facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przed sezonem, z rozgrywek wycofał się Start II Brzezie. W jego miejsce dokooptowano Węgrzcankę II Węgrzce Wielkie.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

Ledniczanka Lednica Grn
5:1
Górnik II Wieliczka
25.08.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
2:2
Czarni II Staniątki
25.08.2018
17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
8:0
LKS II Czarnochowice
25.08.2018
18:00

2. kolejka 01.09.2018

Contra II Sułków
2:1
Promień Zakrzowiec
01.09.2018
17:00
LKS II Czarnochowice
3:7
Ledniczanka Lednica Grn
01.09.2018
17:00
Czarni II Staniątki
2:5
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
02.09.2018
17:00

3. kolejka 08.09.2018

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:2
Contra II Sułków
08.09.2018
17:00
Promień Zakrzowiec
1:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.09.2018
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
2:5
Czarni II Staniątki
09.09.2018
13:30
Górnik II Wieliczka
8:0
LKS II Czarnochowice
09.09.2018
18:30

4. kolejka 16.09.2018

Czarni II Staniątki
0:5
Górnik II Wieliczka
16.09.2018
12:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
16.09.2018
16:00
Contra II Sułków
0:2
Ledniczanka Lednica Grn
16.09.2018
17:00

5. kolejka 22.09.2018

LKS II Czarnochowice
0:7
Czarni II Staniątki
23.09.2018
16:00
Górnik II Wieliczka
6:2
Contra II Sułków
23.09.2018
10:00
Ledniczanka Lednica Grn
3:2
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.09.2018
13:00

6. kolejka 29.09.2018

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
4:5
Górnik II Wieliczka
29.09.2018
13:00
Promień Zakrzowiec
0:3
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
29.09.2018
16:00
Contra II Sułków
3:0
LKS II Czarnochowice
14.10.2018
15:00

7. kolejka 06.10.2018

Czarni II Staniątki
5:3
Contra II Sułków
06.10.2018
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:1
Promień Zakrzowiec
07.10.2018
13:00
LKS II Czarnochowice
1:7
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
07.10.2018
16:00

8. kolejka 13.10.2018

Promień Zakrzowiec
1:3
Górnik II Wieliczka
13.10.2018
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:2
Ledniczanka Lednica Grn
13.10.2018
12:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:2
Czarni II Staniątki
14.10.2018
15:00

9. kolejka 20.10.2018

LKS II Czarnochowice
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2018
14:00
Górnik II Wieliczka
2:0
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
21.10.2018
12:30
Contra II Sułków
2:5
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.10.2018
14:00

10. kolejka 06.04.2019

Czarni II Staniątki
:
Promień Zakrzowiec
06.04.2019
17:00
LKS II Czarnochowice
0:10
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
06.04.2019
14:30
Górnik II Wieliczka
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
07.04.2019
10:30

11. kolejka 13.04.2019

Promień Zakrzowiec
:
Contra II Sułków
 
 
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
5:2
Czarni II Staniątki
13.04.2019
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
5:0
LKS II Czarnochowice
14.04.2019
11:00

12. kolejka 20.04.2019

Contra II Sułków
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
15:00
LKS II Czarnochowice
1:5
Górnik II Wieliczka
20.04.2019
12:30
Czarni II Staniątki
:
Ledniczanka Lednica Grn
12.05.2019
17:00

13. kolejka 27.04.2019

Górnik II Wieliczka
:
Czarni II Staniątki
27.04.2019
18:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
27.04.2019
17:30
Ledniczanka Lednica Grn
:
Contra II Sułków
28.04.2019
16:00

14. kolejka 05.05.2019

Czarni II Staniątki
:
LKS II Czarnochowice
04.05.2019
17:00
Contra II Sułków
:
Górnik II Wieliczka
04.05.2019
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Ledniczanka Lednica Grn
05.05.2019
15:00

15. kolejka 11.05.2019

Górnik II Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
11.05.2019
10:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Promień Zakrzowiec
11.05.2019
18:00
LKS II Czarnochowice
:
Contra II Sułków
11.05.2019
17:00

16. kolejka 18.05.2019

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
LKS II Czarnochowice
 
 
Promień Zakrzowiec
:
Ledniczanka Lednica Grn
18.05.2019
16:00
Contra II Sułków
:
Czarni II Staniątki
19.05.2019
17:00

17. kolejka 25.05.2019

Górnik II Wieliczka
:
Promień Zakrzowiec
25.05.2019
01:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.05.2019
17:00
Czarni II Staniątki
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.05.2019
17:00

18. kolejka 01.06.2019

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:1
Contra II Sułków
07.04.2019
17:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Górnik II Wieliczka
18.05.2019
17:30
Promień Zakrzowiec
:
LKS II Czarnochowice
01.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

13. kolejka 27.04.2019

27.04.2019
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Czarni II Staniątki
27.04.2019
17:30
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.04.2019
16:00
Ledniczanka Lednica Grn
:
Contra II Sułków

12. kolejka 20.04.2019

20.04.2019
15:00
Contra II Sułków
1:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
20.04.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
3:2
Promień Zakrzowiec
20.04.2019
12:30
LKS II Czarnochowice
1:5
Górnik II Wieliczka
12.05.2019
17:00
Czarni II Staniątki
:
Ledniczanka Lednica Grn

14. kolejka 05.05.2019

04.05.2019
17:00
Czarni II Staniątki
:
LKS II Czarnochowice
04.05.2019
17:00
Contra II Sułków
:
Górnik II Wieliczka
05.05.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Ledniczanka Lednica Grn

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00