facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Sparing: Sokół Przytkowice pokonuje Gościbię

Sparing: Sokół Przytkowice pokonuje Gościbię

Sparing, 26.07.2014 -
Gościbia Sułkowice - Sokół Przytkowice 1:3 (1:1)
Maciej Biela - Kamil Mazurek, Konrad Czara x2

Sokół: K. Żak – Siemieński (46 Paleczny), Godawa, Żurek, Flaka (46 M.Waga) – A.Monica (46 Guzik), Lelek, P.Monica (55 Stokłosa), Kawulka (46 Ł.Waga) – Mazurek, Smajek (46 Czara)

W rozegranym w sobotni poranek meczu sparingowym Gościbia Sułkowice uległa na własnym stadionie Sokołowi Przytkowice 1:3. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Maciej Biela dla Gościbi oraz Kamil Mazurek i Konrad Czara dwie dla przytkowiczan. Drużynę gości prowadzi wychowanek Gościbi i wieloletniego kapitan tego zespołu Witold Stokłosa.

 
Wyniki sparingów Sokoła:

16 lipiec – Sokół Przytkowice - Jordan Zakliczyn 6:4

21 lipiec – Skawa Wadowice - Sokół Przytkowice 1:2

23 lipiec – Sokół Przytkowice - Cedron Brody 3:2

26 lipiec – Gościbia Sułkowice - Sokół Przytkowice 1:3

29 lipiec - Żarek Stronie

30 lipiec – Tempo Białka

2 sierpień – Puchar Polski: Kalwarianka II

9 sierpień – Skawinka Skawina

 

 

Źródło: sokolprzytkowice/m

Dodano: 2014-07-29 11:34:14


Gościbia  sparing  Sokół Przytkowice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
 
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
23.11.2019
 
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
 
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
 
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
 
Lech Poznań
:
Piast Gliwice
23.11.2019
 
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
23.11.2019
 

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
:
Sandecja Nowy Sącz
22.11.2019
18:00
Wigry Suwałki
:
Stal Mielec
22.11.2019
16:30
Puszcza Niepołomice
:
Odra Opole
22.11.2019
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Chojniczanka Chojnice
22.11.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Chrobry Głogów
23.11.2019
17:00
GKS Bełchatów
:
Warta Poznań
23.11.2019
12:40
Olimpia Grudziądz
:
Zagłębie Sosnowiec
23.11.2019
16:00
GKS Tychy
:
GKS Jastrzębie
23.11.2019
17:00

II liga

Elana Toruń
:
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
:
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
:
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Korona II Kielce
23.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
:
SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia
:
Lechia
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
:
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
 
Rolnik Głogówek
:
Rekord Bielsko Biała
23.11.2019
 
ISD-AJD Częstochowa
:
AZS UJ Kraków
23.11.2019