facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Piliczanka Pilica
3:0 v.o.
Pilica Wierbka
25.08.2018
17:00
brak gości
Przemsza II Klucze
3:1
Hetman II Dłużec
26.08.2018
11:30
występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Przemszy, na boisku 3:1, wkrótce przywrócono wynik z boiska (anulowano walkower)
Stare Bukowno
Przebój II Wolbrom
03.11.2018
14:00

2. kolejka 01.09.2018

Stare Bukowno
Przemsza II Klucze
01.09.2018
16:30
Piliczanka Pilica
9:0
Hetman II Dłużec
01.09.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
5:1
Pilica Wierbka
02.09.2018
17:00

3. kolejka 08.09.2018

Piliczanka Pilica
Stare Bukowno
09.09.2018
15:00
Pilica Wierbka
2:1
Hetman II Dłużec
09.09.2018
11:30
Przemsza II Klucze
3:5
Przebój II Wolbrom
09.09.2018
16:00

4. kolejka 15.09.2018

Stare Bukowno
Pilica Wierbka
15.09.2018
16:30
Przemsza II Klucze
1:2
Piliczanka Pilica
16.09.2018
16:00
Przebój II Wolbrom
4:1
Hetman II Dłużec
16.09.2018
16:30

5. kolejka 23.09.2018

Pilica Wierbka
3:4
Przemsza II Klucze
23.09.2018
11:30
Piliczanka Pilica
0:5
Przebój II Wolbrom
23.09.2018
16:00
Hetman II Dłużec
Stare Bukowno
23.09.2018
16:00

6. kolejka 29.09.2018

Hetman II Dłużec
0:3 v.o.
Przemsza II Klucze
30.09.2018
16:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Hetman II, na boisku 3:2
Pilica Wierbka
1:3
Piliczanka Pilica
30.09.2018
11:30
Przebój II Wolbrom
Stare Bukowno
30.09.2018
16:00

7. kolejka 07.10.2018

Pilica Wierbka
2:4
Przebój II Wolbrom
07.10.2018
11:30
Przemsza II Klucze
1:1
Stare Bukowno
07.10.2018
15:30
Hetman II Dłużec
Piliczanka Pilica
07.10.2018
16:00

8. kolejka 13.10.2018

Hetman II Dłużec
3:0
Pilica Wierbka
13.10.2018
15:00
Stare Bukowno
1:2
Piliczanka Pilica
13.10.2018
15:30
Przebój II Wolbrom
5:1
Przemsza II Klucze
14.10.2018
15:30

9. kolejka 20.10.2018

Pilica Wierbka
1:1
Stare Bukowno
21.10.2018
11:30
Piliczanka Pilica
3:0 v.o.
Przemsza II Klucze
21.10.2018
11:00
brak gości
Hetman II Dłużec
0:17
Przebój II Wolbrom
21.10.2018
15:00
przerwany przy stanie 0:17 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

10. kolejka 27.10.2018

Stare Bukowno
3:0 v.o.
Hetman II Dłużec
27.10.2018
15:00
Przemsza II Klucze
2:1
Pilica Wierbka
28.10.2018
14:00
Przebój II Wolbrom
4:5
Piliczanka Pilica
28.10.2018
15:00

11. kolejka 06.04.2019

Hetman II Dłużec
0:3 v.o.
Przemsza II Klucze
 
 
Pilica Wierbka
1:2
Piliczanka Pilica
07.04.2019
11:30
Przebój II Wolbrom
5:1
Stare Bukowno
07.04.2019
16:00

12. kolejka 13.04.2019

Hetman II Dłużec
0:3 v.o.
Piliczanka Pilica
 
 
Przemsza II Klucze
0:3
Stare Bukowno
14.04.2019
16:00
Pilica Wierbka
0:1
Przebój II Wolbrom
14.04.2019
17:00

13. kolejka 27.04.2019

Hetman II Dłużec
0:3 v.o.
Pilica Wierbka
 
 
Stare Bukowno
:
Piliczanka Pilica
27.04.2019
16:00
Przebój II Wolbrom
:
Przemsza II Klucze
28.04.2019
17:00

14. kolejka

Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
 
 
Piliczanka Pilica
:
Przemsza II Klucze
 
 
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom
 
 

15. kolejka

Przemsza II Klucze
:
Pilica Wierbka
 
 
Przebój II Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
 
 
Stare Bukowno
:
Hetman II Dłużec
 
 

16. kolejka

Przemsza II Klucze
:
Hetman II Dłużec
 
 
Piliczanka Pilica
:
Pilica Wierbka
 
 
Stare Bukowno
:
Przebój II Wolbrom
 
 

17. kolejka

Przebój II Wolbrom
:
Pilica Wierbka
 
 
Stare Bukowno
:
Przemsza II Klucze
 
 
Piliczanka Pilica
:
Hetman II Dłużec
 
 

18. kolejka

Pilica Wierbka
:
Hetman II Dłużec
 
 
Piliczanka Pilica
:
Stare Bukowno
 
 
Przemsza II Klucze
:
Przebój II Wolbrom
 
 

19. kolejka

Stare Bukowno
:
Pilica Wierbka
 
 
Przemsza II Klucze
:
Piliczanka Pilica
 
 
Przebój II Wolbrom
:
Hetman II Dłużec
 
 

20. kolejka

Hetman II Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Pilica Wierbka
:
Przemsza II Klucze
 
 
Piliczanka Pilica
:
Przebój II Wolbrom
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

13. kolejka 27.04.2019

 
 
Hetman II Dłużec
0:3 v.o.
Pilica Wierbka
27.04.2019
16:00
Stare Bukowno
:
Piliczanka Pilica
28.04.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
:
Przemsza II Klucze

12. kolejka 13.04.2019

 
 
Hetman II Dłużec
0:3 v.o.
Piliczanka Pilica
14.04.2019
16:00
Przemsza II Klucze
0:3
Stare Bukowno
14.04.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:1
Przebój II Wolbrom

14. kolejka

 
 
Pilica Wierbka
:
Stare Bukowno
 
 
Piliczanka Pilica
:
Przemsza II Klucze
 
 
Hetman II Dłużec
:
Przebój II Wolbrom

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00