facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mr Green Grass
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Start Brzezie
2:0
Gdovia II Gdów
18.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
3:0
Iskra Zakrzów
18.08.2018
16:30
Rożnowa
0:1
Gwiazda Brzegi
18.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
19.08.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:3
Batory Wola Batorska
19.08.2018
17:00
Sokół Chorągwica
1:2
Gryf Wiatowice
19.08.2018
18:00
Błyskawica Wyciąże
1:2
Wiarusy II Igołomia
22.08.2018
18:00

2. kolejka 25.08.2018

Batory Wola Batorska
1:0
Iskra Zakrzów
25.08.2018
18:00
Gwiazda Brzegi
1:0
Naprzód Ochmanów
25.08.2018
16:00
Gdovia II Gdów
0:4
Sokół Chorągwica
25.08.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
4:1
Start Brzezie
25.08.2018
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:3
Wiarusy II Igołomia
26.08.2018
15:00
Gryf Wiatowice
3:3
Rożnowa
26.08.2018
18:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Tęcza Słomiróg
26.08.2018
16:00

3. kolejka 29.08.2018

Wiarusy II Igołomia
0:5
Batory Wola Batorska
29.08.2018
18:00
Tęcza Słomiróg
5:0
Wilga Instalbud Golkowice
29.08.2018
18:00
Start Brzezie
12:1
Błyskawica Wyciąże
29.08.2018
18:00
Sokół Chorągwica
1:5
Dąb Zabierzów Bocheński
29.08.2018
18:00
Rożnowa
3:1
Gdovia II Gdów
29.08.2018
18:00
Naprzód Ochmanów
2:3
Gryf Wiatowice
29.08.2018
18:00
Iskra Zakrzów
0:1
Gwiazda Brzegi
29.08.2018
18:00

4. kolejka 01.09.2018

Gdovia II Gdów
0:1
Naprzód Ochmanów
22.08.2018
18:00
Batory Wola Batorska
1:1
Gwiazda Brzegi
01.09.2018
16:30
Błyskawica Wyciąże
1:4
Sokół Chorągwica
02.09.2018
16:00
Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II Igołomia
02.09.2018
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:4
Rożnowa
02.09.2018
17:30
Gryf Wiatowice
0:2
Iskra Zakrzów
02.09.2018
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:5
Start Brzezie
02.09.2018
16:00

5. kolejka 08.09.2018

Naprzód Ochmanów
4:0
Dąb Zabierzów Bocheński
08.09.2018
17:00
Gwiazda Brzegi
2:4
Gryf Wiatowice
08.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
1:1
Gdovia II Gdów
08.09.2018
17:00
Start Brzezie
3:1
Wiarusy II Igołomia
08.09.2018
17:00
Tęcza Słomiróg
2:1
Batory Wola Batorska
08.09.2018
16:30
Rożnowa
12:2
Błyskawica Wyciąże
08.09.2018
17:00
Sokół Chorągwica
3:2
Wilga Instalbud Golkowice
09.09.2018
17:00

6. kolejka 15.09.2018

Dąb Zabierzów Bocheński
1:4
Iskra Zakrzów
14.09.2018
17:00
Sokół Chorągwica
3:0
Wiarusy II Igołomia
15.09.2018
16:00
Batory Wola Batorska
2:2
Gryf Wiatowice
15.09.2018
17:00
Tęcza Słomiróg
0:5
Start Brzezie
15.09.2018
16:00
Błyskawica Wyciąże
1:4
Naprzód Ochmanów
16.09.2018
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:9
Rożnowa
16.09.2018
17:00
Gdovia II Gdów
1:0
Gwiazda Brzegi
16.09.2018
16:00

7. kolejka 22.09.2018

Naprzód Ochmanów
2:0
Wilga Instalbud Golkowice
22.09.2018
16:30
Gwiazda Brzegi
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
22.09.2018
16:00
Iskra Zakrzów
3:1
Błyskawica Wyciąże
22.09.2018
16:30
Sokół Chorągwica
2:1
Tęcza Słomiróg
22.09.2018
16:30
Start Brzezie
0:2
Batory Wola Batorska
22.09.2018
16:30
Rożnowa
5:1
Wiarusy II Igołomia
22.09.2018
14:00
Gryf Wiatowice
4:1
Gdovia II Gdów
23.09.2018
16:30

8. kolejka 29.09.2018

Batory Wola Batorska
3:2
Gdovia II Gdów
29.09.2018
16:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:2
Gryf Wiatowice
29.09.2018
16:30
Start Brzezie
4:2
Sokół Chorągwica
29.09.2018
16:30
Tęcza Słomiróg
5:1
Rożnowa
29.09.2018
16:00
Błyskawica Wyciąże
0:6
Gwiazda Brzegi
30.09.2018
16:00
Wiarusy II Igołomia
4:2
Naprzód Ochmanów
30.09.2018
16:30
Wilga Instalbud Golkowice
0:4
Iskra Zakrzów
30.09.2018
16:30

9. kolejka 06.10.2018

Naprzód Ochmanów
1:1
Tęcza Słomiróg
06.10.2018
16:00
Gwiazda Brzegi
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
06.10.2018
16:00
Iskra Zakrzów
4:1
Wiarusy II Igołomia
06.10.2018
16:00
Batory Wola Batorska
0:1
Sokół Chorągwica
06.10.2018
16:00
Gdovia II Gdów
0:5
Dąb Zabierzów Bocheński
06.10.2018
16:00
Rożnowa
3:3
Start Brzezie
06.10.2018
16:00
Gryf Wiatowice
8:1
Błyskawica Wyciąże
07.10.2018
16:00

10. kolejka 13.10.2018

Batory Wola Batorska
0:3
Dąb Zabierzów Bocheński
13.10.2018
15:30
Sokół Chorągwica
1:5
Rożnowa
13.10.2018
15:30
Start Brzezie
3:2
Naprzód Ochmanów
13.10.2018
15:30
Błyskawica Wyciąże
0:3
Gdovia II Gdów
14.10.2018
15:30
Wiarusy II Igołomia
0:1
Gwiazda Brzegi
14.10.2018
15:00
Tęcza Słomiróg
0:1
Iskra Zakrzów
14.10.2018
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
3:1
Gryf Wiatowice
14.10.2018
15:30

11. kolejka 20.10.2018

Naprzód Ochmanów
4:1
Sokół Chorągwica
20.10.2018
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
8:1
Błyskawica Wyciąże
20.10.2018
15:00
Gwiazda Brzegi
6:1
Tęcza Słomiróg
20.10.2018
15:00
Rożnowa
1:3
Batory Wola Batorska
20.10.2018
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Wiarusy II Igołomia
21.10.2018
15:00
Iskra Zakrzów
3:0
Start Brzezie
21.10.2018
15:00
Gdovia II Gdów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
21.10.2018
15:00

12. kolejka 27.10.2018

Gdovia II Gdów
5:0
Wiarusy II Igołomia
27.10.2018
12:00
Batory Wola Batorska
10:1
Błyskawica Wyciąże
27.10.2018
15:00
Sokół Chorągwica
1:1
Iskra Zakrzów
27.10.2018
15:00
Start Brzezie
1:0
Gwiazda Brzegi
27.10.2018
15:00
Rożnowa
1:4
Naprzód Ochmanów
27.10.2018
15:00
Tęcza Słomiróg
1:4
Gryf Wiatowice
28.10.2018
14:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
28.10.2018
14:00

13. kolejka 03.11.2018

Naprzód Ochmanów
1:1
Batory Wola Batorska
03.11.2018
14:00
Gwiazda Brzegi
1:0
Sokół Chorągwica
03.11.2018
14:00
Iskra Zakrzów
4:1
Rożnowa
03.11.2018
14:00
Błyskawica Wyciąże
1:5
Wilga Instalbud Golkowice
04.11.2018
14:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Wiarusy II Igołomia
04.11.2018
14:00
Gryf Wiatowice
2:3
Start Brzezie
04.11.2018
14:00
Gdovia II Gdów
7:1
Tęcza Słomiróg
04.11.2018
14:00

14. kolejka 23.03.2019

Gdovia II Gdów
3:3
Start Brzezie
23.03.2019
15:30
Gwiazda Brzegi
6:4
Rożnowa
23.03.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
1:1
Tęcza Słomiróg
23.03.2019
15:30
Batory Wola Batorska
3:1
Wilga Instalbud Golkowice
23.03.2019
14:30
Iskra Zakrzów
2:1
Naprzód Ochmanów
24.03.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:3
Sokół Chorągwica
24.03.2019
15:30
Wiarusy II Igołomia
7:1
Błyskawica Wyciąże
24.03.2019
15:00

15. kolejka 30.03.2019

Naprzód Ochmanów
0:3
Gwiazda Brzegi
30.03.2019
16:00
Sokół Chorągwica
2:1
Gdovia II Gdów
30.03.2019
16:00
Start Brzezie
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
30.03.2019
16:00
Rożnowa
7:1
Gryf Wiatowice
30.03.2019
16:00
Tęcza Słomiróg
5:3
Błyskawica Wyciąże
30.03.2019
15:00
Iskra Zakrzów
1:2
Batory Wola Batorska
31.03.2019
14:00
Wiarusy II Igołomia
4:0
Wilga Instalbud Golkowice
31.03.2019
16:00

16. kolejka 06.04.2019

Wiarusy II Igołomia
2:3
Batory Wola Batorska
06.04.2019
17:00
Sokół Chorągwica
3:2
Dąb Zabierzów Bocheński
06.04.2019
17:00
Gdovia II Gdów
5:3
Rożnowa
06.04.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
3:0
Iskra Zakrzów
06.04.2019
14:00
Wilga Instalbud Golkowice
5:3
Tęcza Słomiróg
07.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Start Brzezie
07.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
1:1
Naprzód Ochmanów
07.04.2019
17:00

17. kolejka 13.04.2019

Naprzód Ochmanów
0:3
Gdovia II Gdów
13.04.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
1:0
Batory Wola Batorska
13.04.2019
14:00
Wiarusy II Igołomia
5:1
Tęcza Słomiróg
13.04.2019
17:00
Rożnowa
5:1
Dąb Zabierzów Bocheński
13.04.2019
17:00
Iskra Zakrzów
0:2
Gryf Wiatowice
13.04.2019
17:00
Start Brzezie
4:1
Wilga Instalbud Golkowice
13.04.2019
17:00
Sokół Chorągwica
3:2
Błyskawica Wyciąże
14.04.2019
17:00

18. kolejka 20.04.2019

Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Naprzód Ochmanów
20.04.2019
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Gwiazda Brzegi
20.04.2019
17:30
Gdovia II Gdów
1:0
Iskra Zakrzów
20.04.2019
13:00
Wiarusy II Igołomia
0:2
Start Brzezie
20.04.2019
17:00
Batory Wola Batorska
5:0
Tęcza Słomiróg
20.04.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
3:5
Rożnowa
20.04.2019
11:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:2
Sokół Chorągwica
20.04.2019
17:30

19. kolejka 27.04.2019

Iskra Zakrzów
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
27.04.2019
17:00
Wiarusy II Igołomia
2:1
Sokół Chorągwica
27.04.2019
11:00
Start Brzezie
5:1
Tęcza Słomiróg
27.04.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
3:1
Błyskawica Wyciąże
27.04.2019
14:00
Rożnowa
6:0
Wilga Instalbud Golkowice
27.04.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
3:1
Gdovia II Gdów
27.04.2019
17:00
Gryf Wiatowice
0:2
Batory Wola Batorska
22.05.2019
18:00

20. kolejka 04.05.2019

Wilga Instalbud Golkowice
1:1
Naprzód Ochmanów
04.05.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:10
Sokół Chorągwica
04.05.2019
16:00
Gdovia II Gdów
6:2
Gryf Wiatowice
04.05.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
0:4
Iskra Zakrzów
05.05.2019
17:00
Batory Wola Batorska
4:3
Start Brzezie
05.05.2019
16:00
Wiarusy II Igołomia
3:2
Rożnowa
05.05.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Gwiazda Brzegi
05.06.2019
18:00

21. kolejka 11.05.2019

Rożnowa
5:3
Tęcza Słomiróg
11.05.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
0:2
Wiarusy II Igołomia
11.05.2019
18:00
Gdovia II Gdów
1:0
Batory Wola Batorska
12.05.2019
17:00
Gryf Wiatowice
2:3
Dąb Zabierzów Bocheński
12.05.2019
17:00
Sokół Chorągwica
4:1
Start Brzezie
12.05.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
9:1
Błyskawica Wyciąże
12.05.2019
15:00
Iskra Zakrzów
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
12.05.2019
17:00

22. kolejka 18.05.2019

Wiarusy II Igołomia
2:3
Iskra Zakrzów
18.05.2019
17:30
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Gdovia II Gdów
18.05.2019
18:00
Start Brzezie
4:5
Rożnowa
18.05.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Naprzód Ochmanów
19.05.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:6
Gwiazda Brzegi
19.05.2019
18:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Gryf Wiatowice
19.05.2019
17:00
Sokół Chorągwica
0:3
Batory Wola Batorska
12.06.2019
18:00

23. kolejka 15.06.2019

Gdovia II Gdów
16:1
Błyskawica Wyciąże
15.06.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Batory Wola Batorska
16.06.2019
18:00
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
16.06.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
16.06.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
4:1
Wiarusy II Igołomia
16.06.2019
18:00
Iskra Zakrzów
0:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2019
18:00
Gryf Wiatowice
5:1
Wilga Instalbud Golkowice
16.06.2019
18:00

24. kolejka 01.06.2019

Tęcza Słomiróg
1:3
Gwiazda Brzegi
01.06.2019
16:00
Wiarusy II Igołomia
6:8
Gryf Wiatowice
01.06.2019
17:30
Start Brzezie
2:1
Iskra Zakrzów
01.06.2019
17:00
Sokół Chorągwica
5:1
Naprzód Ochmanów
02.06.2019
18:00
Błyskawica Wyciąże
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
02.06.2019
17:00
Batory Wola Batorska
1:4
Rożnowa
02.06.2019
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:1
Gdovia II Gdów
02.06.2019
18:00

25. kolejka 08.06.2019

Gwiazda Brzegi
2:0
Start Brzezie
08.06.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
1:4
Rożnowa
08.06.2019
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Wilga Instalbud Golkowice
08.06.2019
18:00
Wiarusy II Igołomia
0:4
Gdovia II Gdów
09.06.2019
17:30
Błyskawica Wyciąże
0:8
Batory Wola Batorska
09.06.2019
17:00
Iskra Zakrzów
1:2
Sokół Chorągwica
09.06.2019
17:00
Gryf Wiatowice
4:2
Tęcza Słomiróg
09.06.2019
18:00

26. kolejka 22.06.2019

Batory Wola Batorska
:
Naprzód Ochmanów
22.06.2019
15:30
Sokół Chorągwica
:
Gwiazda Brzegi
22.06.2019
15:30
Rożnowa
:
Iskra Zakrzów
22.06.2019
15:30
Wilga Instalbud Golkowice
:
Błyskawica Wyciąże
22.06.2019
15:30
Wiarusy II Igołomia
:
Dąb Zabierzów Bocheński
22.06.2019
15:30
Start Brzezie
:
Gryf Wiatowice
22.06.2019
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Gdovia II Gdów
22.06.2019
15:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

23. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
Gdovia II Gdów
16:1
Błyskawica Wyciąże
16.06.2019
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Batory Wola Batorska
16.06.2019
18:00
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
16.06.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
16.06.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
4:1
Wiarusy II Igołomia
16.06.2019
18:00
Iskra Zakrzów
0:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2019
18:00
Gryf Wiatowice
5:1
Wilga Instalbud Golkowice

22. kolejka 18.05.2019

18.05.2019
17:30
Wiarusy II Igołomia
2:3
Iskra Zakrzów
18.05.2019
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Gdovia II Gdów
18.05.2019
17:00
Start Brzezie
4:5
Rożnowa
19.05.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
3:4
Naprzód Ochmanów
19.05.2019
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:6
Gwiazda Brzegi
19.05.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Gryf Wiatowice
12.06.2019
18:00
Sokół Chorągwica
0:3
Batory Wola Batorska

24. kolejka 01.06.2019

01.06.2019
16:00
Tęcza Słomiróg
1:3
Gwiazda Brzegi
01.06.2019
17:30
Wiarusy II Igołomia
6:8
Gryf Wiatowice
01.06.2019
17:00
Start Brzezie
2:1
Iskra Zakrzów
02.06.2019
18:00
Sokół Chorągwica
5:1
Naprzód Ochmanów
02.06.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
02.06.2019
18:00
Batory Wola Batorska
1:4
Rożnowa
02.06.2019
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:1
Gdovia II Gdów

Wiadomości ligowe


IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
15.06.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
3:1
Jutrzenka Giebułtów
15.06.2019
17:00
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
15.06.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
15.06.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
15.06.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
15.06.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
3:2
Orzeł Ryczów
15.06.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
3:3
Unia Tarnów
15.06.2019
16:00
Poprad Muszyna
1:3
Glinik Gorlice
15.06.2019
16:00
Lubań Maniowy
1:3
BKS Bochnia
15.06.2019
16:00
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Tarnovia Tarnów
15.06.2019
14:00
Dunajec Zakliczyn
4:4
Sandecja II Nowy Sącz
15.06.2019
16:00
LKS Szaflary
4:7
GKS Drwinia
15.06.2019
16:00
Okocimski Brzesko
3:0 v.o.
Olimpia Pisarzowa
15.06.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
3:2
Grębałowianka Kraków
15.06.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:0
Bibiczanka Bibice
15.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
2:1
Sokół Kocmyrzów
15.06.2019
17:00
LOT Balice
0:0
Pogoń Miechów
15.06.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
0:3
Spójnia Osiek
15.06.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Proszowianka Proszowice
15.06.2019
17:00
Przebój Wolbrom
6:0
Orzeł Iwanowice
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Skawinka Skawina
6:4
Garbarnia II Kraków
15.06.2019
18:00
Hutnik II Kraków
0:5
Borek Kraków
16.06.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Świt Krzeszowice
16.06.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:2
Nadwiślan Kraków
16.06.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
4:1
Piast Wołowice
16.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
1:0
Radziszowianka Radziszów
15.06.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
0:2
Gdovia Gdów
15.06.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
Czarni Staniątki
15.06.2019
17:00
Karpaty Siepraw
1:3
Targowianka Targowisko
15.06.2019
17:00
LKS Śledziejowice
1:1
Raba Dobczyce
15.06.2019
17:00
Orzeł Myślenice
4:4
Pasternik Ochojno
15.06.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Tempo Rzeszotary
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Halniak Maków Podhalański
1:1
Niwa Nowa Wieś
15.06.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
15.06.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:0
Arka Babice
15.06.2019
17:00
Tempo Białka
2:2
KS Chełmek
15.06.2019
17:00
LKS Żarki
3:0
Brzezina Osiek
15.06.2019
17:00
LKS Rajsko
5:1
Victoria Jaworzno
15.06.2019
15:30
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Zatorzanka Zator
15.06.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Novi/Rzezawianka Rzezawa
1:1
Rylovia Rylowa
15.06.2019
17:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2019
16:00
LKS Gnojnik
3:4
Arkadia Olszyny
15.06.2019
18:00
Olimpia B.
4:2
Raba Książnice
15.06.2019
18:00
Sokół Maszkienice
5:0
Orzeł Dębno
16.06.2019
16:00
Naprzód Sobolów
5:1
Tarnavia
16.06.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
2:3
Zorza Zaczarnie
15.06.2019
18:00
KS US Śmigno
0:9
Metal Tarnów
15.06.2019
18:00
Tuchovia Tuchów
3:1
LUKS Skrzyszów
15.06.2019
18:00
Wola Radłowska
1:5
GLKS Gromnik
15.06.2019
18:00
Pogórze
0:3
Dunajec Zbylitowska Góra
15.06.2019
18:00
Polan Żabno
3:0
Olimpia Wojnicz
15.06.2019
18:00
LKS Ładna
2:6
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.06.2019
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
15.06.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Laskovia
3:4
Kolejarz Stróże
15.06.2019
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Gród Podegrodzie
15.06.2019
18:00
Sokół Słopnice
2:1
Huragan Waksmund
15.06.2019
18:00
Jarmuta
5:1
Zalesianka
15.06.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
Ogniwo Piwniczna Zdrój
15.06.2019
13:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:3
Sokół Stary Sącz
16.06.2019
16:00
Poprad Rytro
:
KS Tymbark
16.06.2019
16:00
LKS Łużna
:
LKS Rupniów
16.06.2019
17:00
Gród Podegrodzie
:
Laskovia
19.06.2019
18:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2019
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
LKS Łużna
19.06.2019
18:00
LKS Rupniów
:
Jarmuta
19.06.2019
18:00
KS Tymbark
:
Wierchy Rabka Zdrój
19.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków I)

Juvenia Prandocin
5:4
Strażak Goszcza
15.06.2019
18:00
Spartak Wielkanoc
2:2
Michałowianka Michałowice
15.06.2019
18:00
Kapitol Racławice
3:0 v.o.
Ekler Baranówka
15.06.2019
18:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:5
Jastrzębiec Książ Wielki
15.06.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
5:0
Orzeł Bębło
15.06.2019
18:00
Szreniawa Koszyce
3:3
Galicja Raciborowice
15.06.2019
18:00
LKS Niedźwiedź
5:0
Wierzbowianka Wierzbno
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków II)

Liszczanka Liszki
3:1
Sokół Rybna
15.06.2019
18:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:5
Strażak Rączna
15.06.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
3:0 v.o.
Sportowiec Modlniczka
15.06.2019
18:00
Dragon Szczyglice
1:7
Wisła Jeziorzany
15.06.2019
18:00
Orlęta Rudawa
3:1
JKS Zelków
15.06.2019
18:00
Wisła Czernichów
4:0
Tęcza Piekary
15.06.2019
18:00
Kmita Zabierzów
4:2
Lotnik Kryspinów
15.06.2019
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
3:7
Dąbski Kraków
15.06.2019
11:00
Zwierzyniecki Kraków
4:3
Bieżanowianka Kraków
15.06.2019
18:00
Płomień Kostrze
1:0
Iskra Krzęcin
15.06.2019
18:00
Wawel Kraków
3:5
Wanda Nowa Huta
15.06.2019
18:00
Radziszowianka II
2:3
Gajowianka Gaj
15.06.2019
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:2
Strzelcy Kraków
15.06.2019
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Piłkarz Podłęże
2:2
Złomex Branice
15.06.2019
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
9:1
Contra Sułków
15.06.2019
18:00
Strażak Kokotów
3:0
Zieloni Niegowić
15.06.2019
18:00
UKS Sygneczów
2:2
Wolni Kłaj
15.06.2019
18:00
Wieliczanka Wieliczka
1:3
Wilga Koźmice Wielkie
15.06.2019
18:00
Piast Łapanów
:
Zryw Szarów
15.06.2019
18:00
Czarnochowice
:
Błękitni Bodzanów
16.06.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Skalnik Trzemeśnia
3:3
LKS Trzebunia
15.06.2019
17:00
Beskid Tokarnia
3:2
Orzeł Nowa Wieś
15.06.2019
16:00
Zielonka Wrząsowice
2:0
Iskra Głogoczów
15.06.2019
17:00
Topór Tenczyn
1:5
Jordan Sum Zakliczyn
16.06.2019
15:30
Clavia Świątniki Górne
:
Górki Myślenice
16.06.2019
18:30
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
16.06.2019
18:00
LKS Rudnik
5:0
Hejnał Krzyszkowice
16.06.2019
11:00
Iskra Głogoczów
:
Topór Tenczyn
19.06.2019
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Skalnik Trzemeśnia
19.06.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
:
Beskid Tokarnia
19.06.2019
18:00
Iskra Brzączowice
:
Zielonka Wrząsowice
19.06.2019
18:00
Górki Myślenice
:
LKS Rudnik
19.06.2019
18:00
LKS Trzebunia
:
Rokita Kornatka
19.06.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
:
Orzeł Nowa Wieś
19.06.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Hetman Dłużec
3:3
Olimpia Łobzów
15.06.2019
17:00
Bolesław Bukowno
5:1
Spartak Charsznica
15.06.2019
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
3:1
Wielmożanka Wielmoża
15.06.2019
17:00
Laskowianka Laski
1:4
Orzeł K.
15.06.2019
17:00
Pilica Wierbka
3:3
Unia Jaroszowiec
15.06.2019
17:00
Centuria Chechło
4:4
Legion Bydlin
15.06.2019
17:00
Promień Przeginia
5:4
Leśnik Gorenice
15.06.2019
17:00
Błysk Zederman
0:1
Strażak Przybysławice
15.06.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
3:0 v.o.
Victoria Zalas
15.06.2019
17:30
MKS Libiąż
2:1
Błyskawica Myślachowice
15.06.2019
17:30
Zagórzanka Zagórze
5:1
Wisła Jankowice
15.06.2019
15:00
Start Kamień
3:1
UKS Dulowa
15.06.2019
17:30
Tęcza Tenczynek
3:4
Wolanka Wola Filipowska
15.06.2019
17:30
MKS Alwernia
2:5
Promyk Bolęcin
15.06.2019
17:30
Korona Lgota
1:9
Fablok Chrzanów
15.06.2019
17:30

Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
1:2
Sparta Skrzeszowice
16.06.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
:
Płomień Kościelec
16.06.2019
18:00
Novi Narama
8:1
Iskra Pałecznica
16.06.2019
18:00
Agricola Klimontów
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków II)

Lotnik II Kryspinów
1:5
Topór Aleksandrowice
15.06.2019
18:00
Wisła Rząska
8:1
Sparta Przeginia Duchowna
15.06.2019
17:00
Niegoszowianka
3:4
Potok Więckowice
16.06.2019
18:00
Błękitni Czułówek
1:6
Iskra Czułów
16.06.2019
18:00
Gwiazda Ściejowice
3:1
Kmita II Zabierzów
16.06.2019
18:00
Fitball Szklary
:
Tyniec Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków III)

Prądniczanka II Kraków
5:2
Albertus Kraków
16.06.2019
18:00
Polonia Wilczkowice
:
MKS Skała 2004
16.06.2019
18:00
Błękitni II Modlnica
5:0
Orzeł II Bębło
16.06.2019
18:00
Kabel
:
Płomień Jerzmanowice
16.06.2019
18:00
Grębałowianka II Kraków
:
Bronowicki/Bratniak Kraków
16.06.2019
18:00
Zawisza Sulechów
:
Fairant Kraków
16.06.2019
18:00

Klasa B (Kraków IV)

Pogoń Skotniki
4:0
Piast Skawina
15.06.2019
18:00
Pychowianka Kraków
:
Armatura Kraków
16.06.2019
18:00
Borkowianka Borek Sz.
2:2
Rzozovia Rzozów
16.06.2019
18:00
Universum Kraków
5:1
Pozowianka Pozowice
16.06.2019
18:00
TKKF Kliny Kraków
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
16.06.2019
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Gdovia II Gdów
16:1
Błyskawica Wyciąże
15.06.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Batory Wola Batorska
16.06.2019
18:00
Rożnowa
:
Sokół Chorągwica
16.06.2019
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
16.06.2019
18:00
Gwiazda Brzegi
4:1
Wiarusy II
16.06.2019
18:00
Iskra Zakrzów
0:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2019
18:00
Gryf Wiatowice
5:1
Wilga Instalbud Golkowice
16.06.2019
18:00

Klasa B (Myślenice II)

Cyrhla Krzczonów
3:1
Cisy Harbutowice
15.06.2019
17:00
Dukla Bysina
2:3
Staw Polanka
16.06.2019
17:00
Gościbia II Sułkowice
1:3
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2019
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
15.06.2019
11:30
Piliczanka Pilica
1:2
Przebój II Wolbrom
15.06.2019
18:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
7:3
Trzy Buki Wierzchowisko
16.06.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Zryw Przesławice
16.06.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
3:0 v.o.
Błękitni Falniów
16.06.2019
16:00
Northstar Miechów
6:1
Cobra Wężerów
16.06.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
:
Czapla Czaple Male
16.06.2019
16:00
nie odbył się z powodu zalania boiska
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Błyskawica Kolbark
16.06.2019
16:00

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

Orlęta R.P.
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
12:00
Orlęta K.
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
17:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów
15.06.2019
10:00

II liga małopolska kobiet

GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce
15.06.2019
17:00

III liga małopolska kobiet

Iskra Brzezinka KKPN
2:1
Pogorzanka Pogorzyce
15.06.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Podgórze Kraków
15.06.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Piast Skawina
15.06.2019
11:00
Prądniczanka II Kraków
0:0
Górnik Wieliczka
15.06.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:0 v.o.
Tuchovia Tuchów
15.06.2019
11:00
FSA Kraków
3:2
Puszcza Niepołomice
15.06.2019
11:00

IV liga małopolska kobiet (zachód)

Novi Narama
:
Burza Roczyny
15.06.2019
 
Queens Witanowice
3:0 v.o.
AS Świątniki Górne
15.06.2019
 
Victoria Zalas
3:0 v.o.
Wisła Brzeźnica
15.06.2019
 

I liga oldbojów (Kraków)

Wanda Kraków
:
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Krakus Swoszowice
:
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
:
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
:
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Strzelcy
17.06.2019
18:00