facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2018

Pcimianka Pcim
2:1
Unia Tarnów
15.08.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2018
10:00
Podhale Nowy Targ
5:2
Victoria Jaworzno
22.08.2018
16:30
Soła Oświęcim
:
Dalin Myślenice
03.10.2018
15:30

2. kolejka 18.08.2018

Podhale Nowy Targ
0:10
Pcimianka Pcim
18.08.2018
10:00
Unia Tarnów
1:0
Okocimski Brzesko
18.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
1:2
Sandecja II Nowy Sącz
20.08.2018
15:00
Victoria Jaworzno
:
Dalin Myślenice
12.09.2018
17:00

3. kolejka 25.08.2018

Okocimski Brzesko
3:4
Podhale Nowy Targ
25.08.2018
10:00
Dalin Myślenice
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
25.08.2018
10:00
Soła Oświęcim
5:1
Unia Tarnów
26.08.2018
11:00
Pcimianka Pcim
2:2
Victoria Jaworzno
05.09.2018
17:30

4. kolejka 29.08.2018

Victoria Jaworzno
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
29.08.2018
11:00
Podhale Nowy Targ
1:1
Soła Oświęcim
29.08.2018
18:00
Unia Tarnów
4:2
Dalin Myślenice
29.08.2018
16:00
Pcimianka Pcim
6:1
Okocimski Brzesko
29.08.2018
17:00

5. kolejka 01.09.2018

Okocimski Brzesko
0:1
Victoria Jaworzno
01.09.2018
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Unia Tarnów
01.09.2018
10:00
Dalin Myślenice
0:2
Podhale Nowy Targ
02.09.2018
12:30
Soła Oświęcim
1:4
Pcimianka Pcim
02.09.2018
11:00

6. kolejka 08.09.2018

Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
08.09.2018
10:00
Victoria Jaworzno
0:3
Unia Tarnów
08.09.2018
11:00
Okocimski Brzesko
:
Soła Oświęcim
08.09.2018
10:00
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
08.09.2018
10:00

7. kolejka 15.09.2018

Dalin Myślenice
2:0
Okocimski Brzesko
15.09.2018
12:30
Unia Tarnów
6:2
Podhale Nowy Targ
15.09.2018
11:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
Pcimianka Pcim
15.09.2018
10:00
Soła Oświęcim
7:0
Victoria Jaworzno
16.09.2018
11:00

8. kolejka 22.09.2018

Dalin Myślenice
1:4
Soła Oświęcim
22.09.2018
11:00
Unia Tarnów
1:2
Pcimianka Pcim
22.09.2018
14:45
Sandecja II Nowy Sącz
4:0
Okocimski Brzesko
23.09.2018
16:00
Victoria Jaworzno
0:1
Podhale Nowy Targ
23.09.2018
10:00

9. kolejka 29.09.2018

Okocimski Brzesko
3:4
Unia Tarnów
29.09.2018
12:00
Sandecja II Nowy Sącz
1:0
Soła Oświęcim
29.09.2018
11:00
Dalin Myślenice
3:0
Victoria Jaworzno
30.09.2018
13:00
Pcimianka Pcim
:
Podhale Nowy Targ
01.10.2018
16:30

10. kolejka 06.10.2018

Podhale Nowy Targ
7:1
Okocimski Brzesko
06.10.2018
10:00
Unia Tarnów
0:2
Soła Oświęcim
06.10.2018
14:45
Victoria Jaworzno
1:2
Pcimianka Pcim
06.10.2018
13:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Dalin Myślenice
09.10.2018
16:30

11. kolejka 13.10.2018

Okocimski Brzesko
1:8
Pcimianka Pcim
13.10.2018
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
6:0
Victoria Jaworzno
13.10.2018
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Unia Tarnów
14.10.2018
10:00
Soła Oświęcim
2:1
Podhale Nowy Targ
14.10.2018
11:00

12. kolejka 20.10.2018

Podhale Nowy Targ
1:4
Dalin Myślenice
20.10.2018
10:00
Victoria Jaworzno
3:0
Okocimski Brzesko
20.10.2018
00:00
Unia Tarnów
3:1
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2018
10:00
Pcimianka Pcim
0:2
Soła Oświęcim
20.10.2018
10:00

13. kolejka 27.10.2018

Unia Tarnów
4:1
Victoria Jaworzno
27.10.2018
14:45
Dalin Myślenice
0:0
Pcimianka Pcim
28.10.2018
10:30
Soła Oświęcim
3:1
Okocimski Brzesko
28.10.2018
11:00
Sandecja II Nowy Sącz pauzuje.

14. kolejka 03.11.2018

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
03.11.2018
11:00
Okocimski Brzesko
1:1
Dalin Myślenice
03.11.2018
10:00
Pcimianka Pcim
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
03.11.2018
14:30
Victoria Jaworzno
1:4
Soła Oświęcim
04.11.2018
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
03.11.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:1
Dalin Myślenice
03.11.2018
14:30
Pcimianka Pcim
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
04.11.2018
10:00
Victoria Jaworzno
1:4
Soła Oświęcim

14. kolejka 03.11.2018

03.11.2018
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
03.11.2018
10:00
Okocimski Brzesko
1:1
Dalin Myślenice
03.11.2018
14:30
Pcimianka Pcim
1:0
Sandecja II Nowy Sącz
04.11.2018
10:00
Victoria Jaworzno
1:4
Soła Oświęcim

Wiadomości ligowe


Ekstraklasa

Wisła Kraków
2:3
Wisła Płock
22.04.2019
15:30
Korona Kielce
2:0
Śląsk Wrocław
22.04.2019
18:00
Miedź Legnica
2:2
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019
15:30
Górnik Zabrze
1:0
Arka Gdynia
22.04.2019
18:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
23.04.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
23.04.2019
20:30
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
24.04.2019
18:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
24.04.2019
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Wisła Kraków
25.04.2019
20:30
Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
25.04.2019
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
25.04.2019
18:00
Arka Gdynia
:
Miedź Legnica
25.04.2019
18:00

I liga

Odra Opole
:
Stal Mielec
24.04.2019
19:00
Wigry Suwałki
:
ŁKS Łódź
24.04.2019
17:00
GKS Jastrzębie
:
Bytovia Bytów
24.04.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
24.04.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Tychy
24.04.2019
19:10
Raków Częstochowa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.04.2019
17:30
GKS Katowice
:
Stomil Olsztyn
24.04.2019
20:00
Chojniczanka Chojnice
:
Warta Poznań
24.04.2019
20:00
Chrobry Głogów
:
Garbarnia Kraków
24.04.2019
18:00

II liga

Znicz Pruszków
:
Rozwój Katowice
24.04.2019
19:00
Błękitni Stargard
:
Siarka Tarnobrzeg
24.04.2019
17:00
Widzew Łódź
:
Radomiak Radom
24.04.2019
19:05
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
24.04.2019
17:00
ROW Rybnik
:
GKS Bełchatów
24.04.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
24.04.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
24.04.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Ruch Chorzów
24.04.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Grudziądz
24.04.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Górnik Wieliczka
:
Pcimianka Pcim
24.04.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
Unia Tarnów
24.04.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Rokita Kornatka
1:3
Górki Myślenice
22.04.2019
14:00

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Kabel
24.04.2019
18:00

Klasa B (Myślenice I)

Karpaty II Siepraw
:
Sokół Borzęta
22.04.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Soła Oświęcim
:
Pcimianka
23.04.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
24.04.2019
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młd - wiosna

Sandecja II Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
23.04.2019
16:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
SMS Łódź
24.04.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
24.04.2019
16:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.04.2019
16:00
Mitech Żywiec
:
Olimpia Szczecin
24.04.2019
16:00
Czarni Sosnowiec
:
Polonia Poznań
24.04.2019
16:00
AZS PSW Biała Podlaska
:
GKS Katowice
24.04.2019
14:00