facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.09.2018

Wicher Stróża
2:0
Górki II Myślenice
08.09.2018
17:00
Sęp Droginia
1:2
Orzeł II Myślenice
08.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
2:4
Grodzisko Raciechowice
09.09.2018
15:00
Sokół Borzęta
6:1
Karpaty II Siepraw
09.09.2018
16:00

2. kolejka 15.09.2018

Górki II Myślenice
0:5
Orzeł II Myślenice
15.09.2018
17:00
Grodzisko Raciechowice
0:2
Sokół Borzęta
15.09.2018
15:00
Wicher Stróża
3:1
Szczebel Lubień
15.09.2018
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Sęp Droginia
16.09.2018
16:00

3. kolejka 22.09.2018

Sokół Borzęta
1:0
Wicher Stróża
22.09.2018
16:00
Sęp Droginia
2:1
Grodzisko Raciechowice
22.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
2:1
Górki II Myślenice
23.09.2018
15:00
Orzeł II Myślenice
6:1
Karpaty II Siepraw
23.09.2018
17:00

4. kolejka 29.09.2018

Wicher Stróża
2:0
Sęp Droginia
29.09.2018
16:00
Grodzisko Raciechowice
1:0
Orzeł II Myślenice
29.09.2018
15:00
Górki II Myślenice
2:4
Karpaty II Siepraw
29.09.2018
16:00
Szczebel Lubień
1:2
Sokół Borzęta
30.09.2018
15:00

5. kolejka 06.10.2018

Orzeł II Myślenice
0:3
Wicher Stróża
06.10.2018
16:00
Karpaty II Siepraw
1:4
Grodzisko Raciechowice
06.10.2018
16:00
Sęp Droginia
3:4
Szczebel Lubień
06.10.2018
16:30
Sokół Borzęta
4:0
Górki II Myślenice
06.10.2018
15:30

6. kolejka 13.10.2018

Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
13.10.2018
16:00
Sokół Borzęta
2:1
Sęp Droginia
13.10.2018
15:30
Szczebel Lubień
2:3
Orzeł II Myślenice
14.10.2018
15:00
Górki II Myślenice
0:1
Grodzisko Raciechowice
14.10.2018
16:00

7. kolejka 20.10.2018

Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
20.10.2018
15:00
Sęp Droginia
1:0
Górki II Myślenice
20.10.2018
15:00
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
21.10.2018
15:00
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża
21.10.2018
15:00

8. kolejka 20.04.2019

Grodzisko Raciechowice
0:0
Szczebel Lubień
13.04.2019
17:00
Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
13:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
20.04.2019
12:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

9. kolejka 27.04.2019

Sokół Borzęta
:
Grodzisko Raciechowice
27.04.2019
15:30
Orzeł II Myślenice
:
Górki II Myślenice
28.04.2019
16:00
Szczebel Lubień
:
Wicher Stróża
28.04.2019
16:00
Sęp Droginia
:
Karpaty II Siepraw
28.04.2019
15:00

10. kolejka 04.05.2019

Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
04.05.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Sęp Droginia
04.05.2019
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Orzeł II Myślenice
04.05.2019
17:00
Górki II Myślenice
:
Szczebel Lubień
05.05.2019
14:00

11. kolejka 11.05.2019

Sęp Droginia
:
Wicher Stróża
11.05.2019
17:00
Sokół Borzęta
:
Szczebel Lubień
11.05.2019
15:30
Orzeł II Myślenice
:
Grodzisko Raciechowice
12.05.2019
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Górki II Myślenice
12.05.2019
17:00

12. kolejka 18.05.2019

Wicher Stróża
:
Orzeł II Myślenice
18.05.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Karpaty II Siepraw
19.05.2019
17:00
Szczebel Lubień
:
Sęp Droginia
19.05.2019
17:00
Górki II Myślenice
:
Sokół Borzęta
19.05.2019
16:00

13. kolejka 25.05.2019

Orzeł II Myślenice
:
Szczebel Lubień
25.05.2019
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Wicher Stróża
26.05.2019
17:00
Sęp Droginia
:
Sokół Borzęta
26.05.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Górki II Myślenice
26.05.2019
13:30

14. kolejka 01.06.2019

Sokół Borzęta
:
Orzeł II Myślenice
01.06.2019
17:00
Górki II Myślenice
:
Sęp Droginia
01.06.2019
17:00
Szczebel Lubień
:
Karpaty II Siepraw
01.06.2019
17:00
Wicher Stróża
:
Grodzisko Raciechowice
01.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
15:30
Sokół Borzęta
:
Grodzisko Raciechowice
28.04.2019
16:00
Orzeł II Myślenice
:
Górki II Myślenice
28.04.2019
16:00
Szczebel Lubień
:
Wicher Stróża
28.04.2019
15:00
Sęp Droginia
:
Karpaty II Siepraw

8. kolejka 20.04.2019

13.04.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
0:0
Szczebel Lubień
20.04.2019
13:00
Górki II Myślenice
1:1
Wicher Stróża
20.04.2019
12:00
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
22.04.2019
16:00
Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta

10. kolejka 04.05.2019

04.05.2019
17:00
Wicher Stróża
:
Sokół Borzęta
04.05.2019
17:00
Grodzisko Raciechowice
:
Sęp Droginia
04.05.2019
17:00
Karpaty II Siepraw
:
Orzeł II Myślenice
05.05.2019
14:00
Górki II Myślenice
:
Szczebel Lubień

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00