facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Pucharowy awans Pcimianki

Pucharowy awans Pcimianki

II Runda Pucharu Polski PPN Myślenice, 13.08.2014
Raba Dobczyce - Pcimianka Pcim 2:4 (1:2)
M.Piwowarczyk 34 (k), Mróz 80 (k) - Biel x2, Olszanicki, ???

Raba: Ruman - R.Zborowski, Kabaja, B.Krawczyk (55 Budyn), Śmigla (50 Czarnota) - M.Zborowski, Dudek, Idzi, Ziemianin (77 Grandys) - M.Piwowarczyk, Majewski (46 Mróz)

W rozegranym dziś meczu II rundy Pucharu Polski - Podokręgu Myślenice górą piłkarze Pcimianki Pcim. Podopieczni trenera Sadko pokonali Rabę Dobczyce 4:2.

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2014-08-13 21:40:35


Puchar Polski  Raba Dobczyce  Pcimianka 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00
Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
05.12.2020
 
Jagiellonia Białystok
:
Warta Poznań
05.12.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Stal Mielec
05.12.2020
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
05.12.2020
 
Wisła Płock
:
Górnik Zabrze
05.12.2020
 
Legia Warszawa
:
Lechia Gdańsk
05.12.2020
 
Lech Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
05.12.2020
 
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
05.12.2020
 

Fortuna I liga

Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
 
Przełożony
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
 
Przełożony
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
1:2
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
GKS Tychy
2:1
Widzew Łódź
03.12.2020
18:00
Arka Gdynia
1:0
Korona Kielce
03.12.2020
12:00
Widzew Łódź
:
Korona Kielce
05.12.2020
19:10
Chrobry Głogów
:
Resovia Rzeszów
05.12.2020
 
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
05.12.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
ŁKS Łódź
05.12.2020
 
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
05.12.2020
 
Radomiak Radom
:
Arka Gdynia
05.12.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
06.12.2020
15:00
Górnik Łęczna
:
Zagłębie Sosnowiec
06.12.2020
16:00
GKS Tychy
:
Odra Opole
06.12.2020
17:00

II liga

Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
 
przełożony
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
4:1
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rzeszów
05.12.2020
14:00
Olimpia Grudziądz
:
KKS 1925 Kalisz
05.12.2020
16:00
GKS Katowice
:
Chojniczanka Chojnice
05.12.2020
17:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
05.12.2020
 
Znicz Pruszków
:
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
 
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
05.12.2020
 
Górnik Polkowice
:
Motor Lublin
05.12.2020
 
Pogoń Siedlce
:
Wigry Suwałki
06.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
05.12.2020
12:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
:
LOT Balice
05.12.2020
12:00
Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
05.12.2020
12:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Śląsk Wrocław
05.12.2020
13:00

I liga futsalu (południe)

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
05.12.2020
18:00
BSF Bochnia
:
Gwiazda Ruda Śląska
05.12.2020
19:00
AZS UMCS Lublin
:
Kamionka Mikołów
05.12.2020
 
Profisport Wrocław
:
Unia Tarnów
06.12.2020
14:00
Górnik Polkowice
:
Stal Mielec
06.12.2020
16:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Tychy
06.12.2020
17:00