facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparing: Puszcza ograła Garbarnię

Sparing: Puszcza ograła Garbarnię

Sparing, 23.07.2014 - Staniątki
Puszcza Niepołomice - Garbarnia Kraków 5:2 (2:1)
Madejski 22, Zakrzewski 30, Maluga 48, Zaremba 73, Kiełtyka 78 – Nowak 36, Wcisło 90

Puszcza: Sobieszczyk (46 testowany) - Mikołajczyk (67 testowany I), Napierała, Biernat (46 Strózik), Cichy (71 testowany II),Lepiarz (59 Kołodziej), Przybył (63 Zaremba), Gawęcki (75 Szlosek), Madejski (56 Nowak), Maluga (56 Kiełtyka), Zakrzewski (68 Balawender)
Garbarnia: Kościelnik (46 Paździor) - Piszczek (66 Wcisło), Baliga, Pluta, Pawłowicz - Kalemba, Nowak, Kalicki, Kaczor (46 Mizia), Siedlarz (30 Ogar) - M.Górecki (46 testowany)

Siedem goli padło w sparingowym meczu Puszczy Niepołomice z Garbarnią Kraków. Spotkanie zdecydowanie wygrali podopieczni trenera Wójtowicza 5:2.

 

 

Źródło: puszcza-niepolomice.pl

Dodano: 2014-07-23 20:49:44


Puszcza Niepołomice  sparing  Garbarnia Kraków 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny