facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed rozpoczęciem sezonu z rozgrywek wycofała się Pogoń Wronin.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Płomień Kościelec
6:1
Iskra Pałecznica
25.08.2018
17:00
Novi Narama
1:3
Sparta Skrzeszowice
25.08.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
3:0
Słomniczanka II Słomniki
25.08.2018
10:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Słomniczanki II, na boisku 1:4
Maszycanka Maszyce
7:1
Olimpia Czaple Wielkie
26.08.2018
16:00
LKS Polanowice
7:1
Milenium Radziemice
26.08.2018
17:00
Agricola Klimontów
1:8
Trątnowianka Trątnowice
26.08.2018
11:00
LKS Niedźwiedź II pauzuje.

2. kolejka 01.09.2018

Maszycanka Maszyce
1:1
Agricola Klimontów
01.09.2018
16:30
Trątnowianka Trątnowice
3:4
Orzeł II Iwanowice
02.09.2018
17:00
Słomniczanka II Słomniki
5:0
LKS Polanowice
02.09.2018
17:00
Sparta Skrzeszowice
0:3
Płomień Kościelec
02.09.2018
15:30
Olimpia Czaple Wielkie
3:1
Iskra Pałecznica
02.09.2018
17:00
Milenium Radziemice
0:5
LKS Niedźwiedź II
17.11.2018
13:30
Novi Narama pauzuje.

3. kolejka 05.09.2018

Iskra Pałecznica
4:1
Sparta Skrzeszowice
05.09.2018
17:00
Novi Narama
4:0
Milenium Radziemice
05.09.2018
17:00
LKS Niedźwiedź II
1:1
Słomniczanka II Słomniki
05.09.2018
17:00
LKS Polanowice
1:0
Trątnowianka Trątnowice
05.09.2018
17:30
Orzeł II Iwanowice
3:0
Maszycanka Maszyce
05.09.2018
17:00
Agricola Klimontów
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
05.09.2018
17:00
Płomień Kościelec pauzuje.

4. kolejka 08.09.2018

Słomniczanka II Słomniki
5:2
Novi Narama
08.09.2018
17:00
Maszycanka Maszyce
4:1
LKS Polanowice
08.09.2018
16:00
Milenium Radziemice
1:9
Płomień Kościelec
09.09.2018
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
4:5
Sparta Skrzeszowice
09.09.2018
17:00
Trątnowianka Trątnowice
5:0
LKS Niedźwiedź II
09.09.2018
17:00
Agricola Klimontów
2:2
Orzeł II Iwanowice
09.09.2018
11:00
Iskra Pałecznica pauzuje.

5. kolejka 15.09.2018

LKS Niedźwiedź II
1:8
Maszycanka Maszyce
15.09.2018
17:00
Orzeł II Iwanowice
5:4
Olimpia Czaple Wielkie
15.09.2018
15:00
LKS Polanowice
1:1
Agricola Klimontów
15.09.2018
17:00
Płomień Kościelec
3:0
Słomniczanka II Słomniki
15.09.2018
16:00
Novi Narama
1:3
Trątnowianka Trątnowice
16.09.2018
16:00
Iskra Pałecznica
2:2
Milenium Radziemice
16.09.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

6. kolejka 22.09.2018

Milenium Radziemice
2:8
Sparta Skrzeszowice
23.09.2018
15:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0 v.o.
Iskra Pałecznica
23.09.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
5:0
LKS Polanowice
23.09.2018
13:00
Maszycanka Maszyce
5:1
Novi Narama
23.09.2018
16:00
Trątnowianka Trątnowice
0:0
Płomień Kościelec
23.09.2018
16:00
Agricola Klimontów
3:0 v.o.
LKS Niedźwiedź II
23.09.2018
11:00
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

7. kolejka 29.09.2018

LKS Niedźwiedź II
0:2
Orzeł II Iwanowice
29.09.2018
16:00
LKS Polanowice
1:1
Olimpia Czaple Wielkie
29.09.2018
16:00
Novi Narama
3:3
Agricola Klimontów
30.09.2018
14:00
Iskra Pałecznica
3:4
Trątnowianka Trątnowice
30.09.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
30.09.2018
15:30
Płomień Kościelec
0:1
Maszycanka Maszyce
30.09.2018
16:00
Milenium Radziemice pauzuje.

8. kolejka 06.10.2018

Olimpia Czaple Wielkie
1:1
Milenium Radziemice
07.10.2018
16:00
Orzeł II Iwanowice
0:1
Novi Narama
07.10.2018
12:00
LKS Polanowice
1:0
LKS Niedźwiedź II
07.10.2018
16:00
Agricola Klimontów
4:8
Płomień Kościelec
07.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
4:2
Sparta Skrzeszowice
07.10.2018
15:00
Maszycanka Maszyce
6:1
Iskra Pałecznica
07.10.2018
13:00
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

9. kolejka 13.10.2018

Płomień Kościelec
3:2
Orzeł II Iwanowice
13.10.2018
15:00
Novi Narama
2:0
LKS Polanowice
14.10.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:8
Słomniczanka II Słomniki
14.10.2018
13:00
Iskra Pałecznica
1:2
Agricola Klimontów
14.10.2018
16:00
Sparta Skrzeszowice
1:6
Maszycanka Maszyce
14.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
0:2
Olimpia Czaple Wielkie
14.10.2018
15:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

10. kolejka 20.10.2018

Olimpia Czaple Wielkie
2:5
Słomniczanka II Słomniki
21.10.2018
15:00
Orzeł II Iwanowice
7:0
Iskra Pałecznica
21.10.2018
12:00
LKS Polanowice
0:4
Płomień Kościelec
21.10.2018
15:30
LKS Niedźwiedź II
1:0
Novi Narama
21.10.2018
14:00
Agricola Klimontów
2:4
Sparta Skrzeszowice
21.10.2018
11:00
Trątnowianka Trątnowice
7:1
Milenium Radziemice
21.10.2018
14:00
Maszycanka Maszyce pauzuje.

11. kolejka 27.10.2018

Słomniczanka II Słomniki
4:0
Trątnowianka Trątnowice
27.10.2018
15:00
Novi Narama
4:3
Olimpia Czaple Wielkie
28.10.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Maszycanka Maszyce
28.10.2018
14:00
Iskra Pałecznica
1:3
LKS Polanowice
28.10.2018
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Orzeł II Iwanowice
28.10.2018
14:00
Płomień Kościelec
3:0
LKS Niedźwiedź II
28.10.2018
14:00
Agricola Klimontów pauzuje.

12. kolejka 03.11.2018

Maszycanka Maszyce
2:0
Słomniczanka II Słomniki
03.11.2018
14:00
LKS Polanowice
3:1
Sparta Skrzeszowice
03.11.2018
14:00
LKS Niedźwiedź II
1:0
Iskra Pałecznica
04.11.2018
13:30
Novi Narama
1:5
Płomień Kościelec
04.11.2018
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:4
Trątnowianka Trątnowice
04.11.2018
14:00
Agricola Klimontów
10:0
Milenium Radziemice
04.11.2018
11:00
Orzeł II Iwanowice pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

Trątnowianka Trątnowice
2:3
Maszycanka Maszyce
10.11.2018
13:00
Sparta Skrzeszowice
2:3
LKS Niedźwiedź II
10.11.2018
14:00
Płomień Kościelec
3:0
Olimpia Czaple Wielkie
10.11.2018
14:00
Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
11.11.2018
13:00
LKS Polanowice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
13:00
Trątnowianka Trątnowice
2:3
Maszycanka Maszyce
10.11.2018
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:3
LKS Niedźwiedź II
10.11.2018
14:00
Płomień Kościelec
3:0
Olimpia Czaple Wielkie
11.11.2018
14:00
Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
13:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
LKS Polanowice pauzuje.

13. kolejka 10.11.2018

10.11.2018
13:00
Trątnowianka Trątnowice
2:3
Maszycanka Maszyce
10.11.2018
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:3
LKS Niedźwiedź II
10.11.2018
14:00
Płomień Kościelec
3:0
Olimpia Czaple Wielkie
11.11.2018
14:00
Iskra Pałecznica
0:4
Novi Narama
11.11.2018
14:00
Milenium Radziemice
0:6
Orzeł II Iwanowice
11.11.2018
13:00
Słomniczanka II Słomniki
3:0
Agricola Klimontów
LKS Polanowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00