facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wyniki II rundy Pucharu Polski - Kraków

W rozegranych w dniach 9 i 10 sierpnia, meczach II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Kraków, padły następujące wyniki :

Spartak Charsznica - Juvenia Prandocin  3:0 wo (na boisku 1:2)
Jastrzębiec Książ Wielki - TS Węgrzce 3:5
Maszycanka Maszyce - LKS Skała 2004 3:0
Ekler Baranówka - Czarni Grzegorzowice 1:6
Orzeł II Iwanowice - Sokół Kocmyrzów Baranówka (awans Sokół Kocmyrzów)
Orzeł Iwanowice - Prądniczanka II Kraków 3:1
Novi Narama - Partyzant Dojazdów 3:0 wo (na boisku 2:5)
Pogoń Wronin - Strażak Goszcza 3:0 wo
Płomień Jerzmanowice - Wanda Nowa Huta 3:0 wo (na boisku 2:0)
Iskra Czułów - Nadwiślan Kraków 4:0 wo (na bosiku 4:1)
Zwierzyniecki KS Kraków - Krakus Swoszowice 1:4
LKS Libertów - Pychowianka Kraków 1:1 k. 5:4
Sankowia Sanka - Radziszowianka Radziszów 1:4
Fitball Szklary - Iskra Krzęcin 1:6
Albertus Kraków - Liszczanka Liszki 3:0 wo
Rzozovia Rzozów - Sportowiec Modlniczka 1:0
Lot Balice - Wisła Jeziorzany 3:0 wo (na boisku 2:1)
Wisła Czernichów - Iskra Radwanowice 0:6
Bibiczanka Bibice - Błękitni Modlnica 0:7
Cedronka Wola Radziszowska - KS Rybitwy 2:0

 

 

Źródło: 90minut.pl/kskrakow.futbolowo.pl/własne

Dodano: 2014-08-12 14:15:55


Puchar Polski 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
 
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
 
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
 
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
 
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
 

Fortuna I liga

Stomil Olsztyn
2:1
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
3:4
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
 
Przełożony
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
 
Przełożony
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
 
Przełożony
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
05.12.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
05.12.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
 
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
05.12.2020
 

II liga

Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
 
przełożony
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
 
przełożony z powodu złego stanu boiska
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
05.12.2020
16:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
05.12.2020
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
 
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
 
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
05.12.2020
 
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
 

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00