facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 08.09.2018

Staw Polanka
4:3
Cisy Harbutowice
08.09.2018
16:30
Jawor Jawornik
1:2
Gościbia II Sułkowice
08.09.2018
17:00
Radwan Skomielna Czarna
0:4
Cyrhla Krzczonów
09.09.2018
15:00
Raba II Dobczyce
1:0
Dukla Bysina
09.09.2018
16:00

2. kolejka 15.09.2018

Cisy Harbutowice
2:4
Gościbia II Sułkowice
16.09.2018
15:00
Dukla Bysina
3:3
Jawor Jawornik
16.09.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
3:2
Raba II Dobczyce
16.09.2018
16:00
Staw Polanka
5:1
Radwan Skomielna Czarna
16.09.2018
16:00

3. kolejka 22.09.2018

Jawor Jawornik
0:3 v.o.
Cyrhla Krzczonów
22.09.2018
17:00
walkower, na boisku 1:1
Gościbia II Sułkowice
1:0
Dukla Bysina
22.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
3:1
Cisy Harbutowice
23.09.2018
11:00
Raba II Dobczyce
1:1
Staw Polanka
23.09.2018
16:00

4. kolejka 29.09.2018

Staw Polanka
5:0
Jawor Jawornik
29.09.2018
16:00
Cisy Harbutowice
2:4
Dukla Bysina
29.09.2018
16:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Raba II Dobczyce
29.09.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
3:1
Gościbia II Sułkowice
30.09.2018
14:00

5. kolejka 06.10.2018

Jawor Jawornik
2:1
Radwan Skomielna Czarna
06.10.2018
16:00
Gościbia II Sułkowice
2:0
Staw Polanka
07.10.2018
16:00
Raba II Dobczyce
1:3
Cisy Harbutowice
07.10.2018
15:00
Dukla Bysina
3:2
Cyrhla Krzczonów
07.10.2018
15:30

6. kolejka 13.10.2018

Raba II Dobczyce
0:3
Jawor Jawornik
14.10.2018
15:00
Staw Polanka
5:2
Dukla Bysina
14.10.2018
15:00
Cisy Harbutowice
:
Cyrhla Krzczonów
14.10.2018
15:00
Radwan Skomielna Czarna
0:0
Gościbia II Sułkowice
14.10.2018
12:00

7. kolejka 20.10.2018

Gościbia II Sułkowice
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
20.10.2018
16:00
Cyrhla Krzczonów
0:4
Staw Polanka
21.10.2018
14:00
Dukla Bysina
2:5
Radwan Skomielna Czarna
21.10.2018
15:00
Jawor Jawornik
:
Cisy Harbutowice
27.10.2018
15:30

8. kolejka 20.04.2019

Gościbia II Sułkowice
1:4
Jawor Jawornik
13.04.2019
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
14.04.2019
15:00
Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
11:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce
20.04.2019
16:00

9. kolejka 27.04.2019

Jawor Jawornik
:
Dukla Bysina
27.04.2019
17:00
Raba II Dobczyce
:
Cyrhla Krzczonów
27.04.2019
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Cisy Harbutowice
28.04.2019
15:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Staw Polanka
28.04.2019
14:00

10. kolejka 04.05.2019

Staw Polanka
:
Raba II Dobczyce
04.05.2019
17:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
05.05.2019
15:00
Dukla Bysina
:
Gościbia II Sułkowice
05.05.2019
17:00
Cisy Harbutowice
:
Radwan Skomielna Czarna
05.05.2019
16:00

11. kolejka 11.05.2019

Jawor Jawornik
:
Staw Polanka
11.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Cisy Harbutowice
11.05.2019
16:00
Raba II Dobczyce
:
Radwan Skomielna Czarna
11.05.2019
17:00
Gościbia II Sułkowice
:
Cyrhla Krzczonów
12.05.2019
15:00

12. kolejka 18.05.2019

Staw Polanka
:
Gościbia II Sułkowice
18.05.2019
17:00
Cisy Harbutowice
:
Raba II Dobczyce
18.05.2019
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Jawor Jawornik
19.05.2019
13:00
Cyrhla Krzczonów
:
Dukla Bysina
19.05.2019
15:00

13. kolejka 25.05.2019

Jawor Jawornik
:
Raba II Dobczyce
25.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Staw Polanka
25.05.2019
16:00
Gościbia II Sułkowice
:
Radwan Skomielna Czarna
25.05.2019
17:00
Cyrhla Krzczonów
:
Cisy Harbutowice
26.05.2019
15:00

14. kolejka 01.06.2019

Raba II Dobczyce
:
Gościbia II Sułkowice
01.06.2019
17:00
Staw Polanka
:
Cyrhla Krzczonów
01.06.2019
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
01.06.2019
17:00
Cisy Harbutowice
:
Jawor Jawornik
01.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

9. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
17:00
Jawor Jawornik
:
Dukla Bysina
27.04.2019
17:00
Raba II Dobczyce
:
Cyrhla Krzczonów
28.04.2019
15:00
Gościbia II Sułkowice
:
Cisy Harbutowice
28.04.2019
14:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Staw Polanka

8. kolejka 20.04.2019

13.04.2019
15:00
Gościbia II Sułkowice
1:4
Jawor Jawornik
14.04.2019
15:00
Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
20.04.2019
11:00
Cisy Harbutowice
0:5
Staw Polanka
20.04.2019
16:00
Dukla Bysina
2:4
Raba II Dobczyce

10. kolejka 04.05.2019

04.05.2019
17:00
Staw Polanka
:
Raba II Dobczyce
05.05.2019
15:00
Cyrhla Krzczonów
:
Jawor Jawornik
05.05.2019
17:00
Dukla Bysina
:
Gościbia II Sułkowice
05.05.2019
16:00
Cisy Harbutowice
:
Radwan Skomielna Czarna

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00