facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dłubnia Trzyciąż
9:1
Cobra Wężerów
18.08.2018
17:00
Victoria Smroków
1:7
Błyskawica Kolbark
19.08.2018
11:00
Northstar Miechów
8:1
Błękitni Falniów
19.08.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
13:0
Zryw Przesławice
19.08.2018
17:00
Sokół Gołaczewy
4:1
Nidzica Słaboszów
19.08.2018
17:00
Czapla Czaple Male
8:2
Trzy Buki Wierzchowisko
04.11.2018
11:00

2. kolejka 25.08.2018

Sokół Gołaczewy
2:2
Strumyk Zarzecze
26.08.2018
17:00
Zryw Przesławice
2:3
Northstar Miechów
26.08.2018
17:00
Błękitni Falniów
3:11
Dłubnia Trzyciąż
26.08.2018
17:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Czapla Czaple Male
26.08.2018
17:00
Nidzica Słaboszów
1:0
Trzy Buki Wierzchowisko
26.08.2018
17:00
Cobra Wężerów
Victoria Smroków
11.11.2018
13:00

3. kolejka 01.09.2018

Dłubnia Trzyciąż
3:1
Zryw Przesławice
01.09.2018
17:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:4
Błyskawica Kolbark
02.09.2018
11:00
Czapla Czaple Male
3:5
Cobra Wężerów
02.09.2018
11:00
Victoria Smroków
10:0
Błękitni Falniów
02.09.2018
17:00
Northstar Miechów
2:0
Sokół Gołaczewy
02.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
3:2
Nidzica Słaboszów
02.09.2018
17:00

4. kolejka 08.09.2018

Strumyk Zarzecze
3:0
Northstar Miechów
09.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
6:1
Dłubnia Trzyciąż
09.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
0:1
Victoria Smroków
09.09.2018
16:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Błyskawica Kolbark
09.09.2018
16:30
Błękitni Falniów
1:12
Czapla Czaple Male
09.09.2018
15:00
Cobra Wężerów
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
09.09.2018
16:00

5. kolejka 15.09.2018

Dłubnia Trzyciąż
1:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2018
16:30
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Błękitni Falniów
16.09.2018
11:00
Northstar Miechów
0:1
Nidzica Słaboszów
16.09.2018
16:00
Victoria Smroków
3:3
Sokół Gołaczewy
16.09.2018
11:00
Czapla Czaple Male
3:0
Zryw Przesławice
16.09.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
4:1
Cobra Wężerów
16.09.2018
16:30

6. kolejka 22.09.2018

Northstar Miechów
0:1
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2018
16:00
Strumyk Zarzecze
3:1
Victoria Smroków
23.09.2018
16:00
Sokół Gołaczewy
4:0
Czapla Czaple Male
23.09.2018
16:00
Zryw Przesławice
4:7
Trzy Buki Wierzchowisko
23.09.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Cobra Wężerów
23.09.2018
16:00
Błękitni Falniów
2:10
Błyskawica Kolbark
23.09.2018
15:00

7. kolejka 29.09.2018

Trzy Buki Wierzchowisko
3:3
Sokół Gołaczewy
30.09.2018
11:00
Victoria Smroków
3:1
Northstar Miechów
30.09.2018
11:00
Cobra Wężerów
7:3
Błękitni Falniów
30.09.2018
15:00
Czapla Czaple Male
4:2
Strumyk Zarzecze
30.09.2018
11:00
Błyskawica Kolbark
5:1
Zryw Przesławice
30.09.2018
16:00
Dłubnia Trzyciąż
Nidzica Słaboszów
04.11.2018
13:00

8. kolejka 06.10.2018

Northstar Miechów
1:3
Czapla Czaple Male
06.10.2018
15:30
Dłubnia Trzyciąż
3:5
Victoria Smroków
06.10.2018
15:30
Strumyk Zarzecze
3:3
Trzy Buki Wierzchowisko
07.10.2018
15:30
Sokół Gołaczewy
3:1
Błyskawica Kolbark
07.10.2018
15:00
Zryw Przesławice
3:0
Cobra Wężerów
07.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
5:2
Błękitni Falniów
07.10.2018
15:00

9. kolejka 13.10.2018

Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Northstar Miechów
14.10.2018
11:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Northstar, na boisku 3:4
Victoria Smroków
1:2
Nidzica Słaboszów
14.10.2018
11:00
Błękitni Falniów
1:7
Zryw Przesławice
14.10.2018
11:00
Cobra Wężerów
1:2
Sokół Gołaczewy
14.10.2018
15:00
Błyskawica Kolbark
1:0
Strumyk Zarzecze
14.10.2018
15:00
Czapla Czaple Male
0:5
Dłubnia Trzyciąż
11.11.2018
13:00

10. kolejka 20.10.2018

Northstar Miechów
0:1
Błyskawica Kolbark
20.10.2018
15:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Trzy Buki Wierzchowisko
20.10.2018
15:00
Sokół Gołaczewy
8:0
Błękitni Falniów
21.10.2018
15:00
Nidzica Słaboszów
1:1
Zryw Przesławice
21.10.2018
15:00
Victoria Smroków
2:1
Czapla Czaple Male
21.10.2018
11:00
Strumyk Zarzecze
6:1
Cobra Wężerów
04.11.2018
14:00

11. kolejka 27.10.2018

Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Victoria Smroków
28.10.2018
11:00
Zryw Przesławice
1:5
Sokół Gołaczewy
28.10.2018
14:00
Błękitni Falniów
2:3
Strumyk Zarzecze
28.10.2018
11:00
Cobra Wężerów
0:6
Northstar Miechów
28.10.2018
14:00
Czapla Czaple Male
3:1
Nidzica Słaboszów
28.10.2018
14:00
Błyskawica Kolbark
0:3
Dłubnia Trzyciąż
28.10.2018
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 27.10.2018

28.10.2018
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Victoria Smroków
28.10.2018
14:00
Zryw Przesławice
1:5
Sokół Gołaczewy
28.10.2018
11:00
Błękitni Falniów
2:3
Strumyk Zarzecze
28.10.2018
14:00
Cobra Wężerów
0:6
Northstar Miechów
28.10.2018
14:00
Czapla Czaple Male
3:1
Nidzica Słaboszów
28.10.2018
14:00
Błyskawica Kolbark
0:3
Dłubnia Trzyciąż

11. kolejka 27.10.2018

28.10.2018
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Victoria Smroków
28.10.2018
14:00
Zryw Przesławice
1:5
Sokół Gołaczewy
28.10.2018
11:00
Błękitni Falniów
2:3
Strumyk Zarzecze
28.10.2018
14:00
Cobra Wężerów
0:6
Northstar Miechów
28.10.2018
14:00
Czapla Czaple Male
3:1
Nidzica Słaboszów
28.10.2018
14:00
Błyskawica Kolbark
0:3
Dłubnia Trzyciąż

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
09.12.2018
18:00
Górnik Zabrze
1:3
Miedź Legnica
09.12.2018
15:30
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
10.12.2018
18:00

I liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
09.12.2018
14:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Team Brzeg
:
FC Pyskowice
09.12.2018
17:00
AZS UMCS Lublin
:
Odra Futsal Opole
09.12.2018
16:30
KS Polkowice
:
GST Gliwice
09.12.2018
17:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (Południe)

ROW Rybnik
1:8
Wanda Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:9
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00