facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparing: Puszcza ograła Garbarnię

Sparing: Puszcza ograła Garbarnię

Sparing, 23.07.2014 - Staniątki
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków 5:2 (2:1)
Madejski 22, Zakrzewski 30, Maluga 48, Zaremba 73, Kiełtyka 78 – Nowak 36, Wcisło 90

Puszcza: Sobieszczyk (46 testowany) - Mikołajczyk (67 testowany I), Napierała, Biernat (46 Strózik), Cichy (71 testowany II),Lepiarz (59 Kołodziej), Przybył (63 Zaremba), Gawęcki (75 Szlosek), Madejski (56 Nowak), Maluga (56 Kiełtyka), Zakrzewski (68 Balawender)
Garbarnia: Kościelnik (46 Paździor) - Piszczek (66 Wcisło), Baliga, Pluta, Pawłowicz - Kalemba, Nowak, Kalicki, Kaczor (46 Mizia), Siedlarz (30 Ogar) - M.Górecki (46 testowany)

Siedem goli padło w sparingowym meczu Puszczy Niepołomice z Garbarnią Kraków. Spotkanie zdecydowanie wygrali podopieczni trenera Wójtowicza 5:2.

 

 

Źródło: puszcza-niepolomice.pl

Dodano: 2014-07-23 20:49:44


Puszcza Niepołomice  sparing  Garbarnia Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
:
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
:
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00