przeginia
18.11.2018
13:30
Strażak Przybysławice
3:2
Błysk Zederman

15. kolejka 17.11.2018

17.11.2018
13:30
Olimpia Łobzów
3:1
Hetman Dłużec
17.11.2018
13:30
Spartak Charsznica
0:2
Bolesław Bukowno
17.11.2018
13:00
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Trzy Korony Żarnowiec
17.11.2018
12:00
Orzeł Kwaśniów
2:4
Laskowianka Laski
18.11.2018
11:00
Unia Jaroszowiec
3:0
Pilica Wierbka
18.11.2018
11:00
Legion Bydlin
8:0
Centuria Chechło
18.11.2018
13:30
Leśnik Gorenice
2:2
Promień Przeginia
18.11.2018
13:30
Strażak Przybysławice
3:2
Błysk Zederman

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00