facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Puchar Polski 2014/2015

Puchar Polski 2014/2015

Komisja Gier PPN Kraków w dniu 22 lipca 2014 dokonało losowania I, II i III rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Kraków.
Rozgrywki o Puchar Polski rozpoczną się 3 sierpnia.

I Runda – 3 sierpnia 2014 g.18:00

1. Spartak Charsznica - wolny los
2. Płomień Kościelec - Jastrzębiec Książ Wielki
3. Agricola Klimontów - Maszycanka Maszyce (na boisku w Jakubowicach)
4. Ekler Baranówka - Galicja Raciborowice
5. Polanowice - wolny los
6. Sparta Przeginia Duchowna - Prądniczanka II Kraków
7. Novi Narama - Wierzbowianka Wierzbno
8. Spartak Wielkanoc -Gołcza - Pogon Wronin
9. Polonia Więcławice - Płomień 2010 Jerzmanowice
10. Błękitni Czułówek - Iskra Czułów
11. Trzebol Wielkie Drogi - Zwierzyniecki Kraków
12. Wiślanie II Jaśkowice - Libertów (na boisku w Jaśkowicach)
13. Sankowia Sanka - AP Kmita II Zabierzów
14. Fitball Szklary - wolny los
15. Albertus Kraków - Orzeł Bębło
16. Rzozovia Rzozów - Polonia Kraków
17. Tyniec Kraków - Lot Balice
18. Wisła Czernichów - Bronowicki Kraków

II runda – 10 sierpnia 2014 g.17:30

19. Spartak Charsznica - Juvenia Prandocin
20. zwycięzca pary I rundy meczu nr 2 - Węgrzce TS
21. zwycięzca pary I rundy meczu nr 3 - Skała 2004
22. zwycięzca pary I rundy meczu nr 4 - Czarni 03 Grzegorzowice
23. Polanowice - Sokół Kocmyrzów
24. zwycięzca pary I rundy meczu nr 6 - Orzeł Iwanowice
25. zwycięzca pary I rundy meczu nr 7 - Partyzant Dojazdów
26. zwycięzca pary I rundy meczu nr 8 - Strażak Goszcza
27. zwycięzca pary I rundy meczu nr 9 - Wanda Kraków
28. zwycięzca pary I rundy meczu nr 10 - Nadwiślan Kraków
29. zwycięzca pary I rundy meczu nr 11 - Krakus Swoszowice
30. zwycięzca pary I rundy meczu nr 12 - Pychowianka Kraków
31. zwycięzca pary I rundy meczu nr 13 - Radziszowianka Radziszów
32. Fitbal Szklary - Iskra Krzęcin
33. zwycięzca pary I rundy meczu nr 15 - Liszczanka Liszki
34. zwycięzca pary I rundy meczu nr 16 - Sportowiec Moidlniczka
35. zwycięzca pary I rundy meczu nr 17 - Wisła Jeziorzany
36. zwycięzca pary I rundy meczu nr 18 - Iskra Radwanowice
37. Bibiczanka Bibice - Błękitni Modlnica
38. Cedronka Wola Radziszowska - Rybitwy Kraków

III Runda – 13 sierpnia 2014 g.17:30

39. zwycięzca pary meczu II rundy nr 19 - Michałowianka Michałowice
40. zwycięzca pary meczu II rundy nr 20 - zwycięzca pary meczu II rundy nr 33
41. zwycięzca pary meczu II rundy nr 21 - Prądniczanka Kraków
42. zwycięzca pary meczu II rundy nr 22 - Wieczysta Kraków
43. zwycięzca pary meczu II rundy nr 23 - Grębałowianka Kraków
44. zwycięzca pary meczu II rundy nr 24 - Bronowianka Kraków
45. zwycięzca pary meczu II rundy nr 25 - Nowa Proszowianka Proszowice
46. zwycięzca pary meczu II rundy nr 26 - Clepardia Kraków
47. zwycięzca pary meczu II rundy nr 27 - Słomniczanka Słomniki
48. zwycięzca pary meczu II rundy nr 28 - Lotnik Kryspinów
49. zwycięzca pary meczu II rundy nr 29 - AP Kmita Zabierzów
50. zwycięzca pary meczu II rundy nr 30 - Pozowianka Pozowice
51. zwycięzca pary meczu II rundy nr 31 - Kaszowianka Kaszów
52. zwycięzca pary meczu II rundy nr 32 - Piast Wołowice
53. zwycięzca pary meczu II rundy nr 34 - Prokocim Kraków
54. zwycięzca pary meczu II rundy nr 35 - Garbarnia Kraków
55. zwycięzca pary meczu II rundy nr 36 - Podgórze Kraków
56. zwycięzca pary meczu II rundy nr 37 - Tramwaj Kraków
57. zwycięzca pary meczu II rundy nr 38 - Skawinka Skawina

 

 

Źródło: ppnk.mzpnkrakow.pl

Dodano: 2014-07-24 21:42:23


Puchar Polski 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
 
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
 
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
 
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
 
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
 
Przełożony
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
 
Przełożony
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
GKS Tychy
2:1
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Arka Gdynia
1:0
Korona Kielce
03.12.2020
12:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
05.12.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
05.12.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
 
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
05.12.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
06.12.2020
15:00
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Sosnowiec
06.12.2020
16:00
GKS Tychy
:
Odra Opole
06.12.2020
17:00

II liga

Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
 
przełożony
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
05.12.2020
16:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
05.12.2020
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
 
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
 
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
05.12.2020
 
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
 
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
06.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 
Profisport Wrocław
:
Unia Tarnów
06.12.2020
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Mielec
06.12.2020
16:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Tychy
06.12.2020
17:00