facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wyślij nam wynik meczu

WYŚLIJ NAM WYNIK MECZU - BĄDŹ ŹRÓDŁEM INFORMACJI !!!

Serwis Futbol-Małopolska w dużej mierze współtworzony jest przez pasjonatów futbolu, czytelników takich jak Ty. Tylko dzięki Twojej pomocy Futbol-Małopolska będzie bardziej wiarygodny i aktualny. Jesteś kibicem, piłkarzem albo trenerem? Poinformuj tysiące żądnych informacji czytelników o wyniku Twojej drużyny. Dzięki Tobie tabela w naszym serwisie szybciej będzie zaktualizowana, a serwis stanie się bardziej rzetelny. Wesprzyj redakcję i wyślij nam wynik meczu.

OPCJA E-MAIL:

info@futmal.pl  (wszystkie rozgrywki)

(przykład: "Klasa Okręgowa (Kraków II): Proszowianka - Piast 2:2 / pozdrawiam Bozydar Kowalski pilkarz Piasta")

OPCJA SMS:

604-473-344 (wszystkie rozgrywki)

(przykład: "Klasa A (Kraków II): Bieżanowianka - Lot 2:2 / pozdrawiam Bozydar Kowalski pilkarz Lotu")


WYŚLIJ NAM RELACJĘ - ZOSTAŃ REPORTEREM !!!


PRZYKŁAD 

TEMAT MAILA: 
Klasa A (Kraków II): Puszcza - Zwierzyniecki 3:2
(przed wysłaniem maila z relacją, proszę wypełnić pole "Temat maila" w okienku wysyłania)

TREŚĆ MAILA:
Klasa A (Kraków II), 24.03.2007 - Liszki
Puszcza Niepołomice - Zwierzyniecki Kraków 3:2 (1:0)
Tomasz Sokołowski I 12, 54, Lewandowski 65 (k) - B.Grzelak 82, Bąk 90 (s)

Puszcza: Fabiański - R.Grzelak, Bąk, Głowacki (46 Kokoszka), Wasilewski - Błaszczykowski (56 Łobodziński), Lewandowski, Dudka, Piotr Brożek - Paweł Brożek, Tomasz Sokołowski I.
Zwierzyniecki: Boruc - Baszyński, Tupalski, Golański (46 Hajto), Żewłakow - Zieńczuk (56 Pawlusiński), Baran, Świątek, Kosowski - B.Grzelak, Tomasz Sokołowski II.

Tu powinna znaleźć się relacja z meczu, zawierająca opis sytuacji w których padły bramki i ewentualnie króciutki komentarz odnośnie wydarzeń boiskowych - pozbawiony jednak subiektywnych opinii. Sugerujemy zaniechać pisania relacji w przypadku chęci zamieszczenia w niej własnej oceny do wydarzeń boiskowych (np. decyzji arbitra). Relacja koniecznie musi być napisana w "bezosobowo" i obiektywnie, tj bez używania sformułowań typu: nasza drużyna, nasz bramkarz, nasz napastnik niestety spudłował.

"Ja JAN TWARDOWSKI oświadczam, iż posiadam pełne prawa autorskie i majątkowe do niniejszego tekstu oraz zdjęć i wyrażam zgodę na publikację w portalu Futbol-Małopolska" 

E-MAIL:

info@futmal.pl  (wszystkie rozgrywki)


WYŚLIJ NAM NEWSA - ZOSTAŃ INFORMATOREM !!!

UWAGA: Do każdego maila wysłanego do redakcji Futbol-Małopolska, zawierającego relację, zdjęcia lub wiadomości przeznaczone do publikacji w portalu Futbol-Małopolska należy dołączyć poniższe oświadczenie oraz koniecznie swój numer telefonu. Oświadczenie uwiarygodni przesłaną przez Ciebie czytelniku informację, a numer telefonu pozwoli nam dopytać Cię o więcej szczegółów. 

"Ja IMIĘ I NAZWISKO oświadczam, iż posiadam pełne prawa autorskie i majątkowe do niniejszego tekstu oraz zdjęć i wyrażam zgodę na publikację w portalu Futbol-Małopolska"

W pole "IMIE I NAZWISKO" należy wpisać imię i nazwisko autora/posiadacza praw autorskich i majątkowych tekstu i ew. zdjęć. Nie zamieszczenie oświadczenia uniemożliwi lub znacznie opóźni publikację nadesłanego materiału. Informujemy jednocześnie iż wszelkie dane personalne pozostaną do użytku tylko i wyłącznie redakcji Futbol-Małopolska i nie będą użyte do innych celów bez zgody samego zainteresowanego. Zastrzegamy sobie jednak prawo do udostępnienia adresu mailowego użytkownika, którego wiarygodność informacji przez Niego podanych zostanie poddana w wątpliwość przez - uznanych przez redakcję za wiarygodnych - czytelników serwisu.


Prosimy o nie przesyłanie informacji kopiowanych z innych serwisów internetowych czy prasy bez zgody ich autorów!

E-MAIL:

info@futmal.pl  (wszystkie rozgrywki)


Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
21.05.2017
18:00
Lech Poznań
0:0
Lechia Gdańsk
21.05.2017
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:2
Korona Kielce
22.05.2017
18:00

I liga polska

Zagłębie Sosnowiec
1:1
Stal Mielec
21.05.2017
20:30
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Zabrze
21.05.2017
12:00
Stomil Olsztyn
1:3
Olimpia Grudziądz
21.05.2017
18:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Bytovia Bytów
21.05.2017
18:00
Chrobry Głogów
2:1
Wigry Suwałki
21.05.2017
17:00
Wisła Puławy
1:1
Pogoń Siedlce
22.05.2017
18:00
GKS Tychy
:
Wisła Puławy
25.05.2017
18:00

II liga polska

Polonia Warszawa
2:1
Olimpia Zambrów
21.05.2017
19:00
Polonia Bytom
1:4
Raków Częstochowa
21.05.2017
17:00

III liga (grupa IV)

Spartakus Daleszyce
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
21.05.2017
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
3:3
Iskra Klecza Dolna
21.05.2017
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
TS Węgrzce
24.05.2017
18:00
Cracovia II Kraków
:
Nowa Proszowianka
24.05.2017
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
2:1
Limanovia Limanowa
21.05.2017
14:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:3
Lubań Maniowy
21.05.2017
16:00
Poprad Rytro
2:2
Glinik Gorlice
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
2:2
Błękitni Modlnica
21.05.2017
17:00
Prądniczanka Kraków
:
Przemsza Klucze
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
2:5
LKS Mogilany
21.05.2017
18:00
Pasternik Ochojno
1:3
Wolni Kłaj
21.05.2017
17:00
Raba Dobczyce
:
Wieliczanka Wieliczka
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo Białka
2:3
KS Chełmek
21.05.2017
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Olimpia Wojnicz
5:2
Naprzód Sobolów
21.05.2017
17:30
Górnik S.
0:2
Radłovia Radłów
21.05.2017
16:00
LKS Gnojnik
:
MLKS Żabno
24.05.2017
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
GLKS Gromnik
21.05.2017
12:30
Łukovia Łukowa
0:3
Ciężkowianka Ciężkowice
21.05.2017
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:0
Ikar Odporyszów
21.05.2017
18:00
Zorza Zaczarnie
5:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
21.05.2017
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz)

Sokół Słopnice
1:3
Jarmuta
21.05.2017
17:00
LKS Szaflary
:
KS Zakopane
24.05.2017
17:00
Gród Podegrodzie
:
Jarmuta
24.05.2017
18:00
Orkan Raba Wyżna
:
Orawa Jabłonka
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków I)

Czarni 03 Grzegorzowice
3:4
MKS Skała 2004
21.05.2017
17:00
Tytan Polekarcice
2:3
Jastrzębiec Książ Wielki
21.05.2017
15:00
Strażak Goszcza
2:5
Słomniczanka Lex Słomniki
21.05.2017
17:00
Pogoń Wronin
:
LKS Niedźwiedź
24.05.2017
18:00

Klasa A (Kraków II)

Bibiczanka Bibice
7:1
Prądniczanka II Kraków
21.05.2017
17:00
JKS Zelków
1:0
Strzelcy Kraków
21.05.2017
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
21.05.2017
17:00
LOT Balice
:
Górzanka Nawojowa Góra
24.05.2017
18:30
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
24.05.2017
18:15

Klasa A (Kraków III)

Wisła Czernichów
2:3
Strażak Rączna
21.05.2017
18:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Radziszowianka
21.05.2017
11:00
LKS Libertów
2:1
Cedronka Wola Radziszowska
21.05.2017
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
3:1
Strażak Kokotów
21.05.2017
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
UKS Sygneczów
21.05.2017
17:00
Złomex Branice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.05.2017
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Wiarusy Igołomia
21.05.2017
17:30

Klasa A (Myślenice)

LKS Trzebunia
2:4
Zielonka Gamar Wrząsowice
21.05.2017
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Wróblowianka Wróblowice
21.05.2017
17:00
LKS Rudnik II
0:6
Clavia Świątniki Górne
21.05.2017
11:00
Rokita Kornatka
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
21.05.2017
17:00
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Iskra Głogoczów
21.05.2017
16:00
Sęp Droginia
:
Topór Tenczyn
24.05.2017
18:00

Klasa A (Olkusz)

Prądnik Sułoszowa
5:4
Unia Jaroszowiec
21.05.2017
16:00
Legion Bydlin
2:0
Błysk Zederman
21.05.2017
16:00
Piliczanka II Pilica
4:0
Wielmożanka Wielmoża
21.05.2017
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Jaworzno
1:1
Wolanka Wola Filipowska
21.05.2017
16:00
Arka Babice
7:1
Wisła Jankowice
21.05.2017
16:30
Promyk Bolęcin
3:1
Tęcza Tenczynek
21.05.2017
17:00
Orzeł Balin
4:0
Unia Kwaczała
21.05.2017
17:00

Klasa B (Kraków I)

Novi Narama
1:0
Zawisza Sulechów
21.05.2017
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:3
Spartak Wielkanoc
21.05.2017
17:30
Płomień Kościelec
0:2
Ekler Baranówka
21.05.2017
17:30
Sparta Skrzeszowice
1:1
Agricola Klimontów
21.05.2017
15:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
0:3
Płomień Jerzmanowice
21.05.2017
17:30
TKKF Kliny Kraków
0:4
Wanda Nowa Huta
21.05.2017
11:00
Bronowicki Kraków
:
Wisła Rząska
23.05.2017
18:00
Błękitni II Modlnica
:
Tyniec Kraków
24.05.2017
18:00

Klasa B (Kraków III)

Piast S.
0:2
Armatura Kraków
21.05.2017
17:00
Rzozovia Rzozów
1:0
Pychowianka Kraków
21.05.2017
17:00
Piast II Wołowice
0:4
Płomień Kostrze
21.05.2017
17:00
Radziszowianka II
0:5
Borkowianka Borek Sz.
21.05.2017
17:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Gryf Wiatowice
21.05.2017
18:00
Błyskawica Wyciąże
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice I)

Cisy Harbutowice
1:2
Opatkowianka Opatkowice
21.05.2017
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Tempo II Rzeszotary
3:0
Raba II Dobczyce
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz I)

Spójnia II Osiek
0:2
Stare Bukowno
21.05.2017
17:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
7:0
Northstar Miechów
21.05.2017
12:00
Błękitni Falniów
6:0
Zryw Przesławice
21.05.2017
17:00
Orzeł K.
3:1
Czaple Male
21.05.2017
13:00
Hetman Dłużec
4:0
Trzy Buki Wierzchowisko
21.05.2017
17:30

Klasa C (Kraków I)

LKS Polanowice
3:5
Orzeł II Bębło
21.05.2017
18:00
Iskra Pałecznica
2:2
LKS Niedźwiedź II
21.05.2017
17:00

Klasa C (Kraków II)

Grom Kraków
5:2
Lotnik II Kryspinów
21.05.2017
18:00
Gwiazda Ściejowice
4:0
Tęcza II Piekary
21.05.2017
16:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:3
Wisła II Rząska
21.05.2017
17:00
Wisła II Jeziorzany
6:2
Sankowia Sanka
21.05.2017
17:00

Klasa C (Wieliczka)

Zryw Zręczyce
:
Wieliczanka II Wieliczka
21.05.2017
12:00
Nadwiślanka II Nowe Brzesko
0:3
Czarnochowice II
21.05.2017
14:00
Contra II
1:2
Ledniczanka
21.05.2017
17:00

Centralna Liga Juniorów - wschód

AS Progres Kraków
1:2
Motor Lublin
21.05.2017
13:30

Małopolska Liga Juniorów (gr.mistrzowska)

Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Juniorów (gr. spadkowa)

Nowa Proszowianka
4:1
MKS Trzebinia
21.05.2017
14:00
Puszcza Niepołomice
7:1
Wolania Wola Rzędzińska
21.05.2017
14:00
SMS Kraków
:
Krakus Nowa Huta
22.05.2017
16:00
Nowa Proszowianka
:
Puszcza Niepołomice
24.05.2017
18:00

I liga juniorów (Kraków - mistrzowska)

Górnik Wieliczka
3:0 v.o.
Gdovia Gdów
21.05.2017
10:00
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
10:00
Kmita Zabierzów
:
Prokocim Kraków
24.05.2017
18:00

I liga juniorów młodszych (Kraków - mistrzowska)

Prokocim Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
21.05.2017
11:00
Pcimianka
6:1
Kmita Zabierzów
21.05.2017
11:00
AP 21 II Kraków
1:2
Górnik Wieliczka
21.05.2017
14:00
Tramwaj Kraków
:
Górnik Wieliczka
24.05.2017
18:00
Jadwiga Kraków
:
Prądniczanka Kraków
25.05.2017
18:00

Małopolska Liga Trampkarzy (I)

AP 21 Kraków
7:0
Dalin Myślenice
21.05.2017
14:30
Unia Tarnów
2:0
Cracovia Kraków
22.05.2017
16:30
Górnik Libiąż
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2017
18:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
24.05.2017
17:30

Małopolska Liga Trampkarzy (II)

Wisła II Kraków
2:1
Krakus II Nowa Huta
21.05.2017
10:00

Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
0:0
AS Progres Kraków
21.05.2017
11:00
AP 21 Kraków
2:1
Tarnovia Tarnów
21.05.2017
14:30
Bronowianka
:
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa mistrzowska

Rekord Bielsko Biała
8:3
Clearex Chorzów
21.05.2017
18:00
Gatta Zduńska Wola
8:4
Pogoń 04 Szczecin
21.05.2017
18:00
Piast Gliwice
2:2
FC Toruń
21.05.2017
18:00

Futsal Ekstraklasa - grupa spadkowa

Euromaster Głogów
5:7
AZS UG Gdańsk
22.05.2017
20:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
9:1
SMS Łódź
21.05.2017
13:00
Górnik Łęczna
0:0
Czarni Sosnowiec
21.05.2017
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
3:0
AZS Wrocław
21.05.2017
13:00
Mitech Żywiec
3:1
Sztorm AWFiS Gdańsk
21.05.2017
13:00
AZS PSW Biała Podlaska
4:0
GOSIRki Piaseczno
21.05.2017
13:00
Olimpia Szczecin
2:2
AZS UJ Kraków
21.05.2017
13:00

I liga oldbojów (Kraków)

Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Wisła Kraków
22.05.2017
18:00
Garbarnia Kraków
3:1
Clepardia Kraków
22.05.2017
19:00
Cracovia Kraków
6:1
Grębałowianka Kraków
22.05.2017
18:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Hutnik Kraków
22.05.2017
18:00
Borek Kraków
3:2
Prokocim Kraków
22.05.2017
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
6:0
Strzelcy
22.05.2017
18:00
Dąbski
8:2
Armatura Kraków
22.05.2017
18:00
Wanda Kraków
6:2
Zwierzyniecki Kraków
22.05.2017
18:00
Wieczysta Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
22.05.2017
18:00
Tyniec Kraków
4:2
Victoria Kobierzyn
22.05.2017
18:00

Amp Futbol Ekstraklasa

Anpfif Hoffenheim
0:4
Gloria Varsovia
21.05.2017
08:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:1
Husaria Kraków
21.05.2017
09:00
Anpfif Hoffenheim
1:2
GKS Góra
21.05.2017
10:30
Gloria Varsovia
0:0
Husaria Kraków
21.05.2017
12:00
Kuloodporni Bielsko-Biała
2:0
GKS Góra
21.05.2017
13:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny