facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Kolejne dwa sparingi za Cracovią

Kolejne dwa sparingi za Cracovią

Sparing, 05.07.2014 -
Energetyk ROW Rybnik - Cracovia Kraków 1:3 (1:3)
dla Cracovii: Zjawiński 11, 12, Dąbrowski 30

Cracovia: Pilarz - Żytko, Mikulić, Marciniak - Nykiel, Dąbrowski, Zejdler (31 Nowak), Budziński, Dudzic (39 Rymaniak) - Zjawiński, Diabang

Sparing, 05.07.2014 -
Karpaty Lwów - Cracovia Kraków 1:0 (1:0)
??? 9 (k)

Cracovia: Stępniowski - Horoszkiewicz, Rymaniak, Jaroszyński - Wawrzynkiewicz, Mrozik (31 Zejdeler), Steblecki, Kapustka, Dudzic - Kita (39 Pigan), Rakels

Dwa mecze kontrolne mają dziś za sobą piłkarze Cracovii Kraków. Pasy najpierw uporały się z Energetykiem ROW Rybnik wygrywając 3:1, a następnie przegrywając z Karpatami Lwów 0:1. W spotkaniu z Ukraińcami Pasy mogły wyrównać, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Kapustka.

 

 

Źródło: cracovia.pl

Dodano: 2014-07-05 20:15:52


Cracovia  sparing  Energetyk Rybnik 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
Radomiak Radom
24.11.2019
12:40

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
:
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
:
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
24.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Korona Kielce
24.11.2019
12:00
Lech Poznań
:
Gwarek Zabrze
24.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
24.11.2019
17:00